Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2361235Goliński JanuszFROMBORK1953M60200:27:1200:29:06189-
#2 237237Kwiatkowski TomaszŁĘGOWO1978M404400:27:1200:28:54190-
#3 2381032Grzesik WojciechBANINO1985M309300:27:1200:28:55191-
#4 243200Siewert-Smigowski PiotrGDAŃSK1979M404500:27:1800:28:59193-
#5 248225Michta BartłomiejGDAŃSK1986M309600:27:2300:29:10195-
#6 2521365Kopczyńska MonikaGDAŃSK1980K301900:27:2800:29:02-55
#7 25645Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M501100:27:3400:29:17200-
#8 161273Moderhak MateuszGDAŃSK1983M30600:19:0400:19:0516-
#9 2721171Wytrwał TomaszGDYNIA1970M405400:28:0600:28:06209-
#10 2731355Kuc MirosławBYSTRA1974M405500:28:0600:29:40210-
#11 276236Gadamska-Kabata PaulinaGDAŃSK1982K302600:28:1800:29:56-65
#12 279175Zieliński TomaszGDYNIA1974M405600:28:2300:29:55214-
#13 241252Reclaf PiotrBORZESTOWO1989M301300:19:5200:19:5324-
#14 2801194Rinc MałgorzataGDYNIA1988K302700:28:2300:28:34-66
#15 2821346Szpek PawełGDAŃSK1983M3010200:28:3500:30:19216-
#16 283197Woźniak-Piernicka AnetaKARCZEMKI1980K302800:28:3600:30:11-67
#17 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#18 2861173Lewandowska JustynaGDAŃSK1970K402100:28:4000:30:14-69
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !331237Chętnik RafałSZTUM1977M40200:20:2700:20:2933-
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289134Łakomska BarbaraGDYNIA1956K60200:28:4800:30:24-72
#21 2901128Stoltmann PaulinaGDAŃSK1982K302900:28:5100:30:29-73
#22 2911203Witkowski PiotrGDYNIA1986M3010400:28:5400:30:44218-
#23 29228Dokrzewska KatarzynaGDYNIA1985K303000:28:5400:30:26-74
#24 411012Rudnicki DariuszPOGÓRZE1985M302200:20:4400:20:4741-
#25 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#26 2991226Rogowska MonikaGDYNIA1979K402400:29:1100:30:46-78
#27 471198Rybarczyk KrzysztofGDAŃSK1988M302500:20:5500:20:5746-
#28 3031254Reclaf DariaBORZESTOWO1992K201300:29:1300:30:55-81
#29 3041100Barczak KarolGDAŃSK1984M3010600:29:1400:30:51223-
#30 3051006Mruk-Kozłowska MałgorzataGDAŃSK1981K303500:29:1400:30:57-82
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3061232Głuszek BożenaGDYNIA1963K50300:29:1700:30:50-83
#32 3081075Chyła AgnieszkaGDYNIA1984K303600:29:2000:31:00-85
#33 551195Riabukha OleksandrMISZEWKO1984M302800:21:2000:21:2553-
#34 3141219Liszewski PawełGDAŃSK1990M202900:29:2200:31:16227-
#35 3151220Nijak JolantaGDAŃSK1988K303800:29:2200:31:16-88
#36 6082Zinka MaciejŁUBIANA1978M40700:21:3100:21:3257-
#37 3161199Spisak KatarzynaGDAŃSK1981K303900:29:2400:31:18-89
#38 3171304Matuszczyk MateuszGDAŃSK1985M3010900:29:2600:31:07228-
#39 3181361Feret JoannaSOPOT1976K402700:29:2700:31:07-90
#40 3191243Zielinski PawelGDANSK1986M3011000:29:2700:31:17229-
#41 651096Jędrkowiak PiotrPACZEWO1988M303300:21:4100:21:4460-
#42 67207Smentoch MariuszLIPUSZ1982M303400:21:4400:21:4762-
#43 3231166Weiland KarinaSOPOT1977K402800:29:3500:31:07-93
#44 32654Kopeć ZdzisławGDAŃSK1963M501500:29:4400:31:28232-
#45 3281021Foks MichałGDAŃSK1981M3011100:29:5000:31:45234-
#46 751291Kos GrzegorzGDYNIA1977M401200:22:0700:22:1568-
#47 333151Kończal ArturKOSAKOWO1972M406000:30:0000:31:46237-
#48 3341314Folwarska MartynaGDAŃSK1986K304200:30:0300:31:35-97
#49 811229Paszkowski PawełGDAŃSK1986M303900:22:2200:22:2673-
#50 3411343Serwin SebastianGDAŃSK1983M3011500:30:2600:32:22239-
#51 3421049Nielek TomaszSTRZEBIELINO1975M406100:30:2800:32:21240-
#52 345160Balonis-Chyb AnnaGDYNIA1983K304600:30:3200:32:23-104
#53 3461022Rossa PrzemyslawPRZYGODZICE1974M406200:30:3700:32:26242-
#54 921196Garstkowiak TomaszGDAŃSK1978M401400:22:3400:22:4182-
#55 348214Pisarzak MartaGDAŃSK1982K304800:30:3800:32:26-106
#56 931348Skowroński DawidGDAŃSK1990M201200:22:3400:22:3783-
#57 3491359Olejczuk AleksanderSTRASZYN1977M406300:30:3800:32:12243-
#58 3501315Romanowska JoannaGDYNIA1978K403200:30:3900:32:31-107
#59 961309Holk-Łebiński MateuszSIERAKOWICE1990M201300:22:4500:22:4786-
#60 353157Górecki ŁukaszGDAŃŚK1984M3011700:30:4900:32:39246-
#61 98216Szynkowski KarolGDYNIA1987M304400:22:5500:23:0187-
#62 354226Wolska AleksandraGDYNIA1975K403300:30:4900:32:25-108
#63 99133Łakomski MateuszSOPOT1984M304500:22:5600:23:0388-
#64 1011357Radulski RadosławGDAŃSK1983M304600:22:5900:22:5990-
#65 1041356Pilarski PiotrINOWROCŁAW1977M401800:23:0800:23:1993-
#66 36167Milczarek KorneliaGDAŃSK1986K305200:31:0900:32:56-114
#67 3641350Reclaf RafałBORZESTOWO1997M203100:31:1500:32:57249-
#68 3651347Kowalik PiotrPRUSZCZ GDAŃSKI1980M3011900:31:2600:33:05250-
#69 3671136Sikorska AgnieszkaSOPOT1976K403500:31:2700:33:04-117
#70 3691090Gumkowski DarekGDAŃSK1973M406600:31:2900:33:14251-
#71 1141177Nowopolski LeszekGDAŃSK1977M402100:23:3000:23:38100-
#72 3711338Wojtyna AgataGDAŃSK1991K201600:31:3900:33:19-119
#73 372150Dorawa ZbigniewGOWINO1974M406700:31:4000:33:27253-
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117206Feld MaciejBYDGOSZCZ1956M60100:23:3900:23:43103-
#75 37372Patek SylwiaZBYCHOWO1983K305300:31:4000:33:30-120
#76 1241222Kręgielewski MirosławBOJANO1965M50600:23:5200:23:56110-
#77 1271015Wojnarowska WeronikaGDYNIA1985K30500:23:5800:24:06-16
#78 1301269Saldana CristianGDANSK1991M201600:24:0400:24:10114-
#79 3871302Bryłka KatarzynaGDAŃSK1981K305700:32:1300:33:59-130
#80 3891328Jachowicz DariuszGDYNIA1962M501800:32:1500:34:04258-
#81 391106Golasz HalinaGDAŃSK1964K50800:32:1900:34:05-132
#82 1391228Szumacher MartaGDAŃSK1991K20600:24:1900:24:22-19
#83 3951321Sidorowicz AnnaSTOGI MALBORSKIE1957K60500:32:3000:34:21-135
#84 396148Erdmann AgnieszkaREDA1975K404100:32:3100:34:19-136
#85 397184Juszczak DominikaROTMANKA1994K201800:32:3400:34:18-137
#86 142112Gadomski MarcinGDAŃSK1981M305700:24:2200:24:29123-
#87 3981320Tomaszewski MichałGDAŃSK1984M3012100:32:3500:32:38261-
#88 3991326Popiel RyszardGDAŃSK1946M60600:32:3700:34:36262-
#89 400211Makowski MichałRUMIA1977M407200:32:4500:34:37263-
#90 14521Szczęsny LeszekGDAŃSK1985M305900:24:2500:25:56125-
#91 4011103Surmacz AnitaOTOMIN2002K16800:32:4800:34:26-138
#92 1461071Rzepecki RadekGDAŃSK1979M402700:24:2500:26:10126-
#93 4041227Parasiński MichałGDYNIA1978M407300:32:5900:34:35264-
#94 1491070Pepłowski BartłomiejGDAŃSK1983M306200:24:3400:26:07129-
#95 406190Abramowicz AdamPRUSZCZ GDAŃSKI1980M3012200:33:0400:34:46266-
#96 4091039Anszperger BogdanGDYNIA1954M60700:33:1000:34:52267-
#97 15539Dąbek AdrianGDYNIA1980M306300:24:4700:26:19133-
#98 411227Kaczmarz AgataGDAŃSK1992K201900:33:1500:34:56-144
#99 1571363Grabicki MichałGDAŃSK1987M306400:24:4800:24:59134-
#100 4131036Kandybowicz MaciejGDYNIA1982M3012300:33:2600:35:08268-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności