Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Nocna Ściema

Wyniki - 27 października 2019, Koszalin

Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
-
#1 3722037Korbus DamianZKS KOSZALIN2001285-M201500:44:0145201:24:0737601:07:2401:06:09
#2 3982038Dybus Thomas Henri1971298-M454200:41:4836601:25:1539701:10:0301:08:58
#3 2202026Stec Wioletta1976-41K401100:37:3822501:15:4022100:53:4100:53:13
#4 4922032Makowska Monika1980--K354000:43:5444201:28:2244501:18:0701:17:11
#5 3181334Walczak MagdalenaBARWICE1972-70K45500:39:0126801:19:5930901:00:0200:59:44
#6 4291338Walczak AdamBARWICE1966316-M501700:41:1635501:25:2539901:12:0101:11:41
#7 2041196Golusinski KrzysztofBĘDZINO1981168-M353800:34:2211201:12:5117900:52:1900:51:53
#8 5411206Bachtiak JoannaBIAŁOGARDAmator1979--K403300:44:5947901:34:5552301:28:1001:27:33
#9 311252Stubieda RobertBIAŁOGARDKarlinoBiegaj198129-M35700:28:142000:57:502200:30:3000:30:23
#10 631327Trośniak PiotrBIAŁOGARD197257-M45900:32:267201:04:345600:38:4400:38:29
#11 781468Urbański TomaszBIAŁOGARDKarlino Biegaj197270-M451200:33:5410301:07:108400:40:4000:39:54
#12 6051506Hryciów PawełBIAŁOGARDJW 12231984397-M358100:53:1158601:49:2158501:52:0301:50:58
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1371201Dziuba LeszekBIAŁOGARD1955116-M60300:35:5416301:11:0214700:46:3400:46:04
#14 1441448Szulc SzymonBIAŁOGARD1986122-M302200:35:5416301:10:4014000:47:4300:47:06
#15 2061358Dudziński JakubBIAŁOGARDDudzi team1993170-M2517--00:52:1400:52:14
#16 2081524Drabkowska AgnieszkaBIAŁOGARD1978-37K401000:36:4719001:14:5421100:52:3900:52:22
#17 881069Kopiszka TomaszBIAŁY BÓR197680-M402100:35:5416301:10:1913600:42:4200:41:59
#18 6171254Suproń IzabelaBIAŁY BÓRBiały Bór1981--K355900:53:0858301:52:1459902:00:4402:00:17
#19 6181544Kleinszmid MartaBIAŁY BÓR1977--K403800:53:0858301:52:1459902:00:5402:00:27
#20 5681505Rusiecki PawełBIESIEKIERZWSPL SP ZOZ Koszalin1974380-M455600:46:2951701:39:0755301:36:1101:35:11
#21 1761451Krawczyk TomaszBIESIEKIERZ1980148-M353300:36:1217701:12:3216700:49:4700:49:17
#22 2471691Gleich SebastianBIESIEKIERZ-1985203-M30333 M00:40:0129901:17:5027100:56:0700:54:40
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3121603Kołodziejczyk DanutaBIESOWICEProRunning Promotion1964-67K55100:40:1831801:20:2331800:59:4000:59:16
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 971527Urban JakubBISKUPIEC199586-M20300:34:3112401:08:3510400:43:5300:42:58
#25 2911550Galicki RobertBOBOLICE1976233-M405600:40:4733701:18:4729000:58:3600:57:36
#26 3051569Piekarzewicz TomaszBOBOLICEBobolickie Bractwo Biegowe1969242-M501300:41:1335301:20:3632000:59:3900:58:40
#27 1931057Adaszynski WiesławBOBOLICEBOBOLICCY marsjanie1968161-M50700:34:2912001:11:3815800:51:3000:51:09
#28 2481172Olearczyk ArkadiuszBOBOLICEBobolickie Bractwo Biegowe1972204-M453100:37:1821501:16:3623500:55:3400:54:40
#29 2552023Grunwalis KarolinaBOBOLICE1987-46K30800:37:1721301:16:3623500:55:3200:55:10
#30 4271585Nowacki RafałBONIN1980315-M356800:44:4147201:26:1841201:12:3601:11:31
#31 4311405Zawadzka AleksandraBONIN1979--K402100:48:2153501:31:5249801:13:1301:11:45
#32 4321409Dejnak DagmaraBONIN1988--K302300:48:2253701:31:5249801:13:1401:11:46
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31711Gawron PiotrBOROWY MŁYNULKS TALEX BORZYTUCHOM19943-M25200:25:14200:50:59200:17:1400:17:13
#34 5191389Cejko SławomirBYDGOSZCZ1976360-M407900:48:4754601:35:4453101:23:1101:21:47
#35 3311987Pacan MiraBYTÓWŚwiat płytek u Kryspina1987-73K301200:41:5136701:22:4835301:01:5701:01:05
#36 5111443Misiak MarzenaCHAŁUPY1972--K451600:45:2948601:32:0550201:21:2801:20:56
#37 4711244Makowski DariuszCHOJNAKB HERMES GRYFINO1968335-M502100:45:5750301:30:1547401:16:3401:15:14
#38 1641003Krauze ArkadiuszCHOJNICE1975137-M403600:36:3518301:12:3817000:48:5000:48:27
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4801261Gierszewska UrszulaCHOJNICE1961--K55300:43:3143101:28:4544801:16:2701:15:54
#40 1841918Koclejda GrzegorzCZAPLINEKRUNDORFINA1978153-M403900:37:4623101:15:1721700:51:0500:50:16
#41 2071208Tylman PiotrCZAPLINEKRUNDORFINA1982171-M353900:37:4723301:15:2021800:53:1200:52:21
#42 991216Jabłoński AndrzejCZARNE197187-M451500:34:4212601:09:0511000:44:0200:43:17
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4571497Kubiak DanutaCZARNECZARNE BIEGA1957--K60300:42:0737301:26:4442101:13:4301:13:38
#44 131477Rudnikowski MaciejDARŁOWODarłowskie Charty197413-M45400:27:281500:56:191400:25:0100:24:56
#45 2691610Gaw Ęda EmilDARŁOWODarłowskie Charty1987219-M303400:40:4633501:20:4932400:57:3400:56:18
#46 411341Grodzki TomaszDARŁOWOultras197439-M45800:32:056101:03:464600:34:4000:34:12
#47 3081563Makowska MonikaDARŁOWO1980-65K3521--00:58:5900:58:59
#48 3201169Breszka MonikaDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTY1979-71K401500:40:4733701:20:5032501:01:0000:59:44
#49 1301393Orłowski MaciejDARŁOWODarłowskie Charty1985110-M301800:37:1320801:12:4017100:46:4300:45:35
#50 1362028Klekociuk MaksymilianDARŁOWO1985115-M302000:31:334701:04:565900:46:1600:46:03
#51 1471886Wiernicki RemigiuszDARŁOWO1986123-M302300:32:025901:05:317100:47:3800:47:10
#52 1651467Olszar GrzegorzDARŁOWODarłowskie Charty1981138-M352800:37:1220701:13:0618200:49:4400:48:29
#53 4281070Jóźwiak AgataDĘBICA1991--K251500:41:0334701:25:5140501:12:3201:11:34
#54 6211107Doroszczak MarlenaDOBRE MIASTO1993--K253100:59:3160802:04:1061102:16:1802:14:48
#55 4971559Markanicz MarlenaDOLICEStargard ja się nie ścigam1982--K354100:44:4647301:29:5946401:18:5401:18:04
#56 2301060Serowski ŁukaszDRZEWIANY1983189-M354200:37:1420901:15:1521500:54:2400:54:01
#57 3381005Ustjanowska KatarzynaDRZONOWO1986-75K301300:40:0930501:21:1733101:02:1001:01:41
#58 6151258Staś AdriannaDRZONOWO1995--K20500:53:0858301:52:1459901:59:1201:58:45
#59 5521056Paradka AnnaGAJ WIELKI1989--K303300:48:4254401:37:5054601:30:2001:29:04
#60 2001097Paradka PrzemekGAJ WIELKI1987166-M303000:40:1130801:15:5122400:52:5200:51:35
#61 4381088Paprocki PawełGDAŃSKBiegam bo mi lekarz kazał1977320-M407300:46:0951201:30:1747501:13:3301:12:07
#62 4761077Sobczak JanGDAŃSK1970338-M4549--01:15:4501:15:45
#63 2011582Cwalina MagdalenaGDYNIAMamy To!1982-35K35900:37:0120101:15:1721700:52:1600:51:39
#64 2311581Retzlaff BrunonGDYNIACBŚ1974190-M452900:37:0120101:15:2421900:54:4200:54:04
#65 3591269Sak MarekGNIAZDOWO1971277-M454100:40:1731401:20:5132601:05:1001:04:22
#66 5271134Krajcer JolantaGOLENIÓWRozbiegany Goleniów1973--K451800:44:3146701:32:5451201:25:0801:24:04
#67 281461Pryk RafałGOLENIÓWRozbiegany Goleniów197526-M40400:29:163100:59:182900:29:5300:29:50
#68 5591051Krupińska PaulinaGOLENIÓW1987--K303500:41:5236801:37:3254301:32:2401:31:22
#69 691377Garbacz KrzysztofGOLENIÓW197061-M451100:29:183201:00:473500:38:4300:38:40
#70 721285Wojtysiak MarcinGOLENIÓW199264-M25800:32:015701:05:166500:39:0700:39:03
#71 741250Piotrowski MarekGOLENIÓWRozbiegany Goleniów197866-M401600:32:015701:05:166500:39:1100:39:07
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3501058Cieśla BeataGOLENIÓWZabiegani Goleniów1963-79K55200:40:3532501:21:5234501:04:1601:03:18
#73 3811487Kawecka AnnaGOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIOW1981-92K352800:43:1642301:25:4540201:08:1401:07:04
#74 3991209Gess MagdalenaGOLENIÓWZabiegani Goleniów1980--K353000:41:5636901:25:1339601:10:0201:09:00
#75 2211184Staszak JacekGOLENIÓWRozbiegany Goleniów1962180-M55400:36:0317101:14:2920400:53:2200:53:15
#76 6261028Wagenknecht IwonaGOLESZE DUZE2X2=81970--K452901:05:3661902:12:1861902:19:4202:18:36
#77 2281018Wagenknecht RobertGOLESZE DUZE2X2=81970187-M452800:40:1831801:17:4727000:54:5700:53:52
#78 1091535Chodor IzabelaGORZEBĄDZTkkf Koszalin1981-16K35400:35:0513901:09:4713000:43:5000:43:35
#79 3801504Salawa AnnaGOŚCINO1985-91K301800:42:5641401:25:0939501:07:4901:07:03
#80 1831536Myszyński PawełGOŚCINO1980152-M353400:39:2428501:15:1021400:50:4700:49:53
#81 4691496Feret AlinaGOŚCINOMamuśki1992--K251800:42:5040701:27:3143401:15:5001:15:06
#82 5021412Grzesiak MagdalenaGOŚCINO1981--K354400:42:5641401:29:0545501:19:2701:18:43
#83 181422Poznański MartinGOŁAŃCZTeam Run Gołańcz199318-M25400:26:42900:54:471200:27:2000:27:16
#84 5651145Wojanowski ZbigniewGRUDZIĄDZSport i Rekreacja Delfin1957377-M601100:44:0345401:35:5953501:35:0201:34:32
#85 5491129Sioła DanutaGRYFICE1973--K452200:42:4940501:31:3549201:29:1801:28:50
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3061298Dejnak MariolaGRYFICE1959-64K60200:38:0524101:18:1428200:59:0100:58:45
#87 1281661Stępiński MirosławGRYFICERunGryf Gryfice1976108-M402900:35:5115901:11:2215200:46:1500:45:23
#88 4611147Misikonis KamilGRYFICE147 Ultra Bike Team1985328-M304800:42:4740101:27:2143301:15:0301:14:14
#89 1611351Dryjański RobertGRYFINOKB Hermes Gryfino1971134-M452000:36:3018101:12:4217300:49:1300:48:11
#90 1661136Rożko SebastianGRYFINOKB Hermes Gryfino1983139-M352900:36:3018101:12:4217300:49:0800:48:30
#91 4671356Burghardt RenataGRYFINOKB Hermes Gryfino1971--K451400:45:2948601:30:2247701:16:0401:15:02
#92 2171213Surdacki JerzyGRYFINODrużyna Szpiku / Royal Runners1972178-M452600:39:0227201:16:1722900:53:5600:52:55
#93 2931967Poprawa PrzemysławJAROCIN1967235-M501200:37:4623101:17:2026200:58:2900:57:48
#94 4701002Wilczyński PiotrJEZIERZYCE1980334-M357200:44:2146601:26:4642301:16:2601:15:07
#95 421200Jamroziak GrzegorzKAMIEŃ POMORSKIKB Kamień Pomorski198140-M35900:35:1314401:05:297000:35:3300:34:52
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !751276Kowalski ZdzisławKAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI196267-M55200:31:585401:05:026000:39:2200:39:07
#97 951293Brząkała WaldemarKAMIEŃ POMORSKIKlub Biegacza Kamień Pomorski197084-M451400:33:5510501:08:019800:43:0800:42:50
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1031277Kowalska DorotaKAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKI1965-13K50100:33:268801:07:499300:43:3800:43:24
#99 3851064Wróblewska AnnaKAMIEŃ POMORSKIK.B. Kamień Pomorski1983-96K352900:40:4933801:23:5636901:07:3501:07:16
#100 3871226Lis ŁukaszKAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI1983290-M356300:38:1624501:19:1430001:07:3701:07:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności