Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Bieg Wedla - Nordic Walking

Wyniki - 8 lutego 2020, Warszawa

Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Leszek Bielawski169Sonsiedzi Team00:33:3700:33:37
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marcin Świderek277Parkrun Skierniewice00:33:4200:33:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Karol Zabłocki288NW CZŁAPSKI TEAM00:34:0100:34:01
#4 4Adam Klimczak206Gosadi Nordic Team00:34:2400:34:24
#5 5Dariusz Borkowski173Nowi Siedlce NW Wschód00:34:5600:34:56
#6 6Sylwia Rejmentowska257Pasja Nordic Walking00:36:1100:36:11
#7 7Małgorzata Puszkarska255Gosadi Nordic Team00:36:2300:36:23
#8 8Piotr Wojtkowski286NW CZŁAPSKI TEAM00:36:2700:36:27
#9 9Aleksandra Musiatowicz232Pasja Nordic Walking00:36:3400:36:34
#10 10Marta Szewczyk273NW CZŁAPSKI TEAM / GRAŻYNKI OCR00:36:5400:36:54
#11 11Ewa Sobiczewska266NoWi Siedlce00:38:0800:38:08
#12 12Małgorzata Franczak189NW Człapski Team00:38:1400:38:13
#13 13Julita Tyszka28100:38:1900:38:18
#14 14Wojciech Gil195Warszawa00:38:5100:38:51
#15 15Tomasz Szewczyk274NW CZŁAPSKI TEAM00:38:5700:38:57
#16 16Agnieszka Paprotna239Nordic Team Częstochowa00:39:0200:39:02
#17 17Zofia Zacharczuk289NoWi Siedlce - NW Wschód00:39:0600:39:06
#18 18Marcin Płuciennik249NW CZŁAPSKI TEAM00:39:5000:39:48
#19 19Marcin Kawalec204Sonsiedzi Team00:39:5600:39:54
#20 20Leszek Borkowski172NoWi Siedlce - NW Wschód00:39:5800:39:46
#21 21Stanisław Troniarz20700:40:1600:40:09
#22 22Monika Gawron194Grupa Wilki00:40:2100:40:21
#23 23Sławomir Rzepecki25800:40:2700:40:25
#24 24Weronika Tyszka28000:40:3700:40:34
#25 25Bożena Lipińska219NW CZŁAPSKI TEAM00:41:1200:41:12
#26 26Bogna Gaj190NW CZŁAPSKI TEAM00:41:3000:41:29
#27 27Marzena Berkowska166Positive Nordic Walking Team00:41:3000:41:28
#28 28Wojciech Hajnus19900:41:3100:41:28
#29 29Wojciech Gałczyński191StarsTroopers00:41:3100:41:31
#30 30Katarzyna Matusik225Włóczykije Ostrówek00:41:5400:41:54
#31 31Jacek Kamiński203Sonsiedzi Team00:41:5700:41:52
#32 32Agnieszka Majchrzyk221Sonsiedzi Team00:41:5800:41:53
#33 33Jacek Boniecki17000:41:5800:41:56
#34 34Małgorzata Łukaniuk22000:42:0300:42:00
#35 35Krzysztof Przyk253Run-Log.com00:42:0900:42:08
#36 36Agnieszka Pasanik240Włóczykije Ostrówek00:42:1500:42:15
#37 37Jerzy Marczyk223Face Nordic Walking Team00:42:2500:42:18
#38 38Olga Wodowska28500:42:2800:42:17
#39 39Małgorzata Nowak23500:42:4600:42:45
#40 40Marek Pasanik241Włóczykije Ostrówek00:42:4600:42:46
#41 41Joanna Płuciennik248NW Człapski Team00:42:5400:42:52
#42 42Zdzisław Podgórzak250nie zrzeszony00:42:5500:42:50
#43 43Agata Sędek263Wicher Sadowne00:42:5900:42:59
#44 44Alicja Stryjek270Włóczykije Ostrówek00:43:0000:43:00
#45 45Wiesław Suchodolski271NW CIECHANÓW00:43:0900:43:03
#46 46Krzysztof Długokęcki183TEAM NW CIECHANÓW00:43:1100:43:01
#47 47Iwona Dziakiewicz184NW CZŁAPSKI TEAM00:43:1100:43:04
#48 48Anna Franczak188NW Człapski Team00:43:2400:43:22
#49 49Beata Kowalska21200:43:4500:43:41
#50 50Joanna Glegocińska196ZAWSZE W FORMIE SIERPC00:43:4600:43:46
#51 51Sylwia Chrzanowska177Grupa Wilki00:43:5000:43:42
#52 52Iweta Burna17500:44:4300:44:43
#53 53Krystyna Puchowska25400:44:4600:44:38
#54 54Robert Kornicki21000:44:4800:44:39
#55 55Dariusz Lipiec217Byledobiec Anin00:44:5100:44:50
#56 56Krzysztof Stańczyk267KB V-MAX Adamów00:44:5300:44:53
#57 57Małgorzata Skorupa26400:44:5400:44:52
#58 58Aneta Kornicka20900:45:0500:44:56
#59 59Urszula Lipińska218Face Nordic Walking Team00:45:1300:45:10
#60 60Beata Sankowska260Avocado Wellness Club00:45:1600:45:16
#61 61Katarzyna Izraelska200Sonsiedzi Team00:45:2200:45:17
#62 62Weronika Pekacka244Sonsiedzi Team00:45:2200:45:17
#63 63Ewa Syrek27200:45:3800:45:38
#64 64Dorota Olszewska237Łomianki00:45:4400:45:42
#65 65Ewa Oraczewska23800:45:5200:45:46
#66 66Agnieszka Pohorecka25100:45:5300:45:48
#67 67Grażyna Jarząbek201AvocadoWellness00:46:0000:46:00
#68 68Marzenna Politowska252Klub Super Babek00:46:0900:46:09
#69 69Lech Kowalski181Człapski Team00:46:1900:46:18
#70 70Ewa Pierzchała-Śliwińska246NW CZŁAPSKI TEAM00:46:2000:46:18
#71 71Krzysztof Piguła24700:46:3000:46:25
#72 72Monika Gosk19700:46:4100:46:39
#73 73Katarzyna Mendin22800:46:4500:46:45
#74 74Dorota Kazimierczak20500:46:5100:46:50
#75 75Barbara Samoć259Team ZabieganeDni00:46:5200:46:43
#76 76Anna Mendin22900:46:5300:46:49
#77 77Izabela Tymińska27900:46:5300:46:43
#78 78Elwira Bielawska168SonsiedziTeam00:47:0100:46:55
#79 79Leszek Zawierucha290NN Running Team00:47:0100:46:48
#80 80Małgorzata Jemielniak20200:47:0900:47:05
#81 81Krystyna Ciarka179ferajna nordica jabłonna00:47:4600:47:41
#82 82Elżbieta Bartosiak164Avocado00:48:2300:48:23
#83 83Magdalena Czarnecka180NW Człapski Team00:48:3000:48:24
#84 84Krzysztof Pekacki245Sonsiedzi Team00:49:0000:48:55
#85 85Helena Różańska236NW CZŁAPSKI TEAM00:49:0700:49:01
#86 86Anna Król21500:49:1400:49:03
#87 87Jarosław Kosiaty211Róbmy Swoje00:49:2000:49:19
#88 88Halina Gasińska192GRUPA WILKI00:49:4300:49:36
#89 89Robert Nosek233NOSKI TRZY00:49:4500:49:31
#90 90Edyta Dziuba186Grupa Wilki00:49:4500:49:40
#91 91Jan Nosek234Noski Trzy00:49:4500:49:36
#92 92Zofia Chwirot17800:49:4500:49:35
#93 93Monika Guściora19800:49:5100:49:48
#94 94Iwona Antos16200:50:0900:50:01
#95 95Kinga Chmielowiec17600:50:0900:50:01
#96 96Rita Kozłowska21300:50:1000:50:02
#97 97Basia Żebrowska29300:50:1100:50:11
#98 98Jacek Mazurek22700:50:5500:50:45
#99 99Agnieszka Mazurek22600:50:5600:50:46
#100 100Alicja Reda256NW CZŁAPSKI TEAM00:51:0900:51:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności