Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 1011069Molenda AdamGORZYCA197635M4000:18:4900:28:4300:41:1400:41:0614.60
#2 102805Bartków ŁukaszRATOWNICY ZG RUDNA/K198526M3000:18:3000:28:3400:41:1500:41:1314.56
#3 1031522Cichy MichałWOLSZTYŃSKA AKADEMIA197136M4000:18:5800:28:4400:41:1800:40:5514.66
#4 1041687Dojcz WojciechPOZNAŃ199926M2000:18:5400:28:5400:41:2800:41:2114.51
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !105225Brandenburg JózefSIM DOPIEWO,DOPIEWO19551M6000:19:0200:28:4900:41:2800:41:2214.50
#6 106889Buga PiotrNOKIA,WROCŁAW198027M3000:19:1600:28:5900:41:2900:41:1314.56
#7 1071515Stawiarz PawelMATNER RUNNING TEAM,198628M3000:18:4400:28:3800:41:3000:41:2114.51
#8 108619Zawierucha MariuszMIŁKOWICE197537M4000:18:3900:28:3600:41:3400:41:3214.45
#9 1091122Kumiszczo ArturENDORFINY,WSCHOWA197838M4000:18:2900:28:3000:41:3500:41:3114.45
#10 1101111Szlendak ŁukaszKOWARY BIEGAJĄ/ GRAŃ198329M3000:18:5000:28:4600:41:3700:41:2414.49
#11 111143Szczurowski WaldemarGŁOGÓW198130M3000:18:3400:28:2900:41:3900:41:2914.46
#12 112179Magiera GrzegorzKGHM ZG RUN ,GŁOGÓW197439M4000:18:3300:28:2500:41:3900:41:2714.48
#13 1131683Ćwiąkała BartoszŚRODA ŚLĄSKA197640M4000:19:0600:29:0300:41:4200:41:3014.46
#14 114321Porada StanisławAKB ESEMAS,PROSZKÓW197141M4000:18:5500:28:4900:41:4200:41:4014.40
#15 1151372Zener MateuszMSPORT ,LUBIN198931M3000:18:2200:28:4200:41:5000:41:4814.35
#16 11683Stankiewicz SebastianADAM DRACZYŃSKI RUNN199127M2000:18:1700:28:5500:41:5600:41:5114.34
#17 117106Bochnak MirosławABY DO METY- PRZEMKÓ197642M4000:19:0800:29:1900:42:0200:41:5514.31
#18 118521Szymczak GrzegorzHMG,GŁOGÓW197343M4000:19:1700:29:2100:42:0300:41:5914.29
#19 119376Ziemkowski JanCHOCIANÓW198332M3000:18:4700:28:5800:42:0400:41:5414.32
#20 12048Kulczewski ŁukaszKB VAMOS AMIGOS WROC198033M3000:18:4500:28:5200:42:0500:42:0014.29
#21 1211469Duda DariuszZIELONA GÓRA19625M5000:19:4200:29:3300:42:0600:41:4914.35
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1221283Janowicz JerzyACHILLES LESZNO,LESZ19572M6000:19:0500:29:1000:42:1100:42:0914.24
#23 1231010Skuza KrzysztofSTUDIO URODY JULIA,L198034M3000:18:5800:29:2700:42:1100:41:5414.32
#24 124288Żygadło TadeuszWOŁÓW-BIEGA,WOŁÓW197344M4000:19:0800:29:1500:42:1400:42:0514.26
#25 1251732Marcin KaczorADJ,ŚWIĘCIECHOWA197545M4000:19:4400:29:4000:42:1600:42:0414.26
#26 126370Świerczek MichałLEGNICA198735M3000:19:3200:29:2700:42:1700:41:4914.35
#27 1271623Wozniak GrzegorzLUBIN197946M4000:19:4500:29:4900:42:2200:42:0314.27
#28 1281354Chyb ŁukaszPOLKOWICE200228M2000:19:3700:29:4000:42:2500:41:5814.30
#29 1291716Szymalak GrzegorzNOA SÓL19686M5000:19:0300:29:2000:42:2500:42:2114.17
#30 130814Kądziołka KrzysztofKGHM ZG RUN,LUBIN197447M4000:18:5800:29:1500:42:2500:42:1614.20
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !131685Moczulska MałgośkaKARKONOSZ RUNNING TE19762K4000:19:0900:29:2400:42:2900:42:2414.15
#32 1321245Antoszków MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ199029M2000:19:1500:29:3300:42:2900:42:2614.14
#33 133682Madera AndrzejWROCŁAW197748M4000:19:4300:29:4700:42:2900:42:1314.21
#34 1341537Jaz ErnestENDORFINY WĄSOSZ,WĄS198336M3000:19:1800:29:3500:42:3000:42:2114.17
#35 1351014Stawecki MarekKGHM O/ZG POLKOWICE-197649M4000:19:2400:29:3300:42:3300:42:0814.24
#36 1361175Cudak BartoszKGHM ZG RUN,LUBIN199130M2000:19:3200:29:4600:42:3400:42:2014.17
#37 1371295Urbański PrzemysławGŁOGÓW199831M2000:19:4600:29:5000:42:3400:42:1314.21
#38 138485Błaszczyk TomaszGÓRA197950M4000:19:5000:29:5200:42:3600:42:2614.14
#39 1391456Kulczycki RafałLUBIN197651M4000:19:1700:29:1900:42:4200:42:4014.06
#40 1401093Hrycaj MarcinKB ODRA OPOLE,OPOLE197752M4000:19:3000:29:4700:42:4600:42:3714.08
#41 141711Cirko ArkadiuszKGHM ZG RUN,LUBIN197553M4000:19:1900:29:4600:42:5200:42:4314.05
#42 142869Mazur MaciejLUBIN198637M3000:19:2400:29:4600:42:5200:42:4614.03
#43 143757Tkaczyk JakubLUBIN199232M2000:19:4000:29:5300:42:5500:42:4614.03
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 144863Kolecka SylwiaKOLECTEAM ,ZBĄSZYNEK19763K4000:19:3700:29:5400:42:5500:42:3514.09
#45 145788Łukasiewicz EwaOLAWS,ZŁOTORYJA19704K4000:19:4400:29:5600:42:5500:42:4714.02
#46 1461557Sopór MirosławSTP WĘDROWIEC LUBIN,19647M5000:19:2900:29:3900:42:5800:42:4614.03
#47 147442Grzegorek GrzegorzKĄTY WROCŁAWSKIE197154M4000:19:2000:29:4500:42:5900:42:4914.01
#48 148299Hryńko KamilLUBIN198138M3000:20:1200:30:1700:42:5900:42:2014.17
#49 149527Ziemba DanielOSIEK197655M4000:19:4100:30:0100:43:0100:42:5014.01
#50 150499Małek DariuszRATOWNICY ZG RUDNA,W198639M3000:20:2300:30:2700:43:0100:42:2714.13
#51 1511012Sobolewski ZdzisławKB LEW LEGNICA,MIŁOG19638M5000:19:3200:29:5700:43:0400:42:5413.99
#52 152575Jankowska KarolinaMAKOŚ TEAM,BOLESŁAWI19939K2000:19:3100:29:5100:43:0500:43:0113.95
#53 153326Sikora JulitaGVT BMC,WISZNIA MAŁA19735K4000:19:2600:29:3900:43:1000:43:0313.94
#54 1541730Kuliiev RuslanLUBIN BBL198440M3000:19:4200:30:0100:43:1000:43:0113.95
#55 1551063Łada LucjanCBJ KGHM LUBIN,LUBIN197356M4000:19:4100:30:0000:43:1000:42:5613.98
#56 156298Hołówka TomaszOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT198141M3000:19:4700:29:5700:43:1200:42:5613.98
#57 157843Knaflewski KrystianR-TEAM RYDZYNA,RYDZY197857M4000:19:4500:29:5900:43:1200:42:5713.97
#58 15817Domino KrystianKGHM HM GŁOGÓW,GŁOGÓ197558M4000:18:5900:29:4700:43:1800:43:0913.90
#59 159239Oszczyk MarcinZIELONA GÓRA198042M3000:19:5200:30:1300:43:1900:43:0113.95
#60 16035Janowicz WojciechSZYMANOWSKI TEAM-R-T197659M4000:19:0600:29:4200:43:2200:43:1713.86
#61 1611694Grzeziółkowski AdamLUBIN KRAVMAGA BE SA198443M3000:19:4300:30:3000:43:2300:42:5613.98
#62 162293Dudziński RobertPOLKOWICE197760M4000:19:3600:30:1000:43:2300:43:1813.86
#63 16327Garbowski RafałKGHM ZG RUN,LUBIN199033M2000:19:3600:30:0800:43:2800:43:1513.87
#64 1641421Nawracaj MarcinSĘDZIA PIŁKI NOŻNEJ,198244M3000:19:5200:30:1200:43:2900:42:5913.96
#65 1651003Owczarek TomaszŚLĘZAK TEAM,LUBIN197761M4000:19:5000:30:1300:43:3100:43:2313.83
#66 1661008Ptak MarcinDOMASZCZYN197562M4000:19:3900:30:0200:43:3600:43:2113.84
#67 167896Grzesik EwaPOLKOWICE19834K3000:19:5100:30:1200:43:3900:43:1213.89
#68 168411Żołędziewska KamilaZG RUN, LUBIN19875K3000:19:4000:30:1900:43:4300:43:3813.75
#69 169256Kierepka MaciejSANDEN,GŁOGÓW198545M3000:19:4500:30:1800:43:4600:43:3713.76
#70 1701083Tomaszyk MilenaSZYMANOWSKITEAM,WONI199110K2000:20:1300:30:4100:43:4800:43:3613.76
#71 1711723Kordylak IreneuszWAŁBRZYCH197063M4000:19:5600:30:3700:43:4800:43:3313.78
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 172348Gurgul RyszardŚWIDNICKA GRUPA BIEG19553M6000:19:5600:30:3200:43:4900:43:4513.71
#73 1731584Górczak KrzysztofLKS SANA KOŚCIAN,KOŚ200034M2000:19:5800:30:3500:43:5300:43:4813.70
#74 1741727Figarski SebastianŚRODA ŚLĄSKA AQUA FI198546M3000:20:0200:30:5100:43:5400:43:4913.69
#75 1751117Figarska AnnaAQUA FIT ŚRODA ŚLĄSK19886K3000:20:0200:30:5100:43:5500:43:5113.68
#76 176197Baszak Marek:),LEGNICA197864M4000:19:4300:30:1800:43:5700:43:4513.71
#77 1771289Łozowska EwelinaFITARENA,LUBIN19827K3000:19:3700:30:0900:43:5700:43:5313.67
#78 1781044Kotarski SebastianGÓRA199035M2000:19:3500:30:1800:44:0100:43:3213.78
#79 1791658Wojtkiewicz WiesławPOLKOWICE197865M4000:20:2800:31:0800:44:0600:43:1813.86
#80 180205Jaśkowski KrzysztofOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT19619M5000:19:5800:30:4000:44:0800:43:5713.65
#81 1811422Nowacki CezaryRTEEM,RYDZYNA197766M4000:20:1000:30:4400:44:0800:43:5313.67
#82 1821184Dul MagdalenaŚLĘZAK TEAM/ FAMILY19828K3000:20:1500:30:4700:44:1000:44:0313.62
#83 183280Szwedzik ArekLUBIN197667M4000:20:4400:31:0700:44:1000:43:3413.77
#84 1841050Radtke MaciejKGHM ZG RUN,LUBIN197368M4000:19:5500:30:3100:44:1100:43:5913.64
#85 1851509Majowski MarcinKGHM,LUBIN197869M4000:20:0900:30:4500:44:1100:44:0413.62
#86 1861235Oborski AdamKGHM ZG RUN ,LUBIN197670M4000:19:5000:30:3500:44:1200:44:0513.61
#87 187614Musioł ZbigniewZIELONA GÓRA196110M5000:19:5300:30:2100:44:1200:43:5713.65
#88 1881244Żart MariuszAKS WYBIEGANI POLKOW197271M4000:20:0500:30:4200:44:1300:43:4713.70
#89 189345Duda DanielOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT197772M4000:19:5000:30:3600:44:1400:43:5713.65
#90 1901442Podlewski RafałKGHM ZG POLKOWICE-SI198547M3000:20:0500:30:4200:44:1500:44:0913.59
#91 1911359Krawczyk PiotrGOŚCIESZOWICE198948M3000:20:3200:31:0300:44:1600:43:5213.68
#92 1921200Jablonski JacekLEGNICA198949M3000:20:1900:30:5300:44:2000:44:1013.58
#93 193687Nieradka MarcinGŁOGÓW199336M2000:21:1700:31:4100:44:2300:43:3613.76
#94 194336Wrzesiński AdamLEGNICA197673M4000:19:5700:30:2200:44:2500:43:5313.67
#95 19529Gołębiowski ArkadiuszRACHÓW198450M3000:20:3400:30:5500:44:2600:43:5413.67
#96 196628Majchrzak TymoteuszZAPIERDALACZE,KATOWI197674M4000:21:0000:31:2800:44:2800:43:5613.66
#97 197335Wróbel PawełNOWA SÓL198151M3000:19:4200:30:1800:44:3000:44:2113.53
#98 198162Golonka PawełKB WIKON NOWA SÓL,NO198352M3000:20:1800:31:0200:44:3200:44:2413.51
#99 199312Lachowska MonikaKLUB BIEGACZA BOLESŁ19809K3000:19:5500:30:4200:44:3400:44:3113.48
#100 2001542Lechki TomaszWOŁÓW BIEGA,WOŁÓW197375M4000:20:5100:31:1300:44:3600:44:0413.62

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności