Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Wyniki - 27 października 2019, Wągrowiec Skoki

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 20173Stachowski MateuszPoznańBiegnę bo chcę.1975M4054155-00:54:4202:01:1600:05:4402:00:58
#2 202125Kościelniak SzymonCzerwonakCzerwonak Biega1973M4055156-00:55:4902:01:3600:05:4502:01:18
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2034Plewińska RenataPoznań1969K502-4700:56:1002:01:4000:05:4602:01:31
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 204274Cerańska-Bednarek AnnaPoznańMaratończyk Poznań1967K503-4800:55:4102:02:0200:05:4702:01:51
#5 205137Andrzejewski BartoszMurowana GoślinaNowak Run1985M3058157-00:54:2402:02:3400:05:4802:02:18
#6 206316Małecki KacperWągrowiecBrak1999M1827158-00:48:0902:03:3100:05:5102:03:24
#7 207104Maciejewski BartłomiejRogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA1982M3059159-00:56:0102:03:5200:05:5202:03:35
#8 208277Szulc MirosławLubońLuboński Klub Biegacza1951M608160-00:56:3302:04:0100:05:5202:03:46
#9 209213Szmania MonikaMargoninWATAHA1981K3018-4900:55:1402:04:0600:05:5202:03:51
#10 210317Szmania SławomirMargoninWATAHA1981M3060161-00:55:1502:04:0700:05:5202:03:51
#11 211146Siedlecki GrzegorzMargoninWATAHA1980M3061162-00:55:1602:04:0700:05:5202:03:52
#12 212147Szmania MariuszMargoninWATAHA1983M3062163-00:55:1602:04:0700:05:5302:03:52
#13 213116Sierszchuła DanielRogoźno1994M1828164-00:54:0502:04:0900:05:5302:03:57
#14 21450Widziński BłażejWągrowiec1981M3063165-00:56:3302:04:4400:05:5402:04:30
#15 215264Czarnecki HubertSkoki1982M3064166-00:56:2502:05:3900:05:5702:05:21
#16 21652Danielewicz IzabelaPoznań1969K504-5000:56:5402:06:1700:05:5902:06:07
#17 21729Furmaniuk TomaszPoznańSPEED FREAKS1984M3065167-02:06:2500:05:5902:06:12
#18 21854Ciesielska HannaMurowana Goślina1983K3019-5100:56:0802:06:5900:06:0102:06:57
#19 219164Rogaliński JarosławSkoki1979M4056168-00:55:4302:07:0500:06:0102:06:42
#20 220232Nowak MichałPoznań1989M3066169-00:55:4502:07:3900:06:0302:07:26
#21 221247Niespodziana AnnaRogoźnoROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA1982K3020-5202:07:4200:06:0302:07:22
#22 22213Straburzyński GrzegorzPoznań1977M4057170-01:00:3502:08:2000:06:0402:07:54
#23 22362Rybak TomaszWągrowiec1984M3067171-00:59:1102:08:2100:06:0502:08:00
#24 224219Marcińczak ZbigniewKrzepiceZajączki Biegną1963M509172-01:00:3702:08:2500:06:0502:08:01
#25 225251Woga DawidPoznańKB DęBIEC1991M1829173-00:59:0902:08:3400:06:0502:08:25
#26 226273Furmanek MagdalenaŚroda Wlkp.SZNEKA RUNNERS TEAM1980K3021-5301:00:3802:08:3700:06:0502:08:16
#27 22765Grajkowski TomaszGniezno1968M5010174-01:00:3902:08:3700:06:0502:08:14
#28 228165Mazurek MieszkoPoznańMaratończyk Poznań1997M1830175-01:00:4002:08:4600:06:0602:08:25
#29 229320Grabiński WaldemarRogoźnoRogoziński Klub Biegacza1973M4058176-00:59:2502:09:0100:06:0602:08:42
#30 230276Kosiór MałgorzataRąbczynZabiegami PTTK1985K3022-5401:00:3802:09:0500:06:0702:08:43
#31 231293Kosiór MarcinRąbczynZabiegani PTTK Wągrowiec1983M3068177-01:00:3802:09:0500:06:0702:08:43
#32 232296Białas JerzyRogoźno1963M5011178-01:00:3902:09:3800:06:0802:09:16
#33 233187Borowski KrzysztofWapnoWJS Rosomak1988M3069179-00:58:3302:09:4800:06:0902:09:34
#34 234169Zalaszewski DawidWągrowiec1994M1831180-00:54:4202:09:5000:06:0902:09:45
#35 23525Wojtkowiak KamillaMieściskoWWW. KAMILASUKNIE.PL1973K4015-5500:59:3302:09:5100:06:0902:09:39
#36 2362Ignaczak DamianWągrowiecwww.kamilasuknie.pl1986M3070181-00:59:3302:09:5100:06:0902:09:39
#37 23724Wojtkowiak MariuszMieściskoMexyk Runn Team1970M4059182-00:59:3202:09:5100:06:0902:09:39
#38 238100Bresiński KazimierzWągrowiec1964M5012183-01:02:4402:09:5600:06:0902:09:34
#39 239272Łaskarzewska AnnaSkokiBeiersdorf sport team1992K1812-5601:00:0802:10:0000:06:0902:09:47
#40 240267Rojek MaciejPoznań1991M1832184-01:00:3802:10:2800:06:1102:10:04
#41 241259Pikuła MarcinSkoki1988M3071185-01:00:3902:10:2800:06:1102:10:05
#42 242223Wincenty-Cicha GrażynaPoznan1963K505-5701:00:1202:10:3000:06:1102:10:12
#43 243151Pawłowski MariuszGołańcz1979M4060186-01:01:3202:11:2200:06:1302:11:03
#44 24489Szymaniak PrzemysławPoznańTreningSportowy.pl1997M1833187-00:57:5002:11:3200:06:1402:11:16
#45 24598Paziewski AndrzejKowanówkoKuna Kowanówko1972M4061188-00:58:3202:11:3500:06:1402:11:27
#46 246234Gucińska SoniaWągrowiec1990K1813-5801:00:5002:12:2400:06:1602:12:07
#47 24764Olęderek MaciejPoznańKuna Kowanówko1969M5013189-01:00:3602:12:3200:06:1602:12:09
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !248304Kuklewska Ewawitobel1953K60+1-5901:01:1202:13:0900:06:1802:12:45
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24961Skibińska-Kot DanutaMurowana Goślina1958K60+2-6001:02:2802:13:1200:06:1802:12:50
#50 250224Cichy JacekPoznan1963M5014190-01:00:1402:13:3500:06:1902:13:16
#51 251261Mazur DanutaSkokiBeiersdorf Sport Team1969K506-6101:00:0902:14:3600:06:2202:14:23
#52 252269Szostak MarcinSzczecinWieczorne Bieganie w Szczecinie1988M3072191-01:02:0502:16:4600:06:2902:16:21
#53 253270Chrzanowska AgnieszkaSzczecinWieczorne Bieganie w Szczecinie1979K4016-6201:02:0502:16:4700:06:2902:16:22
#54 254175Hauck IngolfBerlinLeather Dealer1962M5015192-01:01:1602:18:1300:06:3302:18:05
#55 255307Małuszek KamilSkoki1995M1834193-00:57:2602:18:2200:06:3302:18:11
#56 256138Górny KrzysztofJankowo Dolne1956M609194-00:59:5802:18:3500:06:3402:18:17
#57 257120Szulczewska MonikaHull1982K3023-6301:03:1702:18:3700:06:3402:18:23
#58 25831Dreger RomanWągrowiecLZS Wiatrowo1956M6010195-01:02:3002:21:1300:06:4102:20:56
#59 25975Gałowska AgnieszkaWągrowiecA.G. MULTISCHOOL1979K4017-6401:02:5302:23:5000:06:4902:23:44
#60 26047Płażalska BeataSkoki1980K3024-6501:09:4902:27:1800:06:5802:26:43
#61 26158Klausa-Wartacz JoannaPoznańKB DęBIEC1981K3025-6602:27:4200:07:0002:27:19
#62 26217Graczyk DamianOwińskaCzerwonak Biega1982M3073196-01:06:2502:30:0700:07:0602:29:47
#63 263301Koch AntoniŚrem1961M5016197-01:06:2502:30:0900:07:0702:29:50
#64 264112Tuński GrzegorzWągrowiecWataha Łączy Nas Bieganie1983M3074198-01:12:1602:33:3900:07:1602:33:13
#65 26551Ciesielska AgnieszkaTulce1968K507-6701:05:5402:34:4600:07:2002:34:35
#66 26669Woźna PatrycjaPiła1994K1814-6801:11:1602:37:0800:07:2602:36:50
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !267294Stasiński StanisławPoznańKB MANIAC Poznań1944M70+1199-01:12:3002:39:4300:07:3402:39:31
#68 268309Błaszczyk DanusiaPoznań1985K3026-6901:12:3002:40:0000:07:3502:39:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności