Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Niepodległości

Wyniki - 9 listopada 2019, Darłowo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1119Wirkus ŁukaszSZCZECINEKLKB im. Braci Petk Lębork1-198800:33:25
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2120Witkowski MateuszKOSZALINJW 12232-199300:33:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 389Rudnik KrzysztofKRĘPA SŁUPSKA3-198000:34:56
#4 432Kępka AdrianWIEKOWOTAGER SPORT4-199500:35:19
#5 560Mierzwa WitoldDARŁOWODarłowo5-197400:37:33
#6 6140Jakubek PatrykBYTÓWRuntastyczni Team Bytów6-199700:37:48
#7 7117Wilczewski KrzysztofSŁAWNOKB Spoko Sławno7-198500:37:54
#8 890Rudnikowski MaciejDARŁOWODarłowskie Charty8-197400:38:13
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9118Wirkus AntoninaSZCZECINEKMKL Szczecinek-1198500:39:09
#10 1045Krukowski BłażejSŁAWNOKB SPOKO Sławno9-197900:39:47
#11 1150Kurkul PrzemekPAŁÓWKOKB Bryza Postomino10-199500:40:00
#12 1280Pick TomekKOSZALINSKSG KORONA SZCZECIN11-197000:40:14
#13 1323Jabłoński TomaszSŁAWNOKB SPOKO Sławno12-197900:40:45
#14 1424Jankowski GrzegorzBYTÓW13-197500:40:47
#15 1581Płaza RyszardDARŁOWO14-197000:41:07
#16 1610Chruszcz MateuszRUSINOWOGRONO RUSINOWO15-199000:41:19
#17 1749Kurkul JanekPAŁÓWKOKB Bryza Postomino16-199900:41:20
#18 18112Wieczorek ŁukaszKOSZALINCSSP17-199000:41:23
#19 1992Rybicki AndrzejMALECHOWOKB Spoko Sławno18-198100:41:28
#20 2078Pancewicz PiotrDARŁOWOFORMA Siłownia Fitness Darłowo19-197800:41:42
#21 2199Szarycz ArturJEŻYCZKIZiemia Darłowska20-198100:42:22
#22 2259Mazur EmiliuszDOMASŁAWICEŻyj z Energią21-197600:42:30
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2338Konkel AgnieszkaKOSZALIN-2198400:42:43
#24 24148Staszewski MarcinZDERZEWO22-198600:43:00
#25 2579Pękała PiotrKOSZALINSP Manowo23-197100:43:01
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26137Bentkowska NataliaBYDGOSZCZ-3199300:43:03
#27 27114Wiernicki RemigiuszDARŁOWO24-198600:43:05
#28 2870Nieckarz KrzysztofSŁAWNOSpoko Sławno25-198000:43:11
#29 2943Krawczuk SzymonGLEŹNOWODarłowskie Charty26-198000:43:12
#30 3069Nieckarz MonikaSŁAWNOSpoko Sławno-4198100:43:19
#31 3130Kamelski PiotrSŁAWNOKB SPOKO SŁAWNO27-197300:43:21
#32 327Bieńkowski TomaszNIEKŁONICEIQ consulting Koszalin28-198300:43:21
#33 3395Skowronski TomaszCHAŁUPY29-198400:43:23
#34 34101Szpiter TomaszZŁOTORYJAOlaws Złotoryja30-196900:43:31
#35 35134Klekociuk MaksymilianDARŁOWODarłowskie Charty31-198500:43:35
#36 3688Reszkowski SebastianSIEMIROWICE32-198700:43:46
#37 37107Turczyn TomaszSŁAWNO"DZIENNIK SŁAWIEŃSKI"33-197700:43:47
#38 3872Nowak JacekBOLESZEWO34-196900:44:10
#39 3953Łagutko KamilaDARŁOWOŻyj z Energią-5197800:44:13
#40 40113Wielgat ŁukaszPIEŃKOWOKB Bryza Postomino35-198600:44:23
#41 4128Kachlicki BorysKOSZALIN36-200200:44:25
#42 42146Szymański PiotrROSNOWOCSSP37-197300:44:32
#43 43103Tłustek ŁukaszRUSINOWOKB BRYZA POSTOMINO38-198800:44:42
#44 4496Sominka AndrzejDARŁOWOSSB (SobieSamBiegam)39-196700:45:11
#45 45105Tomczak DominikSŁUPSKNight Runners Słupsk40-197100:45:54
#46 4655Malinowski MariuszKOSZALIN41-198000:45:59
#47 4727Kachlicki KamilKOSZALIN42-197600:46:08
#48 4817Gostomczyk KrzysztofSŁAWNOKB SPOKO SŁAWNO43-197900:46:12
#49 4958Marek PiotrDARŁOWO44-197400:46:36
#50 50147Hamala MarcinKOSZALINTager Sport45-198100:46:39
#51 5156Marciniak MichałPOLANÓW46-199000:46:45
#52 5229Kaczmarek MartaSŁAWNOKB SPOKO Sławno-6198500:46:49
#53 53109Wiatrzyk KrzysztofDARŁOWODarłowo47-197000:46:50
#54 54129Lechowicz ŁukaszKRAKÓW48-198500:46:51
#55 5533Kilar TomaszKOSZALIN49-197400:46:57
#56 5616Gliszczyński ŁukaszBYTÓWŚwiat Płytek u Kryspina50-199900:46:59
#57 57126Zielinski DamianDARŁOWO51-198500:47:07
#58 5820Harbutiak MonikaCISOWOŻyj z energią-7199200:47:45
#59 5993Rzepecka AnnaWARSZAWAM. I. L. A.-8197500:47:46
#60 60123Wójcik DamianDARŁOWORunnerswalde Darłowo52-197000:47:49
#61 61128Żukowski CezaryKOSZALINMigawkowe.pl53-198300:47:50
#62 62106Treder MarianŁOSINO196554-196500:48:05
#63 63110Wiatrzyk RobertDARŁOWOZSM55--00:48:19
#64 6486Rabka MonikaKOSZALINFor-Rest-Run-9198000:48:19
#65 65136Szkołuda ŁukaszPOLANÓW56-199200:48:20
#66 6663Moczybroda AdamDARŁOWOZSM57--00:48:22
#67 67121Woźniak JacekWRZEŚNICA58-196900:48:27
#68 6835Knut-Potocznik GabrielaPOLANÓWStowarzyszenie Kierunek Polanó-10198300:48:31
#69 69149Szostak MartaKOSZALIN-11199200:48:37
#70 70142Kaniowski JacekSŁAWNOW.P.K SŁOŃ TEAM USTKA59-197600:48:38
#71 7134Kleniewski PiotrKOSZALINZachodniopomorskie60-196000:48:51
#72 72133Kęsik AgnieszkaSLUPSKŚwiat Płytek u Kryspina-12198600:49:01
#73 7391Rutkowski ArturKOSZALINRUNking (sportowiec.info)61-199000:49:11
#74 74141Kucharski MaksymilianJASTARNIA62-200200:49:45
#75 7565Modrzejewski RomanGRABÓW NAD PROSNĄKings of Metal63-196700:49:52
#76 7622Hladky IliaDARŁOWOZSM64--00:50:12
#77 7747Kulczyk KatarzynaSŁAWSKOKb Bryza Postomino-13198200:50:17
#78 7839Konkel ŁukaszKOSZALIN65-197900:50:24
#79 7926Jaworski RobertPOSTOMINOKB BRYZA POSTOMINO66-197600:50:31
#80 8015Gaw Ęda EmilDARŁOWO67--00:50:50
#81 81116Wierzbicki SylwesterDARŁOWO68--00:50:50
#82 8277Paluszkiewicz TomaszDARŁOWOZSM69--00:50:51
#83 83144Jakubowski KrystianDARŁOWO70-198300:50:52
#84 84130Pecyna SebastianDACHOWA71-198400:51:08
#85 853Antosik GrzegorzMASŁOWICEKB Bryza Postomino72-197700:51:13
#86 86131Brzoskowski ArturKOSZALIN73-198200:51:29
#87 87122Woźniak SzymonKOSZALIN74-199300:51:42
#88 884Apanel MartaSULECHOWO-14198200:52:10
#89 8974Nowak WioletaDARŁOWO-15199100:52:26
#90 9073Nowak MarekDARŁOWO75-198600:52:26
#91 912Antosik GrażynaSŁAWSKOKS Olszewski i Synowie-16198100:52:30
#92 9218Górski MichałDĄBKI76-199000:52:34
#93 93132Ciszek WiktoriaDARŁOWOAkademickie LO SG-17200300:52:48
#94 945Barszczewski SebastianMIELENKOBłękitny Patrol WWF77-197400:52:50
#95 9554Łubkowska MagdalenaSŁUPSK-18197400:52:54
#96 9642Krakowiak PawełDARŁOWOLaboratorium VITA78-196800:52:57
#97 97102Thiede JarosławDOMASŁAWICEZOP Darłowo79-198100:52:58
#98 9866Mongiało MarcinKOSZALINFAST FEET K-lin80-197800:53:11
#99 9998Szafranko NataliaKOSZALINIndywidualna Praktyka Lekarska-19199100:53:15
#100 10040Konkel JoannaSŁAWNOMKS " Święc" Sławno-20196600:53:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności