Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 2881008Witt DorotaGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1992K201200:28:4300:30:29-71
#2 501009Felon MichałGDYNIABIEGAMY1977M40500:21:0200:21:0349-
#3 4551010Szarafinski KrzesimirGDANSK1983M3013000:36:3100:38:24284-
#4 1961011Filipkowski WojciechGDYNIAASPIRE POWER CLUB1989M307700:26:1200:27:59160-
#5 411012Rudnicki DariuszPOGÓRZE1985M302200:20:4400:20:4741-
#6 4121013Palka AnnaRUMIAKONTENER FORMY1990K202000:33:2100:35:13-145
#7 1781014Grodzki KrzysztofBANINOKUJAWSCY RUNNERS1983M307200:25:3900:25:55148-
#8 1271015Wojnarowska WeronikaGDYNIA1985K30500:23:5800:24:06-16
#9 2021016Kozłowski MarcinGDAŃSKSII RUNNING TEAM1981M307800:26:1800:28:00164-
#10 4681018Szumlas AnnaPOŁCHOWOTRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA1981K307000:38:1400:40:05-180
#11 451019Kwaśnik JanGDAŃSKFIGHTING DREAMERS1989M302400:20:5200:20:5444-
#12 3791020Kujat JoannaGDYNIAKONTENER FORMY1988K305400:31:5200:33:44-125
#13 3281021Foks MichałGDAŃSK1981M3011100:29:5000:31:45234-
#14 3461022Rossa PrzemyslawPRZYGODZICE1974M406200:30:3700:32:26242-
#15 3221023Okapiec DagmaraPRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K304000:29:3200:31:04-92
#16 2241024Kobaka WeronikaGDANSKJEPPESEN RUNNING TEAM1988K301500:26:4700:28:20-44
#17 1671026Chojnowski RafałEŁKLECIMY TUTEJ1992M202100:25:0400:26:38142-
#18 4591028Zieńczuk PiotrGDAŃSKGDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE1976M408100:37:1000:39:08286-
#19 2141030Gołowienko MarekGDAŃSKS.M. VII DWÓR1985M308200:26:3500:28:16174-
#20 2381032Grzesik WojciechBANINO1985M309300:27:1200:28:55191-
#21 1621034Gruchała AgnieszkaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K40600:24:5800:25:02-24
#22 4131036Kandybowicz MaciejGDYNIA1982M3012300:33:2600:35:08268-
#23 4091039Anszperger BogdanGDYNIA1954M60700:33:1000:34:52267-
#24 4431040Michalak MagdaGDAŃSKŻARTA WATAHA1977K405100:35:3400:37:13-163
#25 2611041Zelewska MartaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401700:27:4900:27:55-58
#26 2331042Dragan KarolGDYNIA1974M404200:27:0800:27:13187-
#27 1371043Krajewski MateuszGDYNIACHWARZNO WICZLINO BIEGA1981M305500:24:1400:24:17120-
#28 4491044Kromer ElżbietaGDAŃSK1972K405300:36:0200:37:48-167
#29 4711045Anszperger AnnaGDYNIASZPRYCHY1954K60600:38:1800:40:10-182
#30 891046Werner IreneuszŚWIECIEO-SOWA BIEGA1983M304200:22:3100:22:3679-
#31 1701047Pryśko-Grobelna MałgorzataGDAŃSKPRZYTULNA TEAM1985K30800:25:1900:25:28-27
#32 1031048Jeremicz MarcinGDANSKSZTAFETA NADZIEI1979M401700:23:0700:23:1792-
#33 3421049Nielek TomaszSTRZEBIELINO1975M406100:30:2800:32:21240-
#34 4051050Adamowski AndrzejELBLĄGUNICORNTEAM1979M407400:33:0200:34:40265-
#35 771051Pędziszewski PiotrGDAŃSKVAI ALTO1984M303700:22:1300:22:1870-
#36 2321052Gajdus WiktorGDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA1982M309200:27:0600:28:46186-
#37 1611053Czerwiński MarcinPRUSZCZ GDAŃSKI1984M306600:24:5600:26:31138-
#38 4201054Konstantynowicz AlicjaGDYNIAOKAS GDYNIA1983K306000:33:5200:35:44-148
#39 1201055Sanner MarcinGDYNIAPOWSINOGA1982M305000:23:4600:23:49106-
#40 3021056Skibiński MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1995M202800:29:1300:31:02222-
#41 3841058Jakubowski PiotrGDYNIASCALAR1970M406800:32:0300:33:45256-
#42 4691061Pawlak KatarzynaGDYNIA1975K405800:38:1600:39:59-181
#43 1211062Zieliński JacekREDABIEGAMYRAZEM.PL1969M50500:23:4700:23:51107-
#44 2191064Karbowski MichałGDAŃSK1985M308500:26:4400:28:23177-
#45 3111065Kruszyńska MagdalenaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980K303700:29:2100:30:55-86
#46 1831067Raczyńska EwaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1978K40900:25:4700:25:52-31
#47 2681068Gacka KatarzynaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401900:27:5700:29:40-62
#48 2741069Dalecka DorotaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980K302500:28:1300:28:23-64
#49 1491070Pepłowski BartłomiejGDAŃSK1983M306200:24:3400:26:07129-
#50 1461071Rzepecki RadekGDAŃSK1979M402700:24:2500:26:10126-
#51 4471072Źrebiec KlaudiaGDAŃSKTRIMAMA TEAM1994K202400:36:0000:37:47-165
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3351073Kostrzewa-Cembor UrszulaGDANSKUKS ŻABIANKA GDANSK1957K60300:30:0300:31:42-98
#53 3081075Chyła AgnieszkaGDYNIA1984K303600:29:2000:31:00-85
#54 421080Raszewski MateuszGÓRA42.195 WEJHEROWO1988M302300:20:4700:20:4942-
#55 211081Wojnowski MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1984M301000:19:3100:19:3121-
#56 721082Konieczki DariuszWEJHEROWOMAJA TEAM1977M401000:22:0400:22:0766-
#57 3361084Orłowska AgataGDYNIASZORSTKIESUKI1982K304300:30:0400:31:52-99
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61087Gumkowski SzymonGDAŃSKZORZA GDYNIA1999M20300:17:4700:17:486-
#59 581089Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 WEJHEROWO1988M303100:21:2600:21:2856-
#60 3691090Gumkowski DarekGDAŃSK1973M406600:31:2900:33:14251-
#61 4771091Gumkowska LilianaGDAŃSK1976K406200:39:5300:41:38-187
#62 2151094Świątkowski DawidŁÓDŹF3TEAM1987M308300:26:3600:28:24175-
#63 3291095Poreda PiotrKOWALEF3TEAM1986M3011200:29:5000:31:41235-
#64 651096Jędrkowiak PiotrPACZEWO1988M303300:21:4100:21:4460-
#65 3771098Sarnowska AleksandraGDYNIAKONTENER FORMY1979K403800:31:5000:33:44-123
#66 3041100Barczak KarolGDAŃSK1984M3010600:29:1400:30:51223-
#67 1191101Szumski WaldemarGDAŃSKO-SOWA BIEGA1979M402200:23:4500:23:52105-
#68 2451102Zygry-Wiśniewska KarolinaGDAŃSKGEMINI POLSKA TEAM1979K401500:27:1900:27:29-52
#69 4011103Surmacz AnitaOTOMIN2002K16800:32:4800:34:26-138
#70 3631104Romanowska BeataGDYNIARUN VEGAN TEAM1964K50500:31:1300:32:53-115
#71 511107Ickowski TomaszGDYNIALKS ZORZA GDYNIA2002M161000:21:1400:21:1550-
#72 761108Hojnowski PawelGDAŃSKF3TEAM1976M401300:22:0900:22:1069-
#73 311109Kepka GrzegorzWEJHEROWOMAJA TEAM1989M301600:20:1900:20:1931-
#74 251110Wronka CezaryGDAŃSKBIKE U UP1986M301400:19:5400:19:5425-
#75 3551111Latosińska KamilaGDAŃSKO-SOWA BIEGA1987K304900:30:4900:32:29-109
#76 3211114Waszczuk IzabelaGDYNIAKONTENER FORMY1991K201400:29:3200:31:24-91
#77 4641115Czoska AnettaGDYNIAKONTENER FORMY1977K405700:37:4400:39:37-177
#78 661118Paracki TomaszSIERAKOWICEF3TEAM1992M201000:21:4400:21:4761-
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !971119Lipko AdriannaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1988K30200:22:5500:22:59-11
#80 2491120Wolański TomaszRUMIAOIRP GDAŃSK1976M404600:27:2300:27:28196-
#81 1361121Łucka-Wowczuk KingaGDYNIAZORZA GDYNIA2002K16400:24:1400:24:17-17
#82 1341122Miller BartoszGDAŃSKACXIOM1980M305400:24:0800:25:43118-
#83 3071123Atraszkiewicz MagdaGDAŃSKTRIWISE1974K402500:29:2000:30:54-84
#84 2961124Grębecka MagdalenaGDAŃSKTEAM KOPEĆ1984K303100:29:0400:30:41-76
#85 701125Nuszel PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1983M303600:21:5100:21:5464-
#86 2121127Latosinski JacekGDANSKO-SOWA BIEGA1985M308100:26:3100:26:50172-
#87 2901128Stoltmann PaulinaGDAŃSK1982K302900:28:5100:30:29-73
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2171129Potrykus MałgorzataKOLECZKOWO GM. SZ/ SYSTEM-MEDIA TEAM RUNPASSION.PLTEAM1969K50100:26:4200:26:58-42
#89 2291130Osowski KornelTARGANICE1988M309000:26:5200:28:31184-
#90 171134Burczyk RobertKLESZCZEWO KOŚCIERSKIEZORZA GDYNIA1994M20500:19:0900:19:1117-
#91 491135Pikul GrzegorzGDANSKO-SOWA BIEGA1983M302600:20:5900:21:0248-
#92 3671136Sikorska AgnieszkaSOPOT1976K403500:31:2700:33:04-117
#93 3821140Bartsch AleksandraGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1988K305600:31:5800:33:53-127
#94 4161141Żuchowska AlicjaGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1979K404500:33:2800:35:22-146
#95 1231142Krzyśko KrzysztofBANINOKUJAWSCY RUNNERS1981M305100:23:5100:23:57109-
#96 3401144Radzieńska KamilaGDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1983K304500:30:1700:32:17-102
#97 3301145Gumiela PiotrGDAŃSKGUMISIOLANDIA1980M3011300:29:5100:31:24236-
#98 3011146Gumiela KatarzynaGDAŃSKGUMISIOLANDIA1984K303400:29:1300:30:45-80
#99 2251147Karpiński ZbigniewGDAŃSK1969M501000:26:4900:28:24181-
#100 2531148Rybaczek RafałGOŚCICINORUNEDA1982M309700:27:2900:29:02198-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności