Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ITAKA Tarnowska Dyszka

Wyniki - 27 października 2019, Tarnów

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 502202Jerzy KoptaM1945POLCWAŁUJĄCE DZIADKIKRAKÓW00:54:4500:54:06M45+96
#2 442711Marian NowotnyM1950POLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄDAMIENICE00:52:3700:52:19M45+85
#3 238308Tadeusz KokoszkaM1953POLTARNÓW00:46:4800:46:45M45+33
#4 339227Jozef DzikowskiM1953POLKB PERLATYMOWA00:49:1900:49:05M45+56
#5 653318Irena WiatrK1955POLDĄBROWA TARNOWSKA01:01:3401:01:20K45+24
#6 348417Janusz SamolewiczM1955POLHANDLOPEX RZESZÓWRZESZÓW00:49:3500:49:18M45+59
#7 329835Ignacy WątrobaM1957POLTARNÓW00:49:5800:48:54M45+54
#8 381810Piotr RękasM1958POLRAPTOWNITARNÓW00:51:1000:50:19M45+71
#9 321650Henryk SmagaczM1958POLDĘBICKIE GEPARDYSTARA JASTRZĄBKA00:49:0600:48:41M45+53
#10 36171Janusz PodgórskiM1959POLOSKARJAKLECIE00:50:1000:49:33M45+65
#11 106801Stanisław RadzikM1959POLSIEPRAWSKA PIĄTKAŁYCZANKA00:42:4400:42:33M45+13
#12 678798Krzysztof FikasM1959POLMYŚLENICE01:03:2601:03:21M45+113
#13 69597Małgorzta FudalaK1959POLBRZESKO01:06:5701:06:07K45+29
#14 473760Wojciech MalinowskiM1959POLTRZEMEŚNIA00:54:1500:53:17M45+91
#15 54631Robert PiszM1959POLJASŁO00:56:0600:55:18M45+101
#16 78850Leszek BehounekM1959POLTOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANE00:41:0500:40:59M45+9
#17 634147Andrzej MaślankaM1960POLTARNÓW01:01:0300:59:54M45+110
#18 722321Hanna JakubekK1960POLSKAWINA BIEGASKAWINA01:11:4201:10:36K45+30
#19 401493Dariusz SurowiecM1961POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMWIELICZKA00:51:2900:50:52M45+75
#20 658851Małgorzata BehounekK1961POLTOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANE01:02:2301:01:38K45+25
#21 422719Ewa WójcikK1961POLWM TRISELFKRAKÓW00:52:0700:51:51K45+9
#22 222251Edward OliwaM1961POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:46:4300:46:10M45+30
#23 351559Włodzimierz ForyśM1962POLULKS TECHNIK TRZCINICAJASŁO00:50:1300:49:20M45+60
#24 359731Robert PiłatM1962POLOSKARJABRZOSTEK00:50:0800:49:30M45+63
#25 181362Antoni TarczońM1963POLAMATOR BIEGANIATARNÓW00:45:0600:45:05M45+24
#26 198410Michał KarczM1963POLBORKÓW00:46:0100:45:40M45+27
#27 249283Mariusz StarzecM1963POLTARNÓW00:47:1700:46:56M45+37
#28 508386Jacek ZyguckiM1963POL#BIEGAMZZYGUCKIMTARNÓW00:55:0200:54:20M45+97
#29 26423Władysław MetzlerM1963POLKRAKÓW00:47:3600:47:19M45+45
#30 54856Józef KaniaM1963POLSTRÓŻE00:55:3000:55:28M45+102
#31 29351Grzegorz PradelM1963POLWOJSKO POLSKIEKRAKÓW00:48:3000:48:01M45+50
#32 357242Andrzej MikrutM1964POLRYGLICE00:49:4800:49:29M45+62
#33 464398Andrzej KubisztalM1964POLCUKIERNIA KUDELSKI TARNÓWTARNÓW00:53:2000:53:06M45+90
#34 253550Mariusz SzatkoM1964POLEKIPA Z TARNOWABRZOZÓWKA00:48:0000:47:02M45+40
#35 354347Anna KusionK1965POLTARNÓW00:49:3500:49:22K45+6
#36 216374Ryszard GałkaM1965POLBARCABRZESKO00:46:0500:45:58M45+29
#37 500236Wiesław WiktorM1965POLDĘBICKIE GEPARDYSTRASZĘCIN00:54:3400:54:05M45+95
#38 588415Aleksandra MalikK1965POLRZESZOWSKI HASACZRZESZÓW00:58:2300:57:15K45+19
#39 183852Dariusz SerafinM1966POLTG. SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANE00:45:1800:45:06M45+25
#40 205265Włodzimierz KęderM1966POLITMBWKRAKÓW00:46:1000:45:45M45+28
#41 243331Tomasz KędziorM1966POLONKOLOGIAPRYWATNIE.PLKRAKÓW00:47:1200:46:50M45+35
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !276712Małgorzata DomaradzkaK1966POLBT WAGABUNDARZESZÓW00:47:4800:47:35M501
#43 310581Krzysztof KrawiecM1966POLADAMÓWKA00:48:4800:48:21M45+51
#44 314158Robert LipińskiM1966POLBOPKDMWTARNÓW00:48:4200:48:23M45+52
#45 365527Jacek KudłaM1967POLDOBCZYCE00:50:0000:49:44M45+66
#46 378639Krzysztof KolbuszM1967POLKS KYOKUSHIN KARATE SEIKENTARNÓW00:50:1200:50:10M45+70
#47 731483Ryszard PajuraM1967POLGRABINY01:13:0201:11:57M45+118
#48 488256Bogdan JanikM1967POLNOWY TARG RUNNERSNOWY TARG00:54:1100:53:41M45+93
#49 492739Andrzej DziedzicM1967POLBHPDĄBROWA TARNOWSKA00:54:0100:53:50M45+94
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5272Grzegorz CzyżM1967POLGRUPA AZOTY AUTOMATYKA TARNÓWBOGUMIŁOWICE00:35:0100:35:00M45+1
#51 272816Kazimierz ZborowskiM1967POLVEGE RUNNERSKRYNICA ZDRÓJ00:47:4100:47:28M45+46
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29455Józef RojekM1967POLORŁY Z ROPCZYCROPCZYCE00:38:0100:38:00M45+3
#53 50701Maciej NosekM1967POLSALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIA00:39:4700:39:38M45+6
#54 595354Aleksander StefanM1967POLNAUKA BIEGARUDAWA00:58:3800:57:35M45+107
#55 250660Jarosław ChmajM1968POLBRATKOWICE00:47:3100:46:56M45+38
#56 251603Stanisław GrybelM1968POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMWIELICZKA00:47:1100:46:59M45+39
#57 256632Bogusław WitekM1968POLAA TARNÓWTARNÓW00:47:2200:47:07M45+41
#58 38344Bogusław OpryszekM1968POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:38:4400:38:43M45+5
#59 562859Elżbieta PabianK1968POLEKIPA Z TARNOWANIEDOMICE00:56:2000:56:01K45+17
#60 313451Monika BarańskaK1968POLKRAKÓW00:48:5100:48:23K45+5
#61 577484Agata PajuraK1968POLGRABINY00:57:5300:56:49K45+18
#62 89575Piotr JastrząbM1968POLDEKANLESKO00:41:4100:41:33M45+11
#63 603266Urszula KęderK1968POLITMBWKRAKÓW00:58:3400:58:09K45+20
#64 94754Jerzy GąciarzM1968POLKOSZYCE WIELKIE00:42:1200:41:57M45+12
#65 13893Janusz ZatorM1969POLDĘBICKIE GEPARDYMOKRE00:43:5800:43:39M45+19
#66 412104Adam WytrwałM1969POLKRISTEK TEAMTARNOW00:51:5500:51:19M45+78
#67 668495Zygmunt MichalikM1969POLPODŁĘŻE01:03:3201:02:25M45+111
#68 413368Marta LipińskaK1969POLPTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWZBYLITOWSKA GÓRA00:51:3700:51:21K45+8
#69 262576Marek SurmaczM1969POLTUCHÓW00:48:3200:47:13M45+43
#70 288194Alicja Piekarska-NajbartK1969POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:48:2200:47:52K45+4
#71 563498Tadeusz KukułkaM1969POLRYGLICE00:56:2400:56:02M45+104
#72 166257Marcin FlorekM1970POLMĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAPILZNO00:44:4300:44:36M45+21
#73 705101Sławomir KoziaraM1970POLTARNÓW01:08:3501:07:39M45+116
#74 4537Tomasz BogutynM1970POLBIURO MTBDĄBROWA TARNOWSKA00:53:1900:52:40M45+86
#75 535358Andrzej SzczepockiM1970POLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICE00:55:4800:55:01M45+99
#76 28979Jacek DrwalM1970POLLEGIONY PLEŚNEJPLEŚNA00:47:5700:47:53M45+49
#77 567546Mariusz ZmyjM1970POL#ADAMCZERWIŃSKITEAMWIELICZKA00:56:3300:56:13M45+105
#78 75757Paweł KostrzewaM1970POLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:40:5600:40:53M45+8
#79 109249Marek StańczykM1971POLK.S. RYGLICERYGLICE00:42:4700:42:36M45+14
#80 369330Maciej WicherekM1971POLITMBWKRAKÓW00:50:1500:49:52M45+67
#81 627100Stanisław KlonowiczM1971POLHUNTERS OCR TEAMTARNÓW01:00:1100:59:27M45+108
#82 631857Marcin MrózM1971POLKRAKÓW01:00:1700:59:44M45+109
#83 396593Krzysztof KwiatkowskiM1971POLTARNÓW00:50:5200:50:43M45+74
#84 665206Beata KrużelK1971POLHUSARIA RACE TEAMTARNÓW01:03:1501:02:04K45+26
#85 165767Tomasz GomulecM1971POLTACTICA TEAMKRAKÓW00:44:4700:44:36M45+22
#86 434304Andrzej SakM1971POLEKIPA Z TARNOWATARNÓW00:53:0600:52:08M45+81
#87 441298Rafał DybkaM1971POLTARNÓW00:52:5800:52:18M45+84
#88 462657Bogusław MarciszM1971POLWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ RZESZÓWRZESZÓW00:53:1300:53:0089
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !217623Elżbieta KrólK1971POLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:46:1400:45:58K45+2
#90 48324Janina MikulecK1971POLTARNÓW00:54:3000:53:36K45+12
#91 236152Łukasz WolnyM1971POLTARNÓW00:47:0300:46:41M45+32
#92 513353Edyta StefanK1971POLNAUKA BIEGARUDAWA00:55:3700:54:33K45+16
#93 51188Jerzy PodgórskiM1971POLLACHO TEAMKRAKÓW00:39:4300:39:41M45+7
#94 576742Andrzej MajchrowiczM1971POLKLUB BIEGACZA PROVIDENTKROŚCIENKO WYŻNE00:57:4700:56:48M45+106
#95 84758Jan HulbojM1971POLSP13 RZESZÓWRZESZOW00:41:2400:41:19M45+10
#96 343290Marcin SkóraM1971POLTARNÓW00:49:5600:49:13M45+57
#97 355159Wojtek PamułaM1972POLWOODWARD RUNNERSBRZESKO00:49:4400:49:23M45+61
#98 619214Jola SzymeczkoK1972POLZABORZE01:00:0500:58:59K45+21
#99 370233Robert TokarzM1972POLTARNÓW00:50:1600:49:52M45+68
#100 409154Agnieszka RóżyckaK1972POLNAUKA BIEGAKRAKÓW00:52:1600:51:12K45+7

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności