Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego

Wyniki - 10 listopada 2019, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Pk
1
Pk
2
-
-
-
-
-
#1 521792Banach Artur# Biegacze1975M40100462-00:38:5501:29:3201:49:2500:05:1101:49:30
#2 592211Dutkiewicz Maciej# DRUŻYNA SZPIKU1974M4578519-00:40:5301:32:5301:52:3100:05:2201:53:18
#3 86834Skoczylas Marcin# DRUŻYNA SZPIKU1982M35128699-00:43:0901:48:2902:14:1400:06:2402:15:15
#4 884993Piechota Marcin# DRUŻYNA SZPIKU1982M35132705-00:48:1101:51:0302:15:5400:06:3002:17:22
#5 426504Borowiak Tomasz# SzymanowskiTeam1984M3569377-00:35:5801:25:1301:45:0400:05:0001:45:33
#6 568303Bura Krystian#KFC RUN1985M18181499-00:39:5101:31:3801:51:2800:05:1901:52:20
#7 104258Uhura Rafał#OwocBiega1978M401590-00:32:3301:13:4401:28:4900:04:1301:29:05
#8 479697Kaźmierczak Mikołaj#PuszekBerliner'201995M18158424-00:38:1501:28:0901:47:4500:05:0701:48:14
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !67426Spychalski Zbigniew#slimakibarcin1962M55159-00:30:2001:10:3901:26:0000:04:0401:26:03
#10 368804Staniszczak Tomasz#SZYMANOWSKITeam1983M3561324-00:34:0701:20:2301:42:1900:04:5101:42:20
#11 144387Miedzińska Katarzyna#SZYMANOWSKITeam1995K1810-1800:32:4501:14:2801:31:1500:04:1901:31:16
#12 623751Frąckowiak Magdalena#teambieganienasniadanie1990K1829-7900:39:4901:33:2801:54:2100:05:2601:54:58
#13 395671Marciniak Kamil(12)1985M18134350-00:36:0201:22:4701:43:2900:04:5501:43:49
#14 694778Musial Dariusz(Adamowo)1980M35109597-00:43:0801:36:5401:57:2600:05:3701:58:31
#15 681925Rychwicki Robert(Babimost)1982M35105586-00:41:5601:35:3401:56:5100:05:3501:57:57
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 748733Zajączkowska Krystyna(Babki)1961K553-11400:43:0001:38:2502:00:2300:05:4502:01:22
#17 52846Radke Tomasz(Babki)1984M35845-00:30:5301:09:5701:24:4600:04:0101:24:50
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6771043Karkowska Wiesława(Baranowo)1960K551-9500:41:0301:34:5901:56:3700:05:3401:57:30
#19 892272Staszko Michał(Bojanowo)1984M35133710-00:48:5501:54:5002:20:2400:06:4302:21:52
#20 833808Michalak Tomasz(Bolewice)1976M40151678-00:43:4501:44:2002:09:1000:06:1002:10:09
#21 614681Łagódka Marek(Borycz)1957M6013536-00:40:0201:33:0001:53:4900:05:2501:54:35
#22 270854Buczkowski Marcin(BRODNICA)1975M4045241-00:35:2101:20:1901:37:4500:04:3801:38:01
#23 379247Grzybowska Karolina(BRONISZEWICE)1978K4011-4500:36:4401:24:2701:42:4700:04:5301:43:15
#24 726266Pilujska Agnieszka(Buk)1982K3524-10400:43:0201:38:0801:58:5200:05:4001:59:51
#25 185162Piotrowski Michał(Błonie)1984M3533163-00:35:2701:17:5901:33:2500:04:2601:33:49
#26 6151010Śliwiński Mateusz(Chwaliszew)1994M18191537-00:40:5001:33:2201:53:5000:05:2601:54:40
#27 576906Piękny Marek(Cigacice)1979M40113506-00:40:2501:31:5401:51:4800:05:2001:52:39
#28 77187Walkowiak Mateusz(Czacz)1990M183467-00:31:3201:11:4101:26:5200:04:0701:26:59
#29 277665Witomski Maciej(Czacz)1993M18100245-00:37:0001:21:3901:37:5800:04:4001:38:32
#30 65889Poprawiak Malwina(Czapury)1987K1832-8700:40:0201:33:4201:55:3400:05:2901:56:00
#31 16847Frankowski Łukasz(Czapury)1982M3529146-00:33:1301:15:5401:32:2000:04:2301:32:35
#32 79108Bręczewski Tomasz(Czempiń)1980M351369-00:31:1501:11:4801:26:5800:04:0701:27:09
#33 140184Kędzia Dominik(Czempiń)1972M4513123-00:32:1601:14:1301:30:4400:04:1801:30:53
#34 402496Kaftanski Michal(Czempiń)1982M3565357-00:38:2301:25:5301:43:4500:04:5601:44:11
#35 533225Ratajczak Arkadiusz(Czempiń)1974M4567474-00:40:4601:31:3101:49:4300:05:1501:51:02
#36 61074Olijnyk Pawel(Czernigow)1988M1856-00:23:4200:55:3801:07:3400:03:1201:07:35
#37 841746Gadomski Piotr(CZERWONAK)1970M4599681-00:44:0901:44:0702:09:5100:06:1202:10:55
#38 488875Liebner Marcin(Czmoń)1978M4089432-00:38:2601:29:0701:48:0300:05:0801:48:18
#39 891273Bieńczak Łukasz(Dabcze)1979M40157709-00:48:5401:54:4902:20:2400:06:4302:21:53
#40 588666Jankowski Łukasz(Dąbrówka)1988M18185516-00:40:4801:32:3001:52:1400:05:2001:52:41
#41 235454Górniak Jacek(Dąbrówka)1987M1889210-00:35:5001:19:5601:35:5900:04:3401:36:25
#42 782204Hetman Marta(Darnowo)1987K1848-13100:43:2001:40:5702:03:4800:05:5402:04:39
#43 783209Hetman Wojciech(Darnowo)1987M18218652-00:43:2001:40:5702:03:4800:05:5402:04:39
#44 217357Dolata Piotr(Drezdenko)1988M1880195-00:34:4701:18:4701:35:0500:04:3101:35:27
#45 605215Szczepaniak Michał(Drużyna)1984M3593529-00:42:3701:35:3801:53:2600:05:2301:53:51
#46 297565Sternal Piotr(Drużyna)1984M3549264-00:32:4701:20:4001:38:5200:04:4101:38:59
#47 583488Kinol Marcin(Duszniki)1973M4576512-00:40:5901:33:3101:52:0300:05:2101:53:00
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !51055Wambua Nduva Boniface(Eldored)1984M3515-00:23:3300:54:5301:07:1300:03:1101:07:14
#49 71056Kimaiyo Cherob Hammington(Eldored)1995M1867-00:23:4300:55:3901:07:4300:03:1201:07:43
#50 361793Talaga Basia(FOLWARK)1980K3511-4400:36:0501:23:4101:41:4700:04:5001:42:10
#51 770550Ratajczak Klaudia(Garzyn)1991K1845-12400:42:5901:39:3802:03:0300:05:5302:04:07
#52 322541Krysiński Witold(Gniezno)1978M4058284-00:35:5101:22:0501:39:4300:04:4501:40:13
#53 690423Kantarski Marcin(Gorzów Wielkopolski)1977M40131593-00:42:5301:37:4301:57:1800:05:3601:58:22
#54 699722Bukowski Piotr(Gorzów Wielkopolski)1963M5520602-00:42:0701:36:2601:57:3400:05:3601:58:23
#55 432537Majłowski Aleksander(Gorzów wlkp)1950M655382-00:36:5301:26:0801:45:1900:05:0101:45:53
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !700538Majłowska Irena(Gorzów wlkp)1953K651-9800:40:5301:35:5101:57:3500:05:3601:58:10
#57 686713Zacharzewski Krystian(Gorzów Wlkp.)1979M40130589-00:42:4601:37:4401:57:0000:05:3501:58:04
#58 589632Borowczak Daniel(Gostyń)1981M3590517-00:41:4001:33:2601:52:1400:05:2301:53:36
#59 633494Machowicz Jolanta(Gostyń)1975K4024-8300:40:0201:33:5301:54:3100:05:2701:55:17
#60 391872Drzymała Jakub(Gostyń)1993M18132346-00:36:0201:23:5501:43:1300:04:5301:43:18
#61 14570Tomaszewski Przemysław(Gostyń)1969M506127-00:33:4101:15:5001:31:1900:04:2001:31:33
#62 225520Rolnik Jarosław(Gostyń)1971M4523202-00:35:5001:19:5301:35:3500:04:3201:35:58
#63 2281024Paluszkiewicz Bogdan(Gostyń)1972M4525205-00:34:1201:18:2901:35:4500:04:3301:36:01
#64 234809Jeż Jolanta(Gostyń)1976K404-2500:34:4301:19:0801:35:5500:04:3301:36:09
#65 250404Mikołajczak Wiesław(Gostyń)1970M4526223-00:35:5101:19:5401:36:4700:04:3601:37:10
#66 5411023Paluszkiewicz Małgorzata(Gostyń)1972K455-6100:38:3701:30:3001:49:5400:05:1301:50:10
#67 559164Janicki Teodor(Gostyń)1977M40109492-00:40:2101:31:3401:50:5100:05:1701:51:37
#68 971022Wolnik Grzegorz(Gołuchów)1981M351984-00:32:3501:13:2501:28:3000:04:1201:28:43
#69 356719Sikora Władysław(Granowo)1969M5015313-00:36:2001:23:3301:41:2900:04:5001:41:59
#70 240137Hołuowicz Grzegorz(Granowo)1980M3542213-00:34:3501:19:1701:36:1200:04:3401:36:28
#71 848692Stachowiak Łukasz(GRODZISK WIELKOPOLSKI)1979M40154686-00:43:3301:45:2202:10:0800:06:1302:11:10
#72 77786Drzymała Roman(Grodzisk Wielkopolski)1976M40143649-00:43:0201:40:0502:03:2800:05:5402:04:31
#73 539176Hulalka Anna(Grodzisk Wielkopolski)1997K1824-6000:40:2701:30:5001:49:5200:05:1401:50:33
#74 550976Sądkiewicz Roman(Grodzisk)1979M40105485-00:39:2201:30:2201:50:1500:05:1501:50:58
#75 765807Borowska Patrycja(Gronówko)1998K1844-12200:44:4201:41:0202:02:4000:05:5202:04:00
#76 346250Kośniewski Wojciech(Gruszczyn)1969M5014303-00:35:5501:22:4701:40:5500:04:4801:41:21
#77 961026Racinowska Sylwia(Gryfino)1994K188-1300:32:0301:12:4601:28:2300:04:1101:28:25
#78 222881Marcinkowski Szymon(Głogów)1991M1884199-00:34:3001:18:2301:35:2600:04:3201:35:40
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !254490Szczutkowska Justyna(Janikowo)1966K502-2800:34:3601:19:3401:37:0000:04:3601:37:18
#80 27326Czajkowski Krzysztof(Jasionówka)1988M181322-00:28:1801:04:5101:18:5600:03:4401:18:59
#81 461592Ochnio Rszard(JASTROWIE)1975M4084409-00:35:5201:22:4201:46:4300:05:0401:47:07
#82 390502Górniak Dariusz(Jęczydół)1967M5017345-00:38:4801:25:1901:43:1100:04:5501:44:01
#83 673503Górniak Joanna(Jęczydół)1968K505-9400:41:1401:35:2301:56:1600:05:3301:57:05
#84 740462Przydróżna Julita(Jezierzyce Kościelne)1979K4030-11000:42:4601:38:2101:59:5300:05:4302:00:51
#85 874607Joachimiak Marek(Kąkolewo)1986M18232702-00:45:0201:45:3802:15:0400:06:2702:16:18
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !701071Kazimirowa Olga(Kalisz)1975K402-900:31:1701:10:5601:26:2200:04:0501:26:23
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83514Wierzchowska Izabela(Kalisz)1981K352-1100:30:5701:11:1701:27:1500:04:0801:27:24
#88 645333Donat Anna(Kalisz)1985K1831-8500:40:4101:34:1501:54:5100:05:3001:56:05
#89 1521046Wierzchowski Adam(Kalisz)1978M4025133-00:33:0701:15:2401:31:3500:04:2001:31:45
#90 177725Cierlaczyk Daniel(Kalisz)1983M3532155-00:33:3101:16:1701:32:3900:04:2401:32:51
#91 3071072Bohatikov Yevhen(Kalisz)1984M3551273-00:34:3301:22:2001:39:1500:04:4201:39:15
#92 731041Śledź Magdalena(Kamieniec)1991K187-1000:31:3601:11:5401:26:3700:04:0601:26:43
#93 474800Jaraszkiewicz Wojciech(Kaźmierz)1984M3572420-00:39:1601:28:3301:47:3200:05:0801:48:32
#94 3771032Molicki Daniel(Kębłowo)1975M4066333-00:37:2401:24:5501:42:4400:04:5301:43:18
#95 642130Szczepaniak Bronisław(KĘDZIERZYN-KOŹLE)1951M657558-00:42:3801:35:3901:54:4700:05:2701:55:10
#96 811321Poncyliusz Artur(Kiekrz)1975M40148665-00:46:1001:45:4402:07:0800:06:0502:08:31
#97 716877Banaszak Maciej(Kiełczewo)1981M35111615-00:40:2501:36:2601:58:3900:05:3901:59:30
#98 622145Woźniak Tomasz(Komorniki)1980M3598544-00:40:3601:33:5101:54:2000:05:2701:55:01
#99 715389Paterski Marcin(Komorniki)1975M40135614-00:42:1401:37:2901:58:3500:05:3701:58:42
#100 231319Koszuta Mateusz(Konojad)1992M1888207-00:35:3301:19:3701:35:4900:04:3301:36:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności