Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta pamięci Zbyszka Marszałkowskiego

Wyniki - 27 października 2019, Wodzisław Śląski

Msc
Nr
Kat
Km
7
-
-
-
#1 164Tadeusz Gąszczak176MGliwiceM60700:48:3701:37:1802:27:51
#2 155Sławomir Sobczyk138MTychyBrakM501500:48:1701:32:1402:15:37
#3 162Marta Szczelina146KBrzeszczeNessi TeamK30900:47:4801:32:3502:21:28
#4 153Barbara Przesór119KBrzezinkaZadyszka OświęcimK30800:47:3601:31:0402:14:40
#5 157Andrzej Strzedulla145MKrzanowiceM305500:47:3001:31:0702:17:31
#6 166Iwona Gabruś33KCzerwionkaPędzące żółwie IMIK401300:47:1101:35:3602:28:19
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 165Izabela Lachowicz79KRybnik-Boguszowicepędzące żółwie IMIK20300:47:1001:35:5002:28:17
#8 152Łukasz Wieczorek160MWarszawaM201700:46:0301:28:2802:14:24
#9 156Leszek Czarnota20MMarklowiceM403900:45:4601:28:5702:15:38
#10 142Janusz Skrzyński135MRybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razemM305300:45:2701:26:5902:08:04
#11 145Tomasz Giełda35MWrocławTeam DraczyńskiM403600:45:2001:26:2302:09:41
#12 161Kamil Klimosz58MWodzisław ŚląskiRybnik ThundersM305600:45:1701:29:0402:19:08
#13 149Lukasz Kołtuniak62MWodzisław ŚląskiM305400:45:1001:25:0502:12:27
#14 158Janusz Raszka122MCieszynJGTEAMM501600:45:1001:30:0602:17:35
#15 154Sylwester Staroń142MZabrzeM403800:45:0001:29:1502:15:03
#16 159Zenon Niedzwiecki97MRybnikRadlinioki W BieguM404000:44:4001:29:0302:18:18
#17 141Szymon Paluchiewicz108MPawłowiceM403500:44:3401:25:0002:08:00
#18 111Marek Miketa91MRybnikM402500:44:0301:20:4601:58:09
#19 147Katarzyna Wernik158KRadlinBestfit club RybnikK401100:43:4901:25:4602:10:19
#20 146Katarzyna Pasławska109KJastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+K401000:43:4801:25:4602:10:03
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 136Maria Jaroszewicz48KRacibórzKlub biegam bo lubię RacibórzK50300:43:3201:23:5602:05:54
#22 151Sabina Zontek172KBielsko-BiałaWataha-łączy nas bieganieK401200:43:1801:26:2502:13:46
#23 132Rafał Zarzecki169MWodzisław ŚląskiKrwawe StefanyM201600:42:3901:22:0102:02:01
#24 144Izabela Szymura149KRybnikDecathlonPrzyjacieleK40900:42:3801:23:2102:08:36
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135Edyta Marek-Wróbel87KRybnikniezrzeszonaK50200:42:3301:22:2102:05:40
#26 163Eugeniusz Banek2MGorzyczkiM404100:42:3201:25:1202:22:02
#27 150Tadeusz Dudziak27MBraniceM501400:42:3101:25:1802:13:21
#28 109Tomasz Hus43MWodzisław ŚląskiM402300:42:2901:19:5201:57:47
#29 118Piotr Borowiak7MBytomM402800:42:2801:21:1001:59:31
#30 120Grzegorz Paszkiewicz180MRybnikRagsM304600:42:2701:21:1001:59:48
#31 123Igor Kaszewski178MKatowiceHuragan LigotaM304800:42:2701:21:1001:59:54
#32 160Szymon Białoń5MCieszynM201800:42:2201:26:0702:18:36
#33 133Daniel Krajs71MKrzanowiceM403400:42:1101:20:1802:02:22
#34 137Tomasz Pawłowicz111MNędzaM305100:42:1101:22:5302:06:27
#35 148Janusz Pieprzka113MDzięgielówM403700:42:0901:25:0902:11:47
#36 113Mateusz Janecki47MJastrzębie ZdrójBziegaczeM201300:42:0701:19:4301:58:31
#37 131Agnieszka Skupień179KRybnikSkupiony ŁabędźK40700:42:0401:21:1502:01:59
#38 143Marek Kotarski67MWodzisław ŚląskiTKKF Relaks Wodziaław Śl.M501300:42:0201:24:2402:08:07
#39 110Jacek Reclik123MRybnikDecathlon Rybnik PrzyjacieleM402400:42:0101:19:0101:58:09
#40 105Jacek Kruczek73MOpoleGT KonaM304200:41:3601:19:2201:57:14
#41 112Jarosław Kotarski66MWodzisław ŚląskiM201200:41:2701:18:4501:58:26
#42 115Adam Kin173MWodzisław ŚląskiCrosssportM402700:41:2301:19:4401:59:11
#43 139Agnieszka Heliosz41KKrostoszowiceInteraktywniK40800:41:2201:21:5602:07:27
#44 140Henryk Szkatuła147MWodzisław ŚląskiForma Wodzisław Śl.M501200:41:2001:21:5602:07:27
#45 119Mariusz Skurzyński136MWodzisław ŚląskiM402900:40:3501:19:2501:59:38
#46 103Lidia Wycisk166KRybniksport profit teamK40500:40:3101:17:5201:55:43
#47 125Grzegorz Śmietana151MRacibórzEasyRun RacibórzM403100:40:3001:18:3502:00:20
#48 104Dominik Kania53MKatowiceR.r. Martin Pisz Już Te KsiążkiM304100:40:2901:18:1101:56:27
#49 122Michał Funikowski32MCzyżowiceDrew TownM403000:40:2801:19:2301:59:53
#50 100Izabela Spandel-Piwowar141KRacibórzEasyRunK40400:40:2401:17:2601:55:30
#51 126Zbigniew Forajter31MRybnikM501100:40:2201:19:0502:00:26
#52 130Mariusz Kur77MZawiercieM403300:40:1501:19:0302:01:58
#53 92Dominika Venslauskas156KTychyProsiekoTeamK30700:40:1401:17:1001:53:57
#54 134Łukasz Skiba131MRacibórzEasyRun RacibórzM305000:40:0901:19:1202:04:14
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !94Alicja Sikora128KBielsko BialaTeam SikoraK50100:40:0501:16:2801:54:09
#56 108Tomasz Czaporowski19MJastrzębie ZdrójM304300:40:0201:15:5101:57:39
#57 128Patryk Bielica6MRydułtowyM201500:39:5801:18:0602:01:30
#58 96Dariusz Czyrnek22MRybnikDecathlon Rybnik PrzyjacieleM402100:39:5701:16:4601:54:57
#59 101Grzegorz Piwowar114MRacibórzEasyrun RacibórzM402200:39:5601:17:2501:55:30
#60 138Paweł Kurasz78MMikołówM305200:39:5401:19:3002:06:40
#61 127Wojciech Śpiewak152MWilkowiceM403200:39:4601:19:1002:01:12
#62 129Łukasz Krzywodajc74MWodzisław ŚląskiM304900:39:4501:18:0602:01:43
#63 106Wojciech Kaptur54MWodzisław ŚląskiKRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiM60600:39:4401:17:1701:57:18
#64 71Michał Wroza186MNędzaM303000:39:4101:14:2201:47:29
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 88Anna Łukasik84KJastrzębie-ZdrójK40300:39:3901:15:4901:52:45
#66 124Szymon Piaściak112MWodzisław ŚląskiM201400:39:3701:18:0502:00:15
#67 81Paweł Ziętara171MJastrzębie-ZdrójM50800:39:3601:15:4901:50:13
#68 107Edyta Połomska117KRydułtowyPołomscy TeamK40600:39:3101:17:2001:57:34
#69 84Błażej Sitko130MPszówM303600:39:2401:13:5701:51:28
#70 98Tomasz Grabowski184MRadlinRadlinioki w bieguM303900:39:2301:16:1101:55:18
#71 117Pavel Rubes182MOstravaSK Cerne pliceM304500:39:1501:18:0301:59:26
#72 90Izabela Kopiec63KSkrzyszówInter Rope TeamK30600:39:0001:15:4401:53:29
#73 95Sławomir Jaroszewicz49MRacibórzKlub biegam bo lubię RacibórzM50900:38:5601:15:4801:54:17
#74 114Jarosław Dubiel26MWodzisław ŚląskiM402600:38:5301:17:3001:58:58
#75 93Andrzej Drewniak24MRacibórzZajazd MalibuM60500:38:4101:15:2601:54:00
#76 82Wieslaw Bugla12MWodzisław ŚląskiRadlinioki w bieguM401800:38:3601:14:1501:50:14
#77 91Arkadiusz Kowol69MWodzisław ŚląskiBiegacze ściemniaczeM402000:38:3601:14:1601:53:48
#78 116Zbigniew Gryt38MRuda ŚląskaM304400:38:3101:17:1201:59:16
#79 99Wieńczysław Zdancewicz170MWodzisław ŚląskiM501000:38:2301:15:0301:55:25
#80 79Wojciech Brauner10MWodzisław ŚląskiForma Wodzisław ŚląskiM303300:38:0301:13:5401:49:53
#81 83Szymon Boryczka8MMiedzyrzeczePoWoli do celuM303500:38:0301:13:2701:51:05
#82 66Lech Wołowski165MKrakówM401600:38:0101:12:1001:45:58
#83 78Grzegorz Stempel143MWodzisław ŚląskiM303200:38:0101:13:2101:49:46
#84 73Mateusz Korzeniowski65MBielsko-BiałaRozbbiegane KomorowiceM201000:37:5801:12:2901:47:39
#85 121Tomasz Kowalski68MMszanaM304700:37:4901:16:1201:59:48
#86 86Marcin Świątek153MBielsko-BiałaWataha-Łączy nas bieganieM401900:37:3701:13:5601:51:55
#87 80Tomasz Szombara148MŁaziskaM303400:37:2001:13:4001:50:12
#88 77Piotr Niesporek98MWodzisław ŚląskiAmatorM50700:37:1601:12:0401:49:38
#89 74Marcin Medes90MTychyM303100:37:1301:12:1001:47:47
#90 85Roksana Orzyszek101KRydułtowyK30500:37:1201:12:5201:51:48
#91 70Mateusz Skrabel134MRybnikM302900:36:5501:10:3301:47:06
#92 89Artur Olbrich100MTworkówULC Sparkasse LangenloisM303800:36:5501:10:0601:52:50
#93 63Wojciech Witoś174MGaszowiceAktywni LyskiM20800:36:5401:10:0501:44:51
#94 68Adam Wyrembelski168MJastrzębie-ZdrójM20900:36:5401:10:0701:46:30
#95 102Marek Chrapkiewicz15MPszczynaAktywna Pszczyna Runners TeamM304000:36:5401:13:2201:55:38
#96 69Bartłomiej Sokołowski139MWodzisław ŚląskiStowarzyszenie Biegów GorskichM302800:36:3901:10:3001:46:56
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !75Oleksandra Jadach46KRacibórzKlub Biegam Bo Lubię RacibórzK40200:36:3801:11:3001:48:08
#98 76Tomasz Słupek181MWodzisław ŚląskiCzarna OwcaM401700:36:3801:11:2901:48:08
#99 67Jan Horwat42MBronówRozbiegamy-to-Miasto Czechowice-DziedziceM50600:36:3701:10:0501:46:10
#100 97Mateusz Korus64MRydułtowyKM PSP jastrzębie ZdrójM201100:36:3301:12:4201:55:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności