Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Wyniki - 7 marca 2020, Karpacz

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 200441Mateusz PoterskiPOL1978176-08:53:4908:54:0600:09:22
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Bartosz GorczycaPOLLukTrans Grupa19913-05:27:2405:27:2400:05:45
#3 76Wojciech ProbstPOLInov8 Team19857-06:02:0106:02:0100:06:21
#4 264444Jan DysarzPOL1987234-09:32:1909:32:3300:10:02
#5 270443Antoni KozielewskiPOL1977239-09:35:3809:36:0100:10:06
#6 271442Krzysztof PanekPOL1970240-09:35:3909:36:0100:10:06
#7 51438Justyna Frączek-BogackaPOL--507:12:3807:12:3800:07:35
#8 74446Rafał DarmetkoPOL-66-07:31:5607:31:5800:07:56
#9 113445Wojciech OczkowskiPOL1992100-07:59:4607:59:5700:08:25
#10 359267Jadwiga SzczepaniakPOLKS StaszewscyAleksandrów Łódzki1965-5510:32:0810:32:1200:11:05
#11 363392Paweł PuraPOLBaczyna1978307-10:33:3110:34:3100:11:07
#12 279361Karolina SługockaPOLBarlinek1989-3509:38:5209:39:0800:10:09
#13 276202Karolina LitwinowiczPOLParaNieDoPAryBędzin1981-3409:37:3909:37:4800:10:08
#14 296275Anna DołęgaPOLzabiegana mamaBiałystok1979-4309:48:3809:48:5200:10:20
#15 378353Magdalena BielawiecPOLBiałostocka Sekta BiegaczyBiałystok1993-6110:41:4210:41:5600:11:15
#16 379355Bartłomiej BielawiecPOLBiałostocka Sekta BiegaczyBiałystok1984318-10:41:4310:41:5700:11:15
#17 255402Dirk SchröderGERTurnerschaft Bielefeld v. 1878 e. V.Bielefeld1968227-09:25:4809:25:5800:09:56
#18 33336Marcin DrozdziokPOLBielsko- Biala197530-06:49:5806:49:5800:07:12
#19 222114Mateusz KiecPOLPrzenosimy GóryBieruń1994195-09:07:4209:07:4600:09:37
#20 2144Daniel FirletPOLSKW HosnetBogatynia197520-06:30:1006:30:1000:06:51
#21 38101Tomasz PilarskiPOLBogatynia198135-06:57:0406:57:0400:07:19
#22 157343Daniel MilewiczPOLKB BolesławiecBolesławiec1984138-08:31:2208:31:2600:08:58
#23 356337Robert KrysiakPOLBorzęcin Mały1969302-10:25:0810:25:3600:10:58
#24 367251Sylwester ŻuchoraPOLWIKTOR TEAMBrzeg Dolny1976311-10:35:5910:36:2600:11:09
#25 48396Piotr BąkPOLKB LUPUS OleśnicaBrzezia Łąka197844-07:10:3407:10:3400:07:33
#26 144393Robert LubańskiPOLBukowice1966125-08:19:4608:19:4600:08:46
#27 2416Piotr StyczeńPOLCKBabcie/WoźniakRunningTeamChęciny198123-06:33:5706:33:5700:06:55
#28 202120Daniel RączkowskiPOLKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWChocianów1985178-08:56:2208:56:4200:09:25
#29 320211Ryszard DziamskiPOLChorzów1976273-09:57:5109:58:0000:10:29
#30 10385Marzka JanerkaPOLDZIABNIĘCIChorzów1978-1307:52:5307:52:5300:08:18
#31 79391Sylwia TelatynskaPOLAktywne ChoszcznoChoszczno1977-1007:38:2207:38:2200:08:03
#32 213144Piotr SędzielowskiPOLLaser Dance SquadChrzanów1973186-09:00:3909:00:5300:09:29
#33 128387Piotr SzczypkaPOLBiegiem przez ChybieChybie1989112-08:10:0808:10:1400:08:36
#34 256383Tomasz KwiatekPOLJacekBiega Running TeamCzarnów1980228-09:26:2409:26:2800:09:56
#35 83152Tomasz SzymczykPOLCzęstochowa198273-07:39:5807:40:0000:08:04
#36 132170Andrzej NagielPOLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1970115-08:13:5308:13:5400:08:40
#37 70100Radosław JakubiecPOLGoLenieDąbrowa Górnicza197762-07:27:4407:27:4900:07:51
#38 191394Tomasz DurkiewiczPOLDOM KULTURY JOGIDębno1971168-08:48:5608:49:0800:09:17
#39 126436Sławomir GościńskiPOLIce4b.plDobrzeń Mały1983110-08:08:1008:08:1800:08:34
#40 1933Paweł MilczarekPOLRoad to UTMB / WOZ-TRANSDobrzyca198918-06:27:3506:27:3900:06:48
#41 198181Piotr RemiorzGERABOVE 2000Dortmund1969174-08:53:1208:53:2800:09:21
#42 3655Andre SchmidtGERGutsMuths Rennsteiglaufverein e.V.Dresden197933-06:52:2306:52:2300:07:14
#43 362239Thomas JunghannsGERSV WesenitztalDürrröhrsdorf-Dittersbach1961306-10:33:0610:33:2200:11:06
#44 89360Wiesław JandziśPOLAktywny DynówDynów197478-07:43:3607:43:4300:08:08
#45 129146Daniel GąseckiPOLAktywny DynówDynów1975113-08:11:4008:11:4700:08:38
#46 10564Michał WoźniakPOLStay InsaneDys197992-07:53:5607:53:5600:08:19
#47 23584Rune YatesDENEgaring1980207-09:13:2309:13:3200:09:43
#48 389271Stephan HloucalGERDeutsche Ultramarathon VereinigungErfurt1952325-11:14:1911:14:4800:11:50
#49 195310Andrzej JarusPOLWkurw_teamGallspach1973171-08:50:0408:50:1400:09:18
#50 273279Katarzyna JaniszPOLGarwolin1988-3309:36:0609:36:1500:10:06
#51 161295Mariusz ZawiszPOLRadlinioki w bieguGaszowice1983142-08:32:1808:32:3200:08:59
#52 212149Iwona ZielińskaPOLKujawscy RunnersGdańsk1975-2709:00:3509:00:5000:09:29
#53 316178Grzegorz MazerskiPOLGdańsk1978269-09:54:5909:55:1400:10:26
#54 5032Ryszard BorówkaPOLGdynia197546-07:10:5807:10:5900:07:34
#55 384262Aleksander CzarnomskiPOLGdynia1992321-10:50:4910:51:1500:11:25
#56 59127Rafal WośPOLBiegiem po marzenia-TeamGeithus197653-07:22:1407:22:1700:07:46
#57 233358Łukasz UrbasekPOLGliwice1982205-09:11:2609:11:4100:09:40
#58 260399Michał PaczkaPOLGLIWICEGliwice1967231-09:29:5409:30:0200:10:00
#59 333265Violetta PaulPOLBPRTGliwice1974-5010:03:1910:03:4100:10:35
#60 342224Kasia LubowieckaPOL100 Marathon ClubGodalming1981-5110:12:2910:12:3600:10:45
#61 310220Mariusz SzczurekPOLPZU Sport TeamGrodków1978264-09:53:0109:53:0900:10:24
#62 331218Dariusz DejaPOLGrodkow1976282-10:03:0710:03:1500:10:35
#63 73297Maciej ŚlandaPOLKS JanuszeGrodzisko Dolne198465-07:30:3907:30:3900:07:54
#64 244185Adam BartosiewiczPOLOCR PolskaGryfino1977216-09:19:4209:19:5000:09:49
#65 26314Michał FrankowskiPOLHässelby198025-06:41:2806:41:2800:07:03
#66 351173Bert KirchnerGEROCR FrankfurtHattersheim1969297-10:19:3710:20:0200:10:52
#67 218128Cimander RobertGERTeam Ultra SPORTS Sandbox Warriorsirat Ludwigshafen1966191-09:02:5009:03:1300:09:31
#68 369263Oliwia ŻakPOLPiaseczno RunningJastrzębie1982-5810:38:4010:38:5200:11:12
#69 253148Rafał SzarekPOLKB MCKIS JAWORZNOJaworzno1979225-09:24:1809:24:2800:09:54
#70 140186Dariusz TęczaPOLBiegaj w JedlinieJedlina-Zdrój1962122-08:18:2808:18:3200:08:45
#71 9071Piotr StachurskiPOLSTALGAST RADOMJedlnia Letnisko198679-07:43:4907:43:5000:08:08
#72 178155Bartosz BryniarskiPOLJelenia Góra1979155-08:42:4608:42:5100:09:10
#73 2314Witold JudaPOLJelenia Góra197422-06:32:3206:32:3200:06:53
#74 63401Piotr LewandowskiPOLJelenia Góra199157-07:25:2207:25:3500:07:49
#75 167137Jakub KrzyżanPOLKW KrakówJerzmanowice1974147-08:38:0108:38:0600:09:05
#76 227235Ewa Trzetrzelewska-LalikPOLPowerIceJerzmanowice1975-2809:08:3509:08:4200:09:37
#77 164320Marek MarukiewiczPOLbiegamdlazdrowia.plJeżów Sudecki1987145-08:34:3808:34:5200:09:02
#78 338266Paweł KubasiewiczPOLBezNapinyJózefosław1969288-10:08:5110:08:5700:10:41
#79 5645Michał AsperskiPOLKB SupermaratończykKalisz197750-07:18:3407:18:3400:07:42
#80 6986Joanna MrowcaPOLSM KaMosKamienna Góra1990-807:27:2907:27:3000:07:51
#81 388253Robert ŁachaczPOLKamionek1979324-11:03:3211:03:4500:11:38
#82 71345Michał MojekPOLKarpacz198063-07:27:5607:27:5900:07:52
#83 173104Zuza Wałach-BiśtaPOLKatowice1987-2208:40:2908:40:3200:09:08
#84 11088Marcin NieradaPOLKatowice198397-07:58:0507:58:0900:08:23
#85 5866Sigitas PasakinskasLTULTU TRAIL RUNNING PEOPLEKaunas198252-07:20:4407:20:5600:07:44
#86 101162Grzegorz KasperskiPOLAntonteamKędzierzyn-Koźle198189-07:50:3707:50:4300:08:15
#87 252365Jacek WiśniewskiPOLPoco LocoKętrzyn1975224-09:24:0609:24:2500:09:54
#88 18399Przemysław WięcekPOLKęckie HarpaganyKęty1980160-08:46:1108:46:2900:09:14
#89 305174Grzegorz KarawackiPOLKęckie HarpaganyKęty1989260-09:51:3809:51:5600:10:23
#90 137439Aleksndra BochenskaPOL140 minut / Pro-Run WrocławKiełczów1975-1808:16:2308:16:2500:08:43
#91 350222Gerno SemmelrothGERTEA / www.bilstein-marathon.deKleinalmerode1968296-10:19:3810:20:0100:10:52
#92 49113Piotr PogockiPOLKnurów197945-07:10:4607:10:4800:07:33
#93 377261Krzysztof WiedermannPOLPedraforcaKobylany1977317-10:40:3710:41:1000:11:14
#94 18548Jakub DąbrowiczPOLKomorniki MTB TeamKomorniki1983162-08:47:0208:47:0300:09:15
#95 76291Patryk WalczakPOLKonin198967-07:34:1207:34:1200:07:58
#96 190378Michał JóźwiakPOLKórnik1977167-08:48:2208:48:3100:09:16
#97 349231Artur SieczkowskiPOLNatural Born Runners TeamKostrzyn Nad Odrą1975295-10:17:1310:17:3000:10:50
#98 223171Przemysław KraczkowskiPOLKoszalin1979196-09:07:5209:08:0400:09:37
#99 285122Krzysztof RajnerPOLULTRA KoszalinKoszalin1981247-09:44:0909:44:2200:10:15
#100 11891Rafał HofmańskiPOLKotlin1988104-08:03:4308:03:4800:08:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności