Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka- Edycja Jesienna

Wyniki - 27 października 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 101428Jakub ZawadkaTEAM SPARTAWarszawa2004M156-8500:24:1400:04:51
#2 102425Rafał KrawiecTEAM SPARTAWarszawa2004M157-8600:24:1900:04:52
#3 103501Szymon ZimnickiZ-REM BudowlaniWarszawa1980M3031-8700:24:2200:04:52
#4 104422Wiktor PrzeździeckiTEAM SPARTAWarszawa2004M158-8800:24:2500:04:53
#5 105374Tadeusz MaciazekNasza Paka BiegaWolomin1953M60+4-8900:24:2500:04:53
#6 106287Jan BiczykWarszawa1983M3032-9000:24:2600:04:53
#7 107164Jakub GruszkaWarszawa1984M3033-9100:24:3000:04:54
#8 108451Magdalena RóżańskaWarszawa1976K40717-00:24:3000:04:54
#9 109129Bartłomiej WiniarczykWarszawa1992M2018-9200:24:3200:04:54
#10 110132Michal SpoczynskiIESE Running TeamWarszawa1973M4024-9300:24:3700:04:55
#11 111575Wojciech NiemiecKatowice1991M2019-9400:24:3700:04:55
#12 112540Jacek GołaszewskiMarki1987M3034-9500:24:3800:04:56
#13 113484Paulina MichalikKobyłka1994K20418-00:24:3900:04:56
#14 114415Bartosz WasiakWarszawa1983M3035-9600:24:4300:04:57
#15 115225Bogusław KlujBiegam dla Sandry i RobertaZakręt1958M60+5-9700:24:4400:04:57
#16 116510Tomasz PytlarczykWarszawska Akademia Karate TradycyjnegoWarszawa1978M4025-9800:24:5000:04:58
#17 117373Magdalena BielińskaPiaseczno1995K20519-00:24:5200:04:58
#18 118163Magdalena SzypulskaRybie1992K20620-00:24:5400:04:59
#19 119238Tomasz KatnerWarszawa1979M4026-9900:24:5500:04:59
#20 120393Filip WołoszczakWarszawa1988M3036-10000:24:5500:04:59
#21 121386Magdalena RutkowskaWarszawa1979K40821-00:24:5800:05:00
#22 122509Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDniWarszawa1980K30422-00:25:0100:05:00
#23 123530Patryk KarczmarekMarki1977M4027-10100:25:0100:05:00
#24 124168Jacek PrzepióraAtomowe krasnaleWarszawa1977M4028-10200:25:0200:05:00
#25 125360Robert KowalczykWarszawa1976M4029-10300:25:0400:05:01
#26 126434Marcel SkrętowskiTEAM SPARTAWarszawa2004M159-10400:25:0500:05:01
#27 127266Jakub TomsiaGóra Kalwaria1984M3037-10500:25:0500:05:01
#28 128555Jacek DolińskiLirene Running TeamChylice1974M4030-10600:25:0500:05:01
#29 129532Tomasz PawełoszekWarszawa1973M4031-10700:25:0600:05:01
#30 130541Robert JózwikHARX TEAMWarszawa1976M4032-10800:25:0800:05:02
#31 131203Eugeniusz RosińskiSTO-nogi MilanówekMilanówek1962M507-10900:25:0900:05:02
#32 132248Natalia CzachWarszawski Klub Rogatego MorsaWarszawa1984K30523-00:25:1100:05:02
#33 133235Michał StańczakStańczak SkładWarszawa1974M4033-11000:25:1100:05:02
#34 134495Norbert PabiśWarszawa1976M4034-11100:25:1100:05:02
#35 135323Łukasz FilcWarszawa1982M3038-11200:25:1200:05:02
#36 136220Katarzyna PawłowskaWarszawa1975K40924-00:25:1300:05:03
#37 137214Łukasz PodsiadlikOtwockOtwock1984M3039-11300:25:1400:05:03
#38 138167Wiesław BakuławampirWach1968M508-11400:25:1500:05:03
#39 139153Zbigniew BatorWarszawa1956M60+6-11500:25:1500:05:03
#40 140276Przemysław JaniszewskiChrzanów Mały1979M4035-11600:25:1600:05:03
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !141135Małgorzata SzaduraWieliszew Heron TeamSkrzeszew1965K50225-00:25:1700:05:03
#42 142504Paweł MatuszewskiNowy Dwór Mazowiecki1983M3040-11700:25:2100:05:04
#43 143145Katarzyna MatejakWarszawa1977K401026-00:25:2400:05:05
#44 144221Dominika StańczakStańczak SkładWarszawa1979K401127-00:25:2400:05:05
#45 145183Maria Baltyn-PrzybyłekJAHAIKZWarszawa1982K30628-00:25:2500:05:05
#46 146283Izabela Dominiak BąkJózegodław1986K30729-00:25:3000:05:06
#47 147327Zbigniew RodakWarszawa1964M509-11800:25:3600:05:07
#48 148131Ewa RegulskaWarszawa1983K30830-00:25:3700:05:07
#49 149324Martyna NisztorWarszawa1991K20731-00:25:4200:05:08
#50 150265Anna DelaNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego -PZH Warszawa1985K30932-00:25:4400:05:09
#51 151483Klaudia KocelaPruszków1997K20833-00:25:4500:05:09
#52 152505Paulina ChorbińskaNowa Wola1988K301034-00:25:4800:05:10
#53 153147Justyna SzczęsnyPiaseczno1982K301135-00:25:5300:05:11
#54 154319Kamil RodakWarszawa1996M2020-11900:25:5400:05:11
#55 155312Justyna KuczmierczykWarszawa1980K301236-00:25:5500:05:11
#56 156329Małgorzata BrzoskaBractwo BGKWraszawa1973K401237-00:25:5900:05:12
#57 157511Bartlomiej WarzochaWarszawska Akademia Karate TradycyjnegoWarszawa1983M3041-12000:26:0500:05:13
#58 158184Andrzej SzerszeńChotomów1971M4036-12100:26:0500:05:13
#59 159208Jakub BindasSokołów Podlaski1994M2021-12200:26:0500:05:13
#60 160205Mateusz LasikowskiSokołów Podlaski1994M2022-12300:26:0500:05:13
#61 161369Wojciech MarcinkiewiczWarszawa1991M2023-12400:26:0600:05:13
#62 162292Dorota ProkopczykWarszawa1984K301338-00:26:0700:05:13
#63 163547Kacper HeliaszWarszawa1981M3042-12500:26:1100:05:14
#64 164263Krystian ŁośNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego -PZH Warszawa1984M3043-12600:26:1500:05:15
#65 165442Robert SzulawskiGSD ŻOLIBORZ.Warszawa1969M5010-12700:26:1700:05:15
#66 166257Michał CiechowskiKraków1985M3044-12800:26:1800:05:16
#67 167441Aleksandra BorządekLegia Run ClubGrodzisk Mazowiecki2000K15439-00:26:2000:05:16
#68 168229Dariusz SoleckiBo jak nie My, to Kto?Puławy1965M5011-12900:26:2100:05:16
#69 169175Ryszard GizelskiGETLABIWarszawa1977M4037-13000:26:2100:05:16
#70 170358Monika KuchtaŁódź1979K401340-00:26:2400:05:17
#71 171351Paweł JustynaWarszawa1976M4038-13100:26:2500:05:17
#72 172487Mariusz OwczarekPair TeamWarszawa1974M4039-13200:26:2600:05:17
#73 173240Robert BanokBlonie1981M3045-13300:26:2600:05:17
#74 174571Szczepan ThomasWarszawska Akademia Karate TradycyjnegoWarszawa1961M5012-13400:26:2600:05:17
#75 175127Józef NogalGóra Kalwaria1961M5013-13500:26:2900:05:18
#76 176260Paweł OlszewskiNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego -PZH Warszawa1984M3046-13600:26:3100:05:18
#77 177293Robert AksamitowskiWarszawa1979M4040-13700:26:3300:05:19
#78 178488Aleksandra OwczarekPair TeamWarszawa2003K15541-00:26:3900:05:20
#79 179117Anna PasternakBractwo Biegowe BGKWarszawa1982K301442-00:26:4000:05:20
#80 180466Alicja WyszyńskaWarszawa1998K20943-00:26:4100:05:20
#81 181234Krzysztof SuterskiWarszawaWarszawa1984M3047-13800:26:4400:05:21
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 182215Ewa Hawryluk-StasiakVege RunnersWarszawa1963K50344-00:26:4700:05:21
#83 183426Konrad KrawiecTEAM SPARTAWarszawa1974M4041-13900:26:4800:05:22
#84 184429Wiktor MachnickiTEAM SPARTAWarszawa2004M1510-14000:26:5000:05:22
#85 185349Maciej JędrzejczakNeON TeamWarszawa1953M60+7-14100:26:5000:05:22
#86 186433Pola SzawiecTEAM SPARTAWarszawa2004K15645-00:26:5700:05:23
#87 187270Adriana BancerzEnter Air Runners ClubWarszawa1991K201046-00:27:0500:05:25
#88 188431Aneta MachnickaTEAM SPARTAWarszawa1981K301547-00:27:0600:05:25
#89 189188Pola SzelągTurbo Jeże TeamWarszawa2000K15748-00:27:0800:05:26
#90 190465Paulina KociszewskaWarszawa1982K301649-00:27:1500:05:27
#91 191591Oliver FelbelOftalmed teamWarszawa1996M2024-14200:27:1500:05:27
#92 192298Aleksander JaniszewskiWarszawa1975M4042-14300:27:1600:05:27
#93 193562Jakub ParadowskiGeocaching WarszawaWarszawa1978M4043-14400:27:1800:05:28
#94 194189Piotr SzelągTurbo Jeże TeamWarszawa1974M4044-14500:27:1900:05:28
#95 195245Paulina KowalskaWarszawa1992K201150-00:27:2300:05:29
#96 196440Sandra PoziemskaJózefosław1986K301751-00:27:2500:05:29
#97 197489Joanna OwczarekPair TeamWarszawa1974K401452-00:27:2900:05:30
#98 198557Błażej KucharskiThree Paws ClubWarszawa1987M3048-14600:27:2900:05:30
#99 199166Beata SznejfusRozbiegany PiastówPruszków1980K301853-00:27:3100:05:30
#100 200125Edyta MichalskaCalypsoWarszawa1979K401554-00:27:3300:05:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności