Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 3711210Adamczyk DawidFENIKS LEGNICA,LEGNI199560M2000:22:3000:33:4000:47:5600:47:2512.65
#2 1077377Adamczyk MarzenaLEGNICA197756K4000:27:1100:41:3700:59:1100:58:5810.18
#3 13251448Adamowicz NataliaLUBIN199958K2000:28:0700:44:0501:05:4501:05:179.19
#4 12611495Adamska AleksandraLEGNICA197382K4000:28:4400:43:5001:03:2001:02:329.60
#5 3581699Aleksiej PiotrLEGNICA1979125M4000:21:4100:32:5400:47:4400:47:2612.65
#6 365378Ambrosiewicz HenrykKB LEW,JELENIA GORA194911M6000:21:4600:33:1100:47:5100:47:4412.57
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3861211Anczyk KrystynaTEAM DRACZYŃSKI ,LEG19582K6000:22:0400:33:3800:48:1300:47:3812.60
#8 6211212Anczyk SaraTEAM DRACZYŃSKI,LEGN198025K3000:23:4200:36:0200:51:5600:51:2611.67
#9 66101Andrzejewski DrogoszRUNATTACK,LUBIN198613M3000:17:4400:27:1500:39:2400:39:2015.25
#10 820620Andura PaulinaTRICK,GŁOGÓW199229K2000:25:0900:38:2100:55:0000:54:0611.09
#11 9501130Antosz MarekKGHM ZG RUN,POLKOWIC1974263M4000:25:3500:39:2400:57:2300:56:5710.54
#12 1321245Antoszków MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ199029M2000:19:1500:29:3300:42:2900:42:2614.14
#13 507707Archuticz JoannaLEGNICA199116K2000:23:3100:35:2100:50:0300:49:0012.24
#14 10411379Ates RudolfKUDOWA-ZDRÓJ195441M6000:26:4800:40:3400:58:4200:57:4210.40
#15 827337Augustyn ZdzisławKGHM ZG RUN,LUBIN195030M6000:24:4300:38:2800:55:0500:54:2811.02
#16 1235196Babirecka AgnieszkaFU FU FU TEAM,GŁOGÓW1982122K3000:29:1700:43:5801:02:3901:01:079.82
#17 2411086Babirecki KrzysztofFU FU FU TEAM,GŁOGÓW197984M4000:21:0000:31:4400:45:2500:44:5513.36
#18 598290Baczyński JerzyPRZEMKÓW196056M5000:23:5300:36:0400:51:3600:51:0711.74
#19 341Bagiński KrzysztofKGHM ZG RUN,LUBIN19787M4000:16:5200:25:5400:37:1900:37:1716.09
#20 1254885Bagiński MateuszZAGRODNO1988344M3000:27:2300:42:5001:03:0601:02:079.66
#21 4682Bajaś TomaszPOLKOWICE1979152M4000:22:2200:34:1600:49:3700:48:4312.32
#22 1224830Balcerzak MichałLUBIN1978315M4000:28:3400:43:0901:02:2501:00:469.87
#23 68152Balinowski KornelNOWA SÓL198215M3000:17:0100:27:1000:39:3100:39:2715.21
#24 590455Baliński ArturBOLESŁAWIEC196754M5000:22:1700:35:0500:51:2800:51:2311.68
#25 5713Banach ArturNSZZ ,POLKOWICE1976183M4000:25:0100:36:4600:51:0900:49:1912.17
#26 5701273Baran MartaKGHM ZG RUN,LUBIN199122K2000:24:1200:36:1500:51:0800:50:0811.97
#27 344339Baran PawełLUBIN199054M2000:21:4800:33:2700:47:3400:47:2712.64
#28 1448597Baranowski ArturOBORA1974341M4000:33:2300:51:0101:13:4601:12:248.29
#29 372481Barczuk RafałKGHM ZG RUN ,LUBIN1980118M3000:21:2800:33:0700:47:5700:47:3112.63
#30 24482Bardziński RafałJANOSPORT TEAM LEGNI199215M2000:16:1800:24:5500:35:5700:35:5516.70
#31 8021116Barełkowska SoniaMIŁKOWICE198850K3000:25:0200:38:1000:54:3700:53:3811.19
#32 1323291Bargieł-Jeleńska DorotaZDYSZANI,WROCŁAW1985145K3000:30:4700:46:1001:05:4401:04:209.33
#33 102805Bartków ŁukaszRATOWNICY ZG RUDNA/K198526M3000:18:3000:28:3400:41:1500:41:1314.56
#34 11991519Bartkowiak PiotrGRODZISKI KLUB BIEGA1976306M4000:27:3000:42:2301:01:3001:00:269.93
#35 397666Bartosik MarekKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1971137M4000:22:3400:33:5500:48:2500:47:3212.62
#36 717926Bartosz JarosławLUBIN1991113M2000:24:5700:37:5400:53:3000:52:3811.40
#37 176197Baszak Marek:),LEGNICA197864M4000:19:4300:30:1800:43:5700:43:4513.71
#38 1139250Baszak RyszardKB LEW LEGNICA,LEGNI194944M6000:27:3100:41:4001:00:1201:00:029.99
#39 1458886Beck GosiaLUBIN1973114K4000:33:1300:51:5001:15:1601:14:418.03
#40 1184648Becker RomanKGHM ZG RUN ,LUBIN195947M6000:25:5600:40:5701:01:0401:00:379.90
#41 14761567Bednarczuk SzymonWOŁÓW1983374M3000:35:5900:55:2401:18:5301:17:397.73
#42 14711087Bednarczyk LesławCZĘSTOCHOWA195259M6000:35:5400:54:2701:17:3701:15:447.92
#43 12564Bednarek KatarzynaLUBIN1980125K3000:27:5700:43:0601:03:1001:02:159.64
#44 467102Bekacz DamianWIŃSKO199075M2000:22:5800:34:4900:49:3600:49:0612.22
#45 465103Bekacz StanisławSTART ŚCINAWA,WIŃSKO196339M5000:22:5800:34:4900:49:3600:49:0612.22
#46 3791657Bekieszczuk DominikLUBIN199563M2000:23:0700:34:3900:48:0300:46:4212.85
#47 6675Bekieszczuk KrzysztofZG RUN ,WROCLAW1989201M3000:25:1500:37:2100:52:4100:51:3611.63
#48 6656Bekieszczuk MałgorzataWROCŁAW199126K2000:24:4700:37:1100:52:4000:51:3511.63
#49 38104Belgrau TobiaszMSPORT TEAM LUBIN,LU199716M2000:16:3600:25:3800:37:3300:37:3315.98
#50 59105Bendkowski AndrzejJANOSPORT TEAM LEGNI197316M4000:17:5000:27:0800:39:0800:39:0115.38
#51 577622Bendowska WioletaNOWA SÓL197714K4000:23:2200:35:4200:51:1500:50:3511.86
#52 381856Besztak PiotrLUBIN1983122M3000:22:0500:33:4200:48:0600:47:3112.63
#53 601973Bełdowski DariuszLEGNICA196257M5000:23:0300:35:4500:51:3800:51:0811.73
#54 1280974Biel MarcinCHEŁMIEC1996185M2000:30:0000:45:1501:03:4801:02:199.63
#55 1157483Biel SylwiaCHELMIEC1988108K3000:28:2300:42:3801:00:3300:59:0410.16
#56 466198Bielawski JanSTART ŚCINAWA,ŚCINAW196440M5000:22:5900:34:5000:49:3600:49:0512.22
#57 11231484Bieżyński BartoszSANDEN,LUBIN1988320M3000:26:2400:41:2500:59:5300:59:4810.03
#58 8351660Bik StanisławKSIĘGNICE196276M5000:26:4500:39:2700:55:1200:53:4311.17
#59 1187927Bilewicz JanLUBIN195949M6000:27:3300:42:3201:01:0601:00:349.91
#60 1188928Bilewicz KacperLUBIN1993177M2000:27:3300:42:3201:01:0701:00:349.91
#61 5611520Biniecki WaldemarBINIU TEAM ,GROMADKA196452M5000:22:4800:35:0100:50:5500:50:2911.88
#62 4091155Blazejewski DanielPOLKOWICE199065M2000:22:3600:34:1500:48:4000:48:0912.46
#63 1049484Blicharska JolantaLUBIN198090K3000:27:1300:41:1100:58:4600:58:0710.32
#64 13761485Bobowska DanutaLUBIN19555K6000:30:3200:46:5301:07:5501:07:268.90
#65 1447975Bochenek JustynaOSIEK1980171K3000:33:1300:50:3701:13:4501:13:048.21
#66 513976Bochenek MarcinOSIEK1980153M3000:22:4800:34:4500:50:0700:49:3812.09
#67 4271568Bochenek WojciechOSIEK1973142M4000:22:2700:34:0800:48:5700:48:3812.34
#68 117106Bochnak MirosławABY DO METY- PRZEMKÓ197642M4000:19:0800:29:1900:42:0200:41:5514.31
#69 1138340Bochniarz GrzegorzKRZECZYN WIELKI1970294M4000:27:5800:42:2801:00:1200:58:3610.24
#70 13071569Bochniarz PaulinaPOLKOWICE199257K2000:29:0800:44:4801:05:0201:04:119.35
#71 593598Bogucki FranciszekWROCŁAW196055M5000:23:4600:35:5900:51:3000:51:1011.73
#72 236251Bogucki KamilŁĄCZKA TEAM LEGNICA,198366M3000:20:5500:31:3800:45:1800:44:3613.45
#73 727831Bonecka RenataFITNESS PIEKARY LEGN198035K3000:25:2500:37:5300:53:3700:52:1411.49
#74 252806Borek DanielKRAV MAGA BE SAFE,LU198175M3000:20:1700:31:2000:45:4300:45:3313.17
#75 711529Borkowska KarolinaLUBIN198830K3000:25:2500:38:0100:53:2200:52:2511.45
#76 12101195Boroń-Kosik MagdaWROCŁAW1980115K3000:27:4400:42:4501:01:5801:01:199.78
#77 389439Borowiec DariuszKGHM ZG RUN,POLKOWIC196927M5000:21:1100:33:2600:48:1900:48:1112.45
#78 825888Bortkiewicz MonikaKGHM ZG RUN,LUBIN197122K4000:24:5400:38:2700:55:0400:54:4510.96
#79 6038Bortnik ZdzisławLUBIN195220M6000:23:3700:35:5700:51:4000:51:3611.63
#80 1175437Borysiewicz BartłomiejLUBIN1986329M3000:28:3100:43:1701:00:5300:59:5510.01
#81 291570Bosy DanielLKS SANA KOŚCIAN,KOŚ19895M3000:16:2200:25:0700:36:2500:36:2416.48
#82 636760Bożek GrzegorzCHOCIANÓW1980188M3000:24:5100:36:5700:52:0600:51:2911.65
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !105225Brandenburg JózefSIM DOPIEWO,DOPIEWO19551M6000:19:0200:28:4900:41:2800:41:2214.50
#84 201226Bratuś AndrzejEUROTRUCK NOWA SÓL,N197776M4000:20:3000:31:1000:44:3700:44:1813.54
#85 613341Brok AdamSTRONIE ŚLĄSKIE196759M5000:23:5700:36:2700:51:5000:50:5911.77
#86 7881486Broziński KrzysztofE-10 ZG LUBIN,RUDNA1975233M4000:24:3800:37:4400:54:2500:53:5911.12
#87 939456Brzezik RomanPARKRUN GŁOGÓW,GŁOGÓ1972259M4000:27:0300:40:1200:57:1000:56:1310.67
#88 14041276Budajczak KrzysztofKOŹMIN WIELKOPOLSKI1974334M4000:32:5200:49:5201:10:1701:08:588.70
#89 592380Budakiewicz PrzemyslawCHOJNOW1980177M3000:23:2500:35:3900:51:2900:50:3811.85
#90 11801410Budka DominikJĘDRZYCHÓW1983330M3000:27:5100:42:5001:01:0101:00:339.91
#91 2161411Budnik ŁukaszBUDNIK TEAM,WROCŁAW198457M3000:20:4700:31:2100:44:5200:44:3313.47
#92 106889Buga PiotrNOKIA,WROCŁAW198027M3000:19:1600:28:5900:41:2900:41:1314.56
#93 1178667Bukowczyk ArturBEZ BALASTU,RADWANIC1978305M4000:27:0600:41:5701:00:5901:00:079.98
#94 408668Bukowczyk PaulinaSANDEN,RADWANICE198412K3000:22:0000:33:5200:48:3800:48:2212.40
#95 8941353Bukowczyk TadeuszBEZ BALASTU ,KŁĘBANO195533M6000:25:4700:38:5500:56:1900:55:2710.82
#96 801833Bukraba RobertPOLKOWICE1975235M4000:26:3300:39:1800:54:3600:53:3811.19
#97 293640Bulerski MarcinAMATORSTKA GRUPA TRE198290M3000:20:4300:32:0400:46:3600:46:1512.97
#98 13541131Burchacka IzabelaRADWANICE1982153K3000:30:4800:46:2801:06:3401:04:599.23
#99 1451709Burdzy HenrykLUBIN1963108M5000:34:0500:51:5801:14:2801:13:268.17
#100 1341599Burlikowska AnetaLUBIN199360K2000:29:4200:45:5001:06:1701:05:509.11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności