Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 1400234Kaszuba EdwardWKB PIAST WROCLAW,WR194455M6000:33:4400:49:3101:09:3301:07:578.83
#2 647235Korduba KamilPOLKOWICE1992101M2000:23:0900:35:5800:52:1400:51:4911.58
#3 884236Krawczak KarolinaBIEGAM BO LUBIĘ GŁOG198860K3000:25:4500:39:1500:56:0500:55:2810.82
#4 282238Ossowski SławekOLAWS ZŁOTORYJA,LUBI197498M4000:20:5300:31:5500:46:2200:45:5513.07
#5 159239Oszczyk MarcinZIELONA GÓRA198042M3000:19:5200:30:1300:43:1900:43:0113.95
#6 1414240Palej ElżbietaKB LEW LEGNICA,LUBIN19538K6000:32:1600:49:0101:11:0201:09:458.60
#7 1060241Ptak AndrzejGŁOGÓW1983300M3000:26:2700:40:3500:58:5800:58:3810.23
#8 1419242Ptak AnnaGŁOGÓW1986166K3000:31:2900:49:1601:11:5401:11:348.38
#9 1050244Rybka MichałKRZEPIELÓW1992164M2000:26:0100:40:2600:58:4800:58:4310.22
#10 384245Siejkowski TomaszP-31,GŁOGÓW1975129M4000:22:0000:33:4100:48:1200:47:5312.53
#11 529246Szymański SaturninGŁOGÓW1977169M4000:22:3600:34:3300:50:2300:50:0811.97
#12 455248Wojciechowski MaciejGŁOGÓW1984142M3000:22:0400:34:0900:49:2700:48:5712.26
#13 1139250Baszak RyszardKB LEW LEGNICA,LEGNI194944M6000:27:3100:41:4001:00:1201:00:029.99
#14 236251Bogucki KamilŁĄCZKA TEAM LEGNICA,198366M3000:20:5500:31:3800:45:1800:44:3613.45
#15 387252Byczek EdwardTUPTUSIE OSIEK,OSIEK196526M5000:21:2600:33:0400:48:1800:48:0112.50
#16 1008253Byczek JolantaTUPTUSIE OSIEK,OSIEK197148K4000:26:0500:40:1400:58:1000:57:5310.37
#17 772254Gajkowski AndrzejENDORFINY WĄSOSZ,WIE1973230M4000:25:2700:38:0100:54:1500:52:5611.34
#18 1196255Gieda ElżbietaMUKS SZOK BOJANOWO,B1988112K3000:27:4100:42:2601:01:2201:00:039.99
#19 169256Kierepka MaciejSANDEN,GŁOGÓW198545M3000:19:4500:30:1800:43:4600:43:3713.76
#20 212257Konowalczuk TomaszAKS WYBIEGANI POLKOW198055M3000:20:0100:30:4800:44:5000:44:2413.51
#21 1067259Kras-Multan KarolinaLEGNICA197954K4000:25:5500:40:3200:59:0500:58:3810.23
#22 499260Krzysztofik SławomirKOŻUCHÓW1977162M4000:22:3500:34:4700:49:5600:49:5112.04
#23 56261Kuca SzymonOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT198510M3000:18:0400:27:2700:39:0700:39:0315.36
#24 460262Kulak PawełKGHM ZG RUN,GAIKI1974150M4000:21:5600:34:0400:49:3000:49:0412.23
#25 652263Kuźniar PiotrSANDEN,LUBIN1983195M3000:23:0100:35:3700:52:1700:51:4711.59
#26 1327264Malcherek MateuszSPORTOWY PRAŻAK,GŁOG1987355M3000:28:5800:45:0901:05:5001:05:179.19
#27 219265Michalski KarolLUBIN198659M3000:20:2500:31:0900:44:5700:44:1313.57
#28 913266Nazarewicz MieczysławNGB KORONA LEGNICA,L196979M5000:25:4300:39:3200:56:3600:55:0510.89
#29 1085267Noga KazimierzKGHM HM GŁOGÓW ,SZLI1972281M4000:26:5100:41:1500:59:1900:58:4610.21
#30 999268Ostaszewska AgnieszkaIII LO,LUBIN197446K4000:25:4300:39:4600:58:0400:57:5010.38
#31 1293269Ostaszewska JagodaGRUBIKO,LUBIN200156K2000:29:4700:45:0801:04:2001:02:589.53
#32 641270Ostaszewski ArkadiuszGRUBIKO,LUBIN1973199M4000:24:0500:36:5000:52:1000:51:5911.54
#33 624271Ostaszewski BłażejII LO,LUBIN200497M2000:24:0600:36:5100:51:5700:51:4511.59
#34 1149272Owczarek MarcinUBIEGAJĄCA KASTA MIE1974297M4000:27:4500:42:3501:00:2400:58:5910.17
#35 220273Rejek WiesławKROBIA19555M6000:20:5100:31:2100:44:5800:44:2813.49
#36 1315274Sadowski JacekPOLKOWICE1980352M3000:29:1000:45:2001:05:2701:04:409.28
#37 1255275Schabel RobertLESZNO1976318M4000:29:1200:44:2801:03:0701:01:289.76
#38 491277Skupin MariuszARMIA POLKOWICE,POLK1986149M3000:22:5400:34:4700:49:5200:49:2712.13
#39 756278Sroka PawełKB ODRA OPOLE,OPOLE1981226M3000:24:5600:37:5300:54:0400:53:1111.28
#40 907279Szmygin AndrzejLUBIN1973253M4000:25:3600:39:1300:56:3200:55:4310.77
#41 183280Szwedzik ArekLUBIN197667M4000:20:4400:31:0700:44:1000:43:3413.77
#42 536281Tchórzewski DariuszRATOWNICY ZG RUDNA,G1981158M3000:23:1700:35:0500:50:3200:49:2312.15
#43 1342285Zawadzki ArturMOCNI,LUBIN1972328M4000:30:1100:46:1001:06:1801:04:489.26
#44 740286Ząbek ZdzisławPCUZ RUN TEAM,POLKOW196564M5000:23:2700:36:3300:53:5000:53:4011.18
#45 124288Żygadło TadeuszWOŁÓW-BIEGA,WOŁÓW197344M4000:19:0800:29:1500:42:1400:42:0514.26
#46 598290Baczyński JerzyPRZEMKÓW196056M5000:23:5300:36:0400:51:3600:51:0711.74
#47 1323291Bargieł-Jeleńska DorotaZDYSZANI,WROCŁAW1985145K3000:30:4700:46:1001:05:4401:04:209.33
#48 1171292Błaut StanisławLUBIN,LUBIN196290M5000:26:3600:41:2001:00:5001:00:059.99
#49 162293Dudziński RobertPOLKOWICE197760M4000:19:3600:30:1000:43:2300:43:1813.86
#50 1177294Gacek BartłomiejLUBIN1976304M4000:27:1900:42:1401:00:5701:00:139.96
#51 934295Gizinski StefanWOŁÓW BIEGA,WOŁÓW194835M6000:26:1000:39:4600:57:0400:56:2610.63
#52 55296Graf RadomirJESPOL,LESZNO197715M4000:17:4300:27:0400:39:0600:39:0315.36
#53 968297Hagel JulitaLUBIN198276K3000:25:3100:39:1600:57:4100:56:3110.62
#54 156298Hołówka TomaszOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT198141M3000:19:4700:29:5700:43:1200:42:5613.98
#55 148299Hryńko KamilLUBIN198138M3000:20:1200:30:1700:42:5900:42:2014.17
#56 450300Jabłoński ŁukaszO CO BIEGA?,LUBIN1987140M3000:22:0800:34:0700:49:2200:48:5812.25
#57 1216301Jarzębowska KamilaJARZĄBKI,PIESZKÓW197377K4000:28:0500:43:1001:02:0601:01:189.79
#58 1021302Jasiński RobertLUBIN1985288M3000:26:3800:40:4800:58:2000:57:1210.49
#59 1324303Jeleński KacperZDYSZANI,WROCŁAW1985354M3000:30:4700:46:1001:05:4401:04:189.33
#60 1364304Małachowska JowitaPOLKOWICE1989155K3000:29:3800:46:0001:07:0601:06:249.04
#61 1039305Kindra MarekFC KACZOR LUBIN,LUBI1974274M4000:24:4100:41:1800:58:4000:58:1910.29
#62 1455306Kociucki JacekGŁOGÓW1970342M4000:32:4600:50:5801:14:5301:13:288.17
#63 1379307Kokowska MartaGANG ŁYSEJ,PĘCŁAW1986156K3000:31:3000:47:1701:08:0301:06:429.00
#64 517308Kostecki JanuszLUBIN196849M5000:22:4600:34:4600:50:1100:49:4212.07
#65 806309Koszarski PatrykLUBIN1979238M4000:23:3700:36:5300:54:4300:54:1911.05
#66 1305310Kowalczyk KajetanLUBIN2000186M2000:29:3500:45:1401:04:4601:03:339.44
#67 623311Kowalczyk KrzysztofLUBIN196461M5000:23:0700:35:3700:51:5600:51:4611.59
#68 199312Lachowska MonikaKLUB BIEGACZA BOLESŁ19809K3000:19:5500:30:4200:44:3400:44:3113.48
#69 100313Lachowski Przemysław23 SPA,BOLESŁAWIEC197734M4000:17:5700:27:5900:41:1200:41:1014.58
#70 1133314Lenartowicz AldonaPOZNAŃ197566K4000:27:2000:41:4301:00:0900:59:1410.13
#71 645315Malski PiotrGRUBIKO ILO LUBIN,LU196562M5000:23:5300:36:1700:52:1300:51:2311.68
#72 95316Mazur AdamBOLO,LUBIN199423M2000:18:0800:28:0100:40:4600:40:3914.76
#73 1152317Mowny TomaszLUBIN1973298M4000:27:3600:42:1301:00:2600:59:1410.13
#74 1334318Pietras MałgośkaLUBIN197192K4000:30:0100:45:5001:06:0001:04:329.30
#75 270319Pietrzyk MateuszPRZEMKÓW199244M2000:20:3500:32:0600:46:0200:45:5713.06
#76 1042320Pomierny KasiaLUBIN198088K3000:26:1400:40:1600:58:4300:58:1410.30
#77 114321Porada StanisławAKB ESEMAS,PROSZKÓW197141M4000:18:5500:28:4900:41:4200:41:4014.40
#78 1055323Sembrat DariaLEGNICKIE MORSY,LEGN198392K3000:27:1600:41:4700:58:5300:58:2210.28
#79 1072324Siemczonek GracjanKRZECZYN WIELKI2005167M2000:24:3700:38:3300:59:0700:57:5610.36
#80 1073325Siemczonek MarcinLUBIN1978280M4000:27:5700:41:5200:59:0700:57:4510.39
#81 153326Sikora JulitaGVT BMC,WISZNIA MAŁA19735K4000:19:2600:29:3900:43:1000:43:0313.94
#82 453327Skotnicki AdrianOLA TEAM,WROCŁAW1971148M4000:21:4700:33:5100:49:2500:49:2012.16
#83 716328Sroczyński StefanGŁOGÓW195725M6000:25:1100:37:4700:53:2800:52:3411.41
#84 1271329Stefanek PawełZG RUN,RUDNA1975321M4000:29:2900:44:3801:03:2701:01:319.75
#85 209330Ślusarz MateuszKB KROKUS KWIATKOWIC199539M2000:20:2900:31:2400:44:4700:44:3013.48
#86 435331Tycner TomaszNOWOSOLSKA GRUPA BIE1977145M4000:22:2900:34:1300:49:0900:48:4612.30
#87 373332Wawrzyniak PawełLUBIN1973127M4000:21:4200:33:1100:47:5700:47:3612.60
#88 283333Wojdyła MarcinZDYSZANI,CHRÓSTNIK197699M4000:21:3700:32:2700:46:2300:45:5713.06
#89 197335Wróbel PawełNOWA SÓL198151M3000:19:4200:30:1800:44:3000:44:2113.53
#90 194336Wrzesiński AdamLEGNICA197673M4000:19:5700:30:2200:44:2500:43:5313.67
#91 827337Augustyn ZdzisławKGHM ZG RUN,LUBIN195030M6000:24:4300:38:2800:55:0500:54:2811.02
#92 344339Baran PawełLUBIN199054M2000:21:4800:33:2700:47:3400:47:2712.64
#93 1138340Bochniarz GrzegorzKRZECZYN WIELKI1970294M4000:27:5800:42:2801:00:1200:58:3610.24
#94 613341Brok AdamSTRONIE ŚLĄSKIE196759M5000:23:5700:36:2700:51:5000:50:5911.77
#95 47342Cabaj DamianPCH SPORT TEAM,ŚWIDN19868M3000:17:0800:26:1600:38:0000:37:5615.82
#96 1189343Charalambidis MichalisWROCŁAW1986332M3000:29:0800:43:3701:01:0900:59:3910.06
#97 1413344Charalambidu ElektraWROCŁAW1983164K3000:32:0900:48:4801:11:0001:09:318.63
#98 189345Duda DanielOLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOT197772M4000:19:5000:30:3600:44:1400:43:5713.65
#99 751346Gandża OdyseuszRATOWNICY ZG RUDNA /1983225M3000:26:2700:39:4100:54:0000:52:5711.33
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 172348Gurgul RyszardŚWIDNICKA GRUPA BIEG19553M6000:19:5600:30:3200:43:4900:43:4513.71

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności