Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 1013415Głowacz PrzemysławLUBIN1979273M4000:25:2600:40:0200:58:1500:57:5810.35
#2 246543Kaczanowski MarcinMTS,LUBIN197686M4000:20:3700:31:4700:45:3000:45:1013.28
#3 759715Heś ZbigniewGŁOGÓW1973228M4000:25:1400:37:5800:54:0800:53:0311.31
#4 1271329Stefanek PawełZG RUN,RUDNA1975321M4000:29:2900:44:3801:03:2701:01:319.75
#5 250139Smolara KrzysztofHASTE TEAM,WIŃSKO197687M4000:21:0000:31:4800:45:3800:45:0513.31
#6 7671510Pachucki AdamLUBIN1974229M4000:24:0200:37:1200:54:1200:53:3511.20
#7 256156Dygudaj AndrzejLEGNICA197688M4000:20:1800:31:2300:45:5100:45:3913.14
#8 512216Rydz LeszekGŁOGÓW1978163M4000:22:4000:34:3100:50:0500:49:2812.13
#9 1281191Tomaszewicz JacekLUBIN1974322M4000:29:4800:44:4401:03:5201:02:169.64
#10 5141154Trzcinka MarekIWINY1975164M4000:22:2300:34:4900:50:0800:49:5612.02
#11 772254Gajkowski AndrzejENDORFINY WĄSOSZ,WIE1973230M4000:25:2700:38:0100:54:1500:52:5611.34
#12 2611141Kawa DawidLEGNICA197989M4000:21:1200:32:0300:45:5700:45:3313.17
#13 5181479Szkop RafałZG RUN ZPPM,LUBIN1979165M4000:22:3400:34:4500:50:1200:49:3312.11
#14 51944Krajewski Andrzej4K LEGNICA,LEGNICA1979166M4000:23:0100:35:0300:50:1200:49:3312.11
#15 7751458Waluga MichałWROCŁAW1978231M4000:25:2800:38:0800:54:1700:53:1911.25
#16 7761488Jeka PiotrJEKA TEAM,CHOJNÓW196467M5000:25:0400:38:0500:54:1800:53:3111.21
#17 7771100Molenda MirosławPOLKOWICE196968M5000:25:0800:37:5900:54:2000:53:1911.25
#18 5221399Małucki AdamGŁOGÓW196950M5000:23:1100:35:0400:50:1400:49:3712.09
#19 2691036Cebula GrzegorzIWINY196914M5000:20:2200:31:4100:46:0100:45:5813.05
#20 7861112Wieczorek PiotrCAŁA OLEŚNICA BIEGA,196169M5000:24:5900:37:5900:54:2400:54:1211.07
#21 532189Szyposz AndrzejSP -8 LUBIN,LUBIN196451M5000:22:1700:34:3300:50:2600:50:2011.92
#22 7921620Torzecki JacekSTREFFA WALK LUBIN,L196670M5000:24:0200:37:3500:54:2700:54:1211.07
#23 2811272Żukowski MarianKB KROKUS KWIATKOWIC196215M5000:21:1800:32:2800:46:2000:46:0313.03
#24 7981706Kycia DariuszZIELONA GÓRA196871M5000:25:2500:38:2500:54:3300:53:3811.19
#25 1313968Wołonciej JózefLEGNICA1961100M5000:29:3700:44:5901:05:2201:04:139.34
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !371393Kasprzak IreneuszKB VAMOS AMIGOS ,WRO19621M5000:16:3900:25:2500:37:2900:37:2616.03
#27 1318449Ratajczak ArturAMATOR,LUBIN1963101M5000:29:1000:45:0901:05:3301:05:179.19
#28 809440Gniewek WacławLUBIN196072M5000:25:4900:38:2400:54:4700:52:4611.37
#29 299211Majewski AndrzejLUBIN196016M5000:20:4400:32:0900:46:4800:46:4512.83
#30 812625Górski JanuszGROMADKA196573M5000:24:0900:37:2400:54:5400:54:3810.98
#31 1070171Kasprzyszak WitekKGHM ZG RUN,TRZEBNIC196984M5000:26:2900:41:0000:59:0600:58:2710.26
#32 5611520Biniecki WaldemarBINIU TEAM ,GROMADKA196452M5000:22:4800:35:0100:50:5500:50:2911.88
#33 312178Madej MarekMADEJ ZBÓJ,LUBIN196917M5000:21:1900:32:4700:47:0700:46:4212.85
#34 13361521Chojnecki MichalLUBIN1969102M5000:28:3600:45:0201:06:0201:05:409.14
#35 133885Szczepanik DariuszLEGNICA1963103M5000:30:5800:46:3701:06:1601:04:389.28
#36 8291348Łukowicz LeszekZG LUBIN ,LUBIN196074M5000:23:5900:37:4500:55:0700:54:5310.93
#37 8301475Kurnyta StanisławTEMMPO WAŁBRZYCH ,WI196975M5000:25:0600:38:2300:55:0800:54:2011.04
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !631466Tarlowski RyszardKARKONOSZ RUNNING TE19662M5000:17:4300:27:0600:39:1300:39:1115.31
#39 8351660Bik StanisławKSIĘGNICE196276M5000:26:4500:39:2700:55:1200:53:4311.17
#40 13471664Świątek KrzysztofZIELONA GÓRA1966104M5000:30:0800:46:0201:06:2401:05:419.14
#41 3251347Łukaszczyk AndrzejLUBIN196918M5000:21:2800:32:5600:47:1600:46:5612.78
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72170Kamiński RomanPBSZ S.A.,WAŁBRZYCH19663M5000:17:5800:27:2700:39:3900:39:3815.14
#43 5871094Itkowiak KrzysztofPOLKOWICE196453M5000:24:0100:36:0100:51:2600:50:3611.86
#44 13551524Dąbrowski AndrzejLUBIN1962105M5000:30:0900:46:1101:06:3601:05:499.12
#45 11001418Jaskółka ZbigniewTCM TEAM SPORT,LUBIN196985M5000:27:0800:41:3600:59:2500:58:3110.25
#46 590455Baliński ArturBOLESŁAWIEC196754M5000:22:1700:35:0500:51:2800:51:2311.68
#47 335774Rytwiński JacekNOWA SÓL196719M5000:21:2300:32:4700:47:2500:47:1912.68
#48 1104478Rokosz TomaszBRZEG GŁOGOWSKI196886M5000:27:2200:41:4100:59:2800:58:1310.31
#49 3371516Sudoł RyszardFENIKS LEGNICA,SPALO196620M5000:22:0200:33:0400:47:2700:46:4512.83
#50 593598Bogucki FranciszekWROCŁAW196055M5000:23:4600:35:5900:51:3000:51:1011.73
#51 82879Szturo JanPODGÓRZYN-GMINA PRZY19674M5000:17:5700:27:2900:40:0000:39:5515.03
#52 598290Baczyński JerzyPRZEMKÓW196056M5000:23:5300:36:0400:51:3600:51:0711.74
#53 3451085Zioła TadeuszPGE KWB TURÓW,BOGATY196321M5000:21:4500:33:0900:47:3600:47:1412.70
#54 601973Bełdowski DariuszLEGNICA196257M5000:23:0300:35:4500:51:3800:51:0811.73
#55 349937Izienicki RomanPEBEKA LUBIN ,KOTLA196622M5000:22:1700:33:3500:47:3800:46:5012.81
#56 1373616Stefańczuk MirosławOTYŃ1964106M5000:30:5800:46:1801:07:4201:06:189.05
#57 3501703Sadowski MarekGÓRA196823M5000:22:4600:33:4900:47:3800:46:3812.87
#58 607181Midera WaldemarLUBIN196458M5000:23:3200:35:4600:51:4400:51:1511.71
#59 8651249Cieślak KrzysztofŻARY RUNNERS TEAM,ŻA196577M5000:26:5600:39:5600:55:4400:54:2611.02
#60 613341Brok AdamSTRONIE ŚLĄSKIE196759M5000:23:5700:36:2700:51:5000:50:5911.77
#61 6161360Kwaśnik DariuszMTS DRUŻYNA SZPIKU ,196360M5000:23:0900:35:5500:51:5300:51:3211.64
#62 366678Jasionowski JanuszRODZINA,CHOJNÓW196724M5000:21:5000:33:1200:47:5200:47:4012.59
#63 623311Kowalczyk KrzysztofLUBIN196461M5000:23:0700:35:3700:51:5600:51:4611.59
#64 11431463Panacheda LeszekGÓRNE ŁUŻYCE BOGATYN196287M5000:27:2000:41:5001:00:1600:59:1510.13
#65 13991059Furtak KrzysztofKTOŚ MUSI BYĆ OSTATN1962107M5000:31:1200:47:3801:09:2901:07:488.85
#66 1211469Duda DariuszZIELONA GÓRA19625M5000:19:4200:29:3300:42:0600:41:4914.35
#67 3831663Siwak PiotrRUDNA196125M5000:21:5200:33:3800:48:0800:47:5412.53
#68 1291716Szymalak GrzegorzNOA SÓL19686M5000:19:0300:29:2000:42:2500:42:2114.17
#69 387252Byczek EdwardTUPTUSIE OSIEK,OSIEK196526M5000:21:2600:33:0400:48:1800:48:0112.50
#70 1155231Forycki GrzegorzFITNESS PIEKARY,LEGN196688M5000:27:2700:41:4001:00:3200:59:1710.12
#71 389439Borowiec DariuszKGHM ZG RUN,POLKOWIC196927M5000:21:1100:33:2600:48:1900:48:1112.45
#72 645315Malski PiotrGRUBIKO ILO LUBIN,LU196562M5000:23:5300:36:1700:52:1300:51:2311.68
#73 1162899Karpowicz TadeuszPIAST GŁOGÓW,GŁOGÓW196089M5000:26:0500:41:0801:00:3901:00:209.94
#74 9091203Matyjaszczyk LeszekSERBY196778M5000:25:2800:38:5700:56:3300:55:4810.75
#75 3981119Hałas MarekPRO-RUN WROCŁAW,WROC196928M5000:21:4700:33:3700:48:2600:48:1612.43
#76 913266Nazarewicz MieczysławNGB KORONA LEGNICA,L196979M5000:25:4300:39:3200:56:3600:55:0510.89
#77 1461557Sopór MirosławSTP WĘDROWIEC LUBIN,19647M5000:19:2900:29:3900:42:5800:42:4614.03
#78 402778Wayda AdamKOMAK GŁOGÓW,GŁOGÓW196829M5000:22:0900:33:5200:48:2900:48:1212.45
#79 1171292Błaut StanisławLUBIN,LUBIN196290M5000:26:3600:41:2001:00:5001:00:059.99
#80 1511012Sobolewski ZdzisławKB LEW LEGNICA,MIŁOG19638M5000:19:3200:29:5700:43:0400:42:5413.99
#81 4121322Jurek AdamLUBIN196030M5000:21:5700:33:4700:48:4200:48:1712.43
#82 1186881Wojdyła MieczysławWROCŁAW196491M5000:28:5600:43:1801:01:0600:59:2910.09
#83 4191225Kołodziej AleksyOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT196331M5000:22:1200:33:5400:48:4900:48:2112.41
#84 420867Magiera JaroosławLUBIĘCIN,LUBIĘCIN196932M5000:22:3100:34:0000:48:4900:47:5012.54
#85 11901188Kozłowski ArkadiuszZS 2 LUBIN,LUBIN196692M5000:27:4200:42:4701:01:1001:00:579.84
#86 4261042Juszczak MaciejPOLKOWICE196933M5000:22:3700:34:1700:48:5600:48:2012.41
#87 1451709Burdzy HenrykLUBIN1963108M5000:34:0500:51:5801:14:2801:13:268.17
#88 4291628Żydaczewski RyszardKS METRACO POLKOWICE196534M5000:23:2900:34:3800:49:0100:47:5412.53
#89 4341684Jesion IreneuszLUBIN196935M5000:23:4400:35:1300:49:0900:48:1912.42
#90 180205Jaśkowski KrzysztofOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT19619M5000:19:5800:30:4000:44:0800:43:5713.65
#91 442421Kaminski KrzysztofOSIEK196136M5000:22:0500:34:0800:49:1700:48:5712.26
#92 187614Musioł ZbigniewZIELONA GÓRA196110M5000:19:5300:30:2100:44:1200:43:5713.65
#93 451697Romaniak KonradLUBIN196737M5000:22:4500:34:3300:49:2300:49:1512.18
#94 12201001Mydłowski JanuszPRZEMKÓW196993M5000:25:3800:41:2901:02:0901:01:399.73
#95 7141074Pupka ArturGVT BMC,LIGOTA PIĘKN196463M5000:23:1600:36:1100:53:2600:53:1911.25
#96 14821028Winiarski RobertLEGNICA1969109M5000:38:3800:59:5701:26:0901:24:407.09
#97 463134Patyk HenrykM-LID ŻARY,ŻARY196138M5000:23:1600:34:5600:49:3100:48:4012.33
#98 123224Gancarz ArturJERZMANOWA196694M5000:29:1700:44:1301:02:3601:00:529.86
#99 465103Bekacz StanisławSTART ŚCINAWA,WIŃSKO196339M5000:22:5800:34:4900:49:3600:49:0612.22
#100 466198Bielawski JanSTART ŚCINAWA,ŚCINAW196440M5000:22:5900:34:5000:49:3600:49:0512.22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności