Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego

Wyniki - 10 listopada 2019, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Pk
1
Pk
2
-
-
-
-
-
#1 601498Łykowski PawełMJDOP1983M3591525-00:38:4101:31:1501:53:0600:05:2401:53:55
#2 602879Skrzypczak WojciechKościańskie Towarzystwo Pływackie1994M18188526-00:39:5901:30:5501:53:1200:05:2401:53:58
#3 603625Mróz TomaszWiocha Biega1982M3592527-00:40:5401:33:2101:53:2300:05:2401:54:13
#4 604160Przyborowski MieczysławREMET TEAM1959M6012528-00:38:4701:32:0901:53:2500:05:2401:54:03
#5 605215Szczepaniak Michał(Drużyna)1984M3593529-00:42:3701:35:3801:53:2600:05:2301:53:51
#6 60612Jakubowski MaciejPOL-TRIP1984M3594530-00:40:3601:32:5101:53:3700:05:2501:54:22
#7 607975Adamiak Mateusz(Przybyszewo)2000M18189531-00:42:2301:35:0901:53:3800:05:2601:54:40
#8 608658Synak KatarzynaTGV Club1978K4021-7700:40:0701:33:0301:53:3900:05:2501:54:24
#9 609566Wiśniewski Grzegorz(Poznań)1976M40116532-00:40:2801:32:5501:53:4000:05:2501:54:28
#10 6101031Śron MariuszMenski1974M4579533-00:40:2801:32:5401:53:4000:05:2501:54:29
#11 611224Grzelka JakubBig Sport Team1990M18190534-00:42:1301:34:0801:53:4100:05:2401:54:07
#12 6121078Czoszyk-Kawala OlgaŚwierczewo Run1980K3519-7800:41:4401:33:5401:53:4600:05:2501:54:34
#13 613737Jóska ŁukaszSpinko Leszno1977M40117535-00:42:0701:34:3301:53:4700:05:2601:54:50
#14 614681Łagódka Marek(Borycz)1957M6013536-00:40:0201:33:0001:53:4900:05:2501:54:35
#15 6151010Śliwiński Mateusz(Chwaliszew)1994M18191537-00:40:5001:33:2201:53:5000:05:2601:54:40
#16 616563Maćkowiak RobertAlvo1986M18192538-00:38:1001:30:4601:53:5400:05:2401:54:15
#17 617911Prysiażny Wojciech(Luboń)1981M3595539-00:40:1901:33:1301:53:5800:05:2601:54:53
#18 6181034Dudziński DamianSGB Bank1976M40118540-00:40:2001:33:1501:54:0400:05:2701:54:59
#19 619829Naskręt MateuszFCK:BM1980M3596541-00:41:1201:33:5201:54:0500:05:2601:54:49
#20 620280Piotrowski JerzyLB1987M18193542-00:42:2001:35:1001:54:0700:05:2701:55:19
#21 621189Lipkowski ZbigniewNight Runners1982M3597543-00:41:0001:33:3801:54:0900:05:2701:55:09
#22 622145Woźniak Tomasz(Komorniki)1980M3598544-00:40:3601:33:5101:54:2000:05:2701:55:01
#23 623751Frąckowiak Magdalena#teambieganienasniadanie1990K1829-7900:39:4901:33:2801:54:2100:05:2601:54:58
#24 624236Nowicki Bartosz(Poznań)1983M3599545-00:42:2801:34:3801:54:2100:05:2801:55:20
#25 625577Szuster MariuszBieganie na śniadanie1979M40119546-00:41:3001:34:0601:54:2100:05:2801:55:22
#26 626942Kasperska LidiaRok1977K4022-8000:40:4301:34:0701:54:2100:05:2601:54:39
#27 627943Kasperski Tomek19781978M40120547-00:40:4301:34:0601:54:2100:05:2601:54:39
#28 628576Szuster KatarzynaBieganie na śniadanie1983K3520-8100:41:3101:34:0601:54:2100:05:2801:55:22
#29 629885Konieczka Krzysztof(Miłosław)1980M35100548-00:41:3101:34:1601:54:2500:05:2701:55:18
#30 6301018Schwarz Krzysztof(Kościan)1974M4580549-00:40:1701:33:4801:54:2800:05:2701:55:10
#31 631811Cichowlas PrzemysławAcitve Lifestyle1991M18194550-00:38:4301:31:1001:54:2900:05:2701:55:14
#32 632509Walkowiak AgnieszkaKościan Team1975K4023-8200:42:1301:34:4001:54:3000:05:2901:55:48
#33 633494Machowicz Jolanta(Gostyń)1975K4024-8300:40:0201:33:5301:54:3100:05:2701:55:17
#34 634878Tonder WojciechŚcieżki Biegowe Olimpia Poznań1968M5020551-00:42:5001:34:4201:54:3100:05:2801:55:21
#35 635301Dratwa Damian(Kościan)1975M40121552-00:41:3701:34:2901:54:3400:05:2901:55:42
#36 63619Przywecki LechKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ1971M4581553-00:42:1401:34:4501:54:3500:05:2901:55:41
#37 637485Hamrol ŁukaszBliźniak Team Śmigiel1977M40122554-00:40:5201:34:0801:54:4100:05:2901:55:46
#38 638559Banaszczak Wojciech4 Ever Bike1974M4582555-00:40:2301:32:2801:54:4100:05:3001:56:09
#39 639979Adamek DorotaOpalenicki Klub Biegacza1989K1830-8400:39:1401:31:5401:54:4300:05:2801:55:20
#40 640378Glumiński BartoszCF KOŚCIAN1980M35101556-00:41:0501:34:0501:54:4300:05:2801:55:37
#41 64197Adamczak MariuszOpalenicki Klub Biegacza/ Ekipa KT :)1982M35102557-00:39:1601:31:5201:54:4300:05:2801:55:20
#42 642130Szczepaniak Bronisław(KĘDZIERZYN-KOŹLE)1951M657558-00:42:3801:35:3901:54:4700:05:2701:55:10
#43 643868Rogalinski ArturKB Kosynier Września1975M40123559-00:42:3501:34:5301:54:4700:05:2701:55:00
#44 644216Woźniak SzymonBest Team Śrem1987M18195560-00:41:5901:34:5801:54:5000:05:2901:55:47
#45 645333Donat Anna(Kalisz)1985K1831-8500:40:4101:34:1501:54:5100:05:3001:56:05
#46 646626Marciniak MateuszLeszczyńscy Patrioci1985M18196561-00:40:4101:34:1501:54:5800:05:3001:56:12
#47 647432Bojek BeataR- Team Rydzyna1976K4025-8600:40:4401:34:1201:55:0500:05:2901:55:51
#48 648828Prządka MichałOpalenicki Klub Biegacza1979M40124562-00:39:2001:32:2101:55:1100:05:3101:56:41
#49 649430Jędra Andrzej(Złotniki)1973M4583563-00:40:0501:33:5501:55:1200:05:2901:55:57
#50 650741Malkiewicz JacekKościan Team1969M5021564-00:42:1201:34:5701:55:1400:05:3001:56:13
#51 651384Nowacki Jakub(Wschowa)1993M18197565-00:42:2801:35:4801:55:1500:05:3001:56:19
#52 652172Żerko Marcin(Oborniki)1980M35103566-00:41:2001:34:5001:55:1700:05:3201:56:46
#53 653513Jankowski Krystian(Łagiewniki)1980M35104567-00:41:5601:35:0901:55:2100:05:3201:56:49
#54 654813Dzikowski DariuszParkrun GOSTYŃ1977M40125568-00:39:0601:32:2801:55:2200:05:2801:55:37
#55 6551011Frąckowiak DominikOrzeł Lipno1988M18198569-00:39:4301:31:5801:55:2900:05:3001:56:10
#56 656907Knop Zbigniew19641964M5517570-00:41:1001:34:3101:55:3100:05:3101:56:34
#57 657334Mańkowski Robert(Nowy Lubosz)1979M40126571-00:41:3501:34:4201:55:3200:05:3001:56:21
#58 65889Poprawiak Malwina(Czapury)1987K1832-8700:40:0201:33:4201:55:3400:05:2901:56:00
#59 659178Brzoska Katarzyna(Poznań)1975K4026-8800:42:0701:35:3101:55:3500:05:3001:56:21
#60 660602Nagucki Mateusz(Opalenica)1985M18199572-00:41:3101:35:0001:55:3500:05:3101:56:28
#61 661770Ossowska Zofia(Steszew)1992K1833-8900:40:4801:34:4101:55:4000:05:3101:56:38
#62 662696Kmieć Małgorzata(Kościan)1991K1834-9000:41:1401:34:3901:55:4800:05:3101:56:31
#63 663149Waligóra Jakub19861986M18200573-00:41:5201:34:4801:55:4900:05:3101:56:42
#64 6641003Zielińska KingaSekcja Biegowa - OKFiR Śmigiel1973K457-9100:41:0201:34:5601:55:5100:05:3201:56:44
#65 665593Ciesielski Andrzej(ŚMIGIEL)1959M6014574-00:42:2301:35:4401:55:5500:05:3201:56:48
#66 666788Wojciechowski MarekNight Runners Gniezno1960M5518575-00:40:3501:34:3801:55:5600:05:3201:56:55
#67 667840Burkowski Jarosław(Leszno)1973M4584576-00:41:3601:35:2301:55:5600:05:3101:56:43
#68 668996Kania Tomasz(Poznań)1973M4585577-00:41:4601:35:4001:55:5600:05:3001:56:02
#69 66949Chrostek DorotaPro3661974K458-9200:41:2201:35:4601:56:0000:05:3101:56:34
#70 670608Nalewajko JacekLeszczyniok1977M40127578-00:40:5801:35:1701:56:0100:05:3201:56:48
#71 671278Ubowski Marcin(Śrem)1991M18201579-00:42:2901:35:3001:56:0700:05:3301:57:08
#72 672131Pawlak Milena(Przecław)1987K1835-9300:42:1601:36:0401:56:1300:05:3301:57:22
#73 673503Górniak Joanna(Jęczydół)1968K505-9400:41:1401:35:2301:56:1600:05:3301:57:05
#74 674269Hryszkiewicz Andrzej(Poznań)1987M18202580-00:43:0201:37:3001:56:1700:05:3301:57:17
#75 6751015Firlej Artur(Kościan)1977M40128581-00:42:2401:36:4001:56:2700:05:3401:57:46
#76 676683Jujka Jacek(Kościan)1970M4586582-00:42:1801:36:3601:56:3000:05:3301:57:21
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6771043Karkowska Wiesława(Baranowo)1960K551-9500:41:0301:34:5901:56:3700:05:3401:57:30
#78 678864Baraniecki Zbigniew100Marathon CLUB Poland1958M6015583-00:44:0801:37:3601:56:4700:05:3601:58:12
#79 679910Stolpe Norbert(Poznań)1963M5519584-00:42:2301:36:2401:56:4900:05:3501:57:52
#80 6801Flieger RafałKOMPAS1987M18203585-00:39:2401:35:1301:56:4900:05:3601:58:15
#81 681925Rychwicki Robert(Babimost)1982M35105586-00:41:5601:35:3401:56:5100:05:3501:57:57
#82 682202Rabiega MonikaLucky Luki1980K3521-9600:41:5001:35:3601:56:5600:05:3401:57:28
#83 683353Fiebich ZbigniewLucky Luki1976M40129587-00:41:5001:35:3601:56:5600:05:3401:57:28
#84 684528Michalska AlicjaTeam Bieganie Na Śniadanie1996K1836-9700:39:5201:34:2201:56:5700:05:3401:57:36
#85 685689Matuszak PawełLucky Luki1984M35106588-00:37:3201:31:0401:56:5800:05:3401:57:28
#86 686713Zacharzewski Krystian(Gorzów Wlkp.)1979M40130589-00:42:4601:37:4401:57:0000:05:3501:58:04
#87 687712Krzemień KrzysztofRun Flint Run1980M35107590-00:39:4301:32:1401:57:0100:05:3401:57:42
#88 688688Dajewski Andrzej(Stare Oborzyska)1959M6016591-00:39:4501:34:1101:57:0900:05:3501:57:56
#89 689403Naglik TomaszKościańskie Towarzystwo Pływackie1968M5022592-00:39:5301:33:1501:57:1800:05:3601:58:11
#90 690423Kantarski Marcin(Gorzów Wielkopolski)1977M40131593-00:42:5301:37:4301:57:1800:05:3601:58:22
#91 691285Gruszkiewicz Witold(Przemęt)1972M4587594-00:41:5701:35:4901:57:1900:05:3601:58:16
#92 692610Juskowiak Mikołaj19841984M35108595-00:41:5701:36:0901:57:2100:05:3601:58:20
#93 69392Lehnhardt Wiesław(Poznań)1970M4588596-00:42:5901:37:3801:57:2100:05:3601:58:24
#94 694778Musial Dariusz(Adamowo)1980M35109597-00:43:0801:36:5401:57:2600:05:3701:58:31
#95 695937Staszak MariuszHAWLE/WIEZYCE MMnZ1973M4589598-00:41:4001:36:3801:57:2700:05:3801:59:05
#96 696119Klupś Mieczysław(Suchy Las)1959M6017599-00:42:5801:37:3601:57:2900:05:3701:58:32
#97 697758Sobczak MarekSzczytniki1973M4590600-00:43:0001:38:0101:57:2900:05:3701:58:34
#98 698687Łupicki AndrzejOSIECZNA BIEGA1971M4591601-00:42:1701:36:0201:57:3400:05:3701:58:43
#99 699722Bukowski Piotr(Gorzów Wielkopolski)1963M5520602-00:42:0701:36:2601:57:3400:05:3601:58:23
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !700538Majłowska Irena(Gorzów wlkp)1953K651-9800:40:5301:35:5101:57:3500:05:3601:58:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności