Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34. Bieg Barbórkowy O Lampkę Górniczą

Wyniki - 27 października 2019, Lubin

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
Km
7
-
-
-
-
#1 832808Dobrowolski RobertSPORTOWI EMERYCI,JEL195731M6000:25:0700:38:2100:55:0900:54:2411.03
#2 833917Szczodrowski KrystianLUBIN1996134M2000:25:2100:38:0900:55:1000:53:2811.22
#3 834586Popielski PiotrPEBEKA,POLKOWICE1992135M2000:26:1800:39:4000:55:1100:54:0911.08
#4 8351660Bik StanisławKSIĘGNICE196276M5000:26:4500:39:2700:55:1200:53:4311.17
#5 8361386Grzesiak TomaszLUBIN1977241M4000:23:4700:38:1800:55:1400:54:5110.94
#6 8371385Grzesiak AgnieszkaLUBIN197723K4000:24:5100:38:1800:55:1400:54:5110.94
#7 838785Cierlik SławekOBORA1976242M4000:24:3300:38:1200:55:1400:54:4410.96
#8 8391043Korpas-Sidorowicz MagdaleGŁOGÓW198352K3000:24:5300:38:0700:55:1500:54:4010.98
#9 840665Werner ŁukaszBIEGAJĄCA KASTA MIED1981245M3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5510.93
#10 841817Kubera MartaBIEGAJĄCA KASTA MIED198053K3000:24:5000:38:2400:55:1600:54:5410.93
#11 8421151Rudyk PawełLUBIN1991136M2000:25:2500:38:3300:55:1700:54:4310.97
#12 8431369Dajczman PawełTEMMPO WAŁBRZYCH,WAŁ1977243M4000:25:0700:38:3100:55:1700:54:3011.01
#13 844662Rudyk KatarzynaLUBIN199331K2000:25:2500:38:3400:55:1800:54:4210.97
#14 845868Magiera PrzemysławINOVA,GŁOGÓW1980246M3000:25:2300:38:2700:55:1900:54:1911.05
#15 846964Stefanowski MichałLUBIN2004137M2000:24:1500:38:2900:55:1900:55:0110.91
#16 847562Tomusiak NataliaJANOSPORT TEAM LEGNI198554K3000:24:5600:38:3000:55:2300:55:0010.91
#17 8481592Kaczmarek KrzysztofGRODZISKI KLUB BIEGA1970244M4000:25:3600:38:4900:55:2300:54:2211.04
#18 849375Zając KazimierzBOLESŁAWIEC195132M6000:24:3400:37:5600:55:2600:55:1510.86
#19 850978Chmiel MariuszKGHM O/ZG POLKOWICE-1971245M4000:23:3900:37:2400:55:2900:55:2110.84
#20 8511361Leszko FilipMIEROSZÓW2002138M2000:25:1700:38:4600:55:3000:54:0011.11
#21 8521737Miziniak MateuszNOWA WIEŚ LUBIŃSKA1997139M2000:25:4300:38:4700:55:3100:54:2911.01
#22 8531327Krótki RafałLEGNICA1975246M4000:24:5700:38:3500:55:3100:54:3910.98
#23 8541326Krótka AgnieszkaLEGNICA197324K4000:25:0900:38:2000:55:3100:54:3910.98
#24 855798Markulak EllaŻARY197625K4000:25:5300:39:1100:55:3300:54:2311.03
#25 8561019Ura BartoszŚRODA ŚLĄSKA1981247M3000:25:1500:38:3100:55:3400:54:5110.94
#26 857952Pazik MarekRATOWNICY ZG RUDNA,O1983248M3000:24:3700:38:1700:55:3500:55:2110.84
#27 858392Hibner BeataLEGNICA197726K4000:25:0800:38:1900:55:3600:55:2610.82
#28 859476Mordas DamianKOŹLICE1979247M4000:25:0800:38:2800:55:3700:54:5710.92
#29 860472Lichwa GabrielaJACZÓW200332K2000:25:2200:38:4200:55:4000:55:0810.88
#30 8611505Jankowska-Ciocan JustynaLE PLESSIS ROBINSON198055K3000:25:2900:38:4900:55:4100:55:1310.87
#31 862210Kusz JoannaGŁOGÓW198656K3000:26:5600:39:5600:55:4300:54:0611.09
#32 863218Słomka MagdaGŁOGÓW198357K3000:26:5600:39:5600:55:4300:54:0711.09
#33 8641021Wernik DawidPOLKOWICE1994140M2000:26:1900:39:4100:55:4400:54:4010.98
#34 8651249Cieślak KrzysztofŻARY RUNNERS TEAM,ŻA196577M5000:26:5600:39:5600:55:4400:54:2611.02
#35 866209Kubiak KatarzynaGŁOGÓW198558K3000:25:4300:38:5500:55:4500:54:4710.95
#36 86759Markiewicz AgataGŁOGÓW197827K4000:25:5300:39:0700:55:4500:55:0210.90
#37 8681530Gielarowski PiotrMIŁORADZICE1986249M3000:26:5800:40:1000:55:4500:54:5310.93
#38 86960Markiewicz ŁukaszGŁOGÓW1978248M4000:25:5200:39:0700:55:4600:55:0310.90
#39 8701489Korczak PiotrZŁOTORYJA1971249M4000:24:1400:38:0100:55:4600:55:4010.78
#40 871550Mech MariaLUBIN199633K2000:27:2200:39:5400:55:4900:54:1411.06
#41 872734Ślaz KrzysztofRATOWNICY ZG RUDNA/K1978250M4000:25:4200:39:0700:55:4900:54:4810.95
#42 873661Rostocka JoannaLUBIN197628K4000:24:5600:38:2700:55:5000:55:2010.84
#43 8741110Szewczenko AgnieszkaCROSS TRENING BOX BO198359K3000:24:3500:37:5600:55:5000:54:4210.97
#44 8751158Kaznodziej PiotrLUBIN1973251M4000:25:1400:38:5100:55:5200:55:1210.87
#45 8761587Jaroszewski ArkadiuszLUBIN1983250M3000:25:0800:38:4500:55:5300:55:3310.80
#46 8771536Jasion MarlenaLUBIN199234K2000:25:2100:38:4800:55:5300:54:5310.93
#47 878948Muszkat RafałLUBIN1984251M3000:25:0900:38:4600:55:5300:55:3210.80
#48 8791445Stachowiak AgnieszkaAKS WYBIEGANI POLKOW197929K4000:25:3300:39:0000:55:5600:55:1110.87
#49 8801064Łopatka DariaPZU SPORT TEAM,GŁOGÓ199235K2000:25:2500:38:5300:55:5800:55:1110.87
#50 8811097Łopatka BartoszGŁOGÓW1990141M2000:25:2400:38:5200:55:5800:55:1110.87
#51 8821350Marciniak MateuszLUBIN1977252M4000:25:3700:39:0600:56:0100:54:4510.96
#52 883613Martyna SylwiaŚCINAWA197730K4000:25:2600:39:0000:56:0100:55:4610.76
#53 884236Krawczak KarolinaBIEGAM BO LUBIĘ GŁOG198860K3000:25:4500:39:1500:56:0500:55:2810.82
#54 885406Wesołowska KlaudiaLEGNICA199736K2000:25:5600:39:2400:56:0600:55:4010.78
#55 886405Tasarek WojciechNYSA BIEGA,NYSA1996142M2000:24:4500:38:5800:56:0900:55:5710.72
#56 8871675Głąb JacekLUBIN1996143M2000:25:5200:39:4100:56:0900:54:5410.93
#57 888691Piosik MirosławKGHM ZG RUN,GŁOGÓW1985252M3000:25:5500:40:0800:56:1000:55:1710.85
#58 889475Miękisiak ErwinaPOLKOWICE198061K3000:25:5600:39:1400:56:1200:55:3110.81
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 89074Pąchalska JoannaFITNESS PIEKARY LEGN19583K6000:24:5900:38:2900:56:1400:55:5610.73
#60 891509Plicha TomaszKGHM ZG RUN,LUBIN1986253M3000:26:5700:40:1000:56:1500:55:2310.83
#61 8921098Mesjasz NataliaLUBIN199237K2000:24:5300:38:5000:56:1600:55:4910.75
#62 8931676Pierzchała MariuszLUBIN1996144M2000:25:0500:38:2600:56:1600:55:2510.83
#63 8941353Bukowczyk TadeuszBEZ BALASTU ,KŁĘBANO195533M6000:25:4700:38:5500:56:1900:55:2710.82
#64 895717Koziar LeszekPARKRUN GŁOGÓW,GŁOGÓ1980254M3000:25:5500:39:0200:56:2000:55:2310.83
#65 8961677Gmur MaciejPOLKOWICE2003145M2000:25:0000:38:5000:56:2300:55:2910.81
#66 8971720Staniewski EugeniuszAMATOR, ZGORZELEC195134M6000:26:5000:40:0100:56:2600:55:1710.85
#67 898749Pawlak JacekPARKRUN GLOGOW,SERBY1984255M3000:27:0200:40:0900:56:2700:55:2910.81
#68 899573Dusza MarekPEBEKA,GŁOGÓW1982256M3000:25:5800:39:4500:56:2900:55:5710.72
#69 9001182Tkaczyszyn-Kałużna DariaROZBIEGANI CHOJNÓW,C198962K3000:26:3300:40:1500:56:2900:55:4210.77
#70 902367Sawicka EwaMODŁA197432K4000:25:5500:39:3100:56:3000:55:3810.78
#71 9031373Ziombra-Uściło JoannaGÓRA198863K3000:26:0900:40:0000:56:3000:55:3410.80
#72 904684Maruciński MariuszLUBIN1995146M2000:25:1000:38:4600:56:3000:55:5810.72
#73 905607Konopiński GrzegorzLUBIN1980257M3000:24:5200:38:2700:56:3100:56:0810.69
#74 9061367Mikołajczyk PawełGŁOGÓW1985258M3000:25:4600:39:3900:56:3200:55:3410.80
#75 907279Szmygin AndrzejLUBIN1973253M4000:25:3600:39:1300:56:3200:55:4310.77
#76 908995Łyżwa StanisławGŁOGÓW1988259M3000:25:4000:39:4800:56:3200:55:5810.72
#77 9091203Matyjaszczyk LeszekSERBY196778M5000:25:2800:38:5700:56:3300:55:4810.75
#78 910574Grajnert PaulinaGALIBIER FUNBIKE TEA198164K3000:25:2100:39:1700:56:3400:56:2510.64
#79 9111597Krążko TomaszPRZEMKÓW1983260M3000:26:0700:39:3200:56:3500:55:0910.88
#80 9121303Zych PawełLUBIN2002147M2000:25:0100:38:5600:56:3600:56:0910.69
#81 913266Nazarewicz MieczysławNGB KORONA LEGNICA,L196979M5000:25:4300:39:3200:56:3600:55:0510.89
#82 9141540Komaniecki ArturKOMAN,LUBIN1975254M4000:26:4700:40:3000:56:3700:55:2710.82
#83 9151263Olejnik MichałRUDNA1994148M2000:26:0200:39:3700:56:3800:55:1710.85
#84 916419Kokoszkiewicz JarosławGRZYBIANY TEAM,LEGNI1984261M3000:25:4900:39:0600:56:4100:55:4110.78
#85 917780Wenerski ArkadiuszRATOWNICY ZG RUDNA,S1985262M3000:26:0900:40:0100:56:4100:55:3910.78
#86 918772Półtorak RyszardLUBIN1972255M4000:25:1900:39:3000:56:4200:56:3710.60
#87 919192Tuszyński LeszekCHRÓSTNIK1982263M3000:22:4700:35:2300:56:4400:56:4410.58
#88 920538Garlicka JoannaMTS DRYŻYNA SZPIKU,O198065K3000:25:3700:39:1000:56:4500:56:2210.64
#89 921436Żywina MartaFITARENA,GŁOGÓW198366K3000:26:3600:39:5800:56:4700:55:1510.86
#90 922946Mazak RomualdMAZAK DREAM TEAM,KOŻ1981264M3000:25:3900:39:3800:56:4700:56:0410.70
#91 923966Walków-Mazak MartaMAZAK DREAM TEAM,KOŻ198267K3000:25:3900:39:3900:56:4700:56:0410.70
#92 924591Sobczyk GrzegorzPEBEKA,LUBIN1984265M3000:25:5800:39:4500:56:4700:56:1510.67
#93 925417Hładki MichałLUBIN1984266M3000:26:4400:40:2300:56:4900:55:3710.79
#94 926677Hejber GrzegorzLUBIN1977256M4000:25:0600:39:1600:56:4900:56:0410.70
#95 9271194Wieczyńska HonorataFITARENA ,GŁOGÓW198168K3000:27:3400:40:3900:56:5100:55:1510.86
#96 9281236Olszewska GabrielaGÓRCZYNA197933K4000:27:3400:40:3900:56:5100:55:1810.85
#97 929160Gładysz OlimpiaKIZIA MIZIA TEAM,WRO197234K4000:26:3100:40:1100:56:5400:55:4310.77
#98 930840Herba SzymonPOLKOWICE1990149M2000:26:4900:40:1000:56:5700:55:5710.72
#99 9311256Kwiatkowski PiotrNOWA SÓL1980267M3000:26:5000:40:1400:56:5900:55:5510.73
#100 932563Werłos DamianWER-LIFT,NOWA SÓL1989268M3000:26:5000:40:1400:56:5900:55:5510.73

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności