Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 725371Widzińska AgnieszkaWROCŁAW198334K3000:24:3700:37:2700:53:3600:52:4811.36
#2 4751468Żołądziejewski DamianWROCŁAW1986146M3000:23:1300:35:0600:49:4000:48:3012.37
#3 7751458Waluga MichałWROCŁAW1978231M4000:25:2800:38:0800:54:1700:53:1911.25
#4 678588Ragan PawełWSCHOWA1985208M3000:23:4800:36:2400:52:5200:52:0711.51
#5 2431717Zieliński RafałWYSOKIE197685M4000:20:5700:31:3600:45:2700:44:5113.38
#6 1086861Grygielski ArturWYSOKOŚCIÓWKA,LUBIN1974282M4000:28:0100:41:5200:59:2100:57:4810.38
#7 1091870Miszczyk ArkadiuszWYSOKOŚCIÓWKA,LUBIN1981310M3000:28:0100:41:5400:59:2100:57:4710.38
#8 10871384Grządziel ArkadiuszWYSOKOŚCIÓWKA,RYBNIK1971283M4000:28:0000:41:5200:59:2100:57:4910.38
#9 7091565Wolański RafałWŻW,WROCŁAW1978217M4000:25:2500:37:4900:53:2200:51:5111.57
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181882Kowalska KatarzynaWŁOCŁAWEK VECTRA19851K3000:15:5200:24:1800:35:3400:35:3416.87
#11 992875Piotrowski MichałZABRZE1988281M3000:27:3000:41:2600:58:0000:56:5910.53
#12 945962Staroń JustynaZACHOWICE198370K3000:26:5500:40:3600:57:1900:56:0310.70
#13 947634Staroń JakubZACHOWICE1983270M3000:26:5500:40:3600:57:1900:56:0410.70
#14 7911713Nawieśniak KrystynaZAGRODNO198147K3000:23:4000:36:4500:54:2600:54:1811.05
#15 3291712Nawieśniak DominikaZAGRODNO198911K3000:20:5900:32:1900:47:1900:47:1112.72
#16 1254885Bagiński MateuszZAGRODNO1988344M3000:27:2300:42:5001:03:0601:02:079.66
#17 1120627Majchrzak AgnieszkaZAPIERDALACZE,KATOWI197763K4000:28:0400:42:4600:59:4700:58:5610.18
#18 196628Majchrzak TymoteuszZAPIERDALACZE,KATOWI197674M4000:21:0000:31:2800:44:2800:43:5613.66
#19 2711374Zych MarcinŻARY197893M4000:22:0700:32:3800:46:0200:44:2513.51
#20 528561Szklarz MagdalenaŻARY199419K2000:22:5000:35:1300:50:2300:50:1111.96
#21 855798Markulak EllaŻARY197625K4000:25:5300:39:1100:55:3300:54:2311.03
#22 937799Markulak ZbyszekŻARY1973258M4000:26:0100:39:2900:57:0600:55:5410.73
#23 476795Swat AgnieszkaŻARY197912K4000:22:3500:34:4200:49:4100:49:2512.14
#24 491248Cieślak AdrianŻARY RUNNERS TEAM,ŻA200017M2000:17:0900:26:2800:38:2000:38:1715.67
#25 8651249Cieślak KrzysztofŻARY RUNNERS TEAM,ŻA196577M5000:26:5600:39:5600:55:4400:54:2611.02
#26 1205430Wilczyńska JustynaZDYSZANI ,LEGNICA1985114K3000:29:1900:43:4101:01:4401:00:209.94
#27 283333Wojdyła MarcinZDYSZANI,CHRÓSTNIK197699M4000:21:3700:32:2700:46:2300:45:5713.06
#28 1202431Wilczyński TomaszZDYSZANI,LEGNICA1976308M4000:29:1900:43:4101:01:3401:00:109.97
#29 1442384Dobrygowska MartaZDYSZANI,LUBIN1979111K4000:34:0400:52:3001:13:2301:11:588.34
#30 1323291Bargieł-Jeleńska DorotaZDYSZANI,WROCŁAW1985145K3000:30:4700:46:1001:05:4401:04:209.33
#31 1324303Jeleński KacperZDYSZANI,WROCŁAW1985354M3000:30:4700:46:1001:05:4401:04:189.33
#32 8291348Łukowicz LeszekZG LUBIN ,LUBIN196074M5000:23:5900:37:4500:55:0700:54:5310.93
#33 3031165Noweta MarcinZG LUBIN ,POLKOWICE198793M3000:22:0600:33:1700:46:5700:46:2412.93
#34 10921718Wachowiak PiotrZG LUBIN, GŁOGÓW1974285M4000:28:0200:41:5400:59:2100:57:4810.38
#35 5231652Pyra AnitaZG LUBIN, LUBIN198821K3000:23:0700:35:0300:50:1500:49:5312.03
#36 5881601Majewski PiotrZG LUBIN,LUBIN1984174M3000:21:4600:34:1100:51:2600:51:2311.68
#37 210458Dereczenik DawidZG POLKOWICE - SIERO199140M2000:19:3500:30:3200:44:4700:44:4313.42
#38 352683Małucki MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ199156M2000:21:2400:32:4700:47:4000:47:2512.65
#39 1321245Antoszków MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ199029M2000:19:1500:29:3300:42:2900:42:2614.14
#40 4241441Pachnik WojciechZG POLKOWICE-SIEROSZ199169M2000:22:1700:34:4000:48:5600:48:1212.45
#41 4701193Skobliński WojciechZG POLKOWICE-SIEROSZ196941M5000:22:5800:34:4500:49:3900:48:5712.26
#42 1240719Kruszyński MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ1991182M2000:30:1400:44:3601:02:4301:01:189.79
#43 609187Skrzypczak KrzysztofZG RATOWNICY RUDNA /199194M2000:22:5600:35:3700:51:4600:51:2111.68
#44 6675Bekieszczuk KrzysztofZG RUN ,WROCLAW1989201M3000:25:1500:37:2100:52:4100:51:3611.63
#45 5181479Szkop RafałZG RUN ZPPM,LUBIN1979165M4000:22:3400:34:4500:50:1200:49:3312.11
#46 168411Żołędziewska KamilaZG RUN, LUBIN19875K3000:19:4000:30:1900:43:4300:43:3813.75
#47 33936Jochimski GrzegorzZG RUN,GŁOGÓW1980107M3000:21:4600:33:0900:47:2900:47:1012.72
#48 583404Suszko SylwiaZG RUN,LUBIN198524K3000:23:0100:35:3100:51:2300:51:1511.71
#49 10341072Piskorz DariaZG RUN,POLKOWICE197552K4000:26:0200:40:4100:58:3700:58:1610.30
#50 1271329Stefanek PawełZG RUN,RUDNA1975321M4000:29:2900:44:3801:03:2701:01:319.75
#51 443912Pokrywka PiotrZG RUN,ZŁOTORYJA1971146M4000:23:0700:34:3500:49:1800:48:0512.48
#52 22497Zaucha SabinaZG-RUN LUBIN,LUBIN198110K3000:20:3300:31:2500:45:0400:44:5613.35
#53 1081200Dańczak DariuszZH RUN,LEGNICA1980307M3000:27:1000:41:1400:59:1400:58:1510.30
#54 1443940Kobyłecki RadosławZHP LUBIN,LUBIN1976340M4000:31:4500:50:2001:13:2601:13:108.20
#55 1193447Nowicki ŁukaszZHP LUBIN,LUBIN1983333M3000:27:0800:42:0901:01:1701:01:019.83
#56 3181474Kryś BartoszZH_RUN,LUBIN1989102M3000:20:3700:32:1800:47:1000:46:5812.78
#57 7981706Kycia DariuszZIELONA GÓRA196871M5000:25:2500:38:2500:54:3300:53:3811.19
#58 31608Kostrzembski ZbigniewZIELONA GÓRA19775M4000:16:5400:25:4500:36:5900:36:5316.27
#59 1061784Zuśka PiotrZIELONA GÓRA1972277M4000:28:0400:42:0600:58:5900:57:2510.45
#60 13471664Świątek KrzysztofZIELONA GÓRA1966104M5000:30:0800:46:0201:06:2401:05:419.14
#61 70133Ostrówka MariuszZIELONA GÓRA197523M4000:18:1700:27:4600:39:3400:39:1615.28
#62 1211469Duda DariuszZIELONA GÓRA19625M5000:19:4200:29:3300:42:0600:41:4914.35
#63 14321416Góralczyk MagdalenaZIELONA GÓRA1986168K3000:35:2400:52:0801:12:5701:12:578.22
#64 159239Oszczyk MarcinZIELONA GÓRA198042M3000:19:5200:30:1300:43:1900:43:0113.95
#65 187614Musioł ZbigniewZIELONA GÓRA196110M5000:19:5300:30:2100:44:1200:43:5713.65
#66 218100Zakrzewski JanZIELONA GORA19594M6000:20:2200:31:0500:44:5600:44:4213.42
#67 2331554Pytlak GrzegorzZJEM CI BUTY,POLKOWI197582M4000:19:5500:30:5200:45:1300:44:5213.37
#68 4561062Kubów AgnieszkaZLB ZŁOTORYJA,ZŁOTOR198015K3000:22:3700:34:4100:49:2800:49:0212.24
#69 11901188Kozłowski ArkadiuszZS 2 LUBIN,LUBIN196692M5000:27:4200:42:4701:01:1001:00:579.84
#70 692786Kwaśniewski LesławZWR RUN,PĄTNÓW LEGNI1972209M4000:24:3900:37:0700:53:0100:52:1611.48
#71 231789Paś MarcinZZPPM / KGHM ZG RUN198765M3000:20:2500:31:3400:45:1200:45:0513.31
#72 10271095Kamiński TomaszZZPPM O/ZG RUDNA,NIE1982290M3000:27:2600:41:1800:58:2600:56:4510.57
#73 3641301Śliwiński PatrykZZPPM RUDNA,ŚCINAWA199258M2000:21:3100:33:0800:47:5000:47:2012.68
#74 1115979Cybul ArturZZPPM ZG/RUDNA,OSIE1977290M4000:27:2200:41:5200:59:3900:58:2310.28
#75 7901465Rogulska AleksandraZŁOTORYJA198746K3000:24:5300:37:5700:54:2600:53:3311.20
#76 1317551Michalska MartynaZŁOTORYJA1988142K3000:29:4500:45:2301:05:3301:04:069.36
#77 8701489Korczak PiotrZŁOTORYJA1971249M4000:24:1400:38:0100:55:4600:55:4010.78
#78 637834Cukrowski AndrzejZŁOTORYJA1975198M4000:22:1500:35:1800:52:0800:51:5711.55
#79 268147Tekiele JacekŁĄCZKA TEAM LEGNICA,197392M4000:21:2700:32:2000:46:0100:45:1913.24
#80 1051140Sobieska KatarzynaŁĄCZKA TEAM LEGNICA,197053K4000:26:5600:40:5700:58:4900:57:2710.44
#81 236251Bogucki KamilŁĄCZKA TEAM LEGNICA,198366M3000:20:5500:31:3800:45:1800:44:3613.45
#82 14011285Karankiewicz GrzegorzŁĄCZKA TEAM LEGNICA/1981366M3000:32:1200:49:1501:09:4701:08:228.78
#83 4311096Klemka BartłomiejŁAGOSZÓW ,JERZMANOWA1975144M4000:21:4500:33:4700:49:0400:48:4412.31
#84 13041688Rosiecki WojciechŁÓDŹ1988350M3000:28:2500:43:2801:04:4301:03:079.51
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !191686Kaczmarek MonikaŁÓDŹ ASICSFRONTRUNNE19892K3000:16:1600:24:4500:35:4100:35:4016.82
#86 11451344Glos LucynaŁOZINA1982103K3000:27:1700:41:4501:00:1800:58:4110.22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności