Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocna Ściema

Wyniki - 27 października 2019, Koszalin

Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
-
#1 3551180Jakubiak AnnaSZCZECINRAZ Szczecin1969-81K50400:41:5937101:22:2735001:05:0501:04:06
#2 6131015Troszczyńska AgnieszkaWAŁBRZYCHAktywny Wałbrzych1974--K452800:56:5660501:54:5160501:58:2801:56:53
#3 3581332Maziec BeataKOSZALIN1986-82K301500:40:0730301:22:1634701:04:2201:04:16
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1031277Kowalska DorotaKAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI1965-13K50100:33:268801:07:499300:43:3800:43:24
#5 6151258Staś AdriannaDRZONOWO1995--K20500:53:0858301:52:1459901:59:1201:58:45
#6 6161072Ramian MonikaKOSZALIN1983--K355800:57:4460701:57:4760702:00:5201:59:39
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1051995W Ąsiewicz KarinaRAWA MAZOWIECKAChupito y Cerdita1995-14K20200:35:1814901:09:3812500:44:2400:43:30
#8 6171254Suproń IzabelaBIAŁY BÓRBiały Bór1981--K355900:53:0858301:52:1459902:00:4402:00:17
#9 6181544Kleinszmid MartaBIAŁY BÓR1977--K403800:53:0858301:52:1459902:00:5402:00:27
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1071511Perlik KatarzynaMIASTKOMTS HAMER MIASTKO1991-15K25200:35:0614001:09:3312200:43:4500:43:33
#11 3631211Pietrzykowska KatarzynaWROCŁAW1984-83K352500:42:3639201:24:2438501:05:0501:04:43
#12 619170Aleksandrowicz JoannaSZCZECIN1981--K356000:56:5660501:57:4960802:03:5902:03:31
#13 3641210Bielecka IwonaWROCŁAWPRO-RUN WROCLAW1986-84K301600:42:3539101:24:3838701:05:0501:04:43
#14 1091535Chodor IzabelaGORZEBĄDZTkkf Koszalin1981-16K35400:35:0513901:09:4713000:43:5000:43:35
#15 3651217Kata AleksandraMIRKÓW1990-85K251100:42:3939301:24:3938801:05:0701:04:46
#16 6211107Doroszczak MarlenaDOBRE MIASTO1993--K253100:59:3160802:04:1061102:16:1802:14:48
#17 6221108Kosowicz AleksandraKOSZALINWychodzę z kijami!1975--K403901:04:4861602:10:4061702:19:4002:17:54
#18 6231090Szott RenataKOSZALINWychodzę z kijami1976--K404001:04:4861602:10:3861602:19:3902:17:55
#19 3681397Kusińska BernadetaŚWINOUJŚCIE10 w skali Beauforta1977-86K401700:42:4439701:24:1438001:06:2801:05:01
#20 6241542Olszyńska MarzenaKOSZALINWychodzę z kijami1968--K50801:04:3761402:10:3661502:18:5102:18:17
#21 6251308Dorozińska KatarzynaWOLBÓRZ2x2=81980--K356101:05:3661902:12:1761802:19:4202:18:36
#22 3701407Mongiało AleksandraKOSZALINFAST FEET K-lin1985-87K301700:44:4047101:26:0941101:06:3401:05:04
#23 6261028Wagenknecht IwonaGOLESZE DUZE2X2=81970--K452901:05:3661902:12:1861902:19:4202:18:36
#24 6281404Wnuczko AnnaWASILKÓWInstapage1990--K253201:00:4661202:08:1861402:26:3902:25:53
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1171457Jarnutowska AgnieszkaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1975-17K40300:33:489701:09:0010800:44:3600:44:15
#26 3731708Sakowska-Carło MagdaSZCZECINWieczorne Bieganie w Szczecinie1982-88K352600:39:2228201:21:1733101:06:5001:06:13
#27 6291814Koperska KingaTRZEBIATÓW1994--K253301:08:5562102:21:0462002:37:2502:35:41
#28 1181082Sochacka MartaKOŁOBRZEG1982-18K35500:37:0620501:11:3415700:44:4600:44:18
#29 6301433Dąbrowska AngelikaKOSZALIN1994--K253401:08:5562102:21:0562102:37:3602:35:52
#30 3761551Pstrągowska MarlenaKOSZALINRozbiegany Koszalin1982-89K352700:41:0234501:23:5036701:07:3901:06:39
#31 6321984Stępniewska AgnieszkaKOSZALIN1984--K35624 K01:09:4062302:23:2862302:44:0802:42:35
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1212029Kazimierska ŻanetaPŁOCIN1972-19K45200:35:1414601:10:5814500:45:0600:44:54
#33 3791289Żurawska KrystynaPOLICEBBL POLICE1990-90K251200:40:0330101:22:1834801:07:2401:06:58
#34 3801504Salawa AnnaGOŚCINO1985-91K301800:42:5641401:25:0939501:07:4901:07:03
#35 3811487Kawecka AnnaGOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIOW1981-92K352800:43:1642301:25:4540201:08:1401:07:04
#36 3821297Susza MałgorzataPRZECŁAWKobiece bieganie1979-93K401800:43:2242901:25:5340801:08:2201:07:11
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1271424Krzewińska MałgorzataKOSZALINTKKF Koszalin1959-20K60100:35:0513901:09:4713000:45:3500:45:21
#38 3831320Całka BarbaraPRZECŁAWKOBIECE BIEGANIE1971-94K45700:43:2242901:25:5240601:08:2501:07:15
#39 3841516Jabłońska KatarzynaTYCHOWO1976-95K401900:43:5644601:26:4041901:08:3001:07:15
#40 3851064Wróblewska AnnaKAMIEŃ POMORSKIK.B. Kamień Pomorski1983-96K352900:40:4933801:23:5636901:07:3501:07:16
#41 3861078Raszpla IlonaKOSZALINCIOTECZKI.PL1972-97K45800:41:0735001:23:0936101:07:4701:07:22
#42 3881170Jusińska AnnaSŁAWOBORZEKB SPRINT SWIDWIN1971-98K45900:41:1335301:23:4936601:08:2101:07:48
#43 1331185Golusińska AlicjaPOZNAŃDEMIURG1988-21K30500:34:5113301:10:0613200:46:0500:45:40
#44 3891904Wdowiak KasiaSZCZECINEKTeam Biegowy Szczecinek1986-99K301900:40:4533301:23:0135501:08:2301:07:50
#45 1391326Kaźmierczak AgnieszkaŚWIDWIN1977-22K40400:34:0210801:09:3912600:46:1800:46:08
#46 3951335Mazurkiewicz JolaMŚCICE1987--K302000:43:5344001:26:5342701:09:5901:08:42
#47 3991209Gess MagdalenaGOLENIÓWZabiegani Goleniów1980--K353000:41:5636901:25:1339601:10:0201:09:00
#48 4001047Binerowska EdytaSZCZECINBiegunki1985--K302100:41:4636401:24:1137901:10:1801:09:04
#49 1451700Bielińska IwonaKOSZALINROZBIEGANY KOSZALIN1976-23K40500:35:1414601:10:4714100:47:3600:47:09
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1461271Spolska WeronikaSŁUPSK1993-24K25300:37:3822501:13:5319000:48:4100:47:09
#51 4021416Szymańska MonikaKOSZALIN1992--K251300:45:4249701:30:0646901:10:3201:09:22
#52 4041616Borys JustynaKOSZALINJedwabiści1985--K302200:42:4439701:25:5040401:10:3501:09:38
#53 1491483Zelek-Pałosz MagdalenaWOLINWegas Wolin1976-25K40600:35:1314401:10:5914600:47:2400:47:14
#54 4051141Nowak AniaKOSZALINJedwabiści1977--K402000:42:4339501:25:5040401:10:3501:09:39
#55 1521122Rodziewicz-Czaplińska AgnieszkaKOSZALIN1975-26K40700:35:1614701:11:0514800:47:5200:47:27
#56 1531142Miłoszewicz AleksandraSZCZECIN1994-27K25400:32:497901:09:1411500:47:3600:47:33
#57 4091428Zgraja KatarzynaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1972--K451000:41:1735701:24:0437401:10:0101:09:53
#58 4131379Nowakowska GosiaKOSZALIN1990--K251400:44:0746001:25:5340801:11:1401:10:14
#59 4171104Pierzakowska AgnieszkaSTARGARD1982--K353100:44:0345401:27:3643601:11:5101:10:34
#60 4181557Misiuk MartaPOLICESzalone Loszki1983--K353200:44:0445701:27:3643601:11:5201:10:35
#61 4211228Popławska DariaKOŁOBRZEGELITARNA GRUPA ROWEROWO-BIEGOWA1980--K353300:41:1835801:25:0339201:11:3401:11:05
#62 4241087Poletajew WiktoriaKOSZALIN1982--K353400:43:5444201:23:5737001:12:5901:11:25
#63 4251402Krasucka ŻanetaSŁUPSKNight Runners Słupsk1972--K451100:44:3947001:29:3045901:12:0601:11:27
#64 1711503Rabka MonikaKOSZALINFor-Rest-Run Koszalin1980-28K35600:37:4122601:13:3518600:49:3800:49:03
#65 4281070Jóźwiak AgataDĘBICA1991--K251500:41:0334701:25:5140501:12:3201:11:34
#66 4311405Zawadzka AleksandraBONIN1979--K402100:48:2153501:31:5249801:13:1301:11:45
#67 4321409Dejnak DagmaraBONIN1988--K302300:48:2253701:31:5249801:13:1401:11:46
#68 1771541Wydra IlonaŚWINOUJŚCIE1978-29K40800:35:5216101:12:0316300:49:2500:49:18
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1781101Maliszewska AnitaKOSZALINTeam Kopeć1998-30K20300:34:2311501:10:2713800:49:3300:49:23
#70 4351281Ułan EmiliaKOSZALIN1980--K353500:45:3149001:30:0246601:12:4301:11:53
#71 4361540Młodzianowska MartaKOSZALINBrak1991--K251600:46:0750701:30:1247301:13:1501:11:53
#72 4371246Jagła ŻanetaKOSZALIN1979--K402200:46:0750701:30:1047201:13:1601:11:55
#73 1821150Białecka PaulaKOSZALIN1990-31K25500:37:0120101:13:4418700:50:3000:49:51
#74 4392009Witko MałgorzataSTARE BIELICE1987--K302400:42:4740101:26:2441401:12:4801:12:09
#75 4401771Wilińska AgnieszkaSTARE BIELICE1986--K302500:42:4740101:26:2441401:12:4801:12:10
#76 1871153Jaciuk DagmaraZALASEWO1980-32K35700:36:5719401:14:0519500:50:5300:50:22
#77 4451336Radziusz IlonaKOSZALIN1985--K302600:43:5544501:28:0144001:13:4001:12:29
#78 4461545Bednarz KatarzynaKOŁOBRZEG1974--K451200:43:0442001:28:1844301:13:1101:12:40
#79 4471347Wójcik AnnaKOSZALINŻytnia Team1984--K353600:42:5241001:26:4041901:13:2901:12:45
#80 4481345Hałajko MagdalenaKOSZALINHAISENBERG TEAM1982--K353700:42:5241001:26:3941701:13:3001:12:47
#81 4491906Elbińska-Krawczuk MonikaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1977--K402300:43:0141801:28:0644201:13:3401:13:10
#82 1941573Marciniak JoannaPOZNAŃ1989-33K30600:36:0717301:13:3118500:51:3200:51:25
#83 4501009Majsiuk AgnieszkaKOSZALIN1979--K402400:43:4243801:28:2444601:14:2201:13:10
#84 1961808Blicharz MonikaKOSZALINTager Koszalin1982-34K35800:39:4429001:16:5924800:52:0900:51:29
#85 4521043Kurek AnetaMANOWO1976--K402500:45:2148001:29:5746301:14:5701:13:25
#86 4541061Korolczuk KarolinaSŁAWNO1986--K302700:42:3038801:30:4748401:13:5901:13:28
#87 4551239Rucińska JolantaNASIELSKNasielsk Baszta Team1982--K353800:46:3951801:30:2747801:15:1501:13:34
#88 2011582Cwalina MagdalenaGDYNIAMamy To!1982-35K35900:37:0120101:15:1721700:52:1600:51:39
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4571497Kubiak DanutaCZARNECZARNE BIEGA1957--K60300:42:0737301:26:4442101:13:4301:13:38
#90 4581529Mikulska Gawle KarinaŚWINOUJŚCIE1980--K353900:43:0241901:28:0544101:13:5501:13:47
#91 2031260Jankowska AgnieszkaNASIELSKNasielsk Baszta Team1979-36K40900:36:4618801:14:2820300:52:1600:51:49
#92 4591189Graj JoannaKOSZALIN1989--K302800:47:4152901:31:2648901:15:2901:14:03
#93 4601486Wirkus MałgorzataSŁUPSK1993--K251700:51:1457501:35:1452801:15:2301:14:03
#94 4631992Drzewiecka AgnieszkaŚWINOUJŚCIEBiegacze Świnoujście1971--K451300:43:4143601:27:1543201:14:5201:14:15
#95 2081524Drabkowska AgnieszkaBIAŁOGARD1978-37K401000:36:4719001:14:5421100:52:3900:52:22
#96 4671356Burghardt RenataGRYFINOKB Hermes Gryfino1971--K451400:45:2948601:30:2247701:16:0401:15:02
#97 4691496Feret AlinaGOŚCINOMamuśki1992--K251800:42:5040701:27:3143401:15:5001:15:06
#98 2141130Szostak MartaKOSZALIN1992-38K25600:34:5013101:12:3416800:53:1600:52:50
#99 2161449Stachurska AgnieszkaKOŁOBRZEG1980-39K351000:38:2825101:17:0024900:53:2300:52:53
#100 4722036Czyż IzabellaSŁUPSKSTOPA SŁUPSK1975--K402600:42:0837501:26:0541001:16:1401:15:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności