Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Lotto Półmaraton Lubelski

Wyniki - 27 października 2019, Lublin

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8242038Hiller JerzyLubelska Grupa TriathlonuLUBLINPOLSKA1947M70100:08:087.3701:14:0202:50:5002:51:40680-
#2 468582Karłowicz Leon TadeuszLUBLINPOLSKA1950M601700:05:3110.8600:53:2301:56:0501:56:32427-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 266478Wenerski Wojciechlubelskie stowarzyszenie biegoweLUBLINPOLSKA1950M60300:05:0411.8600:49:2601:46:3501:46:46248-
#4 54591Kowalski HenrykLUBLINPOLSKA1950M602400:05:4310.5000:56:5501:59:5502:00:31487-
#5 816594Surowiec MarianLKS MilanówLUBLINPOLSKA1950M604000:07:268.0701:09:0702:36:1002:36:51673-
#6 320168Hrymak StanisławLUBACZÓWPOLSKA1950M60600:05:1111.5800:52:2401:48:3201:49:19296-
#7 391462Kot LeszekLW BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1951M601100:05:2011.2500:51:3001:52:2401:52:34357-
#8 345704Pawłowski ZbigniewSenior51TeamPUŁAWYPOLSKA1951M60900:05:1311.5000:50:2501:49:5901:50:07319-
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 695699Bemben AnnaNOWA SARZYNAPOLSKA1952K60300:06:189.5201:03:2902:12:0102:12:55-101
#10 784534Galej KrzysztofWARSZAWAPOLSKA1952M603800:06:548.7001:08:0902:24:3502:25:30649-
#11 400166Jacek AndrzejZAMOŚĆPOLSKA1953M601200:05:2211.2000:53:0501:52:3701:53:03365-
#12 820361Mieńko JerzyLUBELSKI KLUB MORSÓWLUBLINPOLSKA1953M604100:07:357.9101:08:5202:39:0902:39:59677-
#13 669601Wojnar StanisławHARASIUKIPOLSKA1954M603100:06:109.7201:04:3302:09:1802:10:12575-
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235156Sulowski WładysławMARYSINPOLSKA1954M60100:05:0012.0100:50:2201:45:0501:45:26219-
#15 755545Olesiejuk Antonimorsy lubartóLUBARTÓWPOLSKA1954M603500:06:379.0801:05:0102:18:4002:19:26633-
#16 756148Jasiński JerzyGrube KorzenieLUBLINPOLSKA1954M603600:06:379.0701:04:5602:18:4202:19:37634-
#17 758223Szewc MarianBIŁGORAJPOLSKA1954M603700:06:389.0601:05:0402:18:5302:19:47636-
#18 287255Jankowski EugeniuszOPEC PuławyPUŁAWYPOLSKA1954M60400:05:0711.7300:50:1601:47:4301:47:53266-
#19 426377Kwaśny StanisławLUBLINPOLSKA1955M601300:05:2511.0800:55:3501:53:3601:54:14388-
#20 685630Walencik MarekPIONKIPOLSKA1955M603200:06:169.5801:03:4202:11:0702:12:12587-
#21 436697Haszto ZdzisławNowosarzyńska Grupa BiegowaLEŻAJSKPOLSKA1955M601400:05:2611.0400:55:2501:54:3601:54:41398-
#22 4722063Drozd JerzyLUBLINPOLSKA1955M601800:05:3210.8400:56:1501:56:1301:56:47431-
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4822099Motyl IrenaŚWIDNIKPOLSKA1955K60200:05:3410.7800:51:5101:57:1801:57:28-44
#24 4932061Melaniuk MirosławLUBLINPOLSKA1955M602200:05:3510.7300:53:5801:57:3301:57:58447-
#25 4952017Fijołek AndrzejLUBLINPOLSKA1955M602300:05:3610.7200:53:5501:57:5201:58:04449-
#26 7772042Izdebska RenataLUBLINPOLSKA1955K60500:06:508.7801:08:0202:23:1802:24:13-134
#27 792244Goleniewski RyszardGrandpaLUBLINPOLSKA1955M603900:06:588.6301:04:0802:25:5602:26:44654-
#28 6072033Sysa KazimierzKRASNYSTAWPOLSKA1956M602800:05:5410.1800:56:0002:03:5202:04:24531-
#29 479135Grzeszczyk RemigiuszMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1957M601900:05:3310.8000:54:2501:56:3301:57:11436-
#30 480504Kaniewski JózefLUBARTÓWPOLSKA1957M602000:05:3410.7900:50:1001:57:0601:57:17437-
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !244390Dębski KrzysztofKOŃSKOWOLAPOLSKA1957M60200:05:0111.9500:47:3801:45:4201:45:54228-
#32 621723Oleksiewicz RadekWARSZAWAPOLSKA1957M602900:05:5810.0700:59:1902:04:4602:05:41543-
#33 384554Kawalec AndrzejŁĘCZNAPOLSKA1957M601000:05:1911.2900:53:3601:51:2801:52:07350-
#34 4882124Marciniak TomaszDYSPOLSKA1958M602100:05:3510.7500:56:5101:57:0201:57:45442-
#35 746724Oleksiewicz BeataWARSZAWAPOLSKA1958K60400:06:339.1701:02:1102:17:1202:18:06-116
#36 339781Cichy MarekEcotech Runners ClubLUBLINPOLSKA1958M60800:05:1311.5000:49:4901:49:4601:50:02314-
#37 7062093Lewczyński PiotrLUBLINPOLSKA1959M603300:06:209.4700:58:5802:13:1202:13:41601-
#38 7072014Burzykowski StanisławLUBLINPOLSKA1959M603400:06:209.4700:58:5302:13:1202:13:42602-
#39 456584Gołąb GrzegorzParafia FrampolWARSZAWAPOLSKA1959M601500:05:2910.9400:53:2401:55:1101:55:40417-
#40 459305Wąsik JacekcbfsLUBLINPOLSKA1959M601600:05:2910.9300:55:3301:55:1301:55:52420-
#41 548128Godula RyszardBIEGNIJ FORREST BIEGNIJLUBLINPOLSKA1959M602500:05:4410.4800:54:4302:00:1902:00:47489-
#42 558360Topolnicki EugeniuszZIELONA GÓRAPOLSKA1959M602600:05:4610.4200:54:1502:01:0802:01:32497-
#43 305471Brygoła AndrzejLUBLINPOLSKA1959M60500:05:1011.6300:51:4001:48:2601:48:52281-
#44 8232089Wrona AndrzejLUBLINPOLSKA1959M604200:08:017.4901:15:4202:48:0502:48:59679-
#45 585481Wrona AndrzejLUBLINPOLSKA1959M602700:05:5010.3000:57:1902:02:2202:02:56515-
#46 332449Iwanicki WładysławLubelski Węgiel BogdankaŁĘCZNAPOLSKA1959M60700:05:1211.5400:50:1001:49:2401:49:41307-
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !369427Paździor IrenaChełm BiegaCHEŁMPOLSKA1959K60100:05:1611.3900:50:5201:51:0401:51:09-31
#48 641634Tęcza TomekLunique TeamCZĘSTOCHOWAPOLSKA1959M603000:06:019.9701:02:5102:06:1302:07:00557-
#49 408414Zbigniew KarwansamLUBLINPOLSKA1960M503500:05:2211.1700:52:4601:52:5701:53:17371-
#50 441278Bogdanow AndrzejORANGE POLSKALUBLINPOLSKA1960M503900:05:2711.0200:50:0401:54:4101:54:53403-
#51 525678Bury JadwigaKRZCZONÓWPOLSKA1960K50500:05:4010.5900:53:2001:59:2801:59:31-53
#52 94533Stelmach ZbigniewLubelski Węgiel BogdankaĆMIŁÓWPOLSKA1960M50600:04:3013.3200:44:1701:34:5601:35:0088-
#53 513326Krysa HalinaLUBLINPOLSKA1961K50400:05:3810.6500:56:0601:58:2301:58:54-50
#54 5392077Rudziński LeszekLUBLINPOLSKA1961M504600:05:4310.5100:54:1302:00:0402:00:28482-
#55 596380Milczarek SławomirTURKAPOLSKA1961M505400:05:5210.2300:55:5102:03:1502:03:47521-
#56 608163Olczak WitoldUMCS BiegaLUBLINPOLSKA1961M505500:05:5410.1600:58:0102:03:5302:04:32532-
#57 737419Bieryło DarekŚRÓDLESIEPOLSKA1962M506900:06:299.2601:03:0502:15:4802:16:41623-
#58 258759Buławski KrzysztofLubelski Węgiel BogdankaPUCHACZÓWPOLSKA1962M502400:05:0311.8900:50:3401:46:0901:46:27240-
#59 799308Błaszczak AndrzejLUBLINPOLSKA1962M507100:07:008.5701:03:5102:27:1602:27:38661-
#60 292464Piątkowski Dariuszchełmska grupa triathlonuNOWINYPOLSKA1962M502700:05:0711.7100:52:0401:47:4401:48:04271-
#61 9396Bisek MarekLubelski Węgiel BogdankaLUBLINPOLSKA1962M50500:04:3013.3300:44:1701:34:5601:34:5987-
#62 6222083Ciechański ZenonLUBLINPOLSKA1962M505600:05:5810.0700:57:0402:05:0102:05:42544-
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 394492Baluk IwonaBorek - ChełmCHEŁMPOLSKA1963K50300:05:2011.2300:53:3101:52:2201:52:42-35
#64 655741Kawalec BogdanLUBLINPOLSKA1963M505900:06:059.8500:57:0302:07:4802:08:29566-
#65 6752022Suchora JerzyKRAŚNIKPOLSKA1963M506300:06:139.6501:00:4202:10:2102:11:07579-
#66 762576Leonarcik AgnieszkaMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1963K50800:06:40-01:04:4802:19:5302:20:39-124
#67 808276Gajdek MirosławSocha SRCJABŁONNAPOLSKA1963M507200:07:088.4001:07:4302:30:1402:30:39668-
#68 348527Maciejewicz KrzsysztofTERESPOLPOLSKA1963M503000:05:1311.4900:49:5701:50:0001:50:10322-
#69 653482Pawłat WaldemarKRZCZONÓWPOLSKA1964M505800:06:049.9000:56:4102:07:3702:07:49564-
#70 662641Chamera MariuszLIPAPOLSKA1964M506100:06:089.7700:57:2802:08:5402:09:37571-
#71 6742105Suchora AnnaKRAŚNIKPOLSKA1964K50600:06:139.6501:00:4202:10:2102:11:07-96
#72 185476Peciak RobertLUBLINPOLSKA1964M501900:04:5112.3700:49:4801:42:0501:42:22173-
#73 256575Leonarcik DarekMultimedia Runners PuławyPUŁAWYPOLSKA1964M502300:05:0211.9100:49:3601:46:0001:46:18238-
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !36206Mirosław Jerzylubelskibiegacz.pl TEAMSTRZYŻEWICEPOLSKA1964M50100:04:1114.3600:42:0101:28:0601:28:0936-
#75 825459Gajdek JanuszSocha SRCRZESZÓWPOLSKA1964M507300:08:127.3201:17:1502:52:3102:52:55681-
#76 11798Mamej PiotrLUBLINPOLSKA1964M50800:04:3513.0600:45:1901:36:4701:36:54109-
#77 40279Grzywacz DariuszGetGymLUBLINPOLSKA1965M503400:05:2211.1900:53:2301:52:3901:53:06367-
#78 659803Klukow JerzyRun- Dream Pogodny Dom:)LUBLINPOLSKA1965M506000:06:089.7800:56:2602:08:5302:09:22569-
#79 5182123Czornik HenrykLUBLINPOLSKA1965M504400:05:3910.6300:56:1201:58:1201:59:07468-
#80 632342Kowaleczko MarekLUBLINPOLSKA1965M505700:05:5910.0200:57:0102:05:3302:06:23552-
#81 122250Pytka HenrykLUBELSKI WĘGIEL ”BOGDANKA”ŁĘCZNAPOLSKA1965M50900:04:3712.9900:46:4101:37:1501:37:28114-
#82 1342028Wąsowski KrzysztofWąski TeamLUBLINPOLSKA1966M501100:04:3912.8900:45:2201:38:0701:38:10125-
#83 158825Kasprzak ZbigniewLUBLINPOLSKA1966M501600:04:4412.6600:47:1401:39:4901:40:01148-
#84 4352090Stola PiotrKRAŚNIKPOLSKA1966M503700:05:2611.0500:52:5701:54:1001:54:34397-
#85 2012085Kania KrzysztofLUBLINPOLSKA1966M502100:04:5412.2400:46:1101:43:2201:43:26187-
#86 736477Kmit AndrzejLUBLINPOLSKA1966M506800:06:289.2701:03:3202:16:0502:16:36622-
#87 754515Zygo DorotaBełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEPOLSKA1966K50700:06:379.0801:05:0102:18:4002:19:26-122
#88 564239Śliwa AndrzejLW BOGDANKAŁĘCZNAPOLSKA1966M505100:05:4610.4000:54:3902:01:1202:01:45502-
#89 31592Lik MarekChełm biegaCHELMPOLSKA1966M502800:05:1011.6000:51:0701:48:4501:49:10291-
#90 79502Jaremek WitoldLUBLINPOLSKA1966M50400:04:2813.4400:43:0101:34:1101:34:1374-
#91 6672075Żmijski DariuszCHEŁMPOLSKA1967M506200:06:109.7400:57:2502:09:2802:10:00573-
#92 686767Banaszek ArkadiuszKRAŚNIKPOLSKA1967M506500:06:169.5700:58:5102:11:4202:12:18588-
#93 43184Blicharz StanisławNie Ma LetkoNIEMCEPOLSKA1967M503600:05:2511.0600:57:0401:53:4101:54:26393-
#94 183493Kramer RafałRADOMPOLSKA1967M501800:04:5012.3900:49:0101:41:5001:42:11171-
#95 238804Baćmaga JacekJASTKÓWPOLSKA1967M502200:05:0012.0000:49:4101:45:2701:45:30222-
#96 769399Przech-Fus AgnieszkaWW TEAMLUBLINPOLSKA1967K50900:06:468.8801:06:3002:21:4002:22:32-129
#97 272800Wanio KrzysztofOLESINPOLSKA1967M502500:05:0511.8200:52:2701:46:3901:47:06254-
#98 288659Grądek DariuszTriathlon Kraśnik TeamKRAŚNIKPOLSKA1967M502600:05:0711.7300:49:5801:47:3801:47:56267-
#99 561393Bober WojciechLUBLINPOLSKA1967M504900:05:4610.4100:53:3602:01:2202:01:39500-
#100 128142Adamczyk TomaszLUBLINPOLSKA1967M501000:04:3812.9300:47:2001:37:4501:37:53119-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności