Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Lotto Półmaraton Lubelski

Wyniki - 27 października 2019, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 176830Arikawa YasunoriCountry Marathon ClubMINSKBIAŁORUŚ1978K40400:04:4912.4500:46:4101:41:3501:41:42-12
#2 690655Szewczyk Elżbieta1998LUBLINPOLSKA1978K402800:06:179.5500:59:3102:11:4702:12:31-99
#3 691779Baran Karolina4NALSKY.RUNSIENNICA NADOLNAPOLSKA1982K303700:06:179.5501:00:2902:12:0102:12:34-100
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 695699Bemben AnnaNOWA SARZYNAPOLSKA1952K60300:06:189.5201:03:2902:12:0102:12:55-101
#5 697131Chodun AgnieszkaLUBLINPOLSKA1974K402900:06:199.5100:59:2502:12:2302:13:04-102
#6 699540Ostrowski JakubLUBLINPOLSKA1988K303800:06:199.5100:57:0802:12:2102:13:05-103
#7 700362Gromek EdytaSzybciej nie dam radyLUBLINPOLSKA1984K303900:06:199.5000:58:4402:12:3402:13:13-104
#8 192691Psuja AnnaBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPOLSKA1985K30400:04:5212.3200:48:5401:42:3601:42:46-13
#9 44876Długosz-Stępniak AgnieszkaLUBLINPOLSKA1988K301400:05:2810.9800:00:0001:54:4701:55:19-39
#10 70480Pawlikowska AgnieszkaLUBLINPOLSKA1974K403000:06:209.4801:01:4802:12:5002:13:33-105
#11 197487Bryła-Cruz AgnieszkaUMCS BIEGALUBLINPOLSKA1981K30500:04:5312.2700:49:1701:42:5101:43:08-14
#12 709319Czerniakiewicz BeataJASTKÓWPOLSKA1975K403100:06:209.4601:00:0402:13:1802:13:50-106
#13 7132135Komar JoannaŻYRZYNPOLSKA1983K304000:06:229.4201:04:4602:13:4002:14:22-107
#14 203505Wrona MagdalenaBychawa RunnersBYCHAWAPOLSKA1990K16500:04:5412.2300:48:1401:43:1401:43:28-15
#15 715609Maszkowska AnnaLUBLINPOLSKA1973K403200:06:229.4201:02:2802:13:5002:14:25-108
#16 716149Frankowska DorotaŚWIDNIKPOLSKA1972K403300:06:239.4101:05:0002:13:3602:14:30-109
#17 721395Winkler IzabelaLUBLINPOLSKA1980K304100:06:239.3901:02:1202:14:2002:14:52-110
#18 466606Duda AgnieszkaFehlau Run TeamPOZNAŃPOLSKA1994K161200:05:3110.8700:54:0201:56:0301:56:26-40
#19 722273Kowalska EdytaMAGIA TEAMMARYSINPOLSKA1979K403400:06:239.3901:04:5502:14:0002:14:52-111
#20 4672096Kursa MałgosiaBiegający ŚwidnikŚWIDNIKPOLSKA1985K301500:05:3110.8700:56:1501:55:5301:56:28-41
#21 7252002Budzynski NataliaLUBLINPOLSKA1990K162800:06:249.3801:01:2302:14:0802:15:01-112
#22 726650Ragan MonikaSZYPERKIPOLSKA1988K304200:06:259.3601:04:5602:14:2202:15:14-113
#23 4732091Stola DorotaKRAŚNIKPOLSKA1973K401100:05:3210.8200:54:0601:56:3501:56:58-42
#24 478666Kleszczyńska AgnieszkaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1985K301600:05:3310.8000:54:2501:56:3301:57:11-43
#25 734612Kaźmierak WeronikaLUBLINPOLSKA1985K304300:06:279.3001:01:5802:15:2502:16:07-114
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4822099Motyl IrenaŚWIDNIKPOLSKA1955K60200:05:3410.7800:51:5101:57:1801:57:28-44
#27 484645Bednarz IwonaPingwiny z państwa JarocinJAROCINPOLSKA1984K301700:05:3410.7700:54:3401:57:0901:57:31-45
#28 742267Nieciecka-Legocka KatarzynaLUBLINPOLSKA1977K403500:06:299.2501:04:4902:16:0902:16:54-115
#29 231237Kuzioła Iwona#NoLimitsLUBLINPOLSKA1975K40500:04:5912.0300:49:5001:45:0201:45:14-16
#30 487596Niezbecka MariolaOPOLE LUBELSKIEPOLSKA1991K161300:05:3510.7500:55:5501:57:1401:57:44-46
#31 746724Oleksiewicz BeataWARSZAWAPOLSKA1958K60400:06:339.1701:02:1102:17:1202:18:06-116
#32 747375White AshleyLUBLINZJEDNOCZONE1981K304400:06:339.1601:05:0402:17:1902:18:12-117
#33 748769Długosz KasiaSTAY INSANELUBLINPOLSKA1987K304500:06:339.1601:02:2402:17:4102:18:13-118
#34 749528Raś MonikaIskryBEŁŻYCEPOLSKA1980K304600:06:349.1501:04:5502:17:3602:18:23-119
#35 750539Maciejko MagdalenaOstroBiecTARNOBRZEGPOLSKA1989K304700:06:349.1301:01:2002:17:5802:18:35-120
#36 752592Maciążek AngelikaLUBLINPOLSKA1994K162900:06:359.1201:05:3802:18:0902:18:50-121
#37 754515Zygo DorotaBełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEPOLSKA1966K50700:06:379.0801:05:0102:18:4002:19:26-122
#38 500467Patrzylas-Janczak SylwiaMorsujący FirlejKAMIONKAPOLSKA1978K401200:05:3710.7000:57:1901:57:4001:58:19-47
#39 249473Malinowska IzabelaKRAŚNICZYNPOLSKA1988K30600:05:0211.9300:50:1601:45:4801:46:04-17
#40 7612003Kawka MałgorzataŻYRZYNPOLSKA1985K304800:06:409.0101:04:4602:19:4602:20:27-123
#41 762576Leonarcik AgnieszkaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1963K50800:06:40-01:04:4802:19:5302:20:39-124
#42 763263Pardyka AleksandraLUBLINPOLSKA1984K304900:06:418.9701:03:1902:20:2402:21:07-125
#43 252738Harasim AleksandraLUBLINPOLSKA1989K30700:05:0211.9200:49:1101:45:5801:46:13-18
#44 764598Mendel AgaLUBLINPOLSKA1979K403600:06:428.9601:06:5302:20:3902:21:17-126
#45 76581Tomczyk DorotaGET GYMLUBLINPOLSKA1984K305000:06:438.9401:02:2502:20:4802:21:31-127
#46 5112134Mazurek MałgorzataLUBLINPOLSKA1981K301800:05:3810.6500:56:4601:58:0801:58:50-48
#47 512404Ostapowicz Justynalubelskibiegacz.pl TEAMOPOLE LUBELSKIEPOLSKA1984K301900:05:3810.6500:54:3601:58:2101:58:51-49
#48 768241Wierzbicka MagdalenaLUBLINPOLSKA1984K305100:06:448.9101:04:1202:21:1902:22:09-128
#49 513326Krysa HalinaLUBLINPOLSKA1961K50400:05:3810.6500:56:0601:58:2301:58:54-50
#50 769399Przech-Fus AgnieszkaWW TEAMLUBLINPOLSKA1967K50900:06:468.8801:06:3002:21:4002:22:32-129
#51 770271Rutkowska MilenaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1982K305200:06:468.8801:04:5002:21:4402:22:32-130
#52 771283Kłopot StanisławaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1972K403700:06:468.8801:04:1502:21:4502:22:32-131
#53 774302Madej JuliaLUBLINPOLSKA1979K403800:06:478.8401:04:4502:22:2802:23:12-132
#54 519631Kramek Krusińska KatarzynaSTRZYŻEWICEPOLSKA1977K401300:05:3910.6300:56:5801:58:3301:59:07-51
#55 776400Włoszczak-Bociarn KarinaNajwiększa Armia ŚwiataLUBLINPOLSKA1978K403900:06:498.8001:03:5902:23:1802:23:55-133
#56 7772042Izdebska RenataLUBLINPOLSKA1955K60500:06:508.7801:08:0202:23:1802:24:13-134
#57 522191Kordowska-Woch KatarzynaLUBLINPOLSKA1982K302000:05:4010.6100:56:5501:58:5001:59:20-52
#58 525678Bury JadwigaKRZCZONÓWPOLSKA1960K50500:05:4010.5900:53:2001:59:2801:59:31-53
#59 781599Świętochowska - Chudy PaulinaLUBLINPOLSKA1978K404000:06:518.7501:03:3402:24:0802:24:37-135
#60 5262013Leonarcik KarolinaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1991K161400:05:4010.5900:56:3501:58:5801:59:34-54
#61 529573Pańczuk-Figura IrminaUMCS BiegaPUŁAWYPOLSKA1976K401400:05:4010.5800:56:3301:59:0301:59:40-55
#62 7852095Bartoszek JoannaŚWIDNIKPOLSKA1981K305300:06:548.7001:03:3402:25:0402:25:35-136
#63 786818Śpiewak EdytaLUBLINPOLSKA1978K404100:06:558.6901:08:0902:24:5402:25:43-137
#64 277114Frączek AgnieszkaPONIATOWAPOLSKA1989K30800:05:0511.7900:50:5901:46:5201:47:20-19
#65 534663Seremak AleksandraKUNÓWPOLSKA1997K161500:05:4110.5600:58:4701:59:1201:59:55-56
#66 791801Morawska Lidianiema letkoADAMÓWPOLSKA1975K404200:06:568.6501:07:0402:25:4202:26:24-138
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !282834Żebrowska JolantaPotrenujemy? / Chemik Noxy PuławyPUŁAWYPOLSKA1969K50200:05:0611.7700:49:5201:47:2201:47:31-20
#68 538354Zawada KamilaTytowybiegaszWARSZAWAPOLSKA1993K161600:05:4310.5100:56:3901:59:5902:00:27-57
#69 541337Majcher BeataWieś tańczy i biegaLUBLINPOLSKA1983K302100:05:4310.5000:56:5501:59:5302:00:30-58
#70 286838Smyk MałgorzataGORZKÓWPOLSKA1981K30900:05:0611.7600:51:2101:47:1401:47:40-21
#71 54621Gajek Magdalenawieś tańczy i biegaCZÓŁNAPOLSKA1974K401500:05:4310.5000:56:5501:59:5502:00:31-59
#72 802839Tarnowska MonikaChełm biegaCHEŁMPOLSKA1980K305400:07:028.5301:07:4202:27:5202:28:19-139
#73 294129Gąszczyk JoannaLUBLINPOLSKA1979K40600:05:0711.7100:50:5001:47:5101:48:07-22
#74 550196Klimkowska MonikaSporty Czarniecki - Chełm BiegaCHEŁMPOLSKA1971K401600:05:4410.4700:55:5502:00:2902:00:54-60
#75 295538Wojcieszuk AnnaLUBLINPOLSKA1993K16600:05:0811.7000:52:1901:47:5001:48:09-23
#76 807771Rojek AgnieszkaŁęczna biegaŁĘCZNAPOLSKA1979K404300:07:068.4501:08:5302:29:1102:29:52-140
#77 296329Górnicka EdytaToniemyLUBLINPOLSKA1978K40700:05:0811.7000:52:0001:47:4401:48:10-24
#78 810667Zaborek-Trubalska AnnaLUBLINPOLSKA1980K305500:07:098.3901:08:4302:30:0602:30:57-141
#79 811629Misiurek BarbaraNIEMCEPOLSKA1984K305600:07:108.3701:08:4002:30:2902:31:19-142
#80 557695Grzesik JolantaTomaszowska Grupa BiegowaTOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA1971K401700:05:4610.4200:57:1402:00:5002:01:29-61
#81 8152125Marzec BeataKRAŚNIKPOLSKA1971K404400:07:178.2401:10:1302:32:4702:33:40-143
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4994Wójcicka MagdalenaSKB KraśnikLUBARTÓWPOLSKA1994K16100:04:1514.1300:42:4201:29:3201:29:35-1
#83 562193Dybkowska MagdalenaLUBLINPOLSKA1978K401800:05:4610.4100:57:2202:01:0202:01:39-62
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51214Paśnicka DariaGKS Wilga GarwolinŁASKARZEWPOLSKA1999K16200:04:1714.0200:42:5901:30:0801:30:17-2
#85 821657Gilewska LiliaZAMOŚĆPOLSKA1979K404500:07:457.7401:13:5802:42:4002:43:27-144
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5513Konkel KatarzynaDecathlon Lublin Czechów / Maja TeamGNIEWOWOPOLSKA1994K16300:04:1913.9300:42:4101:30:4801:30:53-3
#87 567749Piech EwaLUBLINPOLSKA1973K401900:05:4710.3900:55:2102:01:4002:01:52-63
#88 571541Barnaś JagodaSii Running TeamDĘBICAPOLSKA1990K161700:05:4710.3800:57:0502:01:1102:01:54-64
#89 572169Boryc MonikaKraśnik BiegaKRAŚNIKPOLSKA1977K402000:05:4710.3600:57:2002:01:4402:02:08-65
#90 573580Ryżyńska PaulinaWIELICZKAPOLSKA1990K161800:05:4810.3401:02:0202:01:3502:02:24-66
#91 574616Jarocka AleksandraKRASNYSTAWPOLSKA1983K302200:05:4810.3400:56:0402:01:5602:02:28-67
#92 579729Mrozek BarbaraLUBLINPOLSKA1978K402100:05:4910.3100:56:1002:02:1002:02:46-68
#93 324739Gajos AnnaLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINPOLSKA1974K40800:05:1111.5700:50:5801:49:0401:49:24-25
#94 582819Litka RomaŁĘCZNAPOLSKA1996K161900:05:4910.3001:00:2602:02:1202:02:52-69
#95 584709Mazurek JustynaŚWIDNIKPOLSKA1983K302300:05:5010.3000:57:2402:02:1202:02:55-70
#96 586561Kowalska UrszulaRADOMPOLSKA1975K402200:05:5010.3000:54:5802:02:3602:02:57-71
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !762015Zarzeczna OlgaPERFORMANCE MEDIA POLANDLUBLINPOLSKA1987K30100:04:2813.4600:44:4201:33:5601:34:02-4
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !774Ściuba AnetaStay InsaneLUBLINPOLSKA1987K30200:04:2813.4500:44:4901:34:0201:34:08-5
#99 590158Stec IwonaLUBLINPOLSKA1985K302400:05:5010.2700:57:5702:02:4502:03:13-72
#100 592537Koman PaulinaTOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAMAJDAN GORNY /TOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA1996K162000:05:5110.2600:56:2802:03:1402:03:20-73

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności