Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Górski Leszno-Grzybowo

Wyniki - 22 lutego 2020, Leszno - Grzybowo

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Miłosz SzcześniewskiDąbczePOLSalco Garmin Team / LeszNO Limits Runners19891-00:40:02
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28Dawid GrodzkiLesznoPOLANTON Team19962-00:40:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 320Jacek DziechciowskiŚremPOL19763-00:41:31
#4 47Arkadiusz PrałatLesznoPOL#ArekPrałatTeam19924-00:41:49
#5 515Adam StachowiakDabczePOLLeszNoLimitsRunners19855-00:42:10
#6 65Łukasz WróbelLesznoPOLMaraton Leszno / Pozytywnie Zakręceni19786-00:42:18
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !73Agieszka JerzykLesznoPOL64-sto Jerzyk Team1988-100:42:33
#8 812Hubert NaglakSzelejewoPOLRunaway Team19957-00:42:52
#9 939Tomasz KaźmierczakLesznoPOLT-MAKS19768-00:43:57
#10 10317Adrian RurkowskiZodyńPOL19959-00:44:02
#11 1143Daniel StammLesznoPOLMARATON LESZNO199310-00:44:30
#12 1211Michał LeśniakPoznańPOL#FeiferTrenuje / NRGBOX198411-00:44:38
#13 1314Artur JęsiekLesznoPOLAkupunktura Leszno199012-00:44:58
#14 1419Dawid CieplikDąbczePOLLesz No Limits Runers199013-00:45:04
#15 1523Tomasz WarczewskiLesznoPOLTomi198014-00:45:29
#16 1624Andrzej WiniarskiWarszawaPOLDxTreeM Running197915-00:45:42
#17 1741Mateusz NenkałaLesznoPOLJerzyk team199316-00:45:54
#18 1821Marcin RoszakBorek WlkpPOLKB MIŚ BOREK WLKP.198017-00:46:04
#19 1934Błażej GrzemskiBruczkówPOLKB MIŚ BOREK WLKP.198818-00:46:10
#20 2093Łukasz KaczmarekGostyńPOLPARKRUN GOSTYŃ198119-00:46:17
#21 2116Mateusz KapitańczykKościanPOL199020-00:46:31
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2210Małgorzata NowakLesznoPOL64-sto Jerzyk Team1990-200:46:31
#23 239Mariusz WiraBorek WielkopolskiPOLKB MIŚ BOREK WLKP.197321-00:46:37
#24 2422Jakub StyperekPsarskiePOLVege Runners198222-00:46:44
#25 2532Marcin RozwalkaGronówkoPOL197923-00:46:58
#26 26320Marek MatuszewskiŚremPOLRunners Power197224-00:47:03
#27 2748Adrian JaszkiewiczWojnowicePOLTeam Bimber Power198125-00:47:03
#28 2875Arkadiusz AdamczakLesznoPOL198026-00:47:09
#29 2925Maciej GlapiakLesznoPOL4steps199827-00:47:12
#30 3038Remigiusz GrafLesznoPOLTurbo Run Leszno196928-00:47:22
#31 3191Sławomir CieślikRydzynaPOLAntonTeam198329-00:47:36
#32 3259Bartosz KuciakKrosnoPOL198730-00:47:38
#33 3340Tomasz MiłuchWałbrzychPOLSOWIE TEAM197531-00:47:47
#34 3457Przemysław UrbańskiGłogówPOL199832-00:47:51
#35 3518Przemysław WojciechowskiCzempińPOLChampionMan Team198433-00:47:53
#36 3656Łukasz SzmytLesznoPOL197634-00:47:54
#37 37311Leonardo KorfmannBrinhenhampGERMarathon-Soest200135-00:47:56
#38 38157Szymon UrbańczakOsiecznaPOLBlueBull198136-00:47:58
#39 3958Korneliusz PazołaPępowoPOLHells gym OCR Pępowo198737-00:48:00
#40 4028Rafał NowińskiWschowaPOLEndorfina Wschowa197438-00:48:04
#41 4149Janusz SkowrońskiOleśnicaPOL197639-00:48:10
#42 4231Łukasz MayerGostyńPOLBE3 Cityzen / TRI Gostyń198040-00:48:16
#43 4317Maciej WalczakPoznańPOLQUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM197841-00:48:23
#44 4444Robert SycLesznoPOLReal 64-Sto198242-00:48:27
#45 4599Szczepan RabiegaLesznoPOLLucky Luki197543-00:48:30
#46 46227Dawid KrauseLesznoPOLLeszczynscy Patrioci197644-00:48:32
#47 4746Jakub BłachowiakLesznoPOLStrefasportu.pl MW Invest198945-00:48:37
#48 4826Mateusz JędraszczykNowy TargPOL198846-00:48:41
#49 49172Cezary NowackiRydzynaPOLRteem197747-00:48:56
#50 5029Witold DzitkowskiGowarzewoPOLInnvigo198548-00:48:56
#51 5135Tomasz BłaszczykGóraPOL197949-00:49:12
#52 5255Krystian KnaflewskiLesznoPOLR-Team Rydzyna197850-00:49:19
#53 53137Jan WilczkowiakWojnowice 22POLAmator198751-00:49:28
#54 5464Łukasz RaszkeRakoniewicePOLREAL TEAM198452-00:49:28
#55 5560Piotr PrzybyłCzachorowoPOLEASY RUNNERS197253-00:49:28
#56 56325Piotr PiechotaOpalenicaPOL198454-00:49:33
#57 5787Łukasz HabernikCzempińPOLHelios Czempiń198555-00:49:38
#58 5836Krzysztof BłesnowskiŚmigielPOLBieganie Na Śniadanie Śmigiel198456-00:49:42
#59 59128Leszek KozłowskiLesznoPOL197257-00:49:47
#60 6013Rafal MatyskiewiczGostyńPOLDzika Kuna197158-00:49:53
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 61116Martyna ZielińskaLesznoPOLPanda GYM Team1988-300:49:58
#62 6271Patrycja BieleckaMichałowoPOLMKL JAROCIN2003-400:49:59
#63 6392Paweł FabijańczykLesznoPOL198959-00:50:17
#64 64120Marcin MenesLesznoPOLKlub Matyldy Leszno197760-00:50:20
#65 6596Adam LorekLesznoPOLBiegam dla siebie197861-00:50:20
#66 66148Jerzy NogałaLesznoPOLMETABO TORA BIKE197362-00:50:35
#67 6797Marcin NowakBorek WielkoplskiPOLKB MIŚ BOREK WLKP.197163-00:50:38
#68 68103Patryk HampelLesznoPOL199264-00:50:39
#69 6965Lucjan ŚwistekGostyńPOLNETBOX BIEGA197265-00:50:42
#70 70124Lech ZającWłoszakowicePOL197966-00:50:47
#71 71146Zbigniew MertaKłodaPOLR-TEAM196867-00:50:51
#72 7242Dariusz PietraszewskiŚremPOLRehau crossactive197168-00:50:58
#73 73168Sebastian FiszerOporowoPOLCanicross198069-00:51:05
#74 74318Stefan FiebigPoniecPOL196870-00:51:06
#75 75306Adam WeryszkoLesznoPOLLesz No Limits Runers198071-00:51:12
#76 76187Karol TaciakŚremPOLBest Team Śrem198172-00:51:15
#77 7761Krzysztof JagiełkaLesznoPOLJerzyk team196873-00:51:16
#78 78329Michał SzarszewskiPOLJerzyk team197774-00:51:16
#79 7963Mirosław KaczmarekŚremPOLRunners Power199175-00:51:25
#80 8067Justyna KnaflewskaDąbczePOLR-Team Rydzyna1979-500:51:30
#81 81305Kostiantyn KirakosovUKRAmbit racing team198276-00:51:32
#82 8286Adam GrelakWolsztynPOLWolsztyńska Akademia Biegowa198377-00:51:34
#83 8378Daniel MolickiKęblowoPOL197578-00:51:36
#84 84123Dariusz TomczakGostyńPOL198879-00:51:41
#85 85149Piotr OlejniczakLesznoPOL198080-00:51:43
#86 86196Wiktoria RabiegaLesznoPOLAchilles Leszno2003-600:51:51
#87 87100Waldemar StammLesznoPOLMARATON LESZNO196981-00:51:54
#88 8898Marcin PieszakGóraPOLKanapowe pampry198382-00:51:57
#89 8927Krzysztof WoźniakLesznoPOLKAT-W198883-00:52:06
#90 9052Marcin WujekGostyńPOLDzika Kuna197684-00:52:07
#91 91106Damian FrybelObraPOLWolsztyńska Akademia Biegowa197785-00:52:12
#92 9289Michał BrandenburgKąkolewoPOLOd Poniedziałku Krzemieniewo198186-00:52:22
#93 9330Szymon KuraśNowy TomyślPOLNKB Chyży Nowy Tomyśl198187-00:52:34
#94 9482Sebastian CieślakŚremPOLNight Runners198888-00:52:38
#95 95122Filip ZdonekLesznoPOLAchilles Leszno198189-00:52:45
#96 9674Jolanta JeżGostyńPOL1976-700:52:45
#97 9770Zbyszek MajewskiKrobiaPOLBiegaj z Krobią198590-00:52:51
#98 9862Michał JagodzikGostyńPOL#FeiferTrenuje198791-00:52:51
#99 9994Sławomir KaraśLesznoPOLIndependent Runner197592-00:52:56
#100 10066Piotr KatarzynskiKłodaPOL198693-00:53:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności