Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 4701193Skobliński WojciechZG POLKOWICE-SIEROSZ196941M5000:22:5800:34:4500:49:3900:48:5712.26
#2 215217Skiba KrzysztofMSPORT TEAM,LEGNICA196011M5000:19:5900:30:4300:44:5100:44:4313.42
#3 2211070Orzoł DariuszPGE KWB TURÓW,ZAWIDÓ196812M5000:20:4000:31:2000:44:5900:44:3113.48
#4 228115Kolawa JarekKGHM ZG RUN,LUBIN196913M5000:20:1000:31:1100:45:1000:44:5613.35
#5 740286Ząbek ZdzisławPCUZ RUN TEAM,POLKOW196564M5000:23:2700:36:3300:53:5000:53:4011.18
#6 1252777Walada MariuszLUBIN,LUBIN196895M5000:27:4300:43:1201:03:0101:01:519.70
#7 4861222Kawałko RyszardWOLNY RYŚ,LEGNICA196642M5000:22:5200:34:4800:49:4800:49:1512.18
#8 4881148Olejniczak PiotrNAPRZÓD CHOCIEMYŚL,G196943M5000:22:2900:34:4200:49:5100:49:4612.06
#9 1257401Pizoń RomanPOLKOWICE196896M5000:29:2200:44:1701:03:1101:01:479.71
#10 4901088Dryja SławomirPRZEMKÓW196144M5000:23:1500:35:0000:49:5200:49:1612.18
#11 1259957Stankiewicz IreneuszSTART ŚCINAWA ,LUBIN196797M5000:29:0000:44:0301:03:1501:01:479.71
#12 495353Jurkowski ArturRUSZOWICE196745M5000:22:3700:34:3200:49:5500:49:3612.10
#13 10111599Kucab AndrzejLUBIN196680M5000:27:1600:41:1100:58:1300:57:0410.51
#14 1267733Sosnowski AdamRASZOWA196798M5000:29:2700:44:2601:03:2301:01:449.72
#15 500232Jaśkowski BogdanLUBIN196146M5000:22:3800:34:4400:49:5600:49:4412.06
#16 502148Wojteczek JózefBOLESŁAWIEC196547M5000:22:0900:34:2200:49:5700:49:3612.10
#17 1014582Lewandowski MirekŚCINAWA196381M5000:26:0200:40:0400:58:1600:57:4710.38
#18 10161136Gniewosz StanisławRUDNA196882M5000:25:3100:39:3600:58:1700:57:4810.38
#19 5061269Świątek MarekLUBIN196448M5000:22:1300:34:3000:50:0200:49:4812.05
#20 127473Pastuszek JarosławLEGNICA196299M5000:27:4600:43:5301:03:3601:03:199.48
#21 7681477Sterniczuk JerzyDRUŻYNA CHROBREGO,SZ196465M5000:25:2500:38:2000:54:1300:52:3211.42
#22 769180Marciniak PawełGŁOGÓW196166M5000:25:0000:37:5400:54:1300:53:3011.22
#23 1026903Kucharski AndrzejGŁOGÓW196483M5000:26:5900:40:4900:58:2500:57:1710.47
#24 517308Kostecki JanuszLUBIN196849M5000:22:4600:34:4600:50:1100:49:4212.07
#25 1036595Zalewski JózefNIEZRZESZONY,GŁOGÓW194240M6000:26:1700:40:1400:58:3800:58:2910.26
#26 10411379Ates RudolfKUDOWA-ZDRÓJ195441M6000:26:4800:40:3400:58:4200:57:4210.40
#27 13001726Mazan StanisławPRZEMKÓW195551M6000:29:2500:44:1401:04:3601:02:549.54
#28 277158Dygudaj JerzyKB LEW LEGNICA,KUNIC19499M6000:20:3800:31:5300:46:1600:46:0713.01
#29 793658Mandat JanekKB LUPUS OLEŚNICA,OL195929M6000:24:4600:38:0300:54:2800:54:1811.05
#30 13281332Półtorak JanuszLUBIN195552M6000:28:1600:44:3501:05:5001:05:319.16
#31 565128Michałuszko MirosławWROCŁAW195817M6000:23:5300:35:4700:50:5800:49:4212.07
#32 10781613Radzicki WiesławNIEZRZESZONY,ZŁOTORY194942M6000:26:5000:41:1300:59:1300:59:0510.16
#33 827337Augustyn ZdzisławKGHM ZG RUN,LUBIN195030M6000:24:4300:38:2800:55:0500:54:2811.02
#34 832808Dobrowolski RobertSPORTOWI EMERYCI,JEL195731M6000:25:0700:38:2100:55:0900:54:2411.03
#35 586474Michalski MieczysławLUBIN194718M6000:23:4300:36:0200:51:2600:51:1811.70
#36 849375Zając KazimierzBOLESŁAWIEC195132M6000:24:3400:37:5600:55:2600:55:1510.86
#37 6001068Moczarski TomaszPGE KWB TURÓW,ZGORZE195519M6000:23:1900:35:5000:51:3700:51:2911.65
#38 1113165Grzybowski WładysławLUBIN195043M6000:26:2600:41:0300:59:3700:58:5210.19
#39 6038Bortnik ZdzisławLUBIN195220M6000:23:3700:35:5700:51:4000:51:3611.63
#40 1372549Lipowski ZdzisławLEGNICA194653M6000:31:1000:47:2701:07:3901:06:039.08
#41 60530Gołos JerzyLUBIN195721M6000:23:5600:36:0600:51:4300:51:0011.76
#42 13771114Żotkiewicz EdekEMERYT,LUBIN194954M6000:29:5400:45:5401:08:0001:07:218.91
#43 3561084Uruski JanNOWOSOLSKA GRUPA BIE195510M6000:21:2800:33:0400:47:4300:47:3712.60
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !105225Brandenburg JózefSIM DOPIEWO,DOPIEWO19551M6000:19:0200:28:4900:41:2800:41:2214.50
#45 365378Ambrosiewicz HenrykKB LEW,JELENIA GORA194911M6000:21:4600:33:1100:47:5100:47:4412.57
#46 1139250Baszak RyszardKB LEW LEGNICA,LEGNI194944M6000:27:3100:41:4001:00:1201:00:029.99
#47 1400234Kaszuba EdwardWKB PIAST WROCLAW,WR194455M6000:33:4400:49:3101:09:3301:07:578.83
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1221283Janowicz JerzyACHILLES LESZNO,LESZ19572M6000:19:0500:29:1000:42:1100:42:0914.24
#49 1402963Staroń StanisławŚCINAWA195556M6000:30:2800:48:1801:09:5301:08:598.70
#50 8941353Bukowczyk TadeuszBEZ BALASTU ,KŁĘBANO195533M6000:25:4700:38:5500:56:1900:55:2710.82
#51 14071157Kaniewski ZygmuntK.G. PROBLEM,LUBIN194857M6000:30:5100:47:5201:10:2701:10:208.53
#52 8971720Staniewski EugeniuszAMATOR, ZGORZELEC195134M6000:26:5000:40:0100:56:2600:55:1710.85
#53 14111571Bykowski BogdanBRACTWO BIEGACZY,STA194958M6000:31:2400:48:2601:10:5501:09:288.64
#54 653123Lenkiewicz MichałJKB TKKF JAWORZANIE195322M6000:23:3400:36:0800:52:1800:51:4711.59
#55 399199Chudy RomanR-TEAM RYDZYNA,RYDZY195812M6000:22:0400:33:4100:48:2600:48:0312.49
#56 655228Chyb ZbigniewPOLKOWICE195723M6000:24:0900:36:4100:52:2200:51:5611.55
#57 1168394Kastelnik PawełLUBIN195745M6000:28:1900:42:3101:00:4500:59:2110.11
#58 410633Sielutin WadimKB LEW LEGNICA 2000195613M6000:22:5600:34:1000:48:4100:47:2012.68
#59 1183487Flak TadeuszPOLSKIE STOWARZYSZEN195646M6000:28:2000:42:5101:01:0300:59:2310.10
#60 1184648Becker RomanKGHM ZG RUN ,LUBIN195947M6000:25:5600:40:5701:01:0401:00:379.90
#61 1185587Rabiej KazimierzROZBIEGANI CHOJNÓW,C195848M6000:28:1700:42:5001:01:0500:59:5410.02
#62 1187927Bilewicz JanLUBIN195949M6000:27:3300:42:3201:01:0601:00:349.91
#63 934295Gizinski StefanWOŁÓW BIEGA,WOŁÓW194835M6000:26:1000:39:4600:57:0400:56:2610.63
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 172348Gurgul RyszardŚWIDNICKA GRUPA BIEG19553M6000:19:5600:30:3200:43:4900:43:4513.71
#65 4321216Dul WiesławFAMILY TEAM,JELENIA195214M6000:22:5200:34:2900:49:0600:48:5112.28
#66 1203839Grygorowicz BogdanLUBIN194950M6000:27:2800:42:4301:01:3501:01:099.81
#67 14711087Bednarczyk LesławCZĘSTOCHOWA195259M6000:35:5400:54:2701:17:3701:15:447.92
#68 705747Niewiadomski ZbigniewLUBIN195224M6000:23:3000:36:3500:53:1900:53:0611.30
#69 1479220Tarłowski CzesławMKS PAULINUM JELENIA194060M6000:37:0000:56:2801:20:5401:20:437.43
#70 716328Sroczyński StefanGŁOGÓW195725M6000:25:1100:37:4700:53:2800:52:3411.41
#71 14841232Machajek KrzysztofSTOWARZYSZENIE TRANS195461M6000:44:1401:08:4501:31:5801:30:096.66
#72 14851403Mikołajczak JanLEGNICA195462M6000:44:1201:08:4501:32:0001:30:126.65
#73 722779Weiss JerzyKG PROBLEM,LUBIN195526M6000:23:5100:36:4800:53:3400:53:2611.23
#74 9791381Gawryś CzesławKUDOWA-ZDRÓJ194736M6000:27:1900:40:4800:57:5000:56:5010.56
#75 983919Świrniak BernardSTRZEGOMSKA DWUNASTK195537M6000:26:2500:40:1900:57:5300:56:4210.58
#76 218100Zakrzewski JanZIELONA GORA19594M6000:20:2200:31:0500:44:5600:44:4213.42
#77 220273Rejek WiesławKROBIA19555M6000:20:5100:31:2100:44:5800:44:2813.49
#78 234507Perłakowski TadeuszMTS DRUŻYNA SZPIKU K19566M6000:20:2400:31:2400:45:1400:44:5713.35
#79 747874Pieszkowski JanLEGNICA195627M6000:24:4700:37:2600:53:5500:53:1811.26
#80 748675Galanty JacekŚWIDNICA195928M6000:24:4900:37:5500:54:0000:53:1011.28
#81 23790Tasarek RyszardNYSA BIEGA,NYSA19527M6000:20:2200:31:0900:45:2300:45:1413.26
#82 4941226Kowalski KarolLODZ195915M6000:23:2000:35:1200:49:5400:49:0712.22
#83 2421427Stawniczy WiesławGŁOGÓW19538M6000:20:0300:30:3800:45:2700:45:1813.24
#84 4981020Walkowiak WaldemarKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚ195916M6000:23:1000:34:4500:49:5600:49:0812.21
#85 1010351Jakubowski MirosławKB LEW LEGNICA,LEGNI195938M6000:27:2100:40:4700:58:1200:56:3210.61
#86 10231400Marcinkiewicz AndrzejKONFEKS LEGNICA,LEGN195639M6000:26:2800:40:2500:58:2300:57:4010.40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności