Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Dzień Kobiet

Wyniki - 8 marca 2020, Koszwice

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1410POLZięba Aleksander1995Klub Sportowy Gminy Psary, Strzyżowice00:17:3600:17:35-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2148POLKargól Rafał1980Fantastic4, Tarnowskie Góry00:17:4500:17:45-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3300POLSerafin Szymon2000Mafia Team Lubliniec, Lubliniec00:17:4700:17:45-3
#4 4401POLMaliszewski Mieszko1978Chop Ze Żelaza Tri Team, Siemianowice Śląskie00:17:5500:17:54-4
#5 527POLBok Marcin1994Żędowice00:18:1300:18:12-5
#6 6287POLRogowski Maciek1973Fantastic4, Tarnowskie Góry00:18:2000:18:20-6
#7 7295POLSas Dominik1990KB Florian Zajączki Drugie, Starokrzepice00:18:2500:18:24-7
#8 8291POLSałapata Przemysław1995Gibkie Gizdy, Hanusek00:18:2800:18:27-8
#9 9179POLKrause Szymon1982Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:18:4500:18:44-9
#10 10313POLSosnowski Tomasz1977WKB Meta Lubliniec, Kłobuck00:18:5500:18:54-10
#11 11352POLWaniek Tomasz1983GBR KajTaMeta, Tarnowskie Góry00:19:2300:19:22-11
#12 12250POLNastula Dariusz1985Pyskowice00:20:0700:20:05-12
#13 13276POLPtak Tomasz1982NGB KŁOBUCK, Wąsosz Górny00:20:1400:20:12-13
#14 14261POLPiegza Dawid1988Green Runners Team, Krupski Młyn00:20:1900:20:17-14
#15 1530POLBonk Antoni1978Mafia Team Lubliniec, Kochcice00:20:2300:20:21-15
#16 16256POLOlejnik Rafał1973Mafia Team Lubliniec, Chorzów00:20:2500:20:23-16
#17 17209POLŁuszcz Konrad1998#GrodziecRun, Będzin00:20:2700:20:26-17
#18 18234POLMazur Krzysztof1992Częstochowa00:20:4900:20:49-18
#19 19205POLLudwig Marcin1989Chudoba00:20:5000:20:48-19
#20 20117POLGwóżdż Dawid1991kurła kaj ta meta?!, Skorogoszcz00:20:5300:20:48-20
#21 21229POLMaroń Marcin1986Piekarnia Kampa, Rusinowice00:20:5500:20:48-21
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22361POLWielechowska Aleksandra1991Lubliniec00:20:5900:20:561-
#23 23224POLMałysa Wiesław1978Lubliniec00:20:5900:20:57-22
#24 24281POLRadiowski Piotr1970Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:21:0500:21:03-23
#25 25185POLKubica Bartosz1991Zawadzkie00:21:1000:21:06-24
#26 2678POLDrążek Zdzisław1967Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:21:1600:21:12-25
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27207POLŁebek Ewelina1994Lisów00:21:1700:21:152-
#28 28316POLSpałek Marcin1984Kolonowskie00:21:2000:21:18-26
#29 29187POLKubisz Tomasz1976WKB Meta Lubliniec, Lubliniec00:21:2300:21:19-27
#30 3061POLCzubaj Damian1996Kurła Kaj Ta Meta ?!, Zawadzkie00:21:3100:21:23-28
#31 31362POLWielechowski Piotr1987Lubliniec00:21:3800:21:34-29
#32 3241POLBrzezina Arkadiusz1979Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:21:5000:21:47-30
#33 33114POLGrudniewski Rafał1980Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry00:21:5600:21:53-31
#34 3444POLWłodarczyk Aleksander1976Tworóg00:22:0200:22:00-32
#35 35269POLPolak Piotr1981Gotartów00:22:1100:22:06-33
#36 36329POLSwoboda Tomasz1985Koszwice00:22:1500:22:06-34
#37 373POLBagiński Łukasz1986Kurła Kaj Ta Meta ?!, Lubliniec00:22:1700:22:12-35
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38333POLSzatka Beata1978Dyczuś Team, Gogolin00:22:2200:22:203-
#39 39326POLSwędrak Zbigniew1967Rusiec00:22:2600:22:21-36
#40 40223POLMałczak Grzegorz1980BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE, Lubliniec00:22:3200:22:25-37
#41 41363POLWilk Anna1998KB Florian Zajączki Drugie, Starokrzepice00:22:3700:22:354-
#42 4283POLDuda Marek1983Lubliniec00:22:5400:22:50-38
#43 43275POLPsyk Damian1976Pludry00:22:5500:22:53-39
#44 44312POLSobczyk Dawid1992Davids CamStudio / Gibke Gizdy, Brynek00:23:0000:22:55-40
#45 45337POLSzleper Łukasz1983Lubliniec00:23:0400:22:57-41
#46 46188POLKucharczyk Benedykt1958Jedność Boronów, Boronów00:23:1100:22:57-42
#47 47189POLKudliński Leszek1989Ciasna00:23:1100:23:03-43
#48 488POLBambynek Ewa2003CKS Budowlani Częstochowa, Droniowice00:23:1200:23:085-
#49 49377POLWyczka Jacek1967Klub Biegowy Odra Opole, Opole00:23:1300:23:04-44
#50 5028POLBok Piotr1967Żędowice00:23:2000:23:16-45
#51 5136POLBrol Henryk1971Pasze Bios Kochanowice, Glinica00:23:2300:23:19-46
#52 52369POLWłoch Paweł1995Dąbrowa Górnicza00:23:2300:23:09-47
#53 53166POLKonieczko Dominik1975Gutteng Team, Dobrodzień00:23:2300:23:14-48
#54 54399POLŻółtański Krzysztof1981Kochanowice00:23:2400:23:14-49
#55 55123POLIlnicka Monika1988WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU, Opole00:23:2900:23:236-
#56 56218POLMalcher Marcin1987Chwostkowioki, Chwostek00:23:3900:23:25-50
#57 5717POLBiałas Andrzej1970Bytom00:23:4300:23:39-51
#58 58325POLStupiński Krzysztof1984Dobrodzień00:23:4300:23:39-52
#59 5934POLJanik Kamil1986LKS Sieraków Śląski, Sieraków Śląski00:23:4600:23:38-53
#60 60242POLMichalczyk Rafał1978Szemrowice00:23:4800:23:44-54
#61 61260POLPerka Tomek1969WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU, Prószków00:23:4900:23:37-55
#62 62266POLPiskorz Adam1974Lubliniec00:23:5400:23:51-56
#63 63411POLŚwierc Damian1982Spartan team, Kalety00:24:0100:23:51-57
#64 64365POLWinter Roman1970Częstochowa00:24:0100:23:48-58
#65 65409POLBiernacka Małgorzata1999Olesno00:24:0200:23:527-
#66 66100POLGansiniec Tomasz1982Spartan team, Kalety00:24:0600:24:00-59
#67 67319POLStachowiak Sebastian1971Katowice00:24:0800:23:52-60
#68 68241POLMichalczyk Mateusz1994Kadłub Wolny00:24:1500:23:47-61
#69 69236POLMazur Mateusz1999Częstochowa00:24:2000:24:15-62
#70 70186POLKubisz Dorota1977WKB Meta Lubliniec, Lubliniec00:24:2100:24:148-
#71 71368POLWlazly Damian1978Lubliniec00:24:4700:24:40-63
#72 72263POLPinkawa Andrzej1974Jemielnica00:24:4800:24:46-64
#73 73125POLJakubiec Roman1979Kędzierzyn-Koźle00:24:4800:24:37-65
#74 7422POLBiernacka Beata1985WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU, Opole00:24:5200:24:449-
#75 75336POLHellmann Piotr1977DYSZKA DLA SERCA, Jemielnica00:24:5300:24:33-66
#76 76408POLGaliczak Anna1984NGB KŁOBUCK, Przystajń00:25:0000:24:5710-
#77 77311POLSmolińska Katarzyna1975WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU, Opole00:25:2100:25:1211-
#78 78370POLWłodarczyk Aleksandra1978Tworóg00:25:2700:25:2412-
#79 79290POLRyszka Krzysztof1972WKB Meta Lubliniec, Lubliniec00:25:3000:25:25-67
#80 80317POLSpałek Szymon1989LKS Sieraków Śląski, Sieraków Śląski00:25:3300:25:30-68
#81 81418POLWrzesiński Piotr1972GAPPAG Team, Częstochowa00:25:5100:25:38-69
#82 8252POLChrzuszcz Tomasz1969Częstochowa00:25:5100:25:45-70
#83 83181POLKruk Marek1965pkp ic, Widzowek00:25:5200:25:42-71
#84 84359POLWichary Ryszard1967Łagiewniki Wielkie00:25:5500:25:55-72
#85 85382POLZajdel Dariusz1961Zawadzkie Biegnie, Zawadzkie00:25:5700:25:49-73
#86 86180POLKrawczyk Marta1970Zawadzkie00:26:0100:25:5713-
#87 87293POLSamól Dorota1988Strzelce Opolskie00:26:0700:26:0414-
#88 88432POLCyprian Dominik1979Tarnowskie Góry00:26:0800:26:02-74
#89 89288POLRusek Adam1978Morsy Pawonków, Pawonków00:26:1100:26:02-75
#90 90110POLGórniak Anna1984Chce Ci się ?, Cisie00:26:1300:26:1015-
#91 9133POLBrodziak Jakub1989Starokrzepice00:26:1700:26:12-76
#92 9270POLDawczak Paulina1991Happy Team Orzeł Koty, Koty00:26:1800:26:0816-
#93 93108POLGogolin Anna1979Zabrze00:26:2000:26:1717-
#94 9411POLBartnik Anna1987WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU, Opole00:26:2100:26:1518-
#95 9577POLDrążek Beata1974Parkrun Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle00:26:2800:26:2419-
#96 96165POLKondracka Agnieszka1983Mobilne Studio Ruchu Agnieszka Kondracka, Lubliniec00:26:3000:26:2420-
#97 97104POLGembała Wojciech1977Mafia Team Lubliniec, Lubliniec00:26:3100:26:25-77
#98 9897POLGajowski Marcin1983EthosEnergy Poland SA, Sieraków Śląski00:26:3200:26:21-78
#99 9950POLChronowska Justyna1990Katowice00:26:3400:26:2221-
#100 10012POLBawoł Adam1979KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE, Strzelce Opolskie00:26:3400:26:20-79

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności