Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1651258Kutniewska MariaŻUKOWOFACE NORDIC WALKING TEAM1958K60100:25:0300:25:09-25
#2 6816Kuźniar WojciechRUMIADREAM TRI TEAM1985M303500:21:4400:21:4663-
#3 451019Kwaśnik JanGDAŃSKFIGHTING DREAMERS1989M302400:20:5200:20:5444-
#4 1791181Kwiatek MaciejGDAŃSK1994M202200:25:4000:25:50149-
#5 1649Kwiatkowski AdrianWARSZAWANADYSTANSIE.PL / CITY TRAIL TEAM1985M306700:25:0200:25:05140-
#6 237237Kwiatkowski TomaszŁĘGOWO1978M404400:27:1200:28:54190-
#7 2541188Kwiecień MałgorzataGDAŃSKYNOTEAM1988K302000:27:3200:27:32-56
#8 2391236Kłos JaninaGDAŃSKF3TEAM1980K301700:27:1500:28:47-48
#9 2691256Laszczyk NadjaREDARUNEDA1983K302400:27:5700:29:33-63
#10 3551111Latosińska KamilaGDAŃSKO-SOWA BIEGA1987K304900:30:4900:32:29-109
#11 2121127Latosinski JacekGDANSKO-SOWA BIEGA1985M308100:26:3100:26:50172-
#12 118119Ledworowski JakubBRAKINTEL RUNNERS1993M201500:23:4000:23:50104-
#13 1321205Lehmann DawidGDAŃSKF3TEAM1986M305300:24:0500:24:09116-
#14 4021265Lemańczyk MariaGDYNIAKDATP1988K305800:32:4900:34:43-139
#15 4761276Lendzion GrzegorzGDAŃSKKDATP1982M3013200:39:4300:41:37290-
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3101324Lenkiewicz RyszardGDAŃSKMARATONYPOLSKIE.PL TEAM1957M60300:29:2100:30:59225-
#17 4081184Lepa-Roman MagdalenaBOLSZEWOPRZECINAK771978K404300:33:0800:35:04-142
#18 2861173Lewandowska JustynaGDAŃSK1970K402100:28:4000:30:14-69
#19 184153Lewandowski MichałGDAŃSKINTEL RUNNERS1978M403500:25:4700:25:59153-
#20 1281221Lewiński AndrzejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL / CTS1973M402400:23:5900:24:07112-
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !971119Lipko AdriannaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1988K30200:22:5500:22:59-11
#22 1311319Liszewski MarekCHWASZCZYNOKS CHWASZCZYNO1979M402600:24:0500:24:07115-
#23 3141219Liszewski PawełGDAŃSK1990M202900:29:2200:31:16227-
#24 2501223Lubińska IzabelaKOŚCIERZYNABIEGIEM KU MARZENIOM1975K401600:27:2500:27:37-54
#25 47965Lubowiecka AlicjaWEJHEROWOUNICORN TEAM1982K307200:41:5600:43:34-189
#26 16876Lulis ZbigniewGDAŃSKO-SOWA BIEGA1960M50700:25:0900:25:15143-
#27 18269Mahiat ThibaultGDANSK1984M307300:25:4300:27:15152-
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5914Maj-Roksz MariaWEJHEROWOMAJA TEAM1980K30100:21:3000:21:33-3
#29 356156Majchrzak MagdalenaGDAŃSKSII RUNNING TEAM1988K305000:30:5200:32:43-110
#30 400211Makowski MichałRUMIA1977M407200:32:4500:34:37263-
#31 22105Makowski PawełGDAŃSKAWET GDAŃSK, BIKE U UP1984M301100:19:3600:19:3722-
#32 2061278Manthey KrzysztofGDAŃSK1969M50900:26:2300:26:36167-
#33 195180Martuzalski JacekGDYNIASII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW1983M307600:26:1000:27:52159-
#34 275210Matczyński MarekGRUDZIĄDZGKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ1960M501200:28:1500:29:55211-
#35 3171304Matuszczyk MateuszGDAŃSK1985M3010900:29:2600:31:07228-
#36 4441285Mazur MichałSKARSZEWY1970M407900:35:3500:37:33281-
#37 324102Meyer AdrianaPOGORZEOKAS GDYNIA1984K304100:29:3700:31:11-94
#38 293116Miąskowski JacekMISZEWKOKUJAWSCY RUNNERS1970M405700:28:5800:30:34219-
#39 4431040Michalak MagdaGDAŃSKŻARTA WATAHA1977K405100:35:3400:37:13-163
#40 190193Michalak OskarCHARZYKOWY1994M202300:26:0000:26:09157-
#41 248225Michta BartłomiejGDAŃSK1986M309600:27:2300:29:10195-
#42 4601003Mielewczyk JustynaREDAZMOTYWOWANI1981K306700:37:2500:39:11-174
#43 300176Mikołajczyk AnnaJUSZKOWOZAWSZE DO METY1982K303300:29:1200:30:52-79
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !621316Mikołajewska WeronikaBANINOGKS ŻUKOWO2002K16200:21:3300:21:35-4
#45 36167Milczarek KorneliaGDAŃSK1986K305200:31:0900:32:56-114
#46 1691182Milewska WeronikaGDAŃSK1994K20800:25:1300:25:23-26
#47 1341122Miller BartoszGDAŃSKACXIOM1980M305400:24:0800:25:43118-
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Miszewski MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS1988M30300:17:5000:17:507-
#49 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#50 161273Moderhak MateuszGDAŃSK1983M30600:19:0400:19:0516-
#51 1871212Mollus KingaGDAŃSK1995K201100:25:5200:27:27-33
#52 10598Moskot KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1980M304800:23:1300:23:1994-
#53 40391Moskot MartaGDYNIAOKAS GDYNIA1980K305900:32:5100:34:43-140
#54 27042Mroczek RobertRUMIAPARKRUN RUMIA1972M405300:27:5800:29:33207-
#55 28441Mroczek SylwiaRUMIAPARKRUN RUMIA1972K402000:28:3700:30:11-68
#56 3051006Mruk-Kozłowska MałgorzataGDAŃSK1981K303500:29:1400:30:57-82
#57 30996Myśkiewicz ZbigniewSTRASZYNGRUPA DBK GDAŃSK1987M3010700:29:2000:31:04224-
#58 1351192Nalepa JakubGDAŃSKBRAK1998M201800:24:1200:24:21119-
#59 52130Neufeld MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM1978M40600:21:1700:21:2051-
#60 29589Niekurzak KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1979M405800:29:0100:30:51220-
#61 3421049Nielek TomaszSTRZEBIELINO1975M406100:30:2800:32:21240-
#62 3151220Nijak JolantaGDAŃSK1988K303800:29:2200:31:16-88
#63 1081333Nowak GrzegorzGDYNIAUKS "AZYMUT45"2003M161400:23:1500:23:1896-
#64 1141177Nowopolski LeszekGDAŃSK1977M402100:23:3000:23:38100-
#65 701125Nuszel PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1983M303600:21:5100:21:5464-
#66 3221023Okapiec DagmaraPRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K304000:29:3200:31:04-92
#67 3491359Olejczuk AleksanderSTRASZYN1977M406300:30:3800:32:12243-
#68 19729Oremus ZuzannaWARLUBIE2000K16500:26:1300:26:22-37
#69 433195Orzoł ElżbietaGDYNIA1967K501000:34:3700:36:17-158
#70 432196Orzoł KingaGDYNIATEAM ORLIC2002K16900:34:3700:36:17-157
#71 3361084Orłowska AgataGDYNIASZORSTKIESUKI1982K304300:30:0400:31:52-99
#72 312121Orłowski PiotrGDYNIAINTEL RUNNERS / RYCERZE OMNADRENU / SZWAGRY1985M3010800:29:2100:30:54226-
#73 201238Orłowski RadosławGDYNIA#KASZANIENAMOKA1978M403900:26:1600:27:53163-
#74 42457Osińska BeataGDAŃSK1978K404800:34:1100:35:59-152
#75 2291130Osowski KornelTARGANICE1988M309000:26:5200:28:31184-
#76 45343Ossowska MonikaRUMIA#TRILOSZKI/RUNEDA1980K306600:36:1500:38:05-170
#77 20544Ossowski ArkadiuszRUMIARUNEDA1977M404000:26:2200:26:29166-
#78 301168Ossowski MateuszGDYNIAWTM GDYNIA1991M20800:20:1800:20:1930-
#79 281335Ostaszewski ArkadiuszSUWAŁKIDECATHLON KARTUSKA1993M20700:20:1100:20:1228-
#80 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#81 34358Pakula AniaGDYNIA ORŁOWOPAKULA TEAM1975K403100:30:2800:32:12-103
#82 711242Pakula MarcinGDYNIA ORŁOWOBIKE U UP TEAM GDYNIA ORŁOWO1973M40900:22:0300:22:0565-
#83 42263Pakura KarolinaGDAŃSKDREAM TRI TEAM1976K404600:34:0900:35:43-150
#84 4121013Palka AnnaRUMIAKONTENER FORMY1990K202000:33:2100:35:13-145
#85 661118Paracki TomaszSIERAKOWICEF3TEAM1992M201000:21:4400:21:4761-
#86 4041227Parasiński MichałGDYNIA1978M407300:32:5900:34:35264-
#87 10087Paschke RomanGDYNIASHIPCUP1978M401600:22:5800:23:0989-
#88 811229Paszkowski PawełGDAŃSK1986M303900:22:2200:22:2673-
#89 227165Paszkowski TadeuszGDYNIAOSTEO-SPORT TEAM1984M308900:26:5100:28:30183-
#90 37372Patek SylwiaZBYCHOWO1983K305300:31:4000:33:30-120
#91 4691061Pawlak KatarzynaGDYNIA1975K405800:38:1600:39:59-181
#92 38810Pawlikowska ElżbietaRUMIASTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1955K60400:32:1500:34:08-131
#93 771051Pędziszewski PiotrGDAŃSKVAI ALTO1984M303700:22:1300:22:1870-
#94 1491070Pepłowski BartłomiejGDAŃSK1983M306200:24:3400:26:07129-
#95 2281330Pesta AnnaGDYNIAUKS "AZYMUT45"2003K16600:26:5200:27:00-45
#96 481327Pesta PiotrGDYNIAUKS "AZYMUT45"2001M16900:20:5800:21:0147-
#97 38537Pełszyński JacekGDAŃSKACTIVE LIFE1979M406900:32:0900:34:06257-
#98 43680Pełszyński MarekGDAŃSKLPP TEAM1984M3012800:34:4800:36:47277-
#99 491135Pikul GrzegorzGDANSKO-SOWA BIEGA1983M302600:20:5900:21:0248-
#100 4071153Pilarczyk-Pupiec AgnieszkaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1971K404200:33:0600:34:53-141

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności