Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto #1

Wyniki - 27 października 2019, Gdańsk

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 223235Ptach JacekPRUSZCZ GDAŃSKI1973M404100:26:4700:28:29180-
#2 2241024Kobaka WeronikaGDANSKJEPPESEN RUNNING TEAM1988K301500:26:4700:28:20-44
#3 2251147Karpiński ZbigniewGDAŃSK1969M501000:26:4900:28:24181-
#4 22692Sollich JakubGDAŃSKDZIEKIE ŻYCIE RUNNING TEAM1980M308800:26:5000:26:52182-
#5 227165Paszkowski TadeuszGDYNIAOSTEO-SPORT TEAM1984M308900:26:5100:28:30183-
#6 2281330Pesta AnnaGDYNIAUKS "AZYMUT45"2003K16600:26:5200:27:00-45
#7 2291130Osowski KornelTARGANICE1988M309000:26:5200:28:31184-
#8 230198Wolny MarcinROTMANKADBK GDAŃSK1982M309100:26:5600:28:39185-
#9 2311298Górecka-Mitoraj JustynaCHOJNICEPRZYJACIELE W BIEGU1982K301600:26:5700:27:04-46
#10 2331042Dragan KarolGDYNIA1974M404200:27:0800:27:13187-
#11 23484Richert HenrykTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1971M404300:27:0900:27:12188-
#12 23581Richert DanutaTUCHOMMOTYWATORNIA TEAM1977K401200:27:1100:27:16-47
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2361235Goliński JanuszFROMBORK1953M60200:27:1200:29:06189-
#14 237237Kwiatkowski TomaszŁĘGOWO1978M404400:27:1200:28:54190-
#15 2381032Grzesik WojciechBANINO1985M309300:27:1200:28:55191-
#16 2391236Kłos JaninaGDAŃSKF3TEAM1980K301700:27:1500:28:47-48
#17 240219Szemro KatarzynaGDAŃSKASPIRE POWER CLUB1973K401300:27:1600:28:49-49
#18 24168Wójcik MałgorzataGDAŃSKO-SOWA BIEGA1974K401400:27:1600:28:52-50
#19 2421174Hinc StanisławKOWALEPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON1980M309400:27:1800:28:56192-
#20 243200Siewert-Smigowski PiotrGDAŃSK1979M404500:27:1800:28:59193-
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24455Grabowska MarzenaGDAŃSKŻARTA WATAHA1969K50200:27:1900:28:56-51
#22 2451102Zygry-Wiśniewska KarolinaGDAŃSKGEMINI POLSKA TEAM1979K401500:27:1900:27:29-52
#23 2461190Poreda AnnaKOWALEF3TEAM1989K301800:27:1900:28:58-53
#24 2471299Jabłoński MichałGDAŃSKO-SOWA BIEGA1984M309500:27:2100:28:56194-
#25 248225Michta BartłomiejGDAŃSK1986M309600:27:2300:29:10195-
#26 2491120Wolański TomaszRUMIAOIRP GDAŃSK1976M404600:27:2300:27:28196-
#27 2501223Lubińska IzabelaKOŚCIERZYNABIEGIEM KU MARZENIOM1975K401600:27:2500:27:37-54
#28 2511180Beginski SławomirKOWALESPEEEEEEED1978M404700:27:2700:29:06197-
#29 2521365Kopczyńska MonikaGDAŃSK1980K301900:27:2800:29:02-55
#30 2531148Rybaczek RafałGOŚCICINORUNEDA1982M309700:27:2900:29:02198-
#31 2541188Kwiecień MałgorzataGDAŃSKYNOTEAM1988K302000:27:3200:27:32-56
#32 255126Iefymenko OleksandrSOPOTSLAD JEZA1979M404800:27:3400:29:31199-
#33 25645Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M501100:27:3400:29:17200-
#34 25783Łądkowski WojciechGDYNIAOKAS GDYNIA1978M404900:27:3500:29:08201-
#35 2581239Cudnowski LeszekGDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL1970M405000:27:3600:29:21202-
#36 25953Janczak HaniaPSZCZÓŁKIDREAM TRI TEAM1987K302100:27:3900:29:13-57
#37 260164Grzeszczak AdamGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1971M405100:27:4400:29:24203-
#38 2611041Zelewska MartaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401700:27:4900:27:55-58
#39 2621211Dolińska KarolinaŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERS1985K302200:27:5000:28:03-59
#40 2641185Kaliczyńska WiolettaRUMIAPARKRUN RUMIA1978K401800:27:5100:29:23-60
#41 2651264Witkowska BeataPAJĘCZNO#KASZANIENAMOKA1982K302300:27:5300:29:30-61
#42 266167Wiechowski RadosławMORĄG#PANZAPARATEMTEAM1988M309800:27:5400:29:42205-
#43 26727Rudnicki MaciejGDYNIAASPIRE POWER CLUB1985M309900:27:5500:29:52206-
#44 2681068Gacka KatarzynaGDYNIAMEWA GDYNIA1977K401900:27:5700:29:40-62
#45 2691256Laszczyk NadjaREDARUNEDA1983K302400:27:5700:29:33-63
#46 27042Mroczek RobertRUMIAPARKRUN RUMIA1972M405300:27:5800:29:33207-
#47 2711245Thrun MikołajGDAŃSKFAST FOOT1982M3010000:28:0200:30:44208-
#48 2721171Wytrwał TomaszGDYNIA1970M405400:28:0600:28:06209-
#49 2731355Kuc MirosławBYSTRA1974M405500:28:0600:29:40210-
#50 2741069Dalecka DorotaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1980K302500:28:1300:28:23-64
#51 275210Matczyński MarekGRUDZIĄDZGKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ1960M501200:28:1500:29:55211-
#52 276236Gadamska-Kabata PaulinaGDAŃSK1982K302600:28:1800:29:56-65
#53 2771336Śmiech KrzysztofGDAŃSKKDATP1982M3010100:28:2100:30:01212-
#54 278186Borcowski JanuszGDYNIABIKE U UP/WETERYNEK.PL1965M501300:28:2200:29:58213-
#55 279175Zieliński TomaszGDYNIA1974M405600:28:2300:29:55214-
#56 2801194Rinc MałgorzataGDYNIA1988K302700:28:2300:28:34-66
#57 2811151Pupiec MariuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1969M501400:28:3100:30:16215-
#58 2821346Szpek PawełGDAŃSK1983M3010200:28:3500:30:19216-
#59 283197Woźniak-Piernicka AnetaKARCZEMKI1980K302800:28:3600:30:11-67
#60 28593Paczkowski KonradGDAŃSK1986M3010300:28:3800:30:26217-
#61 2861173Lewandowska JustynaGDAŃSK1970K402100:28:4000:30:14-69
#62 2881008Witt DorotaGDYNIAMOTYWATORNIA TEAM1992K201200:28:4300:30:29-71
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289134Łakomska BarbaraGDYNIA1956K60200:28:4800:30:24-72
#64 2901128Stoltmann PaulinaGDAŃSK1982K302900:28:5100:30:29-73
#65 2911203Witkowski PiotrGDYNIA1986M3010400:28:5400:30:44218-
#66 293116Miąskowski JacekMISZEWKOKUJAWSCY RUNNERS1970M405700:28:5800:30:34219-
#67 2941201Hinc IwonaŻUKOWO-BORKOWOKUJAWSCY RUNNERS1975K402300:28:5800:30:34-75
#68 29589Niekurzak KrzysztofGDYNIAOKAS GDYNIA1979M405800:29:0100:30:51220-
#69 2961124Grębecka MagdalenaGDAŃSKTEAM KOPEĆ1984K303100:29:0400:30:41-76
#70 297109Mizera ArturMYŚLENICE1989M3010500:29:0600:31:03221-
#71 2981362Dużyńska AgataGDAŃSKSPORTERO1986K303200:29:0600:30:47-77
#72 2991226Rogowska MonikaGDYNIA1979K402400:29:1100:30:46-78
#73 300176Mikołajczyk AnnaJUSZKOWOZAWSZE DO METY1982K303300:29:1200:30:52-79
#74 3011146Gumiela KatarzynaGDAŃSKGUMISIOLANDIA1984K303400:29:1300:30:45-80
#75 3021056Skibiński MichałGDAŃSKDREAM TRI TEAM1995M202800:29:1300:31:02222-
#76 3031254Reclaf DariaBORZESTOWO1992K201300:29:1300:30:55-81
#77 3041100Barczak KarolGDAŃSK1984M3010600:29:1400:30:51223-
#78 3051006Mruk-Kozłowska MałgorzataGDAŃSK1981K303500:29:1400:30:57-82
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3061232Głuszek BożenaGDYNIA1963K50300:29:1700:30:50-83
#80 3071123Atraszkiewicz MagdaGDAŃSKTRIWISE1974K402500:29:2000:30:54-84
#81 3081075Chyła AgnieszkaGDYNIA1984K303600:29:2000:31:00-85
#82 30996Myśkiewicz ZbigniewSTRASZYNGRUPA DBK GDAŃSK1987M3010700:29:2000:31:04224-
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3101324Lenkiewicz RyszardGDAŃSKMARATONYPOLSKIE.PL TEAM1957M60300:29:2100:30:59225-
#84 313183Wróblewska BeataGDAŃSKO-SOWA BIEGA1973K402600:29:2100:31:01-87
#85 3141219Liszewski PawełGDAŃSK1990M202900:29:2200:31:16227-
#86 3151220Nijak JolantaGDAŃSK1988K303800:29:2200:31:16-88
#87 3161199Spisak KatarzynaGDAŃSK1981K303900:29:2400:31:18-89
#88 3171304Matuszczyk MateuszGDAŃSK1985M3010900:29:2600:31:07228-
#89 3181361Feret JoannaSOPOT1976K402700:29:2700:31:07-90
#90 3191243Zielinski PawelGDANSK1986M3011000:29:2700:31:17229-
#91 3201208Welm GrzegorzCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1970M405900:29:3000:31:07230-
#92 3211114Waszczuk IzabelaGDYNIAKONTENER FORMY1991K201400:29:3200:31:24-91
#93 3221023Okapiec DagmaraPRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K304000:29:3200:31:04-92
#94 3231166Weiland KarinaSOPOT1977K402800:29:3500:31:07-93
#95 324102Meyer AdrianaPOGORZEOKAS GDYNIA1984K304100:29:3700:31:11-94
#96 3251296Borowik KrzysztofOLSZTYNRYSZARD BIEGAJ1993M203000:29:4300:31:28231-
#97 32654Kopeć ZdzisławGDAŃSK1963M501500:29:4400:31:28232-
#98 327202Kohnke TomaszGDAŃSKBBL AWFIS GDAŃSK1969M501600:29:4500:31:48233-
#99 3281021Foks MichałGDAŃSK1981M3011100:29:5000:31:45234-
#100 3291095Poreda PiotrKOWALEF3TEAM1986M3011200:29:5000:31:41235-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności