Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 341Bagiński KrzysztofKGHM ZG RUN,LUBIN19787M4000:16:5200:25:5400:37:1900:37:1716.09
#2 4682Bajaś TomaszPOLKOWICE1979152M4000:22:2200:34:1600:49:3700:48:4312.32
#3 5713Banach ArturNSZZ ,POLKOWICE1976183M4000:25:0100:36:4600:51:0900:49:1912.17
#4 12564Bednarek KatarzynaLUBIN1980125K3000:27:5700:43:0601:03:1001:02:159.64
#5 6675Bekieszczuk KrzysztofZG RUN ,WROCLAW1989201M3000:25:1500:37:2100:52:4100:51:3611.63
#6 6656Bekieszczuk MałgorzataWROCŁAW199126K2000:24:4700:37:1100:52:4000:51:3511.63
#7 6038Bortnik ZdzisławLUBIN195220M6000:23:3700:35:5700:51:4000:51:3611.63
#8 42110Buła KacperLUBIN199067M2000:21:5900:33:5200:48:5100:48:2612.39
#9 103111Bury AdamRATOWNICY ZG RUDNA,P1989292M3000:25:1300:40:2000:58:3200:58:1610.30
#10 54912Chobot MarcinKGHM ZG RUN,CHOCIANÓ1980163M3000:21:3500:34:4100:50:4200:50:3111.88
#11 96013Chomicki MichałKATPOL,LUBIN1982275M3000:26:0600:40:1300:57:3100:56:5210.55
#12 36714Cieśla SebastianKGHM ZG RUN,CHOCIANÓ199659M2000:22:0400:33:3400:47:5300:47:0412.75
#13 27215Cybulski PiotrGÓRA197994M4000:21:3000:32:1300:46:0300:45:4513.12
#14 143816Domasiewicz KrzysztofLUBIN1979338M4000:33:2100:51:0301:13:1301:11:448.36
#15 15817Domino KrystianKGHM HM GŁOGÓW,GŁOGÓ197558M4000:18:5900:29:4700:43:1800:43:0913.90
#16 22219Dudek MariuszLUBIN198960M3000:20:0900:31:0000:44:5900:44:5713.35
#17 67220Dzięgielewski MateuszKGHM ZG RUN,LUBIN1985203M3000:25:1400:37:3200:52:4800:51:5411.56
#18 43021Dżumak KrystianLUBIN1979143M4000:22:1400:34:0300:49:0200:48:4012.33
#19 123224Gancarz ArturJERZMANOWA196694M5000:29:1700:44:1301:02:3601:00:529.86
#20 98726Garbowska EwelinaLUBIN198880K3000:26:2300:39:5500:57:5500:56:5910.53
#21 16327Garbowski RafałKGHM ZG RUN,LUBIN199033M2000:19:3600:30:0800:43:2800:43:1513.87
#22 19529Gołębiowski ArkadiuszRACHÓW198450M3000:20:3400:30:5500:44:2600:43:5413.67
#23 60530Gołos JerzyLUBIN195721M6000:23:5600:36:0600:51:4300:51:0011.76
#24 97431Hotkiewicz ArturBIEGAJACA KASTA MIED1986279M3000:26:0600:40:1300:57:4700:57:0210.52
#25 31632Hubisz MaciejRATOWNICY ZG RUDNA/Z1985101M3000:21:3700:33:0200:47:1000:46:1912.95
#26 44133Jakubiszyn MichałRUDNA1982137M3000:21:4200:34:0700:49:1700:48:5412.27
#27 36234Janas RobertWHISKY NA MECIE,GŁOG1987116M3000:21:3100:33:1500:47:4700:47:4112.58
#28 16035Janowicz WojciechSZYMANOWSKI TEAM-R-T197659M4000:19:0600:29:4200:43:2200:43:1713.86
#29 33936Jochimski GrzegorzZG RUN,GŁOGÓW1980107M3000:21:4600:33:0900:47:2900:47:1012.72
#30 31338Kąklewski TomaszLEGNICA198099M3000:20:5600:32:3000:47:0800:46:5712.78
#31 33439Kostyk GrzegorzCHOJNÓW1980106M3000:21:3700:32:4400:47:2300:47:0112.76
#32 133240Koszyka EmiliaWAŁBRZYCH1986148K3000:30:0500:45:2401:05:5901:04:169.34
#33 133341Koszyka KrzysztofTEMMPO WAŁBRZYCH,WAŁ1985356M3000:30:0300:45:2401:05:5901:04:179.33
#34 83142Kowalska MałgorzataLUBIN198351K3000:24:4500:38:1800:55:0900:54:4410.96
#35 113643Krajewska Dagmara4K LEGNICA ,LEGNICS1987101K3000:26:5300:41:2701:00:1000:59:3210.08
#36 51944Krajewski Andrzej4K LEGNICA,LEGNICA1979166M4000:23:0100:35:0300:50:1200:49:3312.11
#37 5845Krajewski Grzegorz4K LEGNICA,LEGNICA198212M3000:17:5300:27:1500:39:0800:39:0315.36
#38 31546Kraśniewski RafałSANDEN,CHOCIANÓW1985100M3000:21:0200:32:3200:47:0900:46:5712.78
#39 36847Kuchczyński KrzysztofBIEGAJĄCA KASTA MIED1982117M3000:22:0600:33:2800:47:5400:47:3812.60
#40 12048Kulczewski ŁukaszKB VAMOS AMIGOS WROC198033M3000:18:4500:28:5200:42:0500:42:0014.29
#41 44749Kułaczkowski SebastianLUBIN1980138M3000:21:4700:33:5200:49:2000:49:1712.18
#42 32451Lizoń AndrzejRATOWNICY ZG RUDNA/199352M2000:21:2500:32:4500:47:1500:47:0012.77
#43 58552Łaszkiewicz DanielKGHM ZG RUN ,GŁOGÓW199590M2000:22:5800:35:3700:51:2400:50:5811.77
#44 142853Łucki KacperUKS OLIMP LUBIN,LUBI2003196M2000:32:3200:50:1201:12:2901:10:598.45
#45 117354Macierzyński ŁukaszLUBIN1987327M3000:29:0500:43:0501:00:5200:58:5510.18
#46 39056Makarczyk DanielCHOBIENIA1975132M4000:22:0100:33:3800:48:2000:47:5912.50
#47 58158Marciniak MariuszLUBIN1977188M4000:23:4600:36:1200:51:2300:50:3811.85
#48 86759Markiewicz AgataGŁOGÓW197827K4000:25:5300:39:0700:55:4500:55:0210.90
#49 86960Markiewicz ŁukaszGŁOGÓW1978248M4000:25:5200:39:0700:55:4600:55:0310.90
#50 57361Markulak MarcinLUBIN1983170M3000:25:0000:36:4500:51:1100:49:2012.16
#51 29662Mech GrzegorzSANDEN,LUBIN198291M3000:21:0100:32:2400:46:4600:46:3812.87
#52 133964Michalak MartynaWROCŁAW1984149K3000:30:5800:46:3701:06:1601:04:389.28
#53 80765Michaluk DarekLUBIN1975239M4000:25:0800:38:0600:54:4400:53:4411.17
#54 116766Miller TomaszKGHM ZG RUN,LUBIN1976302M4000:28:2500:42:2901:00:4200:59:0710.15
#55 128667Moroz JustynaLUBIN1985137K3000:29:4400:44:5601:04:0601:02:399.58
#56 116668Moskal MarcinKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1979301M4000:28:2500:42:2901:00:4200:59:0710.15
#57 120669Napiórkowski JanuszOSIEK1973309M4000:28:3500:43:1901:01:5301:00:189.95
#58 51570Olczak TeresaKGHM ZG RUN,LUBIN198020K3000:23:0700:35:0600:50:1000:49:4912.04
#59 73271Osiński RafałRATOWNICY ZG RUDNA/K1982220M3000:26:4700:38:5100:53:4300:52:1111.50
#60 127473Pastuszek JarosławLEGNICA196299M5000:27:4600:43:5301:03:3601:03:199.48
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 89074Pąchalska JoannaFITNESS PIEKARY LEGN19583K6000:24:5900:38:2900:56:1400:55:5610.73
#62 146675Plesiak AgnieszkaLUBIN1972115K4000:35:1100:53:1901:17:0501:15:237.96
#63 8876Pośnik KrzysztofRATOWNICY ZG RUDNA,G198422M3000:18:1000:27:5300:40:2100:40:1614.90
#64 60677Rogalski GrzegorzLUBIN1978192M4000:23:3400:36:0400:51:4300:50:5911.77
#65 52178Rudyk WojciechOLSZANY199681M2000:24:2100:36:0200:50:1300:48:4212.32
#66 75379Łoś SaraKGHM ZG RUN ,LUBIN199027K2000:24:5200:37:5800:54:0100:53:4111.18
#67 125080Sawała SławomirBIEGAJĄCA KASTA MIED1981343M3000:29:3400:44:0301:02:5901:01:229.78
#68 34181Sawicki RafałKGHM ZG RUN,LEGNICA1975120M4000:22:2700:33:3100:47:3100:46:1712.96
#69 62882Sell SławomirGASTRRO.PL ,LUBIN1983184M3000:23:4400:36:1400:52:0300:51:2511.67
#70 11683Stankiewicz SebastianADAM DRACZYŃSKI RUNN199127M2000:18:1700:28:5500:41:5600:41:5114.34
#71 102484Surdek MonikaSANDEN,LUBIN197949K4000:25:5000:40:1500:58:2400:58:1810.29
#72 133885Szczepanik DariuszLEGNICA1963103M5000:30:5800:46:3701:06:1601:04:389.28
#73 54486Szczepański DamianRATOWNICY ZG RUDNA,S199384M2000:22:3500:35:1500:50:3900:50:2311.91
#74 32287Szlufarski ŁukaszKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1982104M3000:21:4500:33:0900:47:1300:46:5412.79
#75 106488Szumilas MariuszLUBIN1978278M4000:27:1800:41:2000:59:0400:58:0210.34
#76 34689Tarasiak JakubLUBIN1981109M3000:21:3700:33:0400:47:3700:47:2312.66
#77 23790Tasarek RyszardNYSA BIEGA,NYSA19527M6000:20:2200:31:0900:45:2300:45:1413.26
#78 126591Topiński WaldemarTYNIEC MAŁY1971319M4000:29:2700:44:2601:03:2201:01:439.72
#79 69892Warchala MarekKGHM ZG RUN,LUBIN1970210M4000:23:2200:36:3700:53:0900:52:5611.34
#80 64893Warzecha WojciechLUBIN1982193M3000:23:4300:36:3000:52:1500:52:0111.54
#81 80094Weber KrystianDERMO-ESTETIC ŻARY,Ż1980237M3000:24:2200:37:3500:54:3300:53:5411.13
#82 79995Weber MalwinaDERMO - ESTETIC ŻARY198749K3000:24:2200:37:3500:54:3300:53:5411.13
#83 22497Zaucha SabinaZG-RUN LUBIN,LUBIN198110K3000:20:3300:31:2500:45:0400:44:5613.35
#84 9298Zaucha WojciechKGHM ZG RUN,LUBIN197732M4000:18:0600:27:5200:40:3300:40:2514.84
#85 55199Żywicki PawełPIAST LUTYNIA,LUTYNI1987164M3000:23:5100:35:4800:50:4500:50:0711.97
#86 218100Zakrzewski JanZIELONA GORA19594M6000:20:2200:31:0500:44:5600:44:4213.42
#87 66101Andrzejewski DrogoszRUNATTACK,LUBIN198613M3000:17:4400:27:1500:39:2400:39:2015.25
#88 467102Bekacz DamianWIŃSKO199075M2000:22:5800:34:4900:49:3600:49:0612.22
#89 465103Bekacz StanisławSTART ŚCINAWA,WIŃSKO196339M5000:22:5800:34:4900:49:3600:49:0612.22
#90 38104Belgrau TobiaszMSPORT TEAM LUBIN,LU199716M2000:16:3600:25:3800:37:3300:37:3315.98
#91 59105Bendkowski AndrzejJANOSPORT TEAM LEGNI197316M4000:17:5000:27:0800:39:0800:39:0115.38
#92 117106Bochnak MirosławABY DO METY- PRZEMKÓ197642M4000:19:0800:29:1900:42:0200:41:5514.31
#93 1350110Dorosławski DawidRUNATTACK POLKOWICE,1983359M3000:29:4700:46:1401:06:2701:05:319.16
#94 996111Jałowiecka IzabelaAKS WYBIEGANI POLKOW197245K4000:26:3600:40:2900:58:0200:57:2210.46
#95 1316112Jas DorotaABY DO METY- PRZEMKÓ197791K4000:29:2100:45:0701:05:2701:04:279.31
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !414113Jędrasiak RenataLUBIN19632K5000:22:1900:33:5900:48:4400:48:3512.35
#97 1245114Kaczorek MateuszGŁOGÓW1987341M3000:29:1200:43:5901:02:5101:01:239.78
#98 228115Kolawa JarekKGHM ZG RUN,LUBIN196913M5000:20:1000:31:1100:45:1000:44:5613.35
#99 328116Kołodziej AndrzejPRZEBIEGLI MIŁKOWICE1970114M4000:21:4000:32:5600:47:1800:46:5112.81
#100 1396120Krasicka JolantaLEGNICA1974102K4000:31:5300:48:2201:09:2401:07:478.85

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności