Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 201238Orłowski RadosławGDYNIA#KASZANIENAMOKA1978M403900:26:1600:27:53163-
#2 2021016Kozłowski MarcinGDAŃSKSII RUNNING TEAM1981M307800:26:1800:28:00164-
#3 2031260Westrych JuliaGDYNIA1983K301100:26:1800:26:23-39
#4 204104Walczak JakubGDAŃSK1993M202400:26:2000:26:30165-
#5 20544Ossowski ArkadiuszRUMIARUNEDA1977M404000:26:2200:26:29166-
#6 2061278Manthey KrzysztofGDAŃSK1969M50900:26:2300:26:36167-
#7 2071341Ptuza JoannaGDAŃSK1983K301200:26:2400:26:32-40
#8 208204Gutowski DanielGDAŃSK1980M307900:26:2400:26:32168-
#9 2091187Kucel ŁukaszGDYNIA1986M308000:26:2700:28:10169-
#10 210231Kalinowski KacperEŁKLECIMY TUTEJ1997M202500:26:2900:28:03170-
#11 2111154Zygmunciak KrzysztofGDAŃSK1996M202600:26:3100:28:20171-
#12 2121127Latosinski JacekGDANSKO-SOWA BIEGA1985M308100:26:3100:26:50172-
#13 213118Hościło TomaszGDYNIAINTEL RUNNERS1991M202700:26:3300:26:44173-
#14 2141030Gołowienko MarekGDAŃSKS.M. VII DWÓR1985M308200:26:3500:28:16174-
#15 2151094Świątkowski DawidŁÓDŹF3TEAM1987M308300:26:3600:28:24175-
#16 2161301Hincka MarzenaGNIEŻDŻEWOPRZYJACIELE W BIEGU1983K301300:26:3700:26:44-41
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2171129Potrykus MałgorzataKOLECZKOWO GM. SZ/ SYSTEM-MEDIA TEAM RUNPASSION.PLTEAM1969K50100:26:4200:26:58-42
#18 2181351Hincka JacekGNIEŻDŻEWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO1984M308400:26:4200:26:50176-
#19 2191064Karbowski MichałGDAŃSK1985M308500:26:4400:28:23177-
#20 220177Depczyńska AganesuGDAŃSKO-SOWA BIEGA1982K301400:26:4500:28:25-43
#21 2211240Wodzikowski WojciechGDAŃSK1983M308600:26:4600:26:57178-
#22 2221214Wodzikowski MarcinGDAŃSK1988M308700:26:4600:26:58179-
#23 223235Ptach JacekPRUSZCZ GDAŃSKI1973M404100:26:4700:28:29180-
#24 2241024Kobaka WeronikaGDANSKJEPPESEN RUNNING TEAM1988K301500:26:4700:28:20-44
#25 2251147Karpiński ZbigniewGDAŃSK1969M501000:26:4900:28:24181-
#26 22692Sollich JakubGDAŃSKDZIEKIE ŻYCIE RUNNING TEAM1980M308800:26:5000:26:52182-
#27 227165Paszkowski TadeuszGDYNIAOSTEO-SPORT TEAM1984M308900:26:5100:28:30183-
#28 2281330Pesta AnnaGDYNIAUKS "AZYMUT45"2003K16600:26:5200:27:00-45
#29 2291130Osowski KornelTARGANICE1988M309000:26:5200:28:31184-
#30 230198Wolny MarcinROTMANKADBK GDAŃSK1982M309100:26:5600:28:39185-
#31 2311298Górecka-Mitoraj JustynaCHOJNICEPRZYJACIELE W BIEGU1982K301600:26:5700:27:04-46
#32 2321052Gajdus WiktorGDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA1982M309200:27:0600:28:46186-
#33 2331042Dragan KarolGDYNIA1974M404200:27:0800:27:13187-
#34 23484Richert HenrykTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1971M404300:27:0900:27:12188-
#35 23581Richert DanutaTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1977K401200:27:1100:27:16-47
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2361235Goliński JanuszFROMBORK1953M60200:27:1200:29:06189-
#37 237237Kwiatkowski TomaszŁĘGOWO1978M404400:27:1200:28:54190-
#38 2381032Grzesik WojciechBANINO1985M309300:27:1200:28:55191-
#39 2391236Kłos JaninaGDAŃSKF3TEAM1980K301700:27:1500:28:47-48
#40 240219Szemro KatarzynaGDAŃSKASPIRE POWER CLUB1973K401300:27:1600:28:49-49
#41 24168Wójcik MałgorzataGDAŃSKO-SOWA BIEGA1974K401400:27:1600:28:52-50
#42 2421174Hinc StanisławKOWALEPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON1980M309400:27:1800:28:56192-
#43 243200Siewert-Smigowski PiotrGDAŃSK1979M404500:27:1800:28:59193-
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24455Grabowska MarzenaGDAŃSKŻARTA WATAHA1969K50200:27:1900:28:56-51
#45 2451102Zygry-Wiśniewska KarolinaGDAŃSKGEMINI POLSKA TEAM1979K401500:27:1900:27:29-52
#46 2461190Poreda AnnaKOWALEF3TEAM1989K301800:27:1900:28:58-53
#47 2471299Jabłoński MichałGDAŃSKO-SOWA BIEGA1984M309500:27:2100:28:56194-
#48 248225Michta BartłomiejGDAŃSK1986M309600:27:2300:29:10195-
#49 2491120Wolański TomaszRUMIAOIRP GDAŃSK1976M404600:27:2300:27:28196-
#50 2501223Lubińska IzabelaKOŚCIERZYNABIEGIEM KU MARZENIOM1975K401600:27:2500:27:37-54
#51 2511180Beginski SławomirKOWALESPEEEEEEED1978M404700:27:2700:29:06197-
#52 2521365Kopczyńska MonikaGDAŃSK1980K301900:27:2800:29:02-55
#53 2531148Rybaczek RafałGOŚCICINORUNEDA1982M309700:27:2900:29:02198-
#54 2541188Kwiecień MałgorzataGDAŃSKYNOTEAM1988K302000:27:3200:27:32-56
#55 255126Iefymenko OleksandrSOPOTSLAD JEZA1979M404800:27:3400:29:31199-
#56 25645Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M501100:27:3400:29:17200-
#57 25783Łądkowski WojciechGDYNIAOKAS GDYNIA1978M404900:27:3500:29:08201-
#58 2581239Cudnowski LeszekGDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL1970M405000:27:3600:29:21202-
#59 25953Janczak HaniaPSZCZÓŁKIDREAM TRI TEAM1987K302100:27:3900:29:13-57
#60 260164Grzeszczak AdamGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1971M405100:27:4400:29:24203-
#61 2611041Zelewska MartaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401700:27:4900:27:55-58
#62 2621211Dolińska KarolinaŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERS1985K302200:27:5000:28:03-59
#63 263135Kempczyński PiotrREDARUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1973M405200:27:5000:27:56204-
#64 2641185Kaliczyńska WiolettaRUMIAPARKRUN RUMIA1978K401800:27:5100:29:23-60
#65 2651264Witkowska BeataPAJĘCZNO#KASZANIENAMOKA1982K302300:27:5300:29:30-61
#66 266167Wiechowski RadosławMORĄG#PANZAPARATEMTEAM1988M309800:27:5400:29:42205-
#67 26727Rudnicki MaciejGDYNIAASPIRE POWER CLUB1985M309900:27:5500:29:52206-
#68 2681068Gacka KatarzynaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401900:27:5700:29:40-62
#69 2691256Laszczyk NadjaREDARUNEDA1983K302400:27:5700:29:33-63
#70 27042Mroczek RobertRUMIAPARKRUN RUMIA1972M405300:27:5800:29:33207-
#71 2711245Thrun MikołajGDAŃSKFAST FOOT1982M3010000:28:0200:30:44208-
#72 2721171Wytrwał TomaszGDYNIA1970M405400:28:0600:28:06209-
#73 2731355Kuc MirosławBYSTRA1974M405500:28:0600:29:40210-
#74 2741069Dalecka DorotaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980K302500:28:1300:28:23-64
#75 275210Matczyński MarekGRUDZIĄDZGKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ1960M501200:28:1500:29:55211-
#76 276236Gadamska-Kabata PaulinaGDAŃSK1982K302600:28:1800:29:56-65
#77 2771336Śmiech KrzysztofGDAŃSKKDATP1982M3010100:28:2100:30:01212-
#78 278186Borcowski JanuszGDYNIABIKE U UP/WETERYNEK.PL1965M501300:28:2200:29:58213-
#79 279175Zieliński TomaszGDYNIA1974M405600:28:2300:29:55214-
#80 2801194Rinc MałgorzataGDYNIA1988K302700:28:2300:28:34-66
#81 2811151Pupiec MariuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1969M501400:28:3100:30:16215-
#82 2821346Szpek PawełGDAŃSK1983M3010200:28:3500:30:19216-
#83 283197Woźniak-Piernicka AnetaKARCZEMKI1980K302800:28:3600:30:11-67
#84 28441Mroczek SylwiaRUMIAPARKRUN RUMIA1972K402000:28:3700:30:11-68
#85 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#86 2861173Lewandowska JustynaGDAŃSK1970K402100:28:4000:30:14-69
#87 28752Armatyńska MałgorzataGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1974K402200:28:4100:30:13-70
#88 2881008Witt DorotaGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1992K201200:28:4300:30:29-71
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289134Łakomska BarbaraGDYNIA1956K60200:28:4800:30:24-72
#90 2901128Stoltmann PaulinaGDAŃSK1982K302900:28:5100:30:29-73
#91 2911203Witkowski PiotrGDYNIA1986M3010400:28:5400:30:44218-
#92 29228Dokrzewska KatarzynaGDYNIA1985K303000:28:5400:30:26-74
#93 293116Miąskowski JacekMISZEWKOKUJAWSCY RUNNERS1970M405700:28:5800:30:34219-
#94 2941201Hinc IwonaŻUKOWO-BORKOWOKUJAWSCY RUNNERS1975K402300:28:5800:30:34-75
#95 29589Niekurzak KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1979M405800:29:0100:30:51220-
#96 2961124Grębecka MagdalenaGDAŃSKTEAM KOPEĆ1984K303100:29:0400:30:41-76
#97 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#98 2981362Dużyńska AgataGDAŃSKSPORTERO1986K303200:29:0600:30:47-77
#99 2991226Rogowska MonikaGDYNIA1979K402400:29:1100:30:46-78
#100 300176Mikołajczyk AnnaJUSZKOWOZAWSZE DO METY1982K303300:29:1200:30:52-79

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności