Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Botaniczna Piątka- Edycja Jesienna

Wyniki - 27 października 2019, Warszawa

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 45200Piotr SierzputowskiOżarów Mazowiecki1991M2010-4400:21:2300:04:17
#2 309565Piotr StrupiechowskiWarszawa1990M2032-18400:31:2600:06:17
#3 75288Michał DziadkowiecWarszawa1990M2011-6400:23:0900:04:38
#4 78531Patryk PawełoszekWarszawa1997M2012-6700:23:1600:04:39
#5 81387Paweł GadzickiPiaseczno1992M2013-6900:23:2300:04:41
#6 337366Mateusz SadowskiWarszawa1993M2033-19200:32:5900:06:36
#7 89403Piotr StasiakWarszawa1998M2014-7500:23:5100:04:46
#8 93268Marcin GalimskiZąbki1990M2015-7800:23:5800:04:48
#9 95309Łukasz KruzińskiLegionowo1991M2016-7900:24:0000:04:48
#10 98463Filip JarosWarszawa1991M2017-8200:24:0400:04:49
#11 109129Bartłomiej WiniarczykWarszawa1992M2018-9200:24:3200:04:54
#12 111575Wojciech NiemiecKatowice1991M2019-9400:24:3700:04:55
#13 368413Daniel NiewieczerzałWarszawa-Wesoła1992M2034-20300:34:5600:06:59
#14 154319Kamil RodakWarszawa1996M2020-11900:25:5400:05:11
#15 159208Jakub BindasSokołów Podlaski1994M2021-12200:26:0500:05:13
#16 160205Mateusz LasikowskiSokołów Podlaski1994M2022-12300:26:0500:05:13
#17 161369Wojciech MarcinkiewiczWarszawa1991M2023-12400:26:0600:05:13
#18 191591Oliver FelbelOftalmed teamWarszawa1996M2024-14200:27:1500:05:27
#19 207161Adam RadzimirskiDeloitte Adventure TeamWarszawa1991M2025-14900:27:4800:05:34
#20 208563Jakub GumułaKSZO OSTROWIECWarszawa1991M2026-15000:27:4900:05:34
#21 212525Przemysław PawlakR-Team ŁowiczŁowicz1995M2027-15100:27:5700:05:35
#22 223475Maciej KozyrskiBiałystok1990M2028-15200:28:1800:05:40
#23 238301Łukasz RagusWarszawa1998M2029-15500:28:4900:05:46
#24 246320Krzysztof KalinowskiWarszawa1996M2030-15800:28:5800:05:48
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1476Daniel MikielskiOlsztynek1990M201-100:16:2600:03:17
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3462Krzysztof KrygierSpieszsiepowoli.plŁódź1991M202-300:17:1600:03:27
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7559Damian GawlakSpectrum TeamMaszna1994M203-700:18:2100:03:40
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9430Krzysztof MachnickiTEAM SPARTAWarszawa1980M302-900:18:5100:03:46
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16275Dawid Sanchez MontoyaClub Atletisimo PalmaSevilla1984M303-1600:19:3400:03:55
#30 276550Szymon GontarzWarszawa1987M3055-17000:29:5700:05:59
#31 21222Paweł GrochowskiGinnessWarszawa1987M304-2100:19:5700:03:59
#32 22518Francisco FernandesWarszawa1984M305-2200:19:5900:04:00
#33 24414Marcin ŁobodowskiRaceFighterSiennica1981M306-2400:20:1700:04:03
#34 26296Adam RybakKondycjaUstanow1982M307-2600:20:1900:04:04
#35 27507Grzegorz WywrotWarszawa1982M308-2700:20:2600:04:05
#36 283554Łukasz PiotrowskiMrozy1986M3056-17500:30:1600:06:03
#37 29249Maciej KonarskiBATIMEXPodkowa Leśna1980M309-2900:20:3900:04:08
#38 34165Damian KuleszaReebok Run CrewWarszawa1988M3010-3300:20:5800:04:12
#39 38514Damian NiemczykDREAM RUNWarszawa1983M3011-3700:21:0100:04:12
#40 40152Łukasz DraszawkaPower TrainingWarszawa1983M3012-3900:21:0800:04:14
#41 41350Piotr RytkowskiPARP TeamWarszawa1988M3013-4000:21:1200:04:14
#42 44542Krystian TyszkowskiOftalmed teamNamysłów1980M3014-4300:21:2000:04:16
#43 47538Paweł Golędzinowski#happyrunnersŁódź1983M3015-4500:21:3000:04:18
#44 303372Dariusz PająkWarszawa1980M3057-18100:31:1500:06:15
#45 50280Artur KisielPiaseczno1980M3016-4600:21:4100:04:20
#46 306419Andrzej CzerwonkaTEAM SPARTAWarszawa1982M3058-18200:31:1700:06:15
#47 308468Konrad GóreckiWarszawa1989M3059-18300:31:2500:06:17
#48 54124Rafał CieślarBielsko-BiałaWarszawa1984M3017-4900:21:4600:04:21
#49 55148Witold SzczesnyPiaseczno1982M3018-5000:21:4700:04:21
#50 311284Piotr BąkKonstancin-Jeziorna1986M3060-18500:31:3700:06:19
#51 56394Kamil JaneczekKozienice1981M3019-5100:21:5200:04:22
#52 58399Aleksander GrzebykWarszawa1988M3020-5300:22:0000:04:24
#53 314274Marcin WoźniakTylkomyWarszawa1981M3061-18700:31:5600:06:23
#54 67228Bartłomiej SalakWarszawa1989M3021-5700:22:3100:04:30
#55 68201Jacek DudaPruszków1981M3022-5800:22:3300:04:31
#56 327158Maciej SobierajZwyrole ze StolycyWarszawa1989M3062-18900:32:3400:06:31
#57 72569Jakub KrajewskiKraków1984M3023-6100:22:4400:04:33
#58 77454Piotr WojtkowskiZabiegany WołominKobyłka1985M3024-6600:23:1400:04:39
#59 79347Maciej MiszczakGłosków1985M3025-6800:23:2000:04:40
#60 83356Jarosław BojarBlizne Jasińskiego1989M3026-7100:23:3600:04:43
#61 86400Damian JaszWarszawa1988M3027-7300:23:4100:04:44
#62 87223Pawel KuchtaMaciejowice1981M3028-7400:23:4700:04:45
#63 96233Łukasz BaranowskiWarszawa1989M3029-8000:24:0100:04:48
#64 99363Paweł OwczarczykStanisławów Pierwszy1980M3030-8300:24:0600:04:49
#65 356339Marcel MierzickiPower TrainingWarszawa1982M3063-19800:34:2600:06:53
#66 358332Tomasz ZastawnyWarszawa1980M3064-19900:34:3000:06:54
#67 103501Szymon ZimnickiZ-REM BudowlaniWarszawa1980M3031-8700:24:2200:04:52
#68 360459Kamil LisSobienie Jeziory1989M3065-20100:34:4000:06:56
#69 106287Jan BiczykWarszawa1983M3032-9000:24:2600:04:53
#70 362255Krzysztof PilarczykKonstancin-Jeziorna1983M3066-20200:34:4300:06:57
#71 107164Jakub GruszkaWarszawa1984M3033-9100:24:3000:04:54
#72 112540Jacek GołaszewskiMarki1987M3034-9500:24:3800:04:56
#73 114415Bartosz WasiakWarszawa1983M3035-9600:24:4300:04:57
#74 375561Tomasz MarkowskiPruszków1983M3067-20500:35:2200:07:04
#75 120393Filip WołoszczakWarszawa1988M3036-10000:24:5500:04:59
#76 127266Jakub TomsiaGóra Kalwaria1984M3037-10500:25:0500:05:01
#77 135323Łukasz FilcWarszawa1982M3038-11200:25:1200:05:02
#78 137214Łukasz PodsiadlikOtwockOtwock1984M3039-11300:25:1400:05:03
#79 142504Paweł MatuszewskiNowy Dwór Mazowiecki1983M3040-11700:25:2100:05:04
#80 157511Bartlomiej WarzochaWarszawska Akademia Karate TradycyjnegoWarszawa1983M3041-12000:26:0500:05:13
#81 163547Kacper HeliaszWarszawa1981M3042-12500:26:1100:05:14
#82 164263Krystian ŁośNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego -PZH Warszawa1984M3043-12600:26:1500:05:15
#83 166257Michał CiechowskiKraków1985M3044-12800:26:1800:05:16
#84 173240Robert BanokBlonie1981M3045-13300:26:2600:05:17
#85 176260Paweł OlszewskiNarodowy Instytut Zdrowia Publicznego -PZH Warszawa1984M3046-13600:26:3100:05:18
#86 181234Krzysztof SuterskiWarszawaWarszawa1984M3047-13800:26:4400:05:21
#87 198557Błażej KucharskiThree Paws ClubWarszawa1987M3048-14600:27:2900:05:30
#88 203330Karol WychowałekWarszawa1989M3049-14800:27:3500:05:31
#89 239388Marcin PielakPiaseczno1982M3050-15600:28:4900:05:46
#90 241149Clayton DeanWarszawa1980M3051-15700:28:5500:05:47
#91 249344Jakub ŁuczajWarszawa1988M3052-15900:29:0600:05:49
#92 252578Piotr WiaderekPędzące ŻółwieWarszawa1985M3053-16100:29:0800:05:50
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2243Adam KubickiINSIGNIS TFIBusko-Zdrój1988M301-200:17:1200:03:26
#94 258519Augustyn KłonickiBiegnę,żeby Bartek mógł biegaćChmilenik1986M3054-16400:29:1500:05:51
#95 8279Piotr KuberaAdidas Runners WarsawJózefów1976M404-800:18:4500:03:45
#96 266473Piotr SchifferWarszawa1977M4047-16600:29:3000:05:54
#97 13508Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDniGóraszka1978M405-1300:19:1900:03:52
#98 271120Dariusz KucharskiWarszawa1978M4048-16800:29:4400:05:57
#99 17548Kostiantyn KorsakovWarszawa1972M406-1700:19:4200:03:56
#100 20115Mariusz KogutContinental Running TeamWarszawa1978M407-2000:19:4900:03:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności