Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocna Ściema

Wyniki - 27 października 2019, Koszalin

Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
-
#1 4161284Adamczyk PiotrŚWINOUJŚCIE1977309-M407100:42:1037701:26:4542201:10:4201:10:25
#2 1931057Adaszynski WiesławBOBOLICEBOBOLICCY marsjanie1968161-M50700:34:2912001:11:3815800:51:3000:51:09
#3 619170Aleksandrowicz JoannaSZCZECIN1981--K356000:56:5660501:57:4960802:03:5902:03:31
#4 1951980Anioła-Kusz DominikSZCZECIN1979162-M404100:37:1521101:14:1619900:52:2100:51:25
#5 2571974Antkowiak SebastianKOSZALINDB - Active1974211-M453200:38:2124801:16:5024300:56:2800:55:39
#6 3302040Antoniak WojciechKOSZALIN1974258-M453900:41:3136301:21:1032901:02:1301:00:56
#7 5811265Archacki PatrykKOSZALIN1998388-M202100:46:1251401:43:5157001:43:4101:43:08
#8 1892031Augustyniak GrzegorzKOŁOBRZEG1977157-M404000:38:2825101:17:0125100:51:1200:50:44
#9 2351321Augustyniak GrzegorzŚWIDWIN1979194-M404900:39:0126801:17:0325400:55:1700:54:23
#10 5411206Bachtiak JoannaBIAŁOGARDAmator1979--K403300:44:5947901:34:5552301:28:1001:27:33
#11 3171518Bagniuk PiotrMŚCICE1984248-M355500:36:0917501:16:4924201:00:0400:59:39
#12 4821283Baj NorbertKOSZALIN1982342-M357300:43:1742401:28:3544701:17:1301:16:05
#13 1751375Bajgert RobertKOŁOBRZEGKB Wygan/Voltaix.pl1970147-M452100:38:2825101:17:0225300:49:4500:49:16
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !81417Bąk DariuszOSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK19768-M40200:27:161200:54:081000:21:0500:21:02
#15 5531501Bąkowska AsiokŚWIDWINBĄKI1971--K452300:49:4956501:38:2755001:29:5901:29:04
#16 1862039Bamburski RobertKOSZALIN1968155-M506--00:50:2000:50:20
#17 401333Baranowski PiotrKOSZALINRozbieganyKoszalin197738-M40800:31:465201:03:184400:34:0600:33:56
#18 2391480Barden ŁukaszŁOBEZMonar Grabowo1990198-M252200:40:4032701:19:0629500:55:5100:54:27
#19 1601340Bartha AdrianKOŁOBRZEG1986133-M302700:35:1814901:10:2913900:48:3200:48:10
#20 4871970Bartnik MałgorzataTUROWO1970--K451500:43:1942501:28:4845001:17:2401:16:43
#21 1201094Barutowicz GrzegorzKOSZALIN19811981102-M352100:34:4612901:09:1811600:45:1600:44:44
#22 5671195Bednarek KrzysztofKOSZALIN#MORSACZEBIEGACZE1977379-M408300:46:4352001:39:1955801:36:0401:35:02
#23 4461545Bednarz KatarzynaKOŁOBRZEG1974--K451200:43:0442001:28:1844301:13:1101:12:40
#24 1821150Białecka PaulaKOSZALIN1990-31K25500:37:0120101:13:4418700:50:3000:49:51
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !261243Białek BeataKRZYWINKB HERMES GRYFINO1976-2K40100:28:522600:58:262500:28:3400:28:30
#26 5441452Bieda KamilKOSZALIN1982370-M357800:44:3646901:31:2048601:29:2901:28:18
#27 3641210Bielecka IwonaWROCŁAWPRO-RUN WROCLAW1986-84K301600:42:3539101:24:3838701:05:0501:04:43
#28 1451700Bielińska IwonaKOSZALINROZBIEGANY KOSZALIN1976-23K40500:35:1414601:10:4714100:47:3600:47:09
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111471Bieńkowski RafalKOŁOBRZEGkadzielno biega197211-M45300:27:191300:54:391100:22:0800:22:03
#30 1971369Bil AdrianKOSZALIN1979163-M404200:37:1821501:14:2820300:52:1900:51:31
#31 4001047Binerowska EdytaSZCZECINBiegunki1985--K302100:41:4636401:24:1137901:10:1801:09:04
#32 6011584Bińkowska EwaNOWE BIELICE1988--K3038--01:49:2401:49:24
#33 1851154Birlet PawełKROSNO1983154-M353500:36:5919601:14:0419400:50:5100:50:20
#34 1961808Blicharz MonikaKOSZALINTager Koszalin1982-34K35800:39:4429001:16:5924800:52:0900:51:29
#35 2101399Bodnar RadosławPOŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN BIEGA1980173-M354000:36:4719001:14:5421100:52:4000:52:23
#36 4071278Bodo RafałKOSZALINZOZKosz Koszalin1982302-M356500:42:4940501:25:0839401:10:5901:09:43
#37 1671982Borek DanielKOSZALIN1982140-M353000:35:4115601:12:0216200:48:3600:48:31
#38 291313Borkowski DamianOŁOBOKBorkoś TEAM198827-M30600:29:413501:00:183100:30:1300:30:09
#39 1901268Borowiec MariuszKOŁOBRZEG1972158-M452300:40:1130801:16:4323900:52:1800:50:49
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2991103Boruc BarbaraSZCZECINEKParkrun Szczecinek1969-60K50200:38:4226101:18:1227900:58:4000:58:23
#41 4041616Borys JustynaKOSZALINJedwabiści1985--K302200:42:4439701:25:5040401:10:3501:09:38
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !61991Borysiuk ArkadiuszKAMIEŃ POMORSKIKB Kamień Pomorski19866-M30100:26:19700:52:57600:19:5000:19:48
#43 3201169Breszka MonikaDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY1979-71K401500:40:4733701:20:5032501:01:0000:59:44
#44 5861696Brodowska AgnieszkaŚWIDWINDemony Prędkości1982--K355400:53:3959401:50:4359401:45:1401:44:17
#45 2262021Bryła KrzysztofKOSZALINFOR-Rest-Run1974185-M452700:41:0434801:19:0629500:57:4300:53:46
#46 5122018Bryłowski DawidKOSZALIN1990355-M254200:46:4352001:33:0051301:21:5301:20:58
#47 951293Brząkała WaldemarKAMIEŃ POMORSKIKlub Biegacza Kamień Pomorski197084-M451400:33:5510501:08:019800:43:0800:42:50
#48 1591515Budziński PawełKONIKOWODRUŻYNA SZPIKU1979132-M403500:37:4723301:13:1118300:48:5700:47:50
#49 5561036Budzyńska ElżbietaSŁUPSK1966--K506--01:29:2201:29:22
#50 2711020Budzyński RadosławSZCZECINBudzyńscy Team1983221-M354800:38:2124801:17:1325900:57:1300:56:32
#51 2252033Bujak AdrianŚWIDWIN1998184-M20700:42:3338901:21:2033400:55:0000:53:46
#52 301574Burda RobertKOSZALINKOSPEL197428-M45700:30:153901:00:493600:30:2500:30:19
#53 4671356Burghardt RenataGRYFINOKB Hermes Gryfino1971--K451400:45:2948601:30:2247701:16:0401:15:02
#54 4411492Burzak SebastianKOSZALIN1970321-M454500:44:1746501:28:5645301:13:4101:12:12
#55 3911096Butowicz AdamSZCZECINEK1961292-M55700:42:2938701:24:3538601:09:0301:07:52
#56 3341084Błachnio KrzysztofSZCZECINRAZ Szczecin1965261-M501500:40:2932301:20:4332301:02:2901:01:27
#57 2341128Błażejczyk RafałŚWIDWIN1975193-M404800:39:0026501:17:0225300:55:1000:54:21
#58 3831320Całka BarbaraPRZECŁAWKOBIECE BIEGANIE1971-94K45700:43:2242901:25:5240601:08:2501:07:15
#59 5191389Cejko SławomirBYDGOSZCZ1976360-M407900:48:4754601:35:4453101:23:1101:21:47
#60 1251493Chabowski WojciechRĄBINO1993106-M251200:33:248701:08:3610600:45:1400:45:05
#61 241592Chenon GuillaumeMAYET FRANCJAWieczorne Bieganie w Szczecinie198123-M35500:29:083000:58:252400:28:2900:28:13
#62 1731460Chiczewski SebastianŁOBEZMonar Grabowo1994145-M251500:39:2228201:15:3022000:50:3400:49:10
#63 1091535Chodor IzabelaGORZEBĄDZTkkf Koszalin1981-16K35400:35:0513901:09:4713000:43:5000:43:35
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !651568Chodor MartynaKOSZALINTKKF KOSZALIN1983-7K35200:33:008201:06:047600:38:4400:38:31
#65 3971525Chojnowski GrzegorzKOSZALIN1981297-M356400:43:3843201:26:2941501:09:4101:08:50
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !481052Chorąży KarolinaKOSZALINLEO-TEAM1989-3K3021 K00:32:156401:04:115000:35:4500:35:34
#67 2521224Chowański BartoszLIPIANYCJS Tłumaczenia1979207-M405000:38:4626301:16:5224500:56:2200:55:03
#68 3161231Chowałko PiotrSŁUPSK2000247-M201000:34:3012201:13:1518400:59:4800:59:39
#69 2681155Chołuj KarolKOSZALINZawsze Do Przodu1984218-M354700:38:1024201:17:1526000:57:1600:56:13
#70 3032030Chudyk MagdalenaKOŁOBRZEGKołobrzeg Maraton Team1981-62K351900:39:0927601:18:5129200:59:0000:58:28
#71 1191137Cichowski TomaszSZCZECIN1998101-M20400:33:148401:07:309000:44:4500:44:28
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3501058Cieśla BeataGOLENIÓWZabiegani Goleniów1963-79K55200:40:3532501:21:5234501:04:1601:03:18
#73 2011582Cwalina MagdalenaGDYNIAMamy To!1982-35K35900:37:0120101:15:1721700:52:1600:51:39
#74 5661523Cypun SebastianKOSZALIN1975378-M408200:45:5250101:38:4255101:35:5201:34:55
#75 3321458Czadrowski PiotrSARBINOWO1979259-M406000:40:3732601:19:3530401:02:2201:01:09
#76 2411490Czajkowski ErnestŁOBEZMonar Grabowo1995200-M20800:40:4132801:19:0629500:55:5100:54:28
#77 4341509Czerski PiotrKOSZALIN1965319-M501800:45:3149001:28:2044401:13:0901:11:52
#78 4722036Czyż IzabellaSŁUPSKSTOPA SŁUPSK1975--K402600:42:0837501:26:0541001:16:1401:15:15
#79 1561350Czyżykowski ŁukaszKOSZALIN1986129-M302600:36:0417201:12:4517500:48:2000:47:41
#80 6301433Dąbrowska AngelikaKOSZALIN1994--K253401:08:5562102:21:0562102:37:3602:35:52
#81 5221157Damps JulitaSŁUPSKNight Runners Słupsk1981--K35462 K00:48:5755101:37:2054101:23:1201:22:35
#82 1321940Dębczyński MichałSZCZECINWild Horse Zürich1981112-M352300:33:509901:09:2811900:45:5700:45:39
#83 4121929Dębski DamianKOSZALINKSG1986306-M304400:43:5944901:27:0142901:11:2001:10:02
#84 4321409Dejnak DagmaraBONIN1988--K302300:48:2253701:31:5249801:13:1401:11:46
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3061298Dejnak MariolaGRYFICE1959-64K60200:38:0524101:18:1428200:59:0100:58:45
#86 4981911Dmb AgnieszkaKOSZALINRun DmB1980--K354200:45:4149501:31:5550101:18:4401:18:06
#87 4731212Dobosz AnetaWARSZAWAW ściekłe Pięści W ęża1988--K302900:43:4943901:29:4046201:16:5301:15:33
#88 3571125Dobosz PiotrWARSZAWAW ściekłe Pięści W ęża1988276-M303900:42:5140801:24:4238901:05:3701:04:16
#89 3691111Dobrowolski MateuszSZCZECIN1994283-M253600:40:1731401:21:3534001:05:5401:05:01
#90 1991547Dorosz GrzegorzMROCZATKKF WODNIK WIĘCBORK1985165-M302900:37:0920601:12:3817000:52:4300:51:35
#91 6211107Doroszczak MarlenaDOBRE MIASTO1993--K253100:59:3160802:04:1061102:16:1802:14:48
#92 6251308Dorozińska KatarzynaWOLBÓRZ2x2=81980--K356101:05:3661902:12:1761802:19:4202:18:36
#93 2291080Doroziński ŁukaszWOLBÓRZ2x2=81980188-M354100:40:1932101:17:5127200:54:5700:53:52
#94 2081524Drabkowska AgnieszkaBIAŁOGARD1978-37K401000:36:4719001:14:5421100:52:3900:52:22
#95 2431707Drulik-Hołub MartaKOSZALINTornado Koszalin1979-42K401200:35:4815701:14:1019700:54:4300:54:29
#96 1611351Dryjański RobertGRYFINOKB Hermes Gryfino1971134-M452000:36:3018101:12:4217300:49:1300:48:11
#97 4631992Drzewiecka AgnieszkaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1971--K451300:43:4143601:27:1543201:14:5201:14:15
#98 4011413Dudek ŁukaszKOSZALIN1990299-M253800:45:4249701:30:0646901:10:2901:09:18
#99 2061358Dudziński JakubBIAŁOGARDDudzi team1993170-M2517--00:52:1400:52:14
#100 821364Durkowski DawidSZCZECINTato Biega198474-M351500:33:499801:07:178700:41:0700:40:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności