Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 111Janowski FilipSZCZECINMKL SZCZECIN1991M20400:18:4100:18:4111-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Czapiński MichałREDABIKE U UP TEAM1982M30200:17:3100:17:324-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Miszewski MarcinGDYNIAINTEL RUNNERS1988M30300:17:5000:17:507-
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !55Żygenda KrzysztofGDYNIAZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM1997M20200:17:4200:17:425-
#5 3326Pohl Duczmal ElzbietaREKOWO- GÓRNESTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1973K403000:29:5900:31:38-96
#6 237Suchenia PiotrREDARUNPASSION.PL TEAM1980M301200:19:4300:19:4523-
#7 1998Książkiewicz JacekWĄGROWIECCITY TRAIL TEAM1979M403800:26:1400:26:24162-
#8 1649Kwiatkowski AdrianWARSZAWANADYSTANSIE.PL / CITY TRAIL TEAM1985M306700:25:0200:25:05140-
#9 38810Pawlikowska ElżbietaRUMIASTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1955K60400:32:1500:34:08-131
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4312Dias MagdalenaGDYNIAGKS PROJECT1997K20100:20:5000:20:51-1
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7313Dias JuliaGDYNIACITY TRAIL TEAM1999K20200:22:0600:22:06-7
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5914Maj-Roksz MariaWEJHEROWOMAJA TEAM1980K30100:21:3000:21:33-3
#13 38015Wisniewski JerzyRUMIAMORE ACTIVE1950M60500:31:5300:33:47255-
#14 6816Kuźniar WojciechRUMIADREAM TRI TEAM1985M303500:21:4400:21:4663-
#15 48317Wawrzonkowska MirosławaGDYNIA1971K406500:44:5900:46:54-193
#16 18818Wiśniewski KrzysztofGDAŃSKROZBIEGANI-ŻYCHLIN1976M403600:25:5600:26:07155-
#17 14521Szczęsny LeszekGDAŃSK1985M305900:24:2500:25:56125-
#18 43722Foks MagdalenaGDAŃSK1993K202300:34:4900:36:45-160
#19 45823Horowski KrzysztofGDAŃSKBUBU TEAM1987M3013100:37:0400:39:00285-
#20 9425Szajdziuk PiotrGDAŃSKADVA OPTICAL NETWORKING1975M401500:22:3500:22:3884-
#21 42126Klucznik KasiaGDAŃSKMASTERLEASE SPORT TEAM1986K306100:33:5900:35:43-149
#22 26727Rudnicki MaciejGDYNIAASPIRE POWER CLUB1985M309900:27:5500:29:52206-
#23 29228Dokrzewska KatarzynaGDYNIA1985K303000:28:5400:30:26-74
#24 19729Oremus ZuzannaWARLUBIE2000K16500:26:1300:26:22-37
#25 33930Sadłowski PiotrSULEJÓWEKROZBIEGANY SULEJÓWEK1984M3011400:30:1600:31:59238-
#26 15332Rogowski LeszekGDAŃSKTOYOTA WALDER1974M402900:24:4400:24:52131-
#27 15833Schok LukaszGDYNIAF3TEAM1994M202000:24:5100:25:00135-
#28 3634Bury PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1981M301800:20:3200:20:3236-
#29 38135Golyszny MartaGDYNIAJEPPESEN RUNNING TEAM1981K305500:31:5500:33:34-126
#30 44036Kraszewska AgnieszkaGDYNIA1980K306500:35:0900:36:55-161
#31 38537Pełszyński JacekGDAŃSKACTIVE LIFE1979M406900:32:0900:34:06257-
#32 41838Tabaczyński ŁukaszGDAŃSKJASZCZOMP1983M3012500:33:4600:35:39272-
#33 15539Dąbek AdrianGDYNIA1980M306300:24:4700:26:19133-
#34 43440Wasilewski ArkadiuszSOPOT1973M407700:34:4400:36:31276-
#35 28441Mroczek SylwiaRUMIAPARKRUN RUMIA1972K402000:28:3700:30:11-68
#36 27042Mroczek RobertRUMIAPARKRUN RUMIA1972M405300:27:5800:29:33207-
#37 45343Ossowska MonikaRUMIA#TRILOSZKI/RUNEDA1980K306600:36:1500:38:05-170
#38 20544Ossowski ArkadiuszRUMIARUNEDA1977M404000:26:2200:26:29166-
#39 25645Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M501100:27:3400:29:17200-
#40 47546Szczypka JoannaGDYNIA1971K406100:39:3100:41:26-186
#41 48447Kulczycki JanGDAŃSK1950M601000:49:0700:51:07291-
#42 10648Długosz TomaszGDAŃSKKLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA1985M304900:23:1400:23:2295-
#43 43149Prasek MartaGDYNIA1982K306400:34:2800:36:07-156
#44 36850Arendt AgnieszkaGDANSKŻARTA WATAHA1975K403600:31:2700:33:06-118
#45 28752Armatyńska MałgorzataGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1974K402200:28:4100:30:13-70
#46 25953Janczak HaniaPSZCZÓŁKIDREAM TRI TEAM1987K302100:27:3900:29:13-57
#47 32654Kopeć ZdzisławGDAŃSK1963M501500:29:4400:31:28232-
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24455Grabowska MarzenaGDAŃSKŻARTA WATAHA1969K50200:27:1900:28:56-51
#49 43556Abramik MariaGDAŃSK1973K404900:34:4400:36:30-159
#50 42457Osińska BeataGDAŃSK1978K404800:34:1100:35:59-152
#51 34358Pakula AniaGDYNIA ORŁOWOPAKULA TEAM1975K403100:30:2800:32:12-103
#52 43960Bukowski MateuszGDAŃSK1993M203200:35:0600:36:58279-
#53 42761Wasiluk KrystianGDYNIA1989M3012700:34:2100:36:15274-
#54 45162Portee JacekCHWASZCZYNOO-SOWA BIEGA1969M501900:36:0900:37:47283-
#55 42263Pakura KarolinaGDAŃSKDREAM TRI TEAM1976K404600:34:0900:35:43-150
#56 47965Lubowiecka AlicjaWEJHEROWOUNICORN TEAM1982K307200:41:5600:43:34-189
#57 36167Milczarek KorneliaGDAŃSK1986K305200:31:0900:32:56-114
#58 24168Wójcik MałgorzataGDAŃSKO-SOWA BIEGA1974K401400:27:1600:28:52-50
#59 18269Mahiat ThibaultGDANSK1984M307300:25:4300:27:15152-
#60 10270Prątnicki MariuszGDYNIAKUJAWSCY RUNNERS1980M304700:22:5900:23:0691-
#61 18671Kosałka ŁukaszGDAŃSKO-SOWA BIEGA1983M307400:25:5000:27:26154-
#62 37372Patek SylwiaZBYCHOWO1983K305300:31:4000:33:30-120
#63 47373Ciesielska AgnieszkaGDAŃSK1979K406000:38:5100:40:37-184
#64 41475Prusinowski KamilGDAŃSKGRUPA DBK GDAŃSK1978M407500:33:2600:35:11269-
#65 16876Lulis ZbigniewGDAŃSKO-SOWA BIEGA1960M50700:25:0900:25:15143-
#66 45077Bukowska KatarzynaGDAŃSK1992K202600:36:0400:37:58-168
#67 45778Wiśniewska JoannaGDAŃSK1993K202700:36:5300:38:43-173
#68 2079Wąsicki SebastianREDAMOTYWATORNIA TEAM1988M30900:19:2900:19:2920-
#69 43680Pełszyński MarekGDAŃSKLPP TEAM1984M3012800:34:4800:36:47277-
#70 23581Richert DanutaTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1977K401200:27:1100:27:16-47
#71 6082Zinka MaciejŁUBIANA1978M40700:21:3100:21:3257-
#72 25783Łądkowski WojciechGDYNIAOKAS GDYNIA1978M404900:27:3500:29:08201-
#73 23484Richert HenrykTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1971M404300:27:0900:27:12188-
#74 1885Trzaska PrzemysławGDAŃSKDREAM TRI TEAM1985M30700:19:1700:19:1818-
#75 12586Zając MaciejGDAŃSKDREAM TRI TEAM1981M305200:23:5400:23:59111-
#76 10087Paschke RomanGDYNIASHIPCUP1978M401600:22:5800:23:0989-
#77 12288Wiśniewski GerardGDYNIAOKAS GDYNIA1976M402300:23:4900:23:54108-
#78 29589Niekurzak KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1979M405800:29:0100:30:51220-
#79 34790Rajska-Niekurzak JoannaGDYNIAOKAS GDYNIA1980K304700:30:3800:32:26-105
#80 40391Moskot MartaGDYNIAOKAS GDYNIA1980K305900:32:5100:34:43-140
#81 22692Sollich JakubGDAŃSKDZIEKIE ŻYCIE RUNNING TEAM1980M308800:26:5000:26:52182-
#82 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#83 35194Czernia JerzySTRASZYNCZERNIA TEAM1970M406400:30:3900:32:12244-
#84 30996Myśkiewicz ZbigniewSTRASZYNGRUPA DBK GDAŃSK1987M3010700:29:2000:31:04224-
#85 10598Moskot KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1980M304800:23:1300:23:1994-
#86 42699Czechowska KarolinaGDAŃSK1983K306200:34:2000:36:08-153
#87 324102Meyer AdrianaPOGORZEOKAS GDYNIA1984K304100:29:3700:31:11-94
#88 204104Walczak JakubGDAŃSK1993M202400:26:2000:26:30165-
#89 22105Makowski PawełGDAŃSKAWET GDAŃSK, BIKE U UP1984M301100:19:3600:19:3722-
#90 391106Golasz HalinaGDAŃSK1964K50800:32:1900:34:05-132
#91 32108Bogusz TomaszGDYNIAOKAS GDYNIA1981M301700:20:2400:20:2632-
#92 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#93 438111Cieślarczyk KarolGDYNIA1984M3012900:34:5400:36:38278-
#94 142112Gadomski MarcinGDAŃSK1981M305700:24:2200:24:29123-
#95 293116Miąskowski JacekMISZEWKOKUJAWSCY RUNNERS1970M405700:28:5800:30:34219-
#96 74117Świąder MirosławKOLBUDYINTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL1970M401100:22:0600:22:1067-
#97 213118Hościło TomaszGDYNIAINTEL RUNNERS1991M202700:26:3300:26:44173-
#98 118119Ledworowski JakubBRAKINTEL RUNNERS1993M201500:23:4000:23:50104-
#99 312121Orłowski PiotrGDYNIAINTEL RUNNERS / RYCERZE OMNADRENU / SZWAGRY1985M3010800:29:2100:30:54226-
#100 150122Graban EmiliaGDAŃSKINTEL RUNNERS1991K20700:24:3500:24:45-21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności