Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego

Wyniki - 10 listopada 2019, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Pk
1
Pk
2
-
-
-
-
-
#1 101362Lewandowski Marek(Poznań)1986M184487-00:31:2601:12:3801:28:4200:04:1201:28:48
#2 102287Wiejak Radosław(Kostrzyn)1978M401488-00:32:0501:13:0201:28:4500:04:1201:28:55
#3 1031035Trąbka DamianTeam Kościan1974M45889-00:32:4701:13:5301:28:4700:04:1201:28:57
#4 104258Uhura Rafał#OwocBiega1978M401590-00:32:3301:13:4401:28:4900:04:1301:29:05
#5 1054Kuske MaciejNight Runners Gniezno1988M184591-00:32:1901:13:0701:28:4900:04:1301:29:01
#6 106345Gościański Mateuszgoggle pae team/ JW 44301991M184692-00:31:2201:12:3501:28:5000:04:1201:28:54
#7 107858Redko Jarosław19921992M184793-00:32:0801:13:2201:28:5500:04:1301:29:01
#8 108234Pachla JacekKB Szamotuły1971M45994-00:32:4501:13:4301:28:5500:04:1301:29:00
#9 109803Serafin RobertSantander Runners Team1987M184895-00:32:4201:13:2901:28:5500:04:1301:29:06
#10 1101013Gratkowski MichałXpattern.pl / gRUNwald Team Poznań1977M401696-00:33:3601:14:0001:28:5600:04:1301:29:05
#11 111883Wojtkowiak MarcinKoźmin Biega1978M401797-00:32:3601:13:4901:29:0100:04:1301:29:11
#12 112138Duszyński ŁukaszTeam Bieganie Na Śniadanie Śmigiel1991M184998-00:32:3801:13:5701:29:0200:04:1301:29:13
#13 113838Medejszo MariuszNowosolska Grupa Biegowa1975M401899-00:32:4101:13:5201:29:0500:04:1301:29:15
#14 114791Michalak DawidNIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE1983M3521100-00:32:4301:13:2301:29:0700:04:1401:29:19
#15 1151007Majorczyk Gerard(Zielona Góra)1976M4019101-00:32:4301:13:5601:29:1200:04:1401:29:23
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116831Świętek AndrzejSpinko Leszno1959M601102-00:31:3601:13:1801:29:1400:04:1401:29:20
#17 117611Dąbrowski DawidBIEGACZE/ KOŚCIAN TEAM1981M3522103-00:32:1701:13:4301:29:1700:04:1401:29:22
#18 11833Florkowski Mikołaj(Kościan)1992M1850104-00:32:4701:13:4601:29:1700:04:1401:29:34
#19 11995Minge Roman(Ziemin)1980M3523105-00:32:3801:13:5101:29:1800:04:1401:29:28
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 120670Gembalski MirosławLucki Luki1969M503106-00:30:4901:11:4401:29:1900:04:1401:29:29
#21 121833Rysiukiewicz StanisławNight Runners1975M4020107-00:32:4301:13:5301:29:2000:04:1401:29:31
#22 122441Kurek JarosławEndorfina Wschowa1980M3524108-00:32:3701:13:3801:29:2100:04:1401:29:31
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !123851Piekarczyk WojciechKs.Żeglina1953M651109-00:32:4001:13:5201:29:3100:04:1501:29:41
#24 124635Nowacki KamilWKS Piechanin1985M1851110-00:32:2801:13:4501:29:3500:04:1501:29:42
#25 1251000Kmiecik DominikLKS SANA Kościan1999M1852111-00:30:3101:10:0201:29:3900:04:1501:29:42
#26 126799Zinko Tomaszzobacz fb-> @3maj_tempo1989M1853112-00:32:3101:13:5701:29:4100:04:1501:29:49
#27 127832Matuszewski KrzysztofŚwierczewo Run1991M1854113-00:31:5201:13:2201:29:4200:04:1501:29:52
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128464Wasielak Joanna(Swarzędz)1984K353-1500:31:3401:13:4401:29:5100:04:1501:29:59
#29 129543Żygadło TadeuszWołów-Biega1973M4510114-00:32:4501:14:1401:29:5400:04:1601:30:05
#30 130584Czecholiński PiotrLeszNO Limits Runners1968M504115-00:32:3801:14:1101:30:0100:04:1701:30:30
#31 131597Kostrzewski DariuszGKR Gostyń1977M4021116-00:31:0001:13:5701:30:1200:04:1601:30:18
#32 132915Pelec AlbertPACEMAKEr1986M1855117-00:32:4001:13:5301:30:1700:04:1701:30:25
#33 13331Woelke Piotr(Robakowo)1975M4022118-00:33:3601:14:3101:30:1800:04:1701:30:27
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !134822Przybysz DorotaGrodziski Klub Biegacza1966K501-1600:32:4801:14:2501:30:2200:04:1701:30:24
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1351027Łomnicka BarbaraMKS SIECHNICE1979K403-1700:32:0701:14:3001:30:2800:04:1701:30:31
#36 136678Olejnik AdamBiegania na śniadanie Śmigiel1976M4023119-00:33:0801:14:3701:30:2800:04:1701:30:41
#37 137369Piaskowski Tomek(zielona góra)1972M4511120-00:31:1301:13:1401:30:2900:04:1701:30:31
#38 138412Fiedot Filip(Zielona Góra)1997M1856121-00:34:0301:15:3301:30:3900:04:1801:30:51
#39 139429Jankowski PawełRUN-POLE1973M4512122-00:33:1501:15:3901:30:4200:04:1801:30:54
#40 140184Kędzia Dominik(Czempiń)1972M4513123-00:32:1601:14:1301:30:4400:04:1801:30:53
#41 141198Kasperski RobertKościan Team1968M505124-00:32:4201:14:2301:30:4700:04:1801:30:56
#42 142398Mazur Wiktor(Kościan)1986M1857125-00:32:3901:14:2701:30:5200:04:1901:31:05
#43 143481Frąckowiak Norbert(Kościan)1972M4514126-00:33:4201:15:4601:31:1200:04:2001:31:30
#44 144387Miedzińska Katarzyna#SZYMANOWSKITeam1995K1810-1800:32:4501:14:2801:31:1500:04:1901:31:16
#45 14570Tomaszewski Przemysław(Gostyń)1969M506127-00:33:4101:15:5001:31:1900:04:2001:31:33
#46 146591Lis PiotrNationale-Nederlanden1982M3525128-00:33:0901:14:5401:31:2100:04:2001:31:27
#47 147302Maćkowiak KrzysztofMaćkowiak Team1982M3526129-00:32:4001:14:5401:31:2100:04:2001:31:33
#48 148413Urbański MarcinGrodziski Klub Biegacza1987M1858130-00:33:5501:15:3501:31:2700:04:2101:31:54
#49 149379Naskręt Filipnodon.pl1979M4024131-00:33:0001:15:1601:31:2700:04:2001:31:41
#50 150159Wojtaszek AgnieszkaRun4Life1990K1811-1900:32:2201:15:1901:31:3000:04:2001:31:32
#51 151555Nagucki Karol(Opalenica)1993M1859132-00:32:3601:14:2701:31:3300:04:2001:31:44
#52 1521046Wierzchowski Adam(Kalisz)1978M4025133-00:33:0701:15:2401:31:3500:04:2001:31:45
#53 153898Jackowiak Damian(Śrem)1985M1860134-00:34:0701:16:1801:31:3500:04:2101:31:51
#54 154434Michalak HubertNIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE1997M1861135-00:32:3701:14:1801:31:3800:04:2101:31:51
#55 155542Czerwińska AnnaCzarna Biega1988K1812-2000:32:5701:15:3001:31:4100:04:2101:31:47
#56 15632Szymaniak BartoszKościan Team1979M4026136-00:33:0601:15:1801:31:4200:04:2101:31:50
#57 157761Ziomek ŁukaszBŁĄD w DRUKU1990M1862137-00:32:4401:15:1301:31:4300:04:2201:32:09
#58 158118Kaczmarek TomaszKLAS Szpot Swarzędz1979M4027138-00:33:0801:15:2901:31:4600:04:2101:31:57
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1591036Michalski MarianLKS Sana Kościan1963M552139-00:32:5901:15:2501:31:5500:04:2201:32:09
#60 16062Zydorczak Iwona(Poznań)1984K354-2100:33:2301:15:4501:31:5900:04:2201:32:15
#61 161724Magdziak Łukaszendorfin dealers1987M1863140-00:32:5301:15:1601:32:0000:04:2201:32:13
#62 162865Majorczyk Bartosz19921992M1864141-00:31:5401:15:0801:32:0500:04:2101:32:05
#63 163101Urbańczak SzymonBlueBull1981M3527142-00:32:5501:15:5401:32:0700:04:2201:32:12
#64 1641064Mantyra Marek(Konradowo)1980M3528143-00:33:4301:16:1001:32:1300:04:2201:32:24
#65 165323Kaczor MarcinADJ1975M4028144-00:33:4101:16:1101:32:1400:04:2301:32:46
#66 166647Rataj Artur(Trzcianka)1978M4029145-00:32:4101:14:4501:32:2000:04:2301:32:31
#67 167292Tomaszyk MilenaUKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski1991K1813-2200:33:0601:15:3201:32:2000:04:2201:32:27
#68 16847Frankowski Łukasz(Czapury)1982M3529146-00:33:1301:15:5401:32:2000:04:2301:32:35
#69 169425Konik TomaszFortiva1985M1865147-00:34:1701:16:2501:32:2200:04:2301:32:46
#70 170558Naskręt PrzemysławKościan Team1980M3530148-00:32:4001:15:4701:32:2700:04:2301:32:37
#71 171166Świstek LucjanNetbox Biega1972M4515149-00:33:4201:16:0101:32:3300:04:2301:32:46
#72 172649Szkudlarek KrzysztofALMA-EL TEAM1976M4030150-00:32:4200:51:0001:32:3400:04:2301:32:44
#73 173650Namysl MaciejKoźmin Biega1979M4031151-01:32:3400:04:2301:32:44
#74 1741020Jaszkiewicz AdrianLKS Sana Kościan1981M3531152-00:33:4001:16:2301:32:3500:04:2401:32:49
#75 17556Sobczyk KrystianKościan Team1988M1866153-00:34:0501:16:0801:32:3700:04:2401:32:56
#76 176437Makowski MariuszMafia Team Lubliniec1976M4032154-00:34:2801:16:5801:32:3800:04:2401:32:57
#77 177725Cierlaczyk Daniel(Kalisz)1983M3532155-00:33:3101:16:1701:32:3900:04:2401:32:51
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 178135Kieslich Mariusz(Poznań)1962M553156-00:33:0501:16:1701:32:4400:04:2401:32:57
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !179615Michalak KazimierzHelios Czempiń Team / ChampionMan Team1957M602157-00:32:5701:15:5501:32:4700:04:2401:33:01
#80 180952Suchora PawełNiezrzeszony1973M4516158-00:33:3601:16:4701:32:5100:04:2401:32:53
#81 181660Falborski Mateusz(Poznań)1990M1867159-00:33:4301:16:1701:32:5800:04:2501:33:19
#82 182936Czaczyk Łukasz(Stare Bojanowo)1988M1868160-00:32:0601:15:3601:33:0500:04:2501:33:16
#83 183232Rogacki HubertMavericks1991M1869161-00:33:2101:15:5801:33:1200:04:2501:33:20
#84 184581Frączek MarcinKościan Team1988M1870162-00:34:2701:17:1201:33:2300:04:2601:33:37
#85 185162Piotrowski Michał(Błonie)1984M3533163-00:35:2701:17:5901:33:2500:04:2601:33:49
#86 18643Cybułka BartoszStaś Biega1980M3534164-00:33:4201:17:0001:33:2800:04:2601:33:38
#87 187923Andrzejak MikołajSporty Walki Gostyń / GreenGo catering1987M1871165-00:34:2701:16:3401:33:2800:04:2701:34:03
#88 188641Wasztyl MichalWitkowo Biega1989M1872166-00:34:1701:17:4301:33:2800:04:2601:33:43
#89 189475Konarski Piotr(Zalasewo)1974M4517167-00:33:5001:16:5201:33:2900:04:2601:33:42
#90 190491Jarnut ŁukaszLB TEAM LWÓWEK1989M1873168-00:34:3301:17:2401:33:3200:04:2601:33:47
#91 191663Nowak MarcinLost Runner1980M3535169-00:32:4401:15:4201:33:3300:04:2601:33:42
#92 192352Frąszczak JacekWICHROWA STOPA1972M4518170-00:33:3501:17:0201:33:3800:04:2601:33:49
#93 193308Szczerbal AdamKościan Team1961M554171-00:34:2101:17:0101:33:4100:04:2701:33:58
#94 194186Krupa KrystianEITALIA.pl1986M1874172-00:33:1001:16:3901:33:4800:04:2701:33:57
#95 195847Janiszewski WaldemarKM LWÓWEK1963M555173-00:34:3101:17:2101:33:5000:04:2701:34:06
#96 1961039Ratajczak Hubert(Śmigiel)1981M3536174-00:32:3701:16:1101:33:5000:04:2701:34:02
#97 197686Kostański Robert(Kościan)1985M1875175-00:34:3901:17:5401:33:5300:04:2701:34:04
#98 198676Torchala SebastianJ&Z TORCH1977M4033176-00:33:3401:17:1501:33:5900:04:2701:34:06
#99 199518Duduś MarekKB MANIAC Poznań1971M4519177-00:34:4001:17:5501:34:0200:04:2701:34:13
#100 2001044Dębowiak Dawid(Śmigiel)1991M1876178-00:32:3801:15:1501:34:0800:04:2801:34:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności