Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocna Ściema

Wyniki - 27 października 2019, Koszalin

Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
-
#1 2011582Cwalina MagdalenaGDYNIAMamy To!1982-35K35900:37:0120101:15:1721700:52:1600:51:39
#2 2021945Figarski LeszekKOSZALIN1983167-M353700:33:5110101:10:1413500:52:0000:51:46
#3 2031260Jankowska AgnieszkaNASIELSKNasielsk Baszta Team1979-36K40900:36:4618801:14:2820300:52:1600:51:49
#4 2041196Golusinski KrzysztofBĘDZINO1981168-M353800:34:2211201:12:5117900:52:1900:51:53
#5 2051395Soroczyński CezaryNIEKŁONICE1972169-M452500:37:0320301:14:3020500:52:2400:51:59
#6 2061358Dudziński JakubBIAŁOGARDDudzi team1993170-M2517--00:52:1400:52:14
#7 2071208Tylman PiotrCZAPLINEKRUNDORFINA1982171-M353900:37:4723301:15:2021800:53:1200:52:21
#8 2081524Drabkowska AgnieszkaBIAŁOGARD1978-37K401000:36:4719001:14:5421100:52:3900:52:22
#9 2092024Orlikowski RobertPOŁCZYN-ZDRÓJPołczyn Biega1986172-M303100:36:4719001:14:5421100:52:3900:52:23
#10 2101399Bodnar RadosławPOŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN BIEGA1980173-M354000:36:4719001:14:5421100:52:4000:52:23
#11 2111219Pietryka ArturKARLINOKarlinoBiegaj1976174-M404300:37:1821501:14:1920000:53:1200:52:24
#12 2121139Kobylak JanuszKOŁOBRZEG1975175-M404400:37:5523801:16:4323900:53:0300:52:34
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2131553Rutkowski RyszardSIANÓWRunking1964176-M55300:34:1911001:11:2315400:52:5100:52:36
#14 2141130Szostak MartaKOSZALIN1992-38K25600:34:5013101:12:3416800:53:1600:52:50
#15 2151106Pawlukiewicz PawełOLSZTYN1991177-M251800:35:5216101:09:4212800:54:2000:52:52
#16 2161449Stachurska AgnieszkaKOŁOBRZEG1980-39K351000:38:2825101:17:0024900:53:2300:52:53
#17 2171213Surdacki JerzyGRYFINODrużyna Szpiku / Royal Runners1972178-M452600:39:0227201:16:1722900:53:5600:52:55
#18 2181818Madej AnnaSZCZECINUKL ÓSEMKA POLICE1988-40K30700:37:0120101:15:0021300:53:1800:53:03
#19 2191800Jędrzejak MaciejŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście/ OCR DZIAD1976179-M404500:37:4522901:15:4422200:53:1600:53:05
#20 2202026Stec Wioletta1976-41K401100:37:3822501:15:4022100:53:4100:53:13
#21 2211184Staszak JacekGOLENIÓWRozbiegany Goleniów1962180-M55400:36:0317101:14:2920400:53:2200:53:15
#22 2221520Skurat KamilKOSZALIN1978181-M404600:39:0026501:17:2626300:54:2300:53:16
#23 2231826Szultka MariuszKOSZALIN1985182-M303200:39:1227701:16:5124400:54:1800:53:32
#24 2241343Stelmach KonradSTARGARD"Stargard Ja się Nie Ścigam1992183-M251900:34:3012201:11:3415700:54:0200:53:39
#25 2252033Bujak AdrianŚWIDWIN1998184-M20700:42:3338901:21:2033400:55:0000:53:46
#26 2262021Bryła KrzysztofKOSZALINFOR-Rest-Run1974185-M452700:41:0434801:19:0629500:57:4300:53:46
#27 2272060Sudenis MateuszSIDŁOWO1994186-M252000:41:0935101:21:3133900:55:0300:53:50
#28 2281018Wagenknecht RobertGOLESZE DUZE2X2=81970187-M452800:40:1831801:17:4727000:54:5700:53:52
#29 2291080Doroziński ŁukaszWOLBÓRZ2x2=81980188-M354100:40:1932101:17:5127200:54:5700:53:52
#30 2301060Serowski ŁukaszDRZEWIANY1983189-M354200:37:1420901:15:1521500:54:2400:54:01
#31 2311581Retzlaff BrunonGDYNIACBŚ1974190-M452900:37:0120101:15:2421900:54:4200:54:04
#32 2322012Jakubiak SławomirKOSZALIN1976191-M404700:36:3518301:14:2520100:55:1000:54:20
#33 2331227Janecki TomaszSKWIERZYNA1990192-M252100:38:0424001:14:4920900:55:1700:54:21
#34 2341128Błażejczyk RafałŚWIDWIN1975193-M404800:39:0026501:17:0225300:55:1000:54:21
#35 2351321Augustyniak GrzegorzŚWIDWIN1979194-M404900:39:0126801:17:0325400:55:1700:54:23
#36 2361042Krupiarz WaldemarWROCŁAW1967195-M50800:38:3825901:17:1325900:55:0900:54:25
#37 2371013Polak SzymonKOSZALINRozbiegany Koszalin1974196-M453000:38:3825901:17:1225700:55:1000:54:25
#38 2381549Stawiszyński JarosławKOSZALINFORUM ROZWOJU KOSZALINA1980197-M354300:37:2922201:16:4223700:55:0700:54:25
#39 2391480Barden ŁukaszŁOBEZMonar Grabowo1990198-M252200:40:4032701:19:0629500:55:5100:54:27
#40 2401222Zielonka MaciejWROCŁAWSan Escobar Team1966199-M50900:38:3725701:17:1225700:55:1200:54:28
#41 2411490Czajkowski ErnestŁOBEZMonar Grabowo1995200-M20800:40:4132801:19:0629500:55:5100:54:28
#42 2421450Konratowski PiotrŁOBEZMonar Grabowo1994201-M252300:40:4233001:19:0729700:55:5100:54:29
#43 2431707Drulik-Hołub MartaKOSZALINTornado Koszalin1979-42K401200:35:4815701:14:1019700:54:4300:54:29
#44 2441255Frąckowiak KarolinaKICIN1980-43K351100:37:2522001:16:0822700:55:1100:54:30
#45 2451156Głuch KatarzynaSIANÓWForma1982-44K351200:37:1721301:15:4622300:54:5200:54:31
#46 2461176Firlik MirosławKAMIEŃ POMORSKIKB Kamień Pomorski1966202-M501000:37:4522901:17:2826500:54:5200:54:33
#47 2471691Gleich SebastianBIESIEKIERZ-1985203-M30333 M00:40:0129901:17:5027100:56:0700:54:40
#48 2481172Olearczyk ArkadiuszBOBOLICEBobolickie Bractwo Biegowe1972204-M453100:37:1821501:16:3623500:55:3400:54:40
#49 2491905Kowalski RomanKOSZALIN1980205-M354400:38:3225301:16:4524100:56:0700:54:53
#50 2502027Jańczak BożenaKAMIEŃ POMORSKIKB Kamień Pomorski1978-45K401300:38:3425401:17:0125100:55:1100:54:53
#51 2511485Staliś RobertTRZEBIATÓW:)1984206-M354500:36:3618401:15:5522500:56:0200:55:01
#52 2521224Chowański BartoszLIPIANYCJS Tłumaczenia1979207-M405000:38:4626301:16:5224500:56:2200:55:03
#53 2531148Widak MateuszKOSZALIN1990208-M252400:36:0016801:13:5619200:55:2600:55:07
#54 2541519Kozakowski KubaPOLANÓW1990209-M252500:36:0116901:13:5619200:55:2600:55:08
#55 2552023Grunwalis KarolinaBOBOLICE1987-46K30800:37:1721301:16:3623500:55:3200:55:10
#56 2561302Grymuła MarekŚWINOUJŚCIE1968210-M501100:37:2321701:16:2523100:55:4000:55:36
#57 2571974Antkowiak SebastianKOSZALINDB - Active1974211-M453200:38:2124801:16:5024300:56:2800:55:39
#58 2581093W Ąsowicz AnnaKOŁOBRZEG1981-47K351300:37:5423701:16:5324600:56:0900:55:41
#59 2591990Marciniak MichałPOLANÓW1990212-M252600:36:1217701:13:5619200:56:0500:55:43
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2601114Piskorz-Wilczak IwonaŚWIESZYNONESSI KOLOROWA DRUŻYNA1974-48K45300:39:4529101:17:4426900:56:2400:55:45
#61 2611802Subalski WojtekKOSZALIN1978213-M405100:39:0126801:17:3526600:56:5400:55:47
#62 2621040Murawska MonikaŚWINOUJŚCIE1978-49K401400:37:0520401:16:0722600:55:5700:55:51
#63 2631279Mazurek IzabelaSZCZECINWieczorne Bieganie w Szczecinie1993-50K25700:40:0129901:18:0827500:57:0200:55:55
#64 2641459Kowalczyk PawełKARLINO1979214-M405200:42:1237801:20:1431700:57:3100:56:00
#65 2651392Rozperski JacekSZCZECINEKTeam Biegowy Szczecinek1990215-M252700:39:4629201:18:2628500:56:3700:56:01
#66 2661790Kowalczyk PiotrKOSZALINFor-Rest-Run1983216-M3546--00:56:0600:56:06
#67 2671977Kaczkan ArekKOSZALINteneRUN1977217-M405300:40:4333101:19:0029300:57:2000:56:07
#68 2681155Chołuj KarolKOSZALINZawsze Do Przodu1984218-M354700:38:1024201:17:1526000:57:1600:56:13
#69 2691610Gaw Ęda EmilDARŁOWODarłowskie Charty1987219-M303400:40:4633501:20:4932400:57:3400:56:18
#70 2701263Kośmider MariuszWRONCZYN1979220-M405400:39:5429501:18:3328800:57:5600:56:28
#71 2711020Budzyński RadosławSZCZECINBudzyńscy Team1983221-M354800:38:2124801:17:1325900:57:1300:56:32
#72 2721188Sienicki PiotrKOSZALINOPIUM For-Rest-Run1974222-M453300:38:4626301:17:0825500:57:4300:56:39
#73 2731053Jaworska OlaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1980-51K351400:37:4422701:16:3323300:56:5100:56:45
#74 2741303Grymuła AgnieszkaSWINOUJŚCIE1984-52K351500:37:2421901:16:2523100:56:5000:56:46
#75 2751146Wróblewski JarosławSZCZECINRAZ SZCZECIN1973223-M453400:39:5729601:18:2328400:57:5000:56:47
#76 2761023Lang MonikaOPOLEAWL1994-53K25800:38:3525601:17:4026800:58:1300:56:55
#77 2771739Markuszewski KubaKOSZALIN1987224-M303500:41:1435401:22:1934900:57:5600:56:57
#78 2781022Kula DawidWIERZCHOWO1993225-M252800:40:1731401:17:3826700:58:1800:57:00
#79 2791253Leśniowski GrzegorzSZCZECIN1990226-M252900:38:1424401:16:4123600:58:1400:57:01
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2801030Kozłowiecki WaldemarKOSZALINTKKF Koszalin1951227-M65100:41:0234501:20:1431700:58:0500:57:02
#81 2812034Śledź RadosławSZCZECINEK1980228-M354900:39:2328401:18:0327400:57:2400:57:02
#82 2821266Giedrowicz AleksandraKOSZALIN1986-54K30900:37:4723301:16:5724700:57:4000:57:03
#83 2831508Śledź MagdalenaSZCZECINEK1981-55K351600:39:2128001:18:0327400:57:2400:57:04
#84 2841230Kopaniecki SebastianSZCZECINParkRun Szczecin1974229-M453500:40:0930501:19:2830300:58:2500:57:05
#85 2851436Świętoń RafałKOSZALIN1982230-M355000:39:0627501:18:2128300:58:0500:57:16
#86 2861317Kielar ŁukaszSŁAWNO1979231-M405500:42:1438001:21:4734100:59:0800:57:25
#87 2871299Glewicz SylwiaKOSZALIN1988-56K301000:40:4633501:20:0431200:58:1500:57:25
#88 2881441Szyszkowski TomaszKOSZALIN1981232-M355100:39:0227201:18:1127700:58:0600:57:26
#89 2891050Roganowska DanutaKOSZALINFor-Rest-Run1983-57K351700:39:0227201:18:1127700:58:0600:57:29
#90 2901703Materna DariaKARPICKO1994-58K25900:36:3918601:14:4820800:58:1600:57:36
#91 2911550Galicki RobertBOBOLICE1976233-M405600:40:4733701:18:4729000:58:3600:57:36
#92 2921304Rutkowski ArturKOSZALINRunking1990234-M253000:36:0917501:14:4820800:58:0000:57:45
#93 2931967Poprawa PrzemysławJAROCIN1967235-M501200:37:4623101:17:2026200:58:2900:57:48
#94 2941533Tukajski TomaszKOSZALIN1981236-M355200:39:2928701:18:3728900:59:2100:57:55
#95 2951100Kobus PiotrKOSZALIN1983237-M355300:38:3525601:17:2826500:58:3500:58:02
#96 2961193Stachowiak DanutaROKIETNICARokietnica Biega1974-59K45400:39:0527401:18:3128600:59:0200:58:11
#97 2971274Kula HubertSZCZECIN1973238-M453600:40:1231101:20:0331100:59:1000:58:14
#98 2981406Kozłowski AdrianSŁUPSK1990239-M253100:41:0034201:19:4930700:59:2000:58:16
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2991103Boruc BarbaraSZCZECINEKParkrun Szczecinek1969-60K50200:38:4226101:18:1227900:58:4000:58:23
#100 3001314Kazimierowicz RadosławKOSZALINVTT KOSZALIN1980240-M355400:39:2027901:18:4929100:58:5900:58:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności