Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy

Wyniki - 9 marca 2020, Kopalnia Soli Bochnia

Msc
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !184PRZYJACIELE RATOWNIKOW GORNICZYCH RUCH CHWAŁOWICEStrzelczak Sebastian Ciepłak Marcin Czapla Kamil Kożdoń Jarosław
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !280MAFIOZÓW CZTERECH BY MAFIA TEAM LUBLINIECGrund Marek Garcorz Dawid Czyrnia Martin Skiba Krzysztof
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 378GĄBIN BIEGA 1Milewski Dominik Kamiński Krzysztof Kiełbasa Dariusz Machała Sebastian
#4 478BIEGING TEAM ZELÓWKimmer Jakub Janecka Artur Krajda Mateusz Papuga Krzysztof
#5 575RUDA WAWELSKAPiotrowski Andrzej Basa Przemysław Masnyk Iryna Skupień Anna
#6 673RUNNERS JAROSŁAW-RUNNERS GORZYCEBuryło Mateusz Kiper Maciej Pasieczny Robert Wójcik Tomasz
#7 772MARATONASLitvinavicius Saulius Bernotas Deividas Cekanauskas Justinas Zukauskas Antanas
#8 872MAFIA TEAM LUBLINIECKaczmarczyk Sebastian Gawlik Zbigniew Małczak Marcin Skiba Adam
#9 970GORLICKA GRUPA BIEGOWASzurek Aleksander Baran Mateusz Radzik Robert Tomasik Stanisław
#10 1070ROBACZKIPiechna Andrzej De Almeida Monika Gortat Igor Kędra Rafał
#11 1168SALT RUNNERS BOCHNIA 1Nosek Maciej Gut Marzena Gut Paweł Leśniak Anna
#12 1266PĘDZĄCE ŚLIMAKIJachimczyk Aleksandra Korbut Mirosław Siata Daniel Wroński Artur
#13 1366PZU ST IIChoma Gaca Agnieszka Cisek Mirosław Demczuk Wojtek Gaca Michał
#14 1465LISY PUSTYNISzeląg Dariusz Cholewa Zbigniew Kowalkowski Tomasz Rychlik Sebastian
#15 1565ZABIEGANY CZEWARUN TIMSzewczyk Krzysztof Dróżdż Tomasz Milewski Michał Mucha Monika
#16 1665LUXTORPEDA CZERWIONKAPrzybyła Mateusz Korzusznik Wojciech Menżyk Marcin Pepel Katarzyna
#17 1765CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEANRusek Marcin Firek Marcin Janik Grzegorz Kukla Janusz
#18 1864KINGA TEAMKordziński Kazimierz Rudek Łukasz Swoboda Leszek Tol Kamil
#19 1964SALT RUNNERS BOCHNIA 3Mikulski Michał Badyla Krzysztof Kwatera Tomasz Robak Wojciech
#20 2064ZAOLZIEMartynek Vladislav Bielesz Josef Kubienka Libor Slowioczek Roman
#21 2163GRUPA JURAKruzel Tomasz Gryz Bartosz Kozłowski Rafal Nikolin Wojciech
#22 2263NGK RUNNING TEAMKapica Marek Gardulska Botor Katarzyna Sudnik Krzysztof Urban Wiktor
#23 2363OBORNIKI CHALLENGENaparty Zbigniew Chorążyczewski Michał Naparty Norbert Zydorczak Dominik
#24 2462SALT RUNNERS BOCHNIA 2Faron Marcin Leśniak Marcin Wnęk Tomasz Wróbel Justyna
#25 2562LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO 1Bielecki Łukasz Bielecki Sławomir Hajduk Michał Kruk Grzegorz
#26 2662DĘBICKIE GEPARDYLis Dariusz Kłósek Paweł Mazur Ireneusz Zator Janusz
#27 2762NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIMichalski Robert Czwarno Tomasz Fuks Jarosław Jońca Paweł
#28 2861FUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOGrabowska Maria Bombel Żaneta Borucki Krystian Szczepankiewicz Rafał
#29 2961RR SWIMRUN - DZIKI W WODZIEKłosowski Rafał Chwistek Mateusz Węgrzyn Katarzyna Wolak Tworzydło Karolina
#30 3061WKURW_TEAMSzafrańska Aleksandra Jukiewicz Krzysztof Samborski Bartosz Zdunek Michał
#31 3160HAJERY PRZODOWE TEAMWysota Krzysztof Koziorowski Rafał Michałowski Piotr Nahajowski Mirosław
#32 3260KOBIETY MAFIIHajda Justyna Skiba Joanna Szafarczyk Nicola Wajda Ewelina
#33 3360HARDKOROWI RATOWNICYCzucz Michał Adamczyk Marek Chlupka Ireneusz Replińska Magdalena
#34 3459DZIKIE MUSTANGIPluta Sebastian Kapusta Zuzanna Surman Mariusz Tokarz Adrian
#35 3559WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHONBanaś Mateusz Bańczyk Piotr Jendrysik Kinga Styczeń Grzegorz
#36 3658RYPUPILOPuzio Waldemar Lorek Marek Piękoś Kamil Ryba Piotr
#37 3758ORAVCIFonfer Viktor Balun Peter Jankola Jan Petrikovič Roman
#38 3857SBL TEAMCywiński Robert Buchała Andrzej Krzczuk Benedykt Rozmus Marzena
#39 3957SZALONE ŚLIMAKILesiecki Tomasz Bortel Mirosław Frydel Łukasz Legierski Wiesław
#40 4057MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 2Kamieniak Miłosz Księżyk Mirosław Księżyk Anna Majkut Andrzej
#41 4157PZU ST IGargas Marut Małgorzata Gadomska Anna Kostrzewa Elwira Choda Michał
#42 4257ZAKŁAD KARNYRazik Jacek Jagieła Wojciech Kudliński Leszek Małysa Wiesław
#43 4357PANORAMIXPawlik Filip Marko Paweł Wachowiak Mateusz Ziółek Rafał
#44 4456GĄBIN BIEGA 2Jaworska Katarzyna Drążkiewicz Paulina Machała Emil Wypysiński Tomasz
#45 4556MAJKBorkowska Katarzyna Gokiert Skrentna Justyna Jęsiek Barabasz Agnieszka Szweda Marek
#46 4656SPARTANIE DZIECIOMKęcik Janusz Karpiński Robert Kowalewska Dorota Nadrowski Piotr
#47 4756ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICEKapuśnik Tomasz Borgieł Marek Dziewiątka Marek Karas Bartłomiej
#48 4855POWER TRAININGSawicki Piotr Dudek Kamila Mierzicki Marcel Woźniak Michał
#49 49552KB2Borowiecki Łukasz Borowiecki Piotr Kęder Włodzimierz Kęder Urszula
#50 5055SII RUNNING TEAMDryl Bartłomiej Jenek Sławomir Szerniawa Waldemar Śliwa Szymon
#51 5155ARTBIXCzaplicki Szymon Borkowska Magdalena Grzelak Martyna Sikoń Katarzyna
#52 5255DRINKING TEAM ULTRA CEBULARZ LUBELSKI NAPĘDZANY PEWójtowicz Paweł Korzeniowska Joanna Kowalik Anna Litwinek Marek
#53 5355TKKF KOLELARZ BYDGOSZCZBratek Andrzej Klawikowska Julita Klawikowski Dawid Król Karol
#54 5454NIGHT RUNNERS ZABRZE 1Delewska Dorota Czajka Edward Delewski Dariusz Pietrysiak Stefan
#55 5554MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1Dzierżanowska Blanka Filipczyk Wioletta Smoliński Sławomir Weisman Izabela
#56 5654GWIEZDNA FLOTA MASZEWOKaczor Piotr Kaczor Dawid Przybysz Michał Wasiak Sylwester
#57 5754LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO 2Mielnik Andrzej Gutowski Dariusz Paszewski Zbigniew Rajczyk Włodzimierz
#58 5853SZYBCY I FAJNIHornik Mariusz Górecki Norbert Kaszyński Mariusz Włoszyński Marek
#59 5953MONSTER RUNNERSSuliga Paweł Averdiek Bolwin Christoph Hoefling Heinz Menkhaus Jonas
#60 6053ROSOMAK TEAMSzynawa Marcin Janczyk Radosław Staśko Wiesław Wejman Daria
#61 6152ŚWIRYKubaczyński Dariusz Kocołowski Jerzy Martuszewski Ryszard Saczuk Magda
#62 6252SAN ESCOBAR TEAMZielonka Maciej Dobrzycki Mariusz Krupiarz Waldemar Pielaszek Piotr
#63 6350OSP BIEŃKOWICEMadej Ireneusz Fiołek Tomasz Madej Piotr Piekarz Marcin
#64 6444ORZEŁ - RUDZEOrlicki Stanisław Musiałowski Kazimierz Różewicz Ewa Różewicz Dariusz
#65 6538WYROŚNIĘTA MŁODZIEŻSiedlaczek Zbigniew Matuła Przemysław Mirosław Albert Mitura Wojciech

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności