Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 4611724Trzcinka Kamil200774M2000:22:2300:34:5000:49:3100:49:1912.17
#2 2071736Wójtowicz Marcin197979M4000:21:2700:31:3800:44:4400:43:4513.71
#3 11341325Krotofil Michał(),TORUŃ1976293M4000:27:0900:41:3601:00:0900:58:2810.26
#4 757206Kamiński Kamil17 WBZ,LUBIN1985227M3000:24:5500:38:1400:54:0600:53:4311.17
#5 286435Ziemkiewicz Jarek2 KROKI DO METY,LUBI1976102M4000:21:4500:32:4900:46:3100:45:5413.07
#6 14291590Jóźwiak Paulina2 LO LUBIN,LUBIN200471K2000:32:3100:50:1001:12:3201:11:038.44
#7 100313Lachowski Przemysław23 SPA,BOLESŁAWIEC197734M4000:17:5700:27:5900:41:1200:41:1014.58
#8 113643Krajewska Dagmara4K LEGNICA ,LEGNICS1987101K3000:26:5300:41:2701:00:1000:59:3210.08
#9 5845Krajewski Grzegorz4K LEGNICA,LEGNICA198212M3000:17:5300:27:1500:39:0800:39:0315.36
#10 65902Krajewski Marek4K LEGNICA,LEGNICA197721M4000:18:0800:27:2600:39:1800:39:0315.36
#11 689901Krajewska Anna4K LEGNICA,LEGNICA198028K3000:23:5400:36:4500:52:5800:52:1811.47
#12 51944Krajewski Andrzej4K LEGNICA,LEGNICA1979166M4000:23:0100:35:0300:50:1200:49:3312.11
#13 6901192Rzeczycka Joanna59-160198129K3000:24:1500:36:5800:52:5900:52:3011.43
#14 817390Gąsiorowski Grzegorz:),LEGNICA1989240M3000:25:4300:38:5100:54:5800:53:5911.12
#15 176197Baszak Marek:),LEGNICA197864M4000:19:4300:30:1800:43:5700:43:4513.71
#16 555594Tkacz ŁukaszABY DO METY - PRZEMK199088M2000:23:4400:35:3900:50:5100:49:4812.05
#17 1406882Wojtowicz PiotrABY DO METY - PRZEMK1989367M3000:31:1300:48:5201:10:2501:09:228.65
#18 6681310Kosiorek LeszekABY DO METY - PRZEMK1983202M3000:24:0700:36:3800:52:4100:52:0911.50
#19 1268626Kowalczyk MartaABY DO METY - PRZEMK199252K2000:29:1000:44:3501:03:2401:02:079.66
#20 5721423Osiński ŁukaszABY DO METY PRZEMKÓW1985169M3000:23:4800:35:5200:51:1000:50:1311.95
#21 752674Drzazga MagdalenaABY DO METY PRZEMKÓW198339K3000:25:5100:38:3800:54:0100:52:4511.37
#22 1270696Gacek RenataABY DO METY PRZEMKÓW1982130K3000:29:1000:44:3601:03:2501:02:089.66
#23 1316112Jas DorotaABY DO METY- PRZEMKÓ197791K4000:29:2100:45:0701:05:2701:04:279.31
#24 117106Bochnak MirosławABY DO METY- PRZEMKÓ197642M4000:19:0800:29:1900:42:0200:41:5514.31
#25 602396Kocur DawidABY DO METY-PRZEMKÓW1986179M3000:23:5200:36:2300:51:3900:50:3711.85
#26 351286Ptashuk KatsiarynaACHILLES LESZNO,LESZ19915K2000:16:4900:25:5100:37:2400:37:2216.06
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1221283Janowicz JerzyACHILLES LESZNO,LESZ19572M6000:19:0500:29:1000:42:1100:42:0914.24
#28 11683Stankiewicz SebastianADAM DRACZYŃSKI RUNN199127M2000:18:1700:28:5500:41:5600:41:5114.34
#29 1251732Marcin KaczorADJ,ŚWIĘCIECHOWA197545M4000:19:4400:29:4000:42:1600:42:0414.26
#30 64176Kucia WojciechAIRPORT WROCLAW TEAM197920M4000:17:5600:27:1600:39:1500:39:1115.31
#31 114321Porada StanisławAKB ESEMAS,PROSZKÓW197141M4000:18:5500:28:4900:41:4200:41:4014.40
#32 931368Oślizło GrzegorzAKB ESMAS,ŚRODA ŚLĄS198023M3000:18:4200:28:3200:40:4100:40:3714.77
#33 8791445Stachowiak AgnieszkaAKS WYBIEGANI POLKOW197929K4000:25:3300:39:0000:55:5600:55:1110.87
#34 1164505Olszewski MikołajAKS WYBIEGANI POLKOW1980323M3000:27:3300:42:1201:00:4000:59:2910.09
#35 1881244Żart MariuszAKS WYBIEGANI POLKOW197271M4000:20:0500:30:4200:44:1300:43:4713.70
#36 4461209Wojtkowiak PiotrAKS WYBIEGANI POLKOW199171M2000:22:5800:34:2300:49:1900:48:4112.32
#37 212257Konowalczuk TomaszAKS WYBIEGANI POLKOW198055M3000:20:0100:30:4800:44:5000:44:2413.51
#38 996111Jałowiecka IzabelaAKS WYBIEGANI POLKOW197245K4000:26:3600:40:2900:58:0200:57:2210.46
#39 8971720Staniewski EugeniuszAMATOR, ZGORZELEC195134M6000:26:5000:40:0100:56:2600:55:1710.85
#40 1318449Ratajczak ArturAMATOR,LUBIN1963101M5000:29:1000:45:0901:05:3301:05:179.19
#41 10351231Łysoń DominikAMATOR,STARY WOŁÓW1981294M3000:26:3300:40:5600:58:3700:58:2010.29
#42 293640Bulerski MarcinAMATORSTKA GRUPA TRE198290M3000:20:4300:32:0400:46:3600:46:1512.97
#43 1751117Figarska AnnaAQUA FIT ŚRODA ŚLĄSK19886K3000:20:0200:30:5100:43:5500:43:5113.68
#44 440686Nalewalska JoannaARKADIUSZ GARDZIELEW198714K3000:22:2900:34:1300:49:1500:48:5812.25
#45 9561315Siwiec GrzegorzARMIA LUBIN,LUBIN1985274M3000:27:1200:40:2400:57:2700:56:3610.60
#46 491277Skupin MariuszARMIA POLKOWICE,POLK1986149M3000:22:5400:34:4700:49:5200:49:2712.13
#47 11191705Szajnicki AdrianBĄDZÓW1985317M3000:27:1800:41:3300:59:4600:58:3010.26
#48 91302Wambua Elijah MutikuBENEDEK-TEAM,ELDORET19957M2000:14:1200:21:5300:32:1300:32:1018.65
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !131292Mbatha Ruth NunduBENEDEK-TEAM,ELDORET19941K2000:15:4500:23:4900:34:3500:34:3317.37
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11277Cherutich Nelson KipkogeiBENEDEK-TEAM,ELDORET19931M2000:14:0400:21:0100:30:2200:30:2219.76
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31298Sakong Ndiwa ChepkuruiBENEDEK-TEAM,ELDORET19933M2000:14:1900:21:2900:30:5800:30:5619.40
#52 8941353Bukowczyk TadeuszBEZ BALASTU ,KŁĘBANO195533M6000:25:4700:38:5500:56:1900:55:2710.82
#53 742953Przybysz SylwiaBEZ BALASTU,59-160198038K3000:24:2400:37:2300:53:5300:53:2411.24
#54 8211552Nowicka-Tymecka MonikaBEZ BALASTU,GLOGOW199030K2000:24:4900:38:2800:55:0100:54:3111.01
#55 642223Tuczyński MaciejBEZ BALASTU,JERZMANO1982190M3000:23:4400:36:1700:52:1200:51:1911.69
#56 1178667Bukowczyk ArturBEZ BALASTU,RADWANIC1978305M4000:27:0600:41:5701:00:5901:00:079.98
#57 3051397Lech MichałBEZ GRANIC,ŚWIEBODZI198095M3000:21:2000:32:3500:46:5800:46:3912.86
#58 811715Sihai MaksimBIAŁORUŚ198418M3000:17:5500:27:3300:39:5900:39:5515.03
#59 761035Żmigrodzki JacekBIEDRZYCHOWA197826M4000:17:5700:27:3000:39:4600:39:4315.11
#60 12951107Sutor MałgorzataBIEGAJĄCA KASTA MIED19667K5000:29:1700:44:3201:04:2301:03:129.49
#61 294528Żukiewicz PiotrBIEGAJĄCA KASTA MIED1974105M4000:21:1100:32:1700:46:4300:46:2312.94
#62 5541622Wiercioch SławomirBIEGAJACA KASTA MIED1973177M4000:23:3400:35:2000:50:4900:49:4512.06
#63 10821251Fedorowicz DariuszBIEGAJĄCA KASTA MIED1985308M3000:26:4000:41:4600:59:1400:58:2710.26
#64 840665Werner ŁukaszBIEGAJĄCA KASTA MIED1981245M3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5510.93
#65 841817Kubera MartaBIEGAJĄCA KASTA MIED198053K3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5410.93
#66 11101335Stadnicki RobertBIEGAJĄCA KASTA MIED1971289M4000:27:3200:42:0100:59:3500:58:2610.27
#67 36847Kuchczyński KrzysztofBIEGAJĄCA KASTA MIED1982117M3000:22:0600:33:2800:47:5400:47:3812.60
#68 634427Sobiło MarekBIEGAJĄCA KASTA MIED1976197M4000:23:5200:36:1700:52:0500:51:3611.63
#69 1208569Dąbrowska UrszulaBIEGAJĄCA KASTA MIED197374K4000:27:0100:42:0701:01:5801:01:109.81
#70 1211570Dąbrowski DanielBIEGAJĄCA KASTA MIED1977310M4000:27:0100:42:0801:02:0001:01:119.81
#71 97431Hotkiewicz ArturBIEGAJACA KASTA MIED1986279M3000:26:0600:40:1300:57:4700:57:0210.52
#72 7241108Sutor RadosławBIEGAJĄCA KASTA MIED2001114M2000:25:2400:38:0600:53:3500:52:2311.45
#73 472729Rozmus PatrycjaBIEGAJĄCA KASTA MIED198217K3000:23:0300:34:5500:49:3900:49:0812.21
#74 473177Łuszczakiewicz TomaszBIEGAJĄCA KASTA MIED1976153M4000:23:0300:34:5500:49:4000:49:0712.22
#75 125080Sawała SławomirBIEGAJĄCA KASTA MIED1981343M3000:29:3400:44:0301:02:5901:01:229.78
#76 239998Mesjasz MarekBIEGAJĄCA KASTA MIED198568M3000:21:3600:32:1100:45:2400:44:5313.37
#77 1017517Szela ŁukaszBIEGAJĄCA KASTA MIED1985287M3000:26:4000:40:3800:58:1700:57:1210.49
#78 57812Jażło PrzemysławBIEGAM BO LUBIĘ GŁOG198511M3000:17:4900:27:1300:39:0700:39:0515.35
#79 884236Krawczak KarolinaBIEGAM BO LUBIĘ GŁOG198860K3000:25:4500:39:1500:56:0500:55:2810.82
#80 1197758Wilczyńska AdelaBIEGAM BO LUBIĘ GŁOG197772K4000:28:2400:43:0001:01:2301:00:059.99
#81 1437149Wojteczek TeresaBIEGAM BO LUBIĘ,BOLE1970108K4000:32:2300:50:3001:13:1201:11:528.35
#82 7391089Figiel PrzemysławBIEGAM Z CUKRZYCĄ,GN1979223M4000:24:0700:37:0500:53:4800:53:1311.28
#83 673804Wolszczak KonradBIEGIEM PO MARZENIA1985204M3000:25:3300:37:2400:52:4900:51:1911.69
#84 267590Sałapatek RobertBIEGOWA ŚWIDNICA,LUT197391M4000:21:1500:32:0900:46:0000:45:4313.12
#85 7601138Hołownia PatrycjaBIEGUSY CZAPLE,CZAPL198340K3000:23:5100:36:4800:54:0900:53:3711.19
#86 5611520Biniecki WaldemarBINIU TEAM ,GROMADKA196452M5000:22:4800:35:0100:50:5500:50:2911.88
#87 1057540Jarosz MartaBKMM ,RUDNA198193K3000:27:0900:41:1100:58:5600:58:0910.32
#88 1038486Dobrowolska MałgorzataBKMM,LUBIN198086K3000:27:0900:41:0700:58:4000:57:5210.37
#89 1371502Nowak AnnaBKMM,LUBIN196910K5000:29:5300:46:3901:07:3701:06:309.02
#90 13831004Owczarek WiolettaBKMM,LUBIN1980158K3000:30:2700:46:5201:08:1901:06:558.97
#91 683525Wójcik PiotrBKMM,LUBIN1997106M2000:24:5700:37:4700:52:5300:51:4611.59
#92 12791314Rodzeń KatarzynaBKMM,LUBIN1982135K3000:28:0700:43:3701:03:4301:02:489.55
#93 10001449Choja AnnaBOGATYNIA198481K3000:27:2400:41:1500:58:0500:56:5910.53
#94 42818Muniak PawełBOLESLAWIEC197810M4000:16:4800:25:5200:37:4300:37:3815.94
#95 731538Kijowski MarekBOLESŁAWIEC198516M3000:18:3500:28:0000:39:4100:39:2715.21
#96 590455Baliński ArturBOLESŁAWIEC196754M5000:22:1700:35:0500:51:2800:51:2311.68
#97 849375Zając KazimierzBOLESŁAWIEC195132M6000:24:3400:37:5600:55:2600:55:1510.86
#98 6111237Pawlus JustynaBOLESŁAWIEC199223K2000:24:2000:36:3500:51:4700:50:3811.85
#99 12041404Murzynowska AngelikaBOLESŁAWIEC1987113K3000:28:5600:43:3501:01:4201:00:189.95
#100 502148Wojteczek JózefBOLESŁAWIEC196547M5000:22:0900:34:2200:49:5700:49:3612.10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności