Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 6631297Rajczak ŁukaszKGHM ZG RUN,MODŁA1981199M3000:24:2200:37:0500:52:3800:51:2311.68
#2 5601714Radłowski DanielCHOCIANÓW1978179M4000:24:2400:35:5300:50:5400:49:5112.04
#3 704847Olesiński WojciechPOLKOWICE1972213M4000:24:2400:37:0700:53:1400:52:2911.43
#4 742953Przybysz SylwiaBEZ BALASTU,59-160198038K3000:24:2400:37:2300:53:5300:53:2411.24
#5 7891105Smużniak AleksandraOSIEK200228K2000:24:2700:37:5300:54:2500:53:5811.12
#6 5391525Dumiński TomaszSTRZEGOMSKA DWUNASTK1980160M3000:24:2700:36:0300:50:3500:49:2812.13
#7 6081179Potocki RadosławKB ODRA OPOLE,OPOLE1979193M4000:24:2700:36:2800:51:4600:50:5311.79
#8 8051460Oleszkiewicz DariuszLUBIN1975237M4000:24:2800:37:5000:54:4200:54:2911.01
#9 7951357Gronowicz WiolettaGŁOGÓW198248K3000:24:3100:37:3400:54:3000:54:1011.08
#10 650703Tobis MichałKOCIOŁ RUN,POLKOWICE1988194M3000:24:3100:36:5000:52:1600:51:1011.73
#11 735514Szela TomaszLUBIN1984221M3000:24:3200:37:1700:53:4500:53:1111.28
#12 7801556Skrzypiński TomaszHMG P-31,GŁOGÓW1980232M3000:24:3300:37:5300:54:2100:54:0211.10
#13 10581414Dżugaj PawełJSB 100%,LUBIN1985299M3000:24:3300:39:3200:58:5600:58:5110.20
#14 838785Cierlik SławekOBORA1976242M4000:24:3300:38:1200:55:1400:54:4410.96
#15 6751709Młyński PawełGŁOGÓW1977206M4000:24:3300:37:0800:52:5100:51:3411.64
#16 8031268Rabiej MichałROZBIEGANI CHOJNÓW,C1984238M3000:24:3400:37:1800:54:3900:53:5211.14
#17 849375Zając KazimierzBOLESŁAWIEC195132M6000:24:3400:37:5600:55:2600:55:1510.86
#18 6171137Górny DominikGŁOGÓW199996M2000:24:3400:37:1300:51:5300:51:1511.71
#19 728537Fijołek AdamLUBIN1991116M2000:24:3400:37:3400:53:3700:52:5711.33
#20 745990Kowalski RadosławNADLEŚNICTWO PRZEMKÓ1998121M2000:24:3400:37:2900:53:5400:53:0311.31
#21 754592Sobka ZbigniewLUBIN1979226M4000:24:3400:37:2500:54:0200:53:1111.28
#22 826182Pacyniak MichałKGHM ZG RUN,LUBIN1990132M2000:24:3500:38:3100:55:0500:54:3510.99
#23 8741110Szewczenko AgnieszkaCROSS TRENING BOX BO198359K3000:24:3500:37:5600:55:5000:54:4210.97
#24 584493Jazy SzymonPOZNAŃ1984173M3000:24:3600:36:3000:51:2400:50:3111.88
#25 1072324Siemczonek GracjanKRZECZYN WIELKI2005167M2000:24:3700:38:3300:59:0700:57:5610.36
#26 857952Pazik MarekRATOWNICY ZG RUDNA,O1983248M3000:24:3700:38:1700:55:3500:55:2110.84
#27 656141Stefanko ŁukaszCHOCIANÓW1996103M2000:24:3700:36:5600:52:2300:50:4611.82
#28 725371Widzińska AgnieszkaWROCŁAW198334K3000:24:3700:37:2700:53:3600:52:4811.36
#29 774469Król BożenaKLUB BIEGACZA BOLESŁ19674K5000:24:3700:37:3700:54:1700:53:3711.19
#30 7881486Broziński KrzysztofE-10 ZG LUBIN,RUDNA1975233M4000:24:3800:37:4400:54:2500:53:5911.12
#31 677418Janas RafałLUBIN1983207M3000:24:3800:37:2100:52:5100:52:0211.53
#32 692786Kwaśniewski LesławZWR RUN,PĄTNÓW LEGNI1972209M4000:24:3900:37:0700:53:0100:52:1611.48
#33 707657Luzar ArkadiuszLUBIN1970215M4000:24:4000:37:2400:53:2100:52:3811.40
#34 715947Miśko JustynaGŁOGÓW198031K3000:24:4000:37:1300:53:2700:51:5611.55
#35 750610Lisicki MarcinKRZECZYN WIELKI1982224M3000:24:4000:37:2600:54:0000:53:1311.28
#36 1039305Kindra MarekFC KACZOR LUBIN,LUBI1974274M4000:24:4100:41:1800:58:4000:58:1910.29
#37 688732Skotny RobertDINO POLSKA TRZEBNIC1980214M3000:24:4100:37:0300:52:5800:52:1411.49
#38 818803Urbaniak PiotrPRZEDMOŚCIE1981241M3000:24:4200:37:4200:54:5900:54:1011.08
#39 6621233Nowicki GrzegorzLEGNICA1980198M3000:24:4200:36:5300:52:3700:51:4211.60
#40 827337Augustyn ZdzisławKGHM ZG RUN,LUBIN195030M6000:24:4300:38:2800:55:0500:54:2811.02
#41 6611031Wójcik PawełGŁOGÓW1981197M3000:24:4400:37:0900:52:3600:52:0011.54
#42 718441Gołda RomanPOLKOWICE1975219M4000:24:4400:37:1000:53:3000:52:5411.34
#43 7781024Wielichowski ŁukaszKB ODRA OPOLE,OPOLE1982231M3000:24:4500:37:5600:54:2000:53:3511.20
#44 83142Kowalska MałgorzataLUBIN198351K3000:24:4500:38:1800:55:0900:54:4410.96
#45 886405Tasarek WojciechNYSA BIEGA,NYSA1996142M2000:24:4500:38:5800:56:0900:55:5710.72
#46 793658Mandat JanekKB LUPUS OLEŚNICA,OL195929M6000:24:4600:38:0300:54:2800:54:1811.05
#47 687929Cecot ŁukaszLEGNICA1986213M3000:24:4600:37:2900:52:5700:52:3911.40
#48 7551181Skórzewski PrzemysławKB ODRA OPOLE,OPOLE1977227M4000:24:4600:37:5300:54:0400:53:1511.27
#49 784372Widziński DanielWROCŁAW1982234M3000:24:4700:37:4700:54:2200:53:3311.20
#50 6656Bekieszczuk MałgorzataWROCŁAW199126K2000:24:4700:37:1100:52:4000:51:3511.63
#51 747874Pieszkowski JanLEGNICA195627M6000:24:4700:37:2600:53:5500:53:1811.26
#52 785701Taciak WaldemarCHOCIANÓW BIEGA,CHO1981235M3000:24:4900:37:5400:54:2200:53:5611.12
#53 8211552Nowicka-Tymecka MonikaBEZ BALASTU,GLOGOW199030K2000:24:4900:38:2800:55:0100:54:3111.01
#54 702941Korbecka - Rygiel AgniesKB WIKON NOWA SÓL ,N197318K4000:24:4900:37:3100:53:1200:52:2911.43
#55 7061278Ciołkosz JarosławWROCŁAW1973214M4000:24:4900:37:3900:53:2000:52:1911.47
#56 748675Galanty JacekŚWIDNICA195928M6000:24:4900:37:5500:54:0000:53:1011.28
#57 7791207Śliwińska PaulinaLZS TRZEBNICA,TRZEBN197820K4000:24:5000:38:2100:54:2100:53:3411.20
#58 840665Werner ŁukaszBIEGAJĄCA KASTA MIED1981245M3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5510.93
#59 841817Kubera MartaBIEGAJĄCA KASTA MIED198053K3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5410.93
#60 6801425Przybylo AndrzejSOBIN1973207M4000:24:5000:37:1800:52:5300:51:3011.65
#61 7191213Cieślik KarolinaWKURW_TEAM,NOWA SÓL198532K3000:24:5000:37:3200:53:3100:52:4811.36
#62 7641162Mikołajewski PawelPOLKOWICE1993124M2000:24:5000:37:4900:54:1200:53:4011.18
#63 8131331Murdzek PrzemysławMSPORT GIANT TEAM,SZ1995130M2000:24:5100:38:1200:54:5400:54:0911.08
#64 5671673Kotlarski BartoszGŁOGÓW1989168M3000:24:5100:36:4700:51:0200:50:0511.98
#65 8371385Grzesiak AgnieszkaLUBIN197723K4000:24:5100:38:1800:55:1400:54:5110.94
#66 636760Bożek GrzegorzCHOCIANÓW1980188M3000:24:5100:36:5700:52:0600:51:2911.65
#67 905607Konopiński GrzegorzLUBIN1980257M3000:24:5200:38:2700:56:3100:56:0810.69
#68 75379Łoś SaraKGHM ZG RUN ,LUBIN199027K2000:24:5200:37:5800:54:0100:53:4111.18
#69 7821546Maczyta PawełDZIERŻONIÓW1985233M3000:24:5300:37:4500:54:2200:53:4311.17
#70 7901465Rogulska AleksandraZŁOTORYJA198746K3000:24:5300:37:5700:54:2600:53:3311.20
#71 824671Doliński PawełKGHM ZG RUN ,LUBIN1986244M3000:24:5300:38:2500:55:0400:54:4410.96
#72 8391043Korpas-Sidorowicz MagdaleGŁOGÓW198352K3000:24:5300:38:0700:55:1500:54:4010.98
#73 8921098Mesjasz NataliaLUBIN199237K2000:24:5300:38:5000:56:1600:55:4910.75
#74 6761168Podhorodecki TomaszPRZEBIEGLI MIŁKOWICE1982206M3000:24:5300:37:3100:52:5100:51:5911.54
#75 825888Bortkiewicz MonikaKGHM ZG RUN,LUBIN197122K4000:24:5400:38:2700:55:0400:54:4510.96
#76 6911317Szcześniak LeszekGUBIN1981215M3000:24:5400:37:2200:52:5900:51:5611.55
#77 726991Liana KrzysztofRUNATTACK,LUBIN1990115M2000:24:5400:37:4000:53:3600:52:3311.42
#78 7301788Oczeretko PawełLEGNICA OBORYGENI1975222M4000:24:5400:37:4000:53:4000:52:5811.33
#79 7291877Zdrzałka PawełLEGNICKIE POLE NWL S1979221M4000:24:5500:37:4100:53:3900:52:5711.33
#80 757206Kamiński Kamil17 WBZ,LUBIN1985227M3000:24:5500:38:1400:54:0600:53:4311.17
#81 765736Faluta AgnieszkaCHOCIANÓW198141K3000:24:5500:37:4300:54:1200:53:2911.22
#82 816716Jóźwiakowski DamianCHOCIANÓW1992131M2000:24:5600:38:0200:54:5700:54:1611.06
#83 847562Tomusiak NataliaJANOSPORT TEAM LEGNI198554K3000:24:5600:38:3000:55:2300:55:0010.91
#84 873661Rostocka JoannaLUBIN197628K4000:24:5600:38:2700:55:5000:55:2010.84
#85 649862Irzyk DariuszKOBYLIN1972201M4000:24:5600:36:5800:52:1500:50:5511.78
#86 756278Sroka PawełKB ODRA OPOLE,OPOLE1981226M3000:24:5600:37:5300:54:0400:53:1111.28
#87 8531327Krótki RafałLEGNICA1975246M4000:24:5700:38:3500:55:3100:54:3910.98
#88 682524Wójcik MichałSP 7 LUBIN,LUBIN2008105M2000:24:5700:37:4800:52:5300:51:4511.59
#89 683525Wójcik PiotrBKMM,LUBIN1997106M2000:24:5700:37:4700:52:5300:51:4611.59
#90 693693Pisek MateuszGRUBIKO ILO,LUBIN2000107M2000:24:5700:37:4400:53:0200:52:2511.45
#91 953454Woźniak SebastianDRUŻYNA SZPIKU SITEC1974264M4000:24:5700:38:4000:57:2500:57:1210.49
#92 717926Bartosz JarosławLUBIN1991113M2000:24:5700:37:5400:53:3000:52:3811.40
#93 733190Tęcza KrzysztofKGHM ZG RUN,POLKOWIC1991117M2000:24:5700:37:3000:53:4400:52:3211.42
#94 773382Dankowska EwelinaENDORFINY WĄSOSZ,WĄS198144K3000:24:5700:38:0100:54:1500:53:3411.20
#95 1009558Rząsa TomaszLUBIN1982286M3000:24:5800:39:5600:58:1200:57:3310.43
#96 766169Kamińska MariettaPOLKOWICE198942K3000:24:5800:37:4000:54:1200:53:0011.32
#97 7861112Wieczorek PiotrCAŁA OLEŚNICA BIEGA,196169M5000:24:5900:37:5900:54:2400:54:1211.07
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 89074Pąchalska JoannaFITNESS PIEKARY LEGN19583K6000:24:5900:38:2900:56:1400:55:5610.73
#99 7701534Janasz-Podlewska KatarzynKOBCIO TEAM,GŁOGÓW198443K3000:24:5900:37:5500:54:1400:53:2711.22
#100 5581161Marciniak RobertPEBEKA,LUBIN1985166M3000:25:0000:36:3900:50:5300:49:5712.01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności