Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Lotto Półmaraton Lubelski

Wyniki - 27 października 2019, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 118154Chudy Emil128POLSKA1986M305600:04:3613.0500:00:0001:36:5801:36:58110-
#2 419351Golba KrzysztofADAMÓWPOLSKA1976M4013900:05:2511.1000:53:0801:53:3301:54:02381-
#3 790159Morawski ArkadiuszNIE MA LETKO LUBLINADAMÓWPOLSKA1974M4022200:06:568.6501:07:0202:25:4202:26:24653-
#4 791801Morawska Lidianiema letkoADAMÓWPOLSKA1975K404200:06:568.6501:07:0402:25:4202:26:24-138
#5 374350Golba AnnaADAMÓWPOLSKA1976K40900:05:1711.3400:53:0701:51:0901:51:37-32
#6 23518Krupa PawełStalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAPOLSKA1979M40400:04:0414.7400:40:2301:25:5201:25:5423-
#7 330607Karwat RobertBARANÓWKAPOLSKA1984M3010800:05:1111.5500:52:5001:49:1001:49:36305-
#8 148235Mazur MateuszOrange PolskaBATORZPOLSKA1986M306200:04:4112.7800:47:1401:38:4601:39:03138-
#9 496513Długosz PawełOSP WzgórzeBELZYCEPOLSKA1989M3016400:05:3610.7200:57:0101:57:3401:58:08450-
#10 692136Czyżewski IreneuszBEZEKPOLSKA1976M401800:04:2313.6800:43:1001:32:2701:32:3466-
#11 413313Majewska IzabelaIskryBEŁŻYCEPOLSKA1988K301300:05:2311.1500:53:0801:53:1601:53:34-38
#12 749528Raś MonikaIskryBEŁŻYCEPOLSKA1980K304600:06:349.1501:04:5502:17:3602:18:23-119
#13 754515Zygo DorotaBełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEPOLSKA1966K50700:06:379.0801:05:0102:18:4002:19:26-122
#14 92532Wójtowicz PrzemysławOSP WzgórzeBEŁŻYCEPOLSKA1984M304600:04:3013.3400:45:0601:34:5101:34:5586-
#15 606776Przybysz MateuszBEŁŻYCEPOLSKA1993M167500:05:5310.1800:58:3902:03:4802:04:22530-
#16 189823Wołosiuk Przemekwolka4BIAŁA PODLASKAPOLSKA1975M406100:04:5212.3300:48:2401:42:2601:42:40177-
#17 271648Oleksak GrzegorzBIAŁA PODLASKAPOLSKA1982M309200:05:0411.8300:51:5901:46:4701:47:02253-
#18 738421Łapiński AdamPodl. Stow. Jap. Sztuk Walki CHOBUKANBIAŁYSTOKPOLSKA1972M4021300:06:299.2601:02:5502:15:4902:16:42624-
#19 71315Lewandowski ŁukaszBIELSK PODLASKIPOLSKA1996M161100:04:2613.5400:44:4201:33:1701:33:3068-
#20 483672Szkoda RobertBiłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJPOLSKA1985M3016100:05:3410.7700:54:3501:56:5701:57:31439-
#21 758223Szewc MarianBIŁGORAJPOLSKA1954M603700:06:389.0601:05:0402:18:5302:19:47636-
#22 344593Biernacki Pawełtornado pawlichyBIŁGORAJPOLSKA1974M4012000:05:1311.5000:50:1501:49:5001:50:07318-
#23 379733Dominik MariuszBUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJPOLSKA1975M4013000:05:1811.3200:50:1501:51:3001:51:47346-
#24 458341Walkowiak PawełAktywne BorkiBORKIPOLSKA1992M165900:05:2910.9300:56:0301:55:0201:55:51419-
#25 392590Dubil MichałBORZECHÓWPOLSKA1979M4013400:05:2011.2400:52:3101:51:5601:52:36358-
#26 206205Adamczyk MariuszBORZECHOWPOLSKA1971M406500:04:5512.2100:47:1901:43:2301:43:39191-
#27 137832Mazur Rafał19BZBRONICAPOLSKA1984M305900:04:4012.8600:47:0701:38:1501:38:25128-
#28 498680Serwin ŁukaszBRZOSTÓWKAPOLSKA1990M166300:05:3610.7100:56:5001:57:2901:58:11452-
#29 125716Fliegner TomaszBUKPOLSKA1996M161300:04:3812.9600:46:3701:37:3301:37:40116-
#30 203505Wrona MagdalenaBychawa RunnersBYCHAWAPOLSKA1990K16500:04:5412.2300:48:1401:43:1401:43:28-15
#31 284571Sawicki KamilBYCHAWAPOLSKA1989M309400:05:0611.7600:52:2201:47:1101:47:36264-
#32 625787Janik WaldemarBychawa Runner’sBYCHAWAPOLSKA1975M4018600:05:5810.0500:56:5302:05:1302:05:58547-
#33 31592Lik MarekChełm biegaCHELMPOLSKA1966M502800:05:1011.6000:51:0701:48:4501:49:10291-
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 394492Baluk IwonaBorek - ChełmCHEŁMPOLSKA1963K50300:05:2011.2300:53:3101:52:2201:52:42-35
#35 140694Jabłoński AndrzejPSG DrohuskCHEŁMPOLSKA1968M501300:04:4012.8400:46:0401:38:2201:38:37131-
#36 151454Wójcik JózefChełm biegaCHEŁMPOLSKA1969M501400:04:4412.6900:47:2301:39:3901:39:43141-
#37 6672075Żmijski DariuszCHEŁMPOLSKA1967M506200:06:109.7400:57:2502:09:2802:10:00573-
#38 422773Kudełko MichałPompa TeamCHEŁMPOLSKA1982M3014100:05:2511.0900:54:3701:53:4201:54:11384-
#39 450790Laskowski AndrzejPompa TeamCHEŁMPOLSKA1973M4015200:05:2810.9800:54:3701:54:5001:55:20411-
#40 209572Krzyżanowski ŁukaszCHEŁMPOLSKA1991M162800:04:5512.2000:49:5101:43:1801:43:43194-
#41 212396Dziurda MarekNiezżeszonyCHEŁMPOLSKA1981M308100:04:5612.1700:49:3701:43:4001:44:00197-
#42 216145Klin MariuszChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1979M407000:04:5612.1500:48:4001:43:5701:44:11201-
#43 516662Glina SylwesterCHEŁMPOLSKA1983M3017000:05:3810.6300:53:2101:58:3601:59:02466-
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21649Łobaczuk MariuszCHEŁM BIEGACHEŁMPOLSKA1975M40300:04:0114.9100:40:0801:24:5301:24:5321-
#45 281307Wieczorek PawełCHEŁMPOLSKA1975M4010200:05:0611.7800:49:4301:47:1701:47:30262-
#46 802839Tarnowska MonikaChełm biegaCHEŁMPOLSKA1980K305400:07:028.5301:07:4202:27:5202:28:19-139
#47 549623Wójcicki PawełCHEŁMPOLSKA1980M3018000:05:4410.4800:54:5902:00:2002:00:50490-
#48 550196Klimkowska MonikaSporty Czarniecki - Chełm BiegaCHEŁMPOLSKA1971K401600:05:4410.4700:55:5502:00:2902:00:54-60
#49 817486Małek MariuszCHEŁMPOLSKA1980M3024000:07:268.0701:10:5702:36:0602:36:54674-
#50 329254Makara FilipChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1979M4011800:05:1111.5500:49:1501:49:1601:49:35304-
#51 98373Gołębiowski KrzysztofChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1974M402700:04:3113.2600:45:5101:35:2001:35:2691-
#52 36018Mackiewicz KamilCement Gryf Chełm/ Chełm BiegaCHEŁMPOLSKA1988M3012000:05:1411.4500:53:1401:50:1001:50:34331-
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !369427Paździor IrenaChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1959K60100:05:1611.3900:50:5201:51:0401:51:09-31
#54 373409Abramowicz DanielChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1980M3012400:05:1711.3400:52:5901:51:1301:51:37342-
#55 65664Mikuśkiewicz Piotr10 ŚBOTCHMIELNIKPOLSKA1980M303300:04:2213.7200:42:4201:32:0801:32:1462-
#56 312116Smyka MichałCIECIERZYNPOLSKA1995M164400:05:1011.6000:53:0701:48:3801:49:07288-
#57 94533Stelmach ZbigniewLubelski Węgiel BogdankaĆMIŁÓWPOLSKA1960M50600:04:3013.3200:44:1701:34:5601:35:0088-
#58 273514Rycak KrzysztofCYCÓWPOLSKA1972M409700:05:0511.8100:50:4101:46:4401:47:09255-
#59 4922133Krupa ŁukaszCZEMIERNIKIPOLSKA1983M3016300:05:3510.7300:55:5601:57:2101:57:58446-
#60 641634Tęcza TomekLunique TeamCZĘSTOCHOWAPOLSKA1959M603000:06:019.9701:02:5102:06:1302:07:00557-
#61 54420Gajek Grzegorzwieś tańczy i biegaCZÓŁNAPOLSKA1979M4017100:05:4310.5000:57:0401:59:5502:00:31486-
#62 54621Gajek Magdalenawieś tańczy i biegaCZÓŁNAPOLSKA1974K401500:05:4310.5000:56:5501:59:5502:00:31-59
#63 571541Barnaś JagodaSii Running TeamDĘBICAPOLSKA1990K161700:05:4710.3800:57:0502:01:1102:01:54-64
#64 234340Warda MarcinDĘBLINPOLSKA1980M308700:05:0012.0100:48:0001:45:1501:45:23218-
#65 4882124Marciniak TomaszDYSPOLSKA1958M602100:05:3510.7500:56:5101:57:0201:57:45442-
#66 262443Lachowicz JerzyPCTSportDYSPOLSKA1977M409400:05:0311.8700:51:2401:46:1401:46:36244-
#67 359829Drążek SławomirFAJSLAWICEPOLSKA1971M4012300:05:1411.4500:49:1501:50:2301:50:32330-
#68 992107Kurkiewicz AndrzejFRANCISZKÓWPOLSKA1972M402800:04:3213.2600:45:2001:35:2401:35:2892-
#69 397292Kamiński MarcinGARBÓWPOLSKA1988M3013200:05:2111.2200:54:3601:52:1801:52:48362-
#70 109550Wierzbowski Piotrwiecejniztrenowanie.plGDYNIAPOLSKA1975M403000:04:3413.1300:44:5701:36:1401:36:23101-
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5513Konkel KatarzynaDecathlon Lublin Czechów / Maja TeamGNIEWOWOPOLSKA1994K16300:04:1913.9300:42:4101:30:4801:30:53-3
#72 205639Michalski MateuszStreet Run RadomGÓRA PUŁAWSKAPOLSKA1991M162700:04:5512.2200:47:3701:43:1701:43:33190-
#73 286838Smyk MałgorzataGORZKÓWPOLSKA1981K30900:05:0611.7600:51:2101:47:1401:47:40-21
#74 123245Smyk ŁukaszGORZKÓWPOLSKA1980M305800:04:3812.9600:00:0001:37:2601:37:39115-
#75 4715Wójcik TomaszZMITEK TEAM NOWA DĘBAGORZYCEPOLSKA1979M401000:04:1414.1400:42:1401:29:2601:29:3147-
#76 1152060Osiak ArturGOŁĄBPOLSKA1988M305500:04:3513.0700:46:0401:36:4101:36:49107-
#77 684778Budny AleksandraKrasnik BiegaHALINÓWPOLSKA1978K402700:06:169.5901:00:2802:11:3102:12:02-98
#78 669601Wojnar StanisławHARASIUKIPOLSKA1954M603100:06:109.7201:04:3302:09:1802:10:12575-
#79 644200Chwedorczuk DianaHRUBIESZÓWPOLSKA1993K162400:06:029.9400:58:2702:06:5002:07:24-86
#80 147566Piotrowski EmilTrzeci bez podiumHRUBIESZÓWPOLSKA1987M306100:04:4112.7900:43:1901:38:4601:38:56137-
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4100Kern ArturMaraton LubelskiHRUBIESZÓWPOLSKA1980M30200:03:4016.3800:35:5401:17:1501:17:164-
#82 307732Bąk KamilPingwiny JarocinHUTA KRZESZOWSKAPOLSKA1991M164300:05:1011.6200:48:1601:48:4401:48:58283-
#83 73122Nowak MarcinIłża PędziIŁŻAPOLSKA1980M3021700:06:269.3301:04:5502:14:4902:15:41618-
#84 4816Kolaszt MichałIłża PędziIŁŻAPOLSKA1981M302800:04:1414.1400:42:3901:29:2801:29:3248-
#85 773546Hanc HubertJABŁONNAPOLSKA2002M169300:06:478.8501:04:5102:22:4002:23:06642-
#86 290157Bielak TomaszJABŁONNAPOLSKA1989M309600:05:0711.7200:52:2101:47:3201:47:58269-
#87 808276Gajdek MirosławSocha SRCJABŁONNAPOLSKA1963M507200:07:088.4001:07:4302:30:1402:30:39668-
#88 1292086Augustyniak ŁukaszJACKÓWPOLSKA1992M161500:04:3812.9300:43:0201:37:5401:37:56120-
#89 4392044Kluch JacekJAKUBOWICE KONIŃSKIEPOLSKA1969M503800:05:2611.0200:52:0101:54:2601:54:50401-
#90 261293Prokop RadekJAKUBOWICE KONIŃSKIEPOLSKA1973M409300:05:0311.8800:51:2401:46:1401:46:35243-
#91 445232Bartoszek JanJANÓW LUBELSKIPOLSKA1975M4014900:05:2810.9900:53:5601:54:3801:55:13407-
#92 311775Modrzejewski MarekJANÓW LUBELSKIPOLSKA1979M4011200:05:1011.6000:50:5901:48:5001:49:06287-
#93 484645Bednarz IwonaPingwiny z państwa JarocinJAROCINPOLSKA1984K301700:05:3410.7700:54:3401:57:0901:57:31-45
#94 103389Wilgos MarekUnia HrubieszówJAROSŁAWIEC K/UCHAŃPOLSKA1987M304900:04:3213.2100:45:0601:35:4901:35:5196-
#95 670807Michalak ZbigniewJASTKÓWPOLSKA1974M4019700:06:119.7100:58:3102:09:4602:10:25576-
#96 709319Czerniakiewicz BeataJASTKÓWPOLSKA1975K403100:06:209.4601:00:0402:13:1802:13:50-106
#97 238804Baćmaga JacekJASTKÓWPOLSKA1967M502200:05:0012.0000:49:4101:45:2701:45:30222-
#98 254318Czerniakiewicz DariuszJASTKÓWPOLSKA1976M409000:05:0211.9200:49:1601:45:5601:46:13236-
#99 803752Wołoszun WojciechJASTKÓWPOLSKA1985M3023600:07:028.5301:07:0502:27:3602:28:26664-
#100 5982026Kaliszewska Anna Maria#NoLimitsJASTKÓWPOLSKA1980K302600:05:5210.2200:57:4202:03:1102:03:49-76

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności