Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 3171260Mazurkiewicz JerzyKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1970109M4000:21:3700:33:0200:47:1000:46:1912.95
#2 3181474Kryś BartoszZH_RUN,LUBIN1989102M3000:20:3700:32:1800:47:1000:46:5812.78
#3 319908Łukasik KrzysztofKOTLACTIVTEAM,KOTLA1975110M4000:20:3900:32:1400:47:1100:46:5812.78
#4 320815Krakowiak GrzegorzLUBIN1975111M4000:21:2300:32:4900:47:1200:46:5212.80
#5 3211197Filipek TomaszWROCŁAW1982103M3000:22:0100:33:1500:47:1200:46:3612.88
#6 32287Szlufarski ŁukaszKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1982104M3000:21:4500:33:0900:47:1300:46:5412.79
#7 3231496Cerolewicz JakubLEGNICA200151M2000:20:1300:33:1400:47:1400:46:4912.82
#8 32451Lizoń AndrzejRATOWNICY ZG RUDNA/199352M2000:21:2500:32:4500:47:1500:47:0012.77
#9 3251347Łukaszczyk AndrzejLUBIN196918M5000:21:2800:32:5600:47:1600:46:5612.78
#10 3261439Konopski AdamJERZMANOWA1972112M4000:21:3900:33:0100:47:1600:46:4312.84
#11 327565Włodarczyk PawełKB ODRA OPOLE,OPOLE1977113M4000:21:4200:32:5900:47:1700:46:3312.89
#12 3291712Nawieśniak DominikaZAGRODNO198911K3000:20:5900:32:1900:47:1900:47:1112.72
#13 330581Koblak MaciejKB ODRA OPOLE,OPOLE1978115M4000:21:4900:32:5900:47:2100:46:3712.87
#14 331699Sroka MarcinWĘGLINIEC1978116M4000:22:1600:33:2900:47:2200:46:1912.95
#15 332153Chrząszcz MariuszLUBIN1976117M4000:21:4200:32:4500:47:2200:46:5812.78
#16 333416Gotowiec FabianLUBIN1980105M3000:21:1100:32:3900:47:2200:47:1712.69
#17 33439Kostyk GrzegorzCHOJNÓW1980106M3000:21:3700:32:4400:47:2300:47:0112.76
#18 336951Pawłowski ŁukaszRATOWNICY ZG RUDNA ,199553M2000:21:2600:32:5000:47:2500:46:4912.82
#19 3371516Sudoł RyszardFENIKS LEGNICA,SPALO196620M5000:22:0200:33:0400:47:2700:46:4512.83
#20 338837Garlicki RobertMTS DRUŻYNA SZPIKU,L1975118M4000:21:1200:32:4900:47:2800:47:0612.74
#21 33936Jochimski GrzegorzZG RUN,GŁOGÓW1980107M3000:21:4600:33:0900:47:2900:47:1012.72
#22 340609Kutkowski MarekSZPROTAWA1975119M4000:21:3400:32:5800:47:3000:47:0412.75
#23 34181Sawicki RafałKGHM ZG RUN,LEGNICA1975120M4000:22:2700:33:3100:47:3100:46:1712.96
#24 342157Dygudaj GrzegorzKGHM ZG RUN,LEGNICA1974121M4000:20:5100:32:3300:47:3200:47:1912.68
#25 343490Goresz MirosławWARSZAWA1981108M3000:21:4500:33:1400:47:3300:46:5812.78
#26 344339Baran PawełLUBIN199054M2000:21:4800:33:2700:47:3400:47:2712.64
#27 3451085Zioła TadeuszPGE KWB TURÓW,BOGATY196321M5000:21:4500:33:0900:47:3600:47:1412.70
#28 34689Tarasiak JakubLUBIN1981109M3000:21:3700:33:0400:47:3700:47:2312.66
#29 347227Chwiałkowski ŁukaszLUBIN1981110M3000:21:3800:33:0500:47:3700:47:2312.66
#30 3481337Wanat KrzysztofLUBIN199255M2000:22:5300:33:4600:47:3800:46:4112.85
#31 349937Izienicki RomanPEBEKA LUBIN ,KOTLA196622M5000:22:1700:33:3500:47:3800:46:5012.81
#32 3511447Zielonka StanisławKGHM O/ZG POLKOWICE-1972122M4000:21:0500:33:0100:47:3900:47:3212.62
#33 352683Małucki MateuszZG POLKOWICE-SIEROSZ199156M2000:21:2400:32:4700:47:4000:47:2512.65
#34 353601Danielkiewicz JarekLUBIN1975123M4000:21:5300:33:1800:47:4000:46:5512.79
#35 354604Kaput PawełTRZEBNICA ,TRZEBNICA1981111M3000:21:5300:33:1800:47:4200:47:1412.70
#36 3551598Kubiszyn PawełPOMIDOROWA ALTERNATY1988112M3000:21:5500:33:1100:47:4300:47:1412.70
#37 3561084Uruski JanNOWOSOLSKA GRUPA BIE195510M6000:21:2800:33:0400:47:4300:47:3712.60
#38 3571424Pittner AdrianCHRUPEK TEAM,JAWOR1978124M4000:23:0100:33:2900:47:4400:47:1512.70
#39 3581699Aleksiej PiotrLEGNICA1979125M4000:21:4100:32:5400:47:4400:47:2612.65
#40 359647Tafelski PrzemysławLUBIN1985113M3000:21:3000:33:1500:47:4600:47:3412.61
#41 3601408Sobko MieszkoRUDNA1983114M3000:22:1700:33:3600:47:4700:47:1712.69
#42 3611619Tomasik PawełGŁOGÓW1983115M3000:21:2300:32:5600:47:4700:47:3912.59
#43 36234Janas RobertWHISKY NA MECIE,GŁOG1987116M3000:21:3100:33:1500:47:4700:47:4112.58
#44 363580Kusztal MaciejLUBIN199757M2000:23:0800:34:3000:47:4900:46:4312.84
#45 3641301Śliwiński PatrykZZPPM RUDNA,ŚCINAWA199258M2000:21:3100:33:0800:47:5000:47:2012.68
#46 365378Ambrosiewicz HenrykKB LEW,JELENIA GORA194911M6000:21:4600:33:1100:47:5100:47:4412.57
#47 366678Jasionowski JanuszRODZINA,CHOJNÓW196724M5000:21:5000:33:1200:47:5200:47:4012.59
#48 36714Cieśla SebastianKGHM ZG RUN,CHOCIANÓ199659M2000:22:0400:33:3400:47:5300:47:0412.75
#49 36847Kuchczyński KrzysztofBIEGAJĄCA KASTA MIED1982117M3000:22:0600:33:2800:47:5400:47:3812.60
#50 3691594Kasperska SylwiaKB ZDYSZAAANI CHOCIA19789K4000:21:3700:33:0200:47:5500:47:4412.57
#51 3701047Maksymczak MarcinLUBIN1979126M4000:22:0200:33:4100:47:5600:47:1012.72
#52 3711210Adamczyk DawidFENIKS LEGNICA,LEGNI199560M2000:22:3000:33:4000:47:5600:47:2512.65
#53 372481Barczuk RafałKGHM ZG RUN ,LUBIN1980118M3000:21:2800:33:0700:47:5700:47:3112.63
#54 373332Wawrzyniak PawełLUBIN1973127M4000:21:4200:33:1100:47:5700:47:3612.60
#55 374796Zużewicz MirosławMASTERCHEM,ZIELONA G1974128M4000:21:5400:33:2200:47:5900:47:4812.55
#56 375391Głowacki MichałLUBIN199361M2000:22:0200:33:3500:47:5900:47:2512.65
#57 376646Ozimek SebastianLUBIN199662M2000:21:1100:32:5400:48:0100:47:5412.53
#58 377642Kaput PiotrMISIO TEAM,TRZEBNIC1981119M3000:21:5400:33:1800:48:0200:47:3512.61
#59 378752Prymas AdamLUBIN1982120M3000:21:2500:32:5500:48:0300:47:4812.55
#60 3791657Bekieszczuk DominikLUBIN199563M2000:23:0700:34:3900:48:0300:46:4212.85
#61 3801504Jakubów ŁukaszWER-LIFT,NOWA SÓL1980121M3000:22:3700:33:4800:48:0400:47:0112.76
#62 381856Besztak PiotrLUBIN1983122M3000:22:0500:33:4200:48:0600:47:3112.63
#63 382751Pomietlarz MichałINOVA ,LEGNICA1985123M3000:22:2400:33:3600:48:0600:47:1212.71
#64 3831663Siwak PiotrRUDNA196125M5000:21:5200:33:3800:48:0800:47:5412.53
#65 384245Siejkowski TomaszP-31,GŁOGÓW1975129M4000:22:0000:33:4100:48:1200:47:5312.53
#66 385655Kraszczyński PawełKB LEW LEGNICA,LUBIN1979130M4000:22:3300:34:1500:48:1200:47:4812.55
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3861211Anczyk KrystynaTEAM DRACZYŃSKI ,LEG19582K6000:22:0400:33:3800:48:1300:47:3812.60
#68 387252Byczek EdwardTUPTUSIE OSIEK,OSIEK196526M5000:21:2600:33:0400:48:1800:48:0112.50
#69 388583Majcherczyk ŁukaszKRYMARŁUK,WAŁBRZYCH1978131M4000:21:5700:33:4800:48:1800:48:0312.49
#70 389439Borowiec DariuszKGHM ZG RUN,POLKOWIC196927M5000:21:1100:33:2600:48:1900:48:1112.45
#71 39056Makarczyk DanielCHOBIENIA1975132M4000:22:0100:33:3800:48:2000:47:5912.50
#72 391824Pozniak RobertDOBRZEŃ WIELKI1970133M4000:22:1100:33:4400:48:2200:47:4312.57
#73 3921725Krasicki MichałRAWICZ1977134M4000:21:2900:33:2100:48:2300:48:1812.42
#74 393956Socha TomaszCHOJNÓW1983124M3000:22:0100:33:4400:48:2300:48:0912.46
#75 395135Perłakowski KarolWILCZYCE1984125M3000:22:1200:33:5300:48:2400:48:0512.48
#76 396986Kalinowski KarolKARCZOWISKA1976136M4000:21:2300:33:1300:48:2500:48:1812.42
#77 397666Bartosik MarekKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1971137M4000:22:3400:33:5500:48:2500:47:3212.62
#78 3981119Hałas MarekPRO-RUN WROCŁAW,WROC196928M5000:21:4700:33:3700:48:2600:48:1612.43
#79 399199Chudy RomanR-TEAM RYDZYNA,RYDZY195812M6000:22:0400:33:4100:48:2600:48:0312.49
#80 400402Podhajny PiotrROZBIEGANI CHOJNÓW ,1981126M3000:21:4300:33:1700:48:2700:48:0412.48
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !401400Oziomek MałgorzataJANOSPORT TEAM LEGNI19621K5000:22:2700:34:0200:48:2800:48:0612.47
#82 402778Wayda AdamKOMAK GŁOGÓW,GŁOGÓW196829M5000:22:0900:33:5200:48:2900:48:1212.45
#83 403969Wyraz DamianPOLKOWICE1983127M3000:21:2400:33:3700:48:3100:48:1612.43
#84 404448Pietrzyk TomaszŚWIDNICA1979138M4000:22:1100:33:5300:48:3100:48:0212.49
#85 4071544Łuczkowski MateuszKOŻLICE200364M2000:21:0300:33:1600:48:3800:48:3312.36
#86 408668Bukowczyk PaulinaSANDEN,RADWANICE198412K3000:22:0000:33:5200:48:3800:48:2212.40
#87 4091155Blazejewski DanielPOLKOWICE199065M2000:22:3600:34:1500:48:4000:48:0912.46
#88 410633Sielutin WadimKB LEW LEGNICA 2000195613M6000:22:5600:34:1000:48:4100:47:2012.68
#89 4111678Esner ArkadiuszRADWANICE KGHM ZGRUN1987129M3000:23:2000:34:3900:48:4100:47:2512.65
#90 4121322Jurek AdamLUBIN196030M5000:21:5700:33:4700:48:4200:48:1712.43
#91 413895Gałuszka PiotrLUBIN1979140M4000:22:0000:33:4900:48:4300:48:3212.36
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !414113Jędrasiak RenataLUBIN19632K5000:22:1900:33:5900:48:4400:48:3512.35
#93 4151407Słota KrzysztofDUŻA WÓLKA1983130M3000:22:2700:33:5200:48:4600:47:5012.54
#94 4161523Szpakowski DamianGORZYCA199566M2000:22:3400:34:1000:48:4600:48:3212.36
#95 4171118Filipowicz BarbaraMSPORT TEAM,SOBIN198013K3000:21:5900:33:4900:48:4700:48:4112.32
#96 4181026Wierzbicki AdamMORSY LUBIN,LUBIN1975141M4000:22:4700:34:1900:48:4800:48:0212.49
#97 420867Magiera JaroosławLUBIĘCIN,LUBIĘCIN196932M5000:22:3100:34:0000:48:4900:47:5012.54
#98 42110Buła KacperLUBIN199067M2000:21:5900:33:5200:48:5100:48:2612.39
#99 4221329Lichwa GrzegorzLUBIN199568M2000:21:2800:34:0400:48:5100:48:3312.36
#100 4231349Łupkowski AdamLUBIN1984131M3000:21:2000:33:0300:48:5300:48:4512.31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności