Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 10371888Cieśłik TomaszGORA BKMM1990162M2000:27:0000:41:0600:58:3900:57:5010.38
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181882Kowalska KatarzynaWŁOCŁAWEK VECTRA19851K3000:15:5200:24:1800:35:3400:35:3416.87
#3 11371881Kałuża MartaGŁOGÓW1987102K3000:25:5800:40:5001:00:1101:00:049.99
#4 9811880Sulima-Harhaj MonikaGŁOGÓW198677K3000:25:5600:40:1700:57:5200:57:4410.39
#5 7291877Zdrzałka PawełLEGNICKIE POLE NWL S1979221M4000:24:5500:37:4100:53:3900:52:5711.33
#6 12001818Podkowska KarolinaLUBIN199846K2000:28:0400:42:4701:01:3301:00:129.97
#7 7301788Oczeretko PawełLEGNICA OBORYGENI1975222M4000:24:5400:37:4000:53:4000:52:5811.33
#8 8521737Miziniak MateuszNOWA WIEŚ LUBIŃSKA1997139M2000:25:4300:38:4700:55:3100:54:2911.01
#9 2071736Wójtowicz Marcin197979M4000:21:2700:31:3800:44:4400:43:4513.71
#10 6191735Stec KatarzynaGRYFÓW ŚLASKI197415K4000:23:0900:35:3500:51:5400:51:4111.61
#11 14201734Jaskulska MariolaLUBIN1989167K3000:33:0500:49:5701:12:0301:10:498.47
#12 14771733Stachera OliwiaLUBIN199577K2000:34:5200:54:0801:19:1701:18:027.69
#13 1251732Marcin KaczorADJ,ŚWIĘCIECHOWA197545M4000:19:4400:29:4000:42:1600:42:0414.26
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21731Karbowiak KamilKOTWICA BRZEG, BRZEG19952M2000:14:0900:21:1200:30:3700:30:3719.60
#15 1541730Kuliiev RuslanLUBIN BBL198440M3000:19:4200:30:0100:43:1000:43:0113.95
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 281729Lupa BeataWILKOWO STARE19903K2000:16:3800:25:0900:36:2200:36:2016.51
#17 14541728Janduła JustynaOSIEK199275K2000:33:1600:51:1201:14:4701:13:468.13
#18 1741727Figarski SebastianŚRODA ŚLĄSKA AQUA FI198546M3000:20:0200:30:5100:43:5400:43:4913.69
#19 13001726Mazan StanisławPRZEMKÓW195551M6000:29:2500:44:1401:04:3601:02:549.54
#20 3921725Krasicki MichałRAWICZ1977134M4000:21:2900:33:2100:48:2300:48:1812.42
#21 4611724Trzcinka Kamil200774M2000:22:2300:34:5000:49:3100:49:1912.17
#22 1711723Kordylak IreneuszWAŁBRZYCH197063M4000:19:5600:30:3700:43:4800:43:3313.78
#23 2081722Trzcinka MikołajIWINY200638M2000:19:5100:30:4300:44:4400:44:3213.47
#24 6811721Jarosz DominikGŁOGÓW1980210M3000:25:1400:37:2400:52:5300:51:0011.76
#25 8971720Staniewski EugeniuszAMATOR, ZGORZELEC195134M6000:26:5000:40:0100:56:2600:55:1710.85
#26 11701719Malak MarcinGŁOGÓW1986325M3000:26:3900:42:1101:00:5001:00:049.99
#27 10921718Wachowiak PiotrZG LUBIN, GŁOGÓW1974285M4000:28:0200:41:5400:59:2100:57:4810.38
#28 2431717Zieliński RafałWYSOKIE197685M4000:20:5700:31:3600:45:2700:44:5113.38
#29 1291716Szymalak GrzegorzNOA SÓL19686M5000:19:0300:29:2000:42:2500:42:2114.17
#30 811715Sihai MaksimBIAŁORUŚ198418M3000:17:5500:27:3300:39:5900:39:5515.03
#31 5601714Radłowski DanielCHOCIANÓW1978179M4000:24:2400:35:5300:50:5400:49:5112.04
#32 7911713Nawieśniak KrystynaZAGRODNO198147K3000:23:4000:36:4500:54:2600:54:1811.05
#33 3291712Nawieśniak DominikaZAGRODNO198911K3000:20:5900:32:1900:47:1900:47:1112.72
#34 831711Pobłocka-Dobrowolska KamiLĘBORK19908K2000:18:0900:27:4000:40:0100:39:5915.01
#35 61710Mevsha MykolaOSTRÓW WLKP19945M2000:14:2100:21:4400:31:3500:31:3319.02
#36 6751709Młyński PawełGŁOGÓW1977206M4000:24:3300:37:0800:52:5100:51:3411.64
#37 51708Obukhovskyi OleksiiOSTRÓW WLKP19934M2000:14:0900:21:2400:31:2200:31:2119.14
#38 10621707Drankiewicz LeszekGŁOGÓW1984301M3000:27:5700:41:5200:59:0100:57:2110.46
#39 7981706Kycia DariuszZIELONA GÓRA196871M5000:25:2500:38:2500:54:3300:53:3811.19
#40 11191705Szajnicki AdrianBĄDZÓW1985317M3000:27:1800:41:3300:59:4600:58:3010.26
#41 5421704Pachnik MałgorzataRACIBOROWICE GÓRNE199320K2000:22:2300:34:4500:50:3700:49:5412.02
#42 3501703Sadowski MarekGÓRA196823M5000:22:4600:33:4900:47:3800:46:3812.87
#43 2351702Dobrzyniewski StanisławLUBIN197583M4000:21:2400:32:1200:45:1700:44:4513.41
#44 10331701Dobrowolski PatrykLUBIN2001161M2000:25:2700:40:4000:58:3500:57:5310.37
#45 10401700Ptaszek AgataLUBIN198687K3000:27:1200:41:2200:58:4100:57:3310.43
#46 3581699Aleksiej PiotrLEGNICA1979125M4000:21:4100:32:5400:47:4400:47:2612.65
#47 301697Grzegórzek PiotrSZCZECIN19876M3000:16:1800:25:0000:36:2800:36:2616.47
#48 1611694Grzeziółkowski AdamLUBIN KRAVMAGA BE SA198443M3000:19:4300:30:3000:43:2300:42:5613.98
#49 13951693Wilczak BarbaraLUBIN1988162K3000:31:5100:48:5201:09:1901:08:138.80
#50 5751692Kukułka MaciejLUBIN1973185M4000:22:5700:35:2000:51:1300:50:5011.80
#51 9731691Dziedzic MateuszLUBIN1997151M2000:27:5000:41:1400:57:4500:56:2910.62
#52 13561690Matysiak KrzysztofLUBIN1981360M3000:29:3700:45:4701:06:4401:06:219.04
#53 13031689Rosiecki ŁukaszLUBIN1985349M3000:28:2400:43:2801:04:4101:03:079.51
#54 13041688Rosiecki WojciechŁÓDŹ1988350M3000:28:2500:43:2801:04:4301:03:079.51
#55 1041687Dojcz WojciechPOZNAŃ199926M2000:18:5400:28:5400:41:2800:41:2114.51
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !191686Kaczmarek MonikaŁÓDŹ ASICSFRONTRUNNE19892K3000:16:1600:24:4500:35:4100:35:4016.82
#57 9911685Stanicki KacperKOŹLICE2000155M2000:27:0300:40:4800:57:5900:56:5110.55
#58 4341684Jesion IreneuszLUBIN196935M5000:23:4400:35:1300:49:0900:48:1912.42
#59 1131683Ćwiąkała BartoszŚRODA ŚLĄSKA197640M4000:19:0600:29:0300:41:4200:41:3014.46
#60 6201682Konieczna AgnieszkaLISOWICE197616K4000:23:2400:35:5200:51:5600:51:4311.60
#61 12341681Stachowski DominikCHOCIANÓW1986338M3000:27:5200:42:5001:02:3901:02:119.65
#62 10071680Stadnicki KrystianKOŹLICE1993156M2000:27:0300:40:4700:58:1000:57:0210.52
#63 4361679Nawrot BartoszLUBIN199670M2000:22:0700:34:0500:49:1100:48:5412.27
#64 4111678Esner ArkadiuszRADWANICE KGHM ZGRUN1987129M3000:23:2000:34:3900:48:4100:47:2512.65
#65 8961677Gmur MaciejPOLKOWICE2003145M2000:25:0000:38:5000:56:2300:55:2910.81
#66 8931676Pierzchała MariuszLUBIN1996144M2000:25:0500:38:2600:56:1600:55:2510.83
#67 8871675Głąb JacekLUBIN1996143M2000:25:5200:39:4100:56:0900:54:5410.93
#68 3111674Chajec MichałLUBIN198998M3000:20:2400:32:0200:47:0500:47:0312.75
#69 5671673Kotlarski BartoszGŁOGÓW1989168M3000:24:5100:36:4700:51:0200:50:0511.98
#70 7001672Dobiecki TomaszKARPACZ1970212M4000:23:4400:35:3500:53:1100:50:5611.78
#71 5481670Wolniaczyk PawełOBORA199486M2000:23:4100:35:3100:50:4100:48:5112.28
#72 10151669Jeziorowski MichałLUBIN1993158M2000:28:0300:41:5500:58:1600:56:2510.64
#73 2661668Ziemba KamilJASTRZĘBIE ZDRÓJ198985M3000:20:5800:32:0500:46:0000:45:3713.15
#74 11281667Strzeżek MariaLUBIN199943K2000:25:1600:41:4801:00:0300:58:5510.18
#75 13471664Świątek KrzysztofZIELONA GÓRA1966104M5000:30:0800:46:0201:06:2401:05:419.14
#76 3831663Siwak PiotrRUDNA196125M5000:21:5200:33:3800:48:0800:47:5412.53
#77 14151661Kulpa DagmaraLUBIN199766K2000:33:1800:50:1601:11:0401:09:598.57
#78 8351660Bik StanisławKSIĘGNICE196276M5000:26:4500:39:2700:55:1200:53:4311.17
#79 9801659Świątek WojciechLUBIN1996152M2000:25:3800:39:5700:57:5100:56:0310.70
#80 1791658Wojtkiewicz WiesławPOLKOWICE197865M4000:20:2800:31:0800:44:0600:43:1813.86
#81 3791657Bekieszczuk DominikLUBIN199563M2000:23:0700:34:3900:48:0300:46:4212.85
#82 8231656Pilawa-Chmielewska AgniesOBORA197921K4000:24:1100:37:2800:55:0400:54:3411.00
#83 13311655Staszewska JoannaLUBIN1985147K3000:30:1200:45:3801:05:5801:04:259.31
#84 12481654Głębocki TomaszLUBIN1987342M3000:29:3300:44:0301:02:5701:01:209.78
#85 10281653Michalik WiktorLUBIN2001160M2000:26:0400:40:3600:58:2700:57:3110.43
#86 5231652Pyra AnitaZG LUBIN, LUBIN198821K3000:23:0700:35:0300:50:1500:49:5312.03
#87 13691651Szczepańczyk WiktoriaLUBIN200763K2000:30:4200:46:5201:07:1801:07:148.92
#88 4291628Żydaczewski RyszardKS METRACO POLKOWICE196534M5000:23:2900:34:3800:49:0100:47:5412.53
#89 2751627Żak KrzysztofIWINY198986M3000:21:1000:32:1700:46:0900:45:5813.05
#90 12141626Zielińska LudmiłaKB WIKON,MODRZYCA197876K4000:28:1900:43:2001:02:0601:01:159.80
#91 10751625Wysoczański MarcelRATOWNICY ZG RUDNA ,1992168M2000:26:1700:41:1900:59:0800:58:1010.32
#92 9351624Wójcicka MonikaMKS SIECHNICE,SIECHN198369K3000:27:3700:40:5400:57:0400:55:4710.76
#93 1271623Wozniak GrzegorzLUBIN197946M4000:19:4500:29:4900:42:2200:42:0314.27
#94 5541622Wiercioch SławomirBIEGAJACA KASTA MIED1973177M4000:23:3400:35:2000:50:4900:49:4512.06
#95 4381621Torzecki TomaszSTREFFA WALK LUBIN,L1988135M3000:21:5900:33:5500:49:1200:48:5512.27
#96 7921620Torzecki JacekSTREFFA WALK LUBIN,L196670M5000:24:0200:37:3500:54:2700:54:1211.07
#97 3611619Tomasik PawełGŁOGÓW1983115M3000:21:2300:32:5600:47:4700:47:3912.59
#98 10221618Swiatek GrzegorzREAL STREJLAU,KRAKOW1981289M3000:27:1100:40:4900:58:2300:56:3610.60
#99 5331617Stocki PiotrLUBIN1984157M3000:23:3800:35:1900:50:2800:49:1412.19
#100 2111616Sternal SebastianGRODZISKI KLUB BIEGA197680M4000:21:0800:31:3100:44:5000:43:5813.65

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności