Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 371303Borawski KajetanREDASAMOCHODÓWKA2002M16800:20:3200:20:3437-
#2 481327Pesta PiotrGDYNIAUKS "AZYMUT45"2001M16900:20:5800:21:0147-
#3 511107Ickowski TomaszGDYNIALKS ZORZA GDYNIA2002M161000:21:1400:21:1550-
#4 791334Sienkiewicz MaksymilianGDYNIAUKS "AZYMUT45"2001M161100:22:1400:22:1971-
#5 881271Grohs NikodemŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERS2002M161200:22:3100:22:3778-
#6 951332Porzycz GrzegorzGDYNIAUKS "AZYMUT45"2002M161300:22:4200:22:4585-
#7 1081333Nowak GrzegorzGDYNIAUKS "AZYMUT45"2003M161400:23:1500:23:1896-
#8 1811233Bielecki MichałRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA2003M161500:25:4300:27:15151-
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11345Pyszel FlorianMIŃSK MAZOWIECKIGKS PROJECT1995M20100:16:5100:16:521-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21249Serkowski WojciechDZIERZAZNOGKS PROJECT1997M20100:17:0300:17:042-
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !55Żygenda KrzysztofGDYNIAZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1997M20200:17:4200:17:425-
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61087Gumkowski SzymonGDAŃSKZORZA GDYNIA1999M20300:17:4700:17:486-
#13 111Janowski FilipSZCZECINMKL SZCZECIN1991M20400:18:4100:18:4111-
#14 171134Burczyk RobertKLESZCZEWO KOŚCIERSKIEZORZA GDYNIA1994M20500:19:0900:19:1117-
#15 27138Jeremicz KamilŚRODA WIELKOPOLSKASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/LKS ZANTYR SZTUM1998M20600:20:0600:20:0627-
#16 281335Ostaszewski ArkadiuszSUWAŁKIDECATHLON KARTUSKA1993M20700:20:1100:20:1228-
#17 301168Ossowski MateuszGDYNIAWTM GDYNIA1991M20800:20:1800:20:1930-
#18 341189Kuśka AdamGDAŃSKAZS AWF KATOWICE/ YNOTEAM/ YNOTRENER1992M20900:20:2800:20:2934-
#19 3021056Skibiński MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1995M202800:29:1300:31:02222-
#20 3141219Liszewski PawełGDAŃSK1990M202900:29:2200:31:16227-
#21 661118Paracki TomaszSIERAKOWICEF3TEAM1992M201000:21:4400:21:4761-
#22 3251296Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M203000:29:4300:31:28231-
#23 85182Bluj MikołajGDYNIAVO2MAX MTB TEAM1993M201100:22:2700:22:3476-
#24 931348Skowroński DawidGDAŃSK1990M201200:22:3400:22:3783-
#25 961309Holk-Łebiński MateuszSIERAKOWICE1990M201300:22:4500:22:4786-
#26 3641350Reclaf RafałBORZESTOWO1997M203100:31:1500:32:57249-
#27 1091257Belter DanielWEJHEROWOBIKE U UP1996M201400:23:1500:23:2197-
#28 118119Ledworowski JakubBRAKINTEL RUNNERS1993M201500:23:4000:23:50104-
#29 1301269Saldana CristianGDANSK1991M201600:24:0400:24:10114-
#30 1331162Czapnik AdamGDYNIABIKE U UP1995M201700:24:0600:24:11117-
#31 1351192Nalepa JakubGDAŃSKBRAK1998M201800:24:1200:24:21119-
#32 141123Świąder PawełGDANSKINTEL RUNNERS1996M201900:24:2100:24:32122-
#33 15833Schok LukaszGDYNIAF3TEAM1994M202000:24:5100:25:00135-
#34 1671026Chojnowski RafałEŁKLECIMY TUTEJ1992M202100:25:0400:26:38142-
#35 1791181Kwiatek MaciejGDAŃSK1994M202200:25:4000:25:50149-
#36 43960Bukowski MateuszGDAŃSK1993M203200:35:0600:36:58279-
#37 190193Michalak OskarCHARZYKOWY1994M202300:26:0000:26:09157-
#38 204104Walczak JakubGDAŃSK1993M202400:26:2000:26:30165-
#39 210231Kalinowski KacperEŁKLECIMY TUTEJ1997M202500:26:2900:28:03170-
#40 2111154Zygmunciak KrzysztofGDAŃSK1996M202600:26:3100:28:20171-
#41 213118Hościło TomaszGDYNIAINTEL RUNNERS1991M202700:26:3300:26:44173-
#42 2381032Grzesik WojciechBANINO1985M309300:27:1200:28:55191-
#43 2421174Hinc StanisławKOWALEPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON1980M309400:27:1800:28:56192-
#44 2471299Jabłoński MichałGDAŃSKO-SOWA BIEGA1984M309500:27:2100:28:56194-
#45 248225Michta BartłomiejGDAŃSK1986M309600:27:2300:29:10195-
#46 2531148Rybaczek RafałGOŚCICINORUNEDA1982M309700:27:2900:29:02198-
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Czapiński MichałREDABIKE U UP TEAM1982M30200:17:3100:17:324-
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Miszewski MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS1988M30300:17:5000:17:507-
#49 101230Sławiński DamianGDYNIAZORZA GDYNIA1987M30400:18:3600:18:3710-
#50 266167Wiechowski RadosławMORĄG#PANZAPARATEMTEAM1988M309800:27:5400:29:42205-
#51 26727Rudnicki MaciejGDYNIAASPIRE POWER CLUB1985M309900:27:5500:29:52206-
#52 13146Wysłouch MichałGDAŃSKF3TEAM1984M30500:18:4900:18:4913-
#53 2711245Thrun MikołajGDAŃSKFAST FOOT1982M3010000:28:0200:30:44208-
#54 161273Moderhak MateuszGDAŃSK1983M30600:19:0400:19:0516-
#55 1885Trzaska PrzemysławGDAŃSKDREAM TRI TEAM1985M30700:19:1700:19:1818-
#56 191267Richert JarosławLUZINOMAJA TEAM1980M30800:19:2200:19:2219-
#57 2079Wąsicki SebastianREDAMOTYWATORNIA TEAM1988M30900:19:2900:19:2920-
#58 211081Wojnowski MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1984M301000:19:3100:19:3121-
#59 2771336Śmiech KrzysztofGDAŃSKKDATP1982M3010100:28:2100:30:01212-
#60 22105Makowski PawełGDAŃSKAWET GDAŃSK, BIKE U UP1984M301100:19:3600:19:3722-
#61 237Suchenia PiotrREDARUNPASSION.PL TEAM1980M301200:19:4300:19:4523-
#62 241252Reclaf PiotrBORZESTOWO1989M301300:19:5200:19:5324-
#63 251110Wronka CezaryGDAŃSKBIKE U UP1986M301400:19:5400:19:5425-
#64 26154Dembicki PiotrGDYNIAKM PSP GDYNIA1981M301500:19:5600:19:5726-
#65 2821346Szpek PawełGDAŃSK1983M3010200:28:3500:30:19216-
#66 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#67 311109Kepka GrzegorzWEJHEROWOMAJA TEAM1989M301600:20:1900:20:1931-
#68 32108Bogusz TomaszGDYNIAOKAS GDYNIA1981M301700:20:2400:20:2632-
#69 2911203Witkowski PiotrGDYNIA1986M3010400:28:5400:30:44218-
#70 3634Bury PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1981M301800:20:3200:20:3236-
#71 381179Juśkiw PawełGDYNIABIKE U UP1983M301900:20:3300:20:3538-
#72 39145Bednarczyk TomaszGDYNIABIKE U UP1987M302000:20:3700:20:3839-
#73 401224Łyś DanielREDANYPEL REDA1985M302100:20:4100:20:4240-
#74 411012Rudnicki DariuszPOGÓRZE1985M302200:20:4400:20:4741-
#75 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#76 421080Raszewski MateuszGÓRA42.195 WEJHEROWO1988M302300:20:4700:20:4942-
#77 451019Kwaśnik JanGDAŃSKFIGHTING DREAMERS1989M302400:20:5200:20:5444-
#78 471198Rybarczyk KrzysztofGDAŃSK1988M302500:20:5500:20:5746-
#79 3041100Barczak KarolGDAŃSK1984M3010600:29:1400:30:51223-
#80 491135Pikul GrzegorzGDANSKO-SOWA BIEGA1983M302600:20:5900:21:0248-
#81 30996Myśkiewicz ZbigniewSTRASZYNGRUPA DBK GDAŃSK1987M3010700:29:2000:31:04224-
#82 54189Popławski JakubGDAŃSKBIKE U UP / WETERYNEK.PL1989M302700:21:2000:21:2052-
#83 551195Riabukha OleksandrMISZEWKO1984M302800:21:2000:21:2553-
#84 56132Grzegorzek BartłomiejGDYNIAINTEL RUNNERS1984M302900:21:2200:21:2354-
#85 312121Orłowski PiotrGDYNIAINTEL RUNNERS / RYCERZE OMNADRENU / SZWAGRY1985M3010800:29:2100:30:54226-
#86 571287Gleinert SzymonŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERS1989M303000:21:2600:21:3155-
#87 581089Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 WEJHEROWO1988M303100:21:2600:21:2856-
#88 61239Sprengel GrzegorzGDAŃSKF3TEAM / LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP. Z O.O.1980M303200:21:3200:21:3658-
#89 3171304Matuszczyk MateuszGDAŃSK1985M3010900:29:2600:31:07228-
#90 3191243Zielinski PawelGDANSK1986M3011000:29:2700:31:17229-
#91 651096Jędrkowiak PiotrPACZEWO1988M303300:21:4100:21:4460-
#92 67207Smentoch MariuszLIPUSZ1982M303400:21:4400:21:4762-
#93 6816Kuźniar WojciechRUMIADREAM TRI TEAM1985M303500:21:4400:21:4663-
#94 701125Nuszel PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1983M303600:21:5100:21:5464-
#95 3281021Foks MichałGDAŃSK1981M3011100:29:5000:31:45234-
#96 3291095Poreda PiotrKOWALEF3TEAM1986M3011200:29:5000:31:41235-
#97 3301145Gumiela PiotrGDAŃSKGUMISIOLANDIA1980M3011300:29:5100:31:24236-
#98 771051Pędziszewski PiotrGDAŃSKVAI ALTO1984M303700:22:1300:22:1870-
#99 801225Chmielowski MichałPRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1980M303800:22:1500:22:2072-
#100 811229Paszkowski PawełGDAŃSK1986M303900:22:2200:22:2673-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności