Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3021056Skibiński MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1995M202800:29:1300:31:02222-
#2 3031254Reclaf DariaBORZESTOWO1992K201300:29:1300:30:55-81
#3 3041100Barczak KarolGDAŃSK1984M3010600:29:1400:30:51223-
#4 3051006Mruk-Kozłowska MałgorzataGDAŃSK1981K303500:29:1400:30:57-82
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3061232Głuszek BożenaGDYNIA1963K50300:29:1700:30:50-83
#6 3071123Atraszkiewicz MagdaGDAŃSKTRIWISE1974K402500:29:2000:30:54-84
#7 3081075Chyła AgnieszkaGDYNIA1984K303600:29:2000:31:00-85
#8 30996Myśkiewicz ZbigniewSTRASZYNGRUPA DBK GDAŃSK1987M3010700:29:2000:31:04224-
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3101324Lenkiewicz RyszardGDAŃSKMARATONYPOLSKIE.PL TEAM1957M60300:29:2100:30:59225-
#10 3111065Kruszyńska MagdalenaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980K303700:29:2100:30:55-86
#11 312121Orłowski PiotrGDYNIAINTEL RUNNERS / RYCERZE OMNADRENU / SZWAGRY1985M3010800:29:2100:30:54226-
#12 313183Wróblewska BeataGDAŃSKO-SOWA BIEGA1973K402600:29:2100:31:01-87
#13 3141219Liszewski PawełGDAŃSK1990M202900:29:2200:31:16227-
#14 3151220Nijak JolantaGDAŃSK1988K303800:29:2200:31:16-88
#15 3161199Spisak KatarzynaGDAŃSK1981K303900:29:2400:31:18-89
#16 3171304Matuszczyk MateuszGDAŃSK1985M3010900:29:2600:31:07228-
#17 3181361Feret JoannaSOPOT1976K402700:29:2700:31:07-90
#18 3191243Zielinski PawelGDANSK1986M3011000:29:2700:31:17229-
#19 3201208Welm GrzegorzCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1970M405900:29:3000:31:07230-
#20 3211114Waszczuk IzabelaGDYNIAKONTENER FORMY1991K201400:29:3200:31:24-91
#21 3221023Okapiec DagmaraPRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K304000:29:3200:31:04-92
#22 3231166Weiland KarinaSOPOT1977K402800:29:3500:31:07-93
#23 324102Meyer AdrianaPOGORZEOKAS GDYNIA1984K304100:29:3700:31:11-94
#24 3251296Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M203000:29:4300:31:28231-
#25 32654Kopeć ZdzisławGDAŃSK1963M501500:29:4400:31:28232-
#26 327202Kohnke TomaszGDAŃSKBBL AWFIS GDAŃSK1969M501600:29:4500:31:48233-
#27 3281021Foks MichałGDAŃSK1981M3011100:29:5000:31:45234-
#28 3291095Poreda PiotrKOWALEF3TEAM1986M3011200:29:5000:31:41235-
#29 3301145Gumiela PiotrGDAŃSKGUMISIOLANDIA1980M3011300:29:5100:31:24236-
#30 331213Wentowska AleksandraDĄBROWAKUJAWSCY RUNNERS1979K402900:29:5300:29:53-95
#31 3326Pohl Duczmal ElzbietaREKOWO- GÓRNESTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1973K403000:29:5900:31:38-96
#32 333151Kończal ArturKOSAKOWO1972M406000:30:0000:31:46237-
#33 3341314Folwarska MartynaGDAŃSK1986K304200:30:0300:31:35-97
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3351073Kostrzewa-Cembor UrszulaGDANSKUKS ŻABIANKA GDANSK1957K60300:30:0300:31:42-98
#35 3361084Orłowska AgataGDYNIASZORSTKIESUKI1982K304300:30:0400:31:52-99
#36 337140Wróblewska DorotaGDAŃSKBBL1967K50400:30:0900:31:44-100
#37 3381216Krygel JoannaKWIDZYNFIGHTING DREAMERS1984K304400:30:1100:31:52-101
#38 33930Sadłowski PiotrSULEJÓWEKROZBIEGANY SULEJÓWEK1984M3011400:30:1600:31:59238-
#39 3401144Radzieńska KamilaGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1983K304500:30:1700:32:17-102
#40 3411343Serwin SebastianGDAŃSK1983M3011500:30:2600:32:22239-
#41 3421049Nielek TomaszSTRZEBIELINO1975M406100:30:2800:32:21240-
#42 34358Pakula AniaGDYNIA ORŁOWOPAKULA TEAM1975K403100:30:2800:32:12-103
#43 3441322Łapiński PawełGDAŃSKVEGERUNNERS1985M3011600:30:3200:32:17241-
#44 345160Balonis-Chyb AnnaGDYNIA1983K304600:30:3200:32:23-104
#45 3461022Rossa PrzemyslawPRZYGODZICE1974M406200:30:3700:32:26242-
#46 34790Rajska-Niekurzak JoannaGDYNIAOKAS GDYNIA1980K304700:30:3800:32:26-105
#47 348214Pisarzak MartaGDAŃSK1982K304800:30:3800:32:26-106
#48 3491359Olejczuk AleksanderSTRASZYN1977M406300:30:3800:32:12243-
#49 3501315Romanowska JoannaGDYNIA1978K403200:30:3900:32:31-107
#50 35194Czernia JerzySTRASZYNCZERNIA TEAM1970M406400:30:3900:32:12244-
#51 3521360Sikorski BartłomiejGDAŃSKOSOWA BIEGA1979M406500:30:4300:32:22245-
#52 353157Górecki ŁukaszGDAŃŚK1984M3011700:30:4900:32:39246-
#53 354226Wolska AleksandraGDYNIA1975K403300:30:4900:32:25-108
#54 3551111Latosińska KamilaGDAŃSKO-SOWA BIEGA1987K304900:30:4900:32:29-109
#55 356156Majchrzak MagdalenaGDAŃSKSII RUNNING TEAM1988K305000:30:5200:32:43-110
#56 357131Kamiński KrzysztofGDAŃSKPMNAVIGATOR.PL1982M3011800:30:5500:32:29247-
#57 3581280Klekotko AnnaGDYNIATRIEAGLES1982K305100:30:5600:32:46-111
#58 3591325Łukaszewicz BarbaraGDAŃSKMARATONYPOLSKIE.PL TEAM1971K403400:31:0600:32:44-112
#59 3601331Gniewkowska JuliaGDYNIAUKS "AZYMUT45"2002K16700:31:0900:31:20-113
#60 36167Milczarek KorneliaGDAŃSK1986K305200:31:0900:32:56-114
#61 3621349Grzechnik RomanGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1949M60400:31:1100:32:53248-
#62 3631104Romanowska BeataGDYNIARUN VEGAN TEAM1964K50500:31:1300:32:53-115
#63 3641350Reclaf RafałBORZESTOWO1997M203100:31:1500:32:57249-
#64 3651347Kowalik PiotrPRUSZCZ GDAŃSKI1980M3011900:31:2600:33:05250-
#65 3661175Gozdek AleksandraGDAŃSKO-SOWA BIEGA1992K201500:31:2700:33:07-116
#66 3671136Sikorska AgnieszkaSOPOT1976K403500:31:2700:33:04-117
#67 36850Arendt AgnieszkaGDANSKŻARTA WATAHA1975K403600:31:2700:33:06-118
#68 3691090Gumkowski DarekGDAŃSK1973M406600:31:2900:33:14251-
#69 3701339Kopczewski DariuszKOSZALINELITE TEAM1965M501700:31:3100:33:22252-
#70 3711338Wojtyna AgataGDAŃSK1991K201600:31:3900:33:19-119
#71 372150Dorawa ZbigniewGOWINO1974M406700:31:4000:33:27253-
#72 37372Patek SylwiaZBYCHOWO1983K305300:31:4000:33:30-120
#73 3741297Kącka KatarzynaPOGÓRZEPARÓWY HMM HMM HMM1992K201700:31:4100:33:22-121
#74 375242Kulka-Dolecka AnnaGDAŃSKPARÓWY HMM HMM HMM1978K403700:31:4800:33:29-122
#75 3761294Kulka JanekPOGÓRZEPARÓWY HMM HMM HMM1982M3012000:31:4900:33:30254-
#76 3771098Sarnowska AleksandraGDYNIAKONTENER FORMY1979K403800:31:5000:33:44-123
#77 378217Wińska IwonaGDAŃSKO-SOWA BIEGA1972K403900:31:5100:33:31-124
#78 3791020Kujat JoannaGDYNIAKONTENER FORMY1988K305400:31:5200:33:44-125
#79 38015Wisniewski JerzyRUMIAMORE ACTIVE1950M60500:31:5300:33:47255-
#80 38135Golyszny MartaGDYNIAJEPPESEN RUNNING TEAM1981K305500:31:5500:33:34-126
#81 3821140Bartsch AleksandraGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1988K305600:31:5800:33:53-127
#82 383229Kuptz MariolaSOPIESZYNOAKKUS1960K50600:32:0100:33:38-128
#83 3841058Jakubowski PiotrGDYNIASCALAR1970M406800:32:0300:33:45256-
#84 38537Pełszyński JacekGDAŃSKACTIVE LIFE1979M406900:32:0900:34:06257-
#85 3861270Kisiel JoannaGDAŃSKSANUS DENTES IN MOTION1969K50700:32:1100:33:56-129
#86 3871302Bryłka KatarzynaGDAŃSK1981K305700:32:1300:33:59-130
#87 38810Pawlikowska ElżbietaRUMIASTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1955K60400:32:1500:34:08-131
#88 3891328Jachowicz DariuszGDYNIA1962M501800:32:1500:34:04258-
#89 390161Wasilewski MarcinGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1977M407000:32:1600:34:10259-
#90 391106Golasz HalinaGDAŃSK1964K50800:32:1900:34:05-132
#91 3921261Szczepaniuk PiotrGDAŃSKSANUS DENTES IN MOTION1971M407100:32:2300:34:07260-
#92 3931262Reseman SylwiaŻUKOWOFACE NORDIC WALKING TEAM1969K50900:32:2500:34:17-133
#93 394166Grzeszczak MałgorzataGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1975K404000:32:2800:34:09-134
#94 3951321Sidorowicz AnnaSTOGI MALBORSKIE1957K60500:32:3000:34:21-135
#95 396148Erdmann AgnieszkaREDA1975K404100:32:3100:34:19-136
#96 397184Juszczak DominikaROTMANKA1994K201800:32:3400:34:18-137
#97 3981320Tomaszewski MichałGDAŃSK1984M3012100:32:3500:32:38261-
#98 3991326Popiel RyszardGDAŃSK1946M60600:32:3700:34:36262-
#99 400211Makowski MichałRUMIA1977M407200:32:4500:34:37263-
#100 4011103Surmacz AnitaOTOMIN2002K16800:32:4800:34:26-138

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności