Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ITAKA Tarnowska Dyszka

Wyniki - 27 października 2019, Tarnów

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 201400Hubert WójcioM1976POLRUNONLINE.PLSZCZAWNICA00:46:1000:45:43M->44162
#2 202708Mariusz GrabowskiM1982POL#ADAMCZERWIŃSKITEAM / WOODWARD RUNNERSKRAKÓW00:45:5300:45:43163
#3 203319Waldemar DudaM1977POLTARNOWSKI KLUB KARATE SHINKYOKUSHINTARNÓW00:45:5000:45:44164
#4 204176Jacek GolińskiM1975POLNAUKA BIEGATRZEBINIA00:46:4800:45:44M->44165
#5 205265Włodzimierz KęderM1966POLITMBWKRAKÓW00:46:1000:45:45M45+28
#6 206499Adam KukułkaM1997POLKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWARYGLICE00:46:0000:45:49M->44166
#7 207184Magdalena OświęcimkaK1994POLITMBW KRAKÓWWILKOWICE00:46:2100:45:49K->4412
#8 208627Dariusz StelmachM1983POLBIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓW00:46:2300:45:50M->44167
#9 209445Witold MusiałM1976POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓW00:46:0100:45:51M->44169
#10 210423Paweł ZiębaM1976POLANDRZEJ TOKARZ GROUPŁUŻNA00:46:1700:45:51M->44168
#11 211231Sławomir AugustynM1985POLCIAOCIAOSOPHIA.PLTARNÓW00:46:1600:45:53M->44170
#12 212220Paweł DziedzicM1982POLTARNÓW00:46:1800:45:54M->44171
#13 213371Izydor NowakowskiM1977POLRUNONLINE.PLWIELICZKA00:46:1200:45:55M->44172
#14 214616Michał ŻmudaM1995POLWYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJTARNÓW00:46:4100:45:57M->44173
#15 215359Tomasz BarćM1975POLKRAKÓW00:46:0800:45:58M->44174
#16 216374Ryszard GałkaM1965POLBARCABRZESKO00:46:0500:45:58M45+29
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !217623Elżbieta KrólK1971POLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:46:1400:45:58K45+2
#18 218291Anna GacaK1982POLTARNÓW00:46:3400:46:06K->4413
#19 219813Angelika PapiernikK1987POLBRAKSKUROWA00:46:2400:46:06K->4414
#20 220150Andrzej MamicaM1979POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:46:3700:46:07M->44175
#21 221832Dorota DudziakK1986POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓW00:46:1900:46:09K->4415
#22 222251Edward OliwaM1961POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:46:4300:46:10M45+30
#23 223157Daniel PrażmowskiM1981POLDZIKIE MUSTANGIGŁOWACZOWA00:46:5000:46:21M->44176
#24 224718Dawid MarecikM1988POLKRAKÓW00:47:0800:46:24M->44178
#25 225551Andrzej BaranM1975POLJODŁOWAJODŁOWA00:46:2400:46:24M->44177
#26 226243Kamil ŁukajczykM1992POLKPRM_INFRASTRUKTURA.JAWORZNO00:46:4300:46:24M->44179
#27 227824Marcin GromadzkiM1980POLKS METAL TARNÓWSZCZEPANOWICE00:47:0900:46:28M->44180
#28 228391Janusz RzepkaM1972POLTARNÓW00:46:4800:46:28M45+31
#29 229145Elżbieta BrzeskaK1986POLLACHO TEAMKRAKÓW00:46:3900:46:30K->4416
#30 230512Agnieszka RyłkoK1987POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:47:0000:46:33K->4417
#31 231586Filip ŚcieżkaM1991POLAKTYWNA PLEŚNAPLEŚNA00:46:5100:46:33M->44181
#32 232468Dawid SkibaM1985POLABIKS REKLAMYTARNÓW00:46:5600:46:33M->44182
#33 233802Konrad SzzcerbinskiM1980POLŁYCZANKA00:46:4700:46:34M->44183
#34 234137Tomasz MalinaM1975POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:46:4500:46:40M->44184
#35 235338Bogusław IwańskiM1977POLNOWY SĄCZ00:46:4100:46:41M->44185
#36 236152Łukasz WolnyM1971POLTARNÓW00:47:0300:46:41M45+32
#37 237305Darek JamkaM1982POLTARNÓW00:46:5400:46:42M->44186
#38 238308Tadeusz KokoszkaM1953POLTARNÓW00:46:4800:46:45M45+33
#39 239453Krzysztof UlM1973POLKW KSIĘŻYCOWYTARNÓW00:47:1000:46:45M45+34
#40 240316Konrad WątrobaM1994POLCHOJNIK00:46:5100:46:46M->44187
#41 241469Grzegorz GołębiowskiM1977POLMBANKNOWY SĄCZ00:47:4300:46:49M->44188
#42 242628Andrzej PiotrM1979POLSAMOTNY WILKKRAKÓW00:47:0400:46:50M->44189
#43 243331Tomasz KędziorM1966POLONKOLOGIAPRYWATNIE.PLKRAKÓW00:47:1200:46:50M45+35
#44 244688Grzegorz OcłońM1972POLTARNÓW00:47:0600:46:50M45+36
#45 245491Sławomir KojderM1986POLWIERZAWICE00:47:1600:46:52M->44190
#46 24630Przemysław PanekM1994POLOSP ŻABNOŻABNO00:47:1800:46:53M->44191
#47 24720Piotr KaputaM1988POLKIELCE00:47:0700:46:54M->44192
#48 248638Daniel GrzybM1988POLTARNÓW00:47:1500:46:55M->44193
#49 249283Mariusz StarzecM1963POLTARNÓW00:47:1700:46:56M45+37
#50 250660Jarosław ChmajM1968POLBRATKOWICE00:47:3100:46:56M45+38
#51 251603Stanisław GrybelM1968POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMWIELICZKA00:47:1100:46:59M45+39
#52 252607Mateusz MoskalM1991POLTARNÓW00:47:1700:46:59M->44194
#53 253550Mariusz SzatkoM1964POLEKIPA Z TARNOWABRZOZÓWKA00:48:0000:47:02M45+40
#54 254334Rafał SkrzyńskiM1984POLRUNONLINENIEPOŁOMICE00:47:1800:47:04M->44195
#55 255524Mariusz KogutM1992POLŁĘKI DOLNE00:47:2100:47:06M->44196
#56 256632Bogusław WitekM1968POLAA TARNÓWTARNÓW00:47:2200:47:07M45+41
#57 257723Piotr StolarzM1981POLTARNÓW00:47:4900:47:08M->44198
#58 258686Mateusz ChwistekM2001POLCREATIVE TEAM BOCHNIA BIEGABOCHNIA00:47:3200:47:08M->44197
#59 259446Anna MusiałK1981POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓW00:47:2000:47:08K->4418
#60 260532Paweł BudzyńM1979POLDECATHLON TARNÓWTARNÓW00:47:1000:47:09M->44199
#61 261302Mariusz KuralM1973POLCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIA00:47:3400:47:11M45+42
#62 262576Marek SurmaczM1969POLTUCHÓW00:48:3200:47:13M45+43
#63 263856Piotr BorzędowskiM1974POLSZCZUCIN00:48:1800:47:14M45+44
#64 26423Władysław MetzlerM1963POLKRAKÓW00:47:3600:47:19M45+45
#65 265140Paweł MarcinkiewiczM1986POLMOGILANY00:47:5400:47:20M->44200
#66 266106Ewa LechK1990POLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:47:4200:47:21K->4419
#67 267569Piotr RadkowskiM1981POLTRIWISEKRAKÓW00:47:5700:47:24M->44201
#68 268766Marcin KopciaraM1986POLSTARISBUSKO-ZDRÓJ00:47:5200:47:24M->44203
#69 269317Piotr SarlejM1979POLMĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFASZCZEPANÓW00:47:4800:47:24M->44202
#70 270139Edyta SzczypkaK1995POLKASINKA MAŁA00:47:4000:47:26K->4420
#71 271449Marek WęgrzynM1986POLSOKÓŁ MASZKIENICE/ABBMASZKIENICE00:47:4900:47:27M->44204
#72 272816Kazimierz ZborowskiM1967POLVEGE RUNNERSKRYNICA ZDRÓJ00:47:4100:47:28M45+46
#73 273782Rafal WalnikM1973POLKRAKÓW00:47:4200:47:32M45+47
#74 274217Zbigniew BrodłoM1981POLLKS BURZYNTUCHÓW00:47:4500:47:33M->44205
#75 275678Mariusz GniadekM1986POLDECATHLON TARNÓW TEAMTARNÓW00:47:3400:47:34M->44206
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !276712Małgorzata DomaradzkaK1966POLBT WAGABUNDARZESZÓW00:47:4800:47:35M501
#77 277854Oliwia MichońK2005POLTARNÓW00:47:5600:47:38K->4421
#78 278501Daniel KicaM1980POLGO APTIV!WIELICZKA00:48:0400:47:41M->44207
#79 279828Michał CiubaM1990POLTARNÓW00:48:0600:47:42M->44209
#80 280279Krzysztof KotarbaM1981POLŚWIĄTNIKI GÓRNEŚWIĄTNIKI GÓRNE00:48:1300:47:42M->44208
#81 28112Adam DudekM1974POLSZWADRON WILKÓW ALFABOBROWA00:48:1700:47:44M45+48
#82 28263Jarek BaradziejM1980POLZACZARNIE00:47:5700:47:44M->44210
#83 283277Wojciech BednarenkoM1981POLWHBOTARNÓW00:48:4400:47:46M->44211
#84 284582Maciej IrlaM1995POLSZCZUCIN00:48:1900:47:49M->44212
#85 285685Andrzej RokitaM1978POLRUDA KOŚCIELNA00:48:1100:47:49M->44213
#86 286192Michał RozwadowskiM1984POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:48:2100:47:49M->44214
#87 287224Piotr RyńskiM1984POLPO ZDROWIESZCZUCIN00:48:2300:47:51M->44215
#88 288194Alicja Piekarska-NajbartK1969POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:48:2200:47:52K45+4
#89 28979Jacek DrwalM1970POLLEGIONY PLEŚNEJPLEŚNA00:47:5700:47:53M45+49
#90 290741Jakub DuśM1993POLKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMBOCHNIA00:48:2300:47:57M->44216
#91 29175Marek SokółM1988POLGŁOGÓW MAŁOPOLSKI00:48:4300:48:01M->44218
#92 292538Marcin KoczwaraM1982POLNETHORIZONTARNÓW00:48:4400:48:01M->44217
#93 29351Grzegorz PradelM1963POLWOJSKO POLSKIEKRAKÓW00:48:3000:48:01M45+50
#94 294204Marcin TokarzM1985POLTARNÓW00:48:2300:48:03M->44219
#95 295755Marcin MagieraM1988POLTARNÓW00:48:2400:48:03M->44220
#96 296427Sławomir SmulskiM1976POLDOBCZYCE00:48:4100:48:06M->44221
#97 297208Krzysztof KoniecznyM1984POLGANG ŚCIGACZYŁĘG TARNOWSKI00:48:3700:48:06M->44222
#98 298785Monika KucK1980POLDOTFIZJOKRAKÓW00:48:3700:48:09K->4422
#99 299488Mariola MazurK1987POLDZIKIE MUSTANGIDĘBICA00:48:2200:48:09K->4423
#100 300680Mariusz BrzanaM1975POLKRAKÓW00:48:4100:48:10M->44223

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności