Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7. PKO Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2019, Rzeszów

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Pk
1
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12014Sahajda TiborKosice00:18:03100:30:1800:30:1600:03:011-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2415Głowala RobertGarwolin00:18:24200:30:3800:30:3600:03:032-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32086Rybak SergiiVinnitsyalkb rudnik00:18:24300:30:3900:30:3800:03:033-
#4 42087Semenovych BogdanKijów00:18:25400:30:5500:30:5400:03:054-
#5 51872Wojciechowski MichałTarnobrzegWitar Tarnobrzeg00:18:36500:31:1900:31:1800:03:075-
#6 62077Shevchenko SerhiiKijów00:18:54600:31:5400:31:5300:03:116-
#7 7166Burghardt JakubCzarna Sędziszowska00:19:06700:32:1000:32:0900:03:127-
#8 81701Szpunar AndrzejRzeszówKM PSP Rzeszów00:19:33800:32:2600:32:2400:03:148-
#9 9185Chmaj PiotrŁańcutŁańcut00:20:171200:33:3400:33:3300:03:219-
#10 10872Kuropatwa GabrielPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:20:17900:33:4000:33:3900:03:2110-
#11 111576Sopel HubertOleszyce00:20:171100:33:5400:33:5200:03:2311-
#12 12660Kic DamianRzeszówGUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl00:20:171000:33:5800:33:5700:03:2312-
#13 13675Kijowski AdrianŻabnoRunner Team Żabno00:20:401300:34:2400:34:2200:03:2613-
#14 142054Czwakiel BartłomiejWola Rzędzińska00:21:021500:34:5900:34:5700:03:2914-
#15 151601Stasiowski PiotrBrzóza Królewska00:20:411400:35:0400:35:0200:03:3015-
#16 16547Janda AdamRzeszów00:21:051700:35:1100:35:0800:03:3016-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !172088Semenovych NataliiaKijów00:21:28100:35:1100:35:0900:03:30-1
#18 18966Łukasiewicz SebastianMiedziana GóraKlub Biegowy Gepard00:21:051600:35:1200:35:1000:03:3117-
#19 19667Kida PawełRzeszówPratt & Whitney Rzeszów00:21:232200:35:2000:35:1700:03:3118-
#20 201799Vallejo EduardoKrakówJacekBiega Running Team00:21:191800:35:2600:35:2400:03:3219-
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !211377Raita OksanaLvivRydnik00:21:28200:35:2600:35:2400:03:32-2
#22 22220Cisek AndrzejKielanówkaRzeszowskie Gazele i Gepardy00:21:201900:35:3100:35:2900:03:3220-
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 232071Stasiewicz MariolaMiędzyrzec PodlaskiMKS ŻAK BIAŁA PODLASKA00:21:29300:35:3400:35:3200:03:33-3
#24 241536Słowik GrzegorzIskrzyniaOSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl00:21:222100:35:4500:35:4200:03:3421-
#25 25714Kobylarz PiotrRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:21:222000:35:4700:35:4300:03:3422-
#26 2680Białowąs TomaszRzeszówStajnia Balona/Torro00:21:302300:35:5400:35:5100:03:3523-
#27 272035Golec PaulinaKraków00:21:30400:36:2900:36:2700:03:38-4
#28 281111Musiał DawidKrakówHager Sport Team00:22:072600:36:5300:36:5100:03:4124-
#29 29183Chłanda SebastianGorliceGrupetto Gorlice00:21:542500:36:5600:36:5400:03:4125-
#30 30265Ćwikła SebastianMalawa00:22:263200:36:5800:36:5400:03:4126-
#31 31954Łeptuch TomaszRzeszówStalowowolski Klub Biegacza00:22:092700:36:5900:36:5700:03:4127-
#32 32754Koryl ŁukaszRzeszówMTU Aero Engines00:22:112800:37:0500:37:0200:03:4228-
#33 33963Łuczak StanisławNowa SarzynaCIECH-Sarzyna00:22:153000:37:1100:37:0900:03:4229-
#34 34992Majka KrzysztofDąbrowa TarnowskaPTG Sokół Tarnów00:22:373500:37:1200:37:1100:03:4330-
#35 35278Delekta JanŁowisko00:22:323400:37:1600:37:1100:03:4331-
#36 361640Sudacki SebastianCzudec00:22:122900:37:1900:37:1600:03:4332-
#37 37228Cwynar DamianWrocławNight Runners00:22:283300:37:2500:37:2300:03:4433-
#38 38670Kiełbasa DamianZamośćUKS Azymut Siedliska Gmina Zamość00:22:403600:37:3500:37:3100:03:4534-
#39 391216Pabian PawełKrasneDynafit Salewa24.pl00:22:423700:37:3600:37:3100:03:4535-
#40 401473Sarzynski StanislawŁańcutRS00:22:453800:37:3900:37:3400:03:4536-
#41 411400Rojek JózefRopczyceOrły z Ropczyc00:22:203100:37:4200:37:3900:03:4537-
#42 421948Zawadzki ŁukaszNowa SarzynaNowosarzyńska Grupa Biegowa00:22:473900:37:4300:37:4000:03:4638-
#43 431490Setlak MichałGorlice00:22:574200:37:5400:37:5100:03:4739-
#44 441582Sowa TomaszGłogów Małopolski00:22:584400:37:5500:37:4900:03:4640-
#45 45116Błoński ŁukaszRzeszów00:22:534100:38:1000:38:0400:03:4841-
#46 461717Ślaski RadosławStrzyżów00:23:074600:38:1800:38:1300:03:4942-
#47 4788Bielawa MariuszŻyrakówDębickie Gepardy00:22:574300:38:1800:38:1100:03:4943-
#48 48631Kargol KatarzynaRzeszówCWKS Resovia Rzeszów00:23:19700:38:1900:38:1700:03:49-5
#49 491403Rokita PiotrRzeszówRun Roki00:23:014500:38:2500:38:1400:03:4944-
#50 501766Tracz PaulinaWierzbnaSalcoGarminTeam00:23:04500:38:2200:38:1900:03:49-6
#51 51269Darłak LucaszRzeszówStajnia Balona00:23:185300:38:2300:38:1800:03:4945-
#52 52799Kozioł MariuszPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:23:195400:38:2600:38:2000:03:5046-
#53 53344Fijałkowski FilipKrakówenduhub.com00:23:165000:38:2900:38:2000:03:5047-
#54 541828Węgliński MikołajJarocin00:23:256100:39:0000:38:2900:03:5048-
#55 551402Rojek PiotrRopczyceOrły z Ropczyc00:23:276200:38:3800:38:3400:03:5149-
#56 56626Karasiński IreneuszNosówkaMZBM Rzeszów00:23:205500:38:4100:38:3700:03:5150-
#57 57909Lemko RobertSanok00:23:175200:38:4200:38:3800:03:5151-
#58 58521Iskra KamilRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:22:534000:38:4900:38:4400:03:5252-
#59 591926Zabiegły GrzegorzRzeszów00:23:346600:38:4900:38:4500:03:5253-
#60 6090Bielecki JacekDąbrowa Górnicza00:23:215700:38:5300:38:4500:03:5254-
#61 611690Szewczyk MarekŁomża00:23:256000:38:5000:38:4500:03:5255-
#62 621496Siembida MałgorzataUlanówStalowowolski Klub Biegacza00:23:14600:38:5400:38:5100:03:53-7
#63 631012Markiewicz KrzysztofNiwiska00:23:165100:39:0000:38:5100:03:5356-
#64 642107Myśliwiec RobertRzeszówWild & Free00:23:124700:39:0200:38:5200:03:5357-
#65 651458Sałdan GrzegorzBuszkowiceGrzech Biega Team00:23:154800:39:0500:38:5500:03:5358-
#66 661869Wnuk NorbertPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:23:517900:39:0400:38:5500:03:5359-
#67 67554Jankowski DariuszPrzeworskPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA00:23:225800:39:0300:38:5600:03:5360-
#68 681308Pliś MateuszRzeszów00:23:215600:39:0300:38:5900:03:5361-
#69 691379Rajchel PiotrPrzysietnicaBrzozowski Klub Biegacza00:23:326500:39:1200:38:5900:03:5362-
#70 701737Tajchman JarosławRzeszów00:23:286400:39:0700:39:0100:03:5463-
#71 711297Piszczek StanisławPrzemyśl00:23:558400:39:2600:39:0500:03:5464-
#72 721632Stuchlik MarekJarząbkowiceAktywna Pszczyna Runners Team00:23:376700:39:0900:39:0500:03:5465-
#73 73991Majka KrzysztofRzeszów00:23:286300:39:1700:39:0600:03:5466-
#74 741806Walat AdrianRzeszów3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp00:23:417000:39:1200:39:0700:03:5467-
#75 75419Głuszko PrzemysławBerezkaSOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAM00:23:487700:39:2200:39:0800:03:5468-
#76 76574Jaworski PawełRzeszów00:23:164900:39:1200:39:0800:03:5469-
#77 7776Bernat WojciechRzeszówPiękne i Brodacze / biegusiem.pl00:23:538200:39:1700:39:1000:03:5570-
#78 781134Neboha NikitaLvivNike Run Club00:24:039400:39:1900:39:1000:03:5571-
#79 792084Mackiewicz PiotrLesko00:23:245900:39:1700:39:1100:03:5572-
#80 80113Błądek PiotrKamieńPROSWIM00:23:477600:39:1700:39:1300:03:5573-
#81 81563Jaremko WładysławOleszyceCzarni Oleszyce00:23:396800:39:2000:39:1600:03:5574-
#82 82327Dziedzic WitoldRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:23:588700:39:2900:39:1700:03:5575-
#83 83706Knapik SebastianRzeszówJa siam00:23:548300:39:2400:39:1700:03:5576-
#84 84542Jakubowski JakubRzeszów00:24:009100:39:2500:39:1800:03:5577-
#85 852100Kubit PiotrStrzyżówStajnia Balona00:23:518000:39:2700:39:1800:03:5578-
#86 862023Majka WaldemarRzeszów00:23:427200:39:2500:39:2000:03:5679-
#87 871045Mazur MateuszPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:23:588800:39:3700:39:3000:03:5780-
#88 881686Szeremeta TomaszWojtkowaWolna Republika Bieszczady00:23:578600:39:4600:39:3400:03:5781-
#89 891353Przywara PiotrBudy GłogowskieMtu Aero Engines Polska00:23:396900:39:4100:39:3500:03:5782-
#90 901141Niemczak MichałMarkowaPrzeworska Grupa Biegowa00:23:598900:39:5400:39:3800:03:5783-
#91 911677Szczypek MariuszLubenia00:24:1510300:39:5200:39:4000:03:5884-
#92 921248Pazdan PiotrDębicaLO 200:23:427300:39:5900:39:4300:03:5885-
#93 93783Kowalik MarcinRzeszówPGE RUN Obrót00:23:467500:39:4900:39:4400:03:5886-
#94 94263Ćwik HubertZamość00:23:417100:39:4800:39:4500:03:5887-
#95 951731Świerk LeszekRzeszówPasieka00:24:089800:39:5800:39:4500:03:5888-
#96 96277Delekta DariuszŁowiskoDelnoVa00:23:599000:39:5600:39:4700:03:5889-
#97 97338Fabian MichałChorzów00:23:447400:39:5600:39:4800:03:5890-
#98 9874Berezowski WaldemarRzeszówPGE RUN Obrót00:23:528100:39:5800:39:5200:03:5991-
#99 99755Korzeniowski TomaszGrębówFartlekGO00:24:089900:40:0500:39:5500:03:5992-
#100 100272Dąbrowski TomaszRzeszówHusaria Race Team00:24:1810800:40:0200:39:5600:03:5993-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności