Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4 Pruszczański Bieg Niepodległości

Wyniki - 9 listopada 2019, Pruszcz Gdański

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1226Wiatrowski Krzysztof1-KOWALETRIWIATRAKI / RUN-PASSION.PL00:34:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2237Wojnowski Michał2-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:34:39
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3107Leszczyński Jacek3-GDYNIA00:34:57
#4 466Jarocki Bartosz4-SZCZECIN00:37:42
#5 5227Wicenbach Arkadiusz5-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:38:25
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6203Szabłowska Iwona-1JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGA00:38:25
#7 712Baumgart Michał6-STRASZYN00:39:26
#8 8134Myrcik Rafał7-PRUSZCZ GDAŃSKI00:39:46
#9 9149Paracki Michał8-PRUSZCZ GDAŃSKIEUROCASH00:39:55
#10 10173Riegel Mateusz9-GDAŃSKST RUNNERS00:40:06
#11 11142Oleksiewicz Tomasz10-GDAŃSK00:40:45
#12 12151Paszkowski Paweł11-GDAŃSK00:40:51
#13 13223Wałdowski Dominik12-GDAŃSKXRUNNERS00:41:04
#14 14130Michna Daniel13-PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA00:41:07
#15 1537Ejdys Zbigniew14-PRUSZCZ GDAŃSKI00:41:11
#16 1623Chmielowski Michał15-PRUSZCZ GDAŃSKIGÓRSKIE PĘDZIWIATRY00:41:21
#17 17213Tarkowski Dawid16-PRUSZCZ GDANSKICROSSELITE00:41:28
#18 18101Kulgajuk Michal17-PRUSZCZ GDANSKISUT PRUSZCZ BIEGA00:41:30
#19 19209Szymański Artur18-GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM00:41:33
#20 20140Nuż Jacek19-PRUSZCZ GDAŃSKI00:41:38
#21 2119Bracha Jakub20-RADUNICARYSIEKTEAM00:41:50
#22 22138Nowak Marcin21-ŁAPINOSAMOUK00:41:54
#23 2361Jabłoński Adrian22-NAKŁO NAD NOTECIĄSKRA PATEREK00:41:56
#24 24220Waldowski Roman23-GDAŃSKBIEGACZE Z POMORZA /TAKA RYBA00:41:56
#25 25233Witczak Bartek24-KOWALEIRONTEAM3CITY00:42:09
#26 2625Chrząszcz Bartek25-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:42:09
#27 27102Kuncewicz Sławomir26-GDAŃSK00:42:11
#28 2890Kozikowski Dariusz27-STRASZYN00:42:28
#29 2944Gawarecki Kamil28-PRUSZCZ GDAŃSKILOTOS RUNNING TEAM00:42:38
#30 30174Wąsik Dariusz29-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA IRON TEAM00:42:40
#31 31176Romanowski Paweł30-GDAŃSKST RUNNERS00:42:45
#32 32113Łęgowski Michał31-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:43:08
#33 33211Ślusarczyk Andrzej32-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON00:43:14
#34 34178Rozmus Wiktor33-GDAŃSK00:43:23
#35 35205Szlas Radosław34-TUCHOMKUJAWSCY RUNNERS00:43:33
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36206Szumacher Marta-2GDAŃSK00:43:46
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37236Wojnarowska Weronika-3GDYNIA00:43:56
#38 38215Thrun Radosław35-PRUSZCZ GDAŃSKI00:43:57
#39 39135Nibus Jacek36-STRASZYN00:43:59
#40 4088Kotwa Paweł37-GOŁĘBIEWO WIELKIETUMBOTEAM00:44:03
#41 4185Koszarowski Jarosław38-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA00:44:10
#42 42164Poźniak Tomasz39-PRUSZCZ GDAŃSKI00:44:15
#43 43161Podgórski Witold40-GDAŃSKF3TEAM00:44:21
#44 44153Piasecki Wojciech41-GDYNIA00:44:22
#45 45137Niewiadomski Aleksander42-GDAŃSK00:44:30
#46 466Bachórz Agata-4GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE00:44:38
#47 47160Piwański Krzysztof43-PRUSZCZ GDAŃSKI00:44:39
#48 485Bach Łukasz44-PRUSZCZ GDAŃSKISMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM00:44:42
#49 4943Gajdus Wiktor45-GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA00:44:56
#50 50218Uber Marcin46-PRUSZCZ GDAŃSKIFIZJOTERAPIA ADRIANNA CHRUŚCIEL00:44:58
#51 51202Synak Rafał47-PRUSZCZ GDAŃSKI00:45:02
#52 5226Cieślik Marta-5PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON00:45:03
#53 53239Wozbanowicz Jacek48-STRASZYNSTRASZYN BIEGA00:45:04
#54 5431Czyżewski Darek49-PRUSZCZ GDAŃSKI00:45:13
#55 5532Dąbkowska Aleksandra-6GDAŃSKTAKA RYBA00:45:13
#56 56125Marzec Przemysław50-GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 6500:45:26
#57 5720Bracha Ryszard51-RADUNICARYSIEKTEAM00:45:30
#58 5822Chełmiński Mateusz52-GDAŃSK00:45:31
#59 59166Przybyś Agnieszka-7ŁĘGOWOPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON00:46:22
#60 6069Kacprzak Marcin53-GDAŃSKZPORTOWE KNURY00:46:25
#61 61129Michałowska-Lewińska Anita-8PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:46:27
#62 62109Lewinski Krzysztof54-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA00:46:27
#63 6367Jażdżewski Dariusz55-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:46:28
#64 64145Ossowski Leszek56-PRUSZCZ GDAŃSKI00:46:28
#65 65116Madej Paweł57-GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKA00:46:29
#66 66208Szymańczak Adam58-GDAŃSKST RUNNERS00:46:32
#67 67128Michalak Konrad59-GDYNIAGRACJA&ALICJA 3MIASTO00:46:33
#68 68106Lemanczyk Damian60-GDAŃSKST RUNNERS00:46:34
#69 6954Grzelecki Sebastian61-JUSZKOWOST RUNNERS00:46:36
#70 7095Kroemer Rafał62-GDAŃSKOLO TEAM00:46:39
#71 7177Kitowski Krzysztof63-PRUSZCZ GDAŃSKIU LONG00:46:40
#72 7262Jagodziński Damian64-GDAŃSKXRUNNERS00:46:54
#73 73123Marszałkowski Karol65-GDAŃSK00:46:58
#74 74124Marszałkowski Piotr66-GDAŃSK00:46:58
#75 75110Licznerski Artur67-JUSZKOWO00:47:01
#76 76247Zygry-Wiśniewska Karolina-9GDAŃSKGEMINI POLSKA TEAM00:47:20
#77 77112Lubecki Janusz68-BĘDOMIN00:47:47
#78 7815Bołtruczyk Krzysztof69-BYTÓW00:47:58
#79 79204Szadkowski Grzegorz70-PRUSZCZ GDAŃSKI00:48:08
#80 8060Jabłońska Anita-10NAKŁO NAD NOTECIĄSKRA PATEREK00:48:08
#81 8128Cudnowski Leszek71-GDAŃSKGDAŃSK POŁUDNIE / BIEGAMBOWARTO.PL00:48:24
#82 8250Grochowska Dagmara-11ROTMANKA00:48:33
#83 8329Czechowski Łukasz72-GDAŃSK00:48:51
#84 84114Łowicki Bartosz73-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:48:54
#85 85245Zawadzki Kazimierz74-BŁOTNIASTRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA00:48:55
#86 86192Skonka Aleksander75-GDAŃSK00:49:01
#87 87167Ptach Jacek76-PRUSZCZ GDAŃSKI00:49:03
#88 8839Florek Łukasz77-GRUPARUN TEAM FLORASY00:49:15
#89 89121Marczak Marek78-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:49:25
#90 90147Pachnia Michał79-PRUSZCZ GDAŃSKIRUN BEACH MORNING00:49:30
#91 91300Musiał Magdalena-12PRUSZCZGDAŃSKI00:49:38
#92 9235Domagala Tomasz80-PRUSZCZ GDANSKINUTRISHOP PRUSZCZ GDAŃSKI00:49:48
#93 93196Sobczak Paweł81-GDAŃSKJEPPESEN00:49:50
#94 94171Radecki Grzegorz82-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:49:55
#95 95170Radecka Anna-13PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:49:57
#96 96127Meler Ula-14PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA STRASZYN BIEGA IRON TEAM00:49:59
#97 9773Kamińska Kamila-15GDANSKPRUSZCZ BIEGA STRASZYN BIEGA IRON TEAM00:50:00
#98 9827Ciszek Sebastian83-GDAŃSKIRON TEAM00:50:01
#99 9941Freda Artur84-PRUSZCZ GDAŃSKISPIE SPORT TEAM / PRUSZCZ BIEGA00:50:04
#100 100207Szwedowski Łukasz85-KULICE00:50:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności