Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Invicta Bieg 66 Dookoła Doliny Wisły

Wyniki - 13 czerwca 2020, Ustroń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Matlok MarekBIEGAJ Z PILECKIM9102:59:0007:19:44
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Gościniewicz PawełZIEMOWIT TEAM7103:09:3007:36:01
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Cohla PrzemysławOLZA CIESZYN5003:10:0007:53:23
#4 44Skworc Grzegorz7903:09:1507:59:23
#5 55Ścieszka Wojciech13 ELT KRAKÓW-BALICE1103:21:0008:25:01
#6 66Zagórski MariuszNIEDZIWEDZ TEAM11203:32:3008:40:59
#7 77Nehring Karol203:09:0008:42:54
#8 88Małka BartoszSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI4203:17:3008:43:41
#9 89Borówka Ryszard1203:22:0008:43:41
#10 1010Ząber Łukasz8503:22:2008:46:25
#11 1111Sudnik Krzysztof4103:27:3508:50:32
#12 1212Bytniewski DarekSILESIA MARATHON TEAM4503:39:1508:57:07
#13 1313Niezgódka TomekZAŁOGA GÓRSKA9003:41:5009:02:10
#14 1414Frącz TomaszINEE INDUSTRY TEAM3303:17:3009:04:45
#15 1515Dróżga Mirosław3003:58:1509:04:58
#16 1616Kopcewicz Tomasz9603:27:1209:14:14
#17 1717Mazgaj DawidBIEGIEM PRZEZ CHYBIE6403:36:0009:15:41
#18 1818Momro Łukasz5803:28:0509:17:48
#19 1919Klonowski KamilCARBON SILESIA SPORT1503:28:1509:19:21
#20 2020Skrzyp Tomasz4703:27:2509:22:20
#21 2121Szkoda DariuszSOCIOS SILESIA3803:28:0009:22:23
#22 2222Krzyżowski Maciej7403:49:1509:24:44
#23 2323Kokot KrzysztofNIEWYBIEGANI10603:54:1009:29:48
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !241Iwanowicz Anna9504:03:0009:37:37
#25 2524Liszka MaciejLI SPORT10403:29:3009:39:47
#26 2625Sikora ŁukaszGRUPA NOMAX8403:54:0509:42:36
#27 2726Brzozowski JacekDNF TEAM8303:32:4509:42:39
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !282Witek Justyna10004:01:3009:45:38
#29 2927Witek Adrian10104:01:3209:45:39
#30 3028Okoń Łukasz11403:53:2009:47:07
#31 3129Bashford Marcus8603:59:1509:48:48
#32 3230Pasternok MarianZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE8103:44:1509:49:55
#33 3331Tomczyk TomaszRMF4RT OCR3903:56:3510:00:10
#34 3432Zamarski Adam4903:52:1510:03:38
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 353Kondzielnik MagdalenaBESKIDZKA 16011504:09:3510:06:20
#36 3633Przybył PiotrEASY RUNNERS6703:53:1210:09:10
#37 3734Krupa PrzemysławBIEGIEM PRZEZ CHYBIE6603:22:5010:12:40
#38 3835Marcol JanBESKIDY BIKE CLUB2204:24:3010:20:17
#39 394Tomik MałgorzataTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA2003:59:0010:34:01
#40 405Krupa GabrielaBIEGIEM PRZEZ CHYBIE6504:14:0010:35:01
#41 4136Data TomaszHRMAX ŻORY5603:45:2510:40:52
#42 426Siwa Kinga3504:23:1010:43:05
#43 4337Moj KrzysztofNELSON CLUB9304:13:1510:45:47
#44 4438Łukosz TomaszCZANTORIA MT1003:49:5010:46:59
#45 4539Brzóska RafałBRZOZATEAM5104:14:1010:51:14
#46 4640Cebula MariuszWWW.SPORTICUKRZYCA.PL10904:12:4510:51:15
#47 4741Jaśkowiec Dariusz7704:12:3010:51:23
#48 4842Sawkiewicz RafałANTONTEAM2304:00:4010:53:07
#49 4943Januszkiewicz MichałPIEROŃSKIE HANYSY4604:06:5010:55:16
#50 507Błasiak RenataGOPR BESKIDY6104:15:1510:55:56
#51 5144Mańka SławomirBIEGAMY Z SERCEM2904:06:0010:55:57
#52 5245Narwojsz ArkadiuszSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK3404:00:3011:01:51
#53 5346Strządała MichałRST8703:47:0011:02:00
#54 5447Pastuszka Piotr7804:14:3011:05:58
#55 5548Wardzyński Łukasz11103:59:3011:07:28
#56 5649Zdąbłarz Marcin7304:00:0011:07:29
#57 578Kajstura KatarzynaBIEGOWE BESKIDY904:25:3011:11:00
#58 589Dyduła RenataITAL CAR TEAM11805:10:1011:14:01
#59 5950Błasiak Wojciech6203:56:2511:18:40
#60 6051Ostrowski MiroslawPRZEWODNIK BESKIDZKI6304:15:1211:18:41
#61 6152Szefer MaciejVICTORIA ŻYTNO2504:14:2011:21:57
#62 6253Prasoł ZbigniewSAINT-GOBAIN SQUAD5704:00:3511:24:17
#63 6354Deiniuk Roman1704:13:5511:25:31
#64 6455Kusy RafałOLZA CIESZYN8804:13:4511:28:07
#65 6510Marchewka Joanna5304:31:0511:28:08
#66 6656Gołębiowski RobertBIEGACZE W RADOMSKU2704:25:1511:35:53
#67 6711Śmigielska-Stasicka Monika11604:20:3011:41:20
#68 6857Pytel AdrianHTTP://ADRIAN.PYTEL.INFO5204:30:1511:41:21
#69 6958Morys Michał8204:25:0511:46:13
#70 7059Tabis-Hubka Rafal8004:52:1511:47:11
#71 7112Kasperska BarbaraBBL GORZÓW1904:37:0011:49:08
#72 7260Hanus PawełGRUPA NOMAX4004:22:5011:57:59
#73 7361Bielnik Maciej9804:22:3512:00:57
#74 7462Bielnik Dariusz9904:22:3012:00:58
#75 7563Dulian MichałBIEG Z CHRYSTUSEM7504:25:2012:02:55
#76 7664Trochimowicz Hubert TLONGEVITY EXPEDITION1804:41:5512:02:56
#77 7765Kubera DawidALWAYSINMOTION.PL7204:25:0012:03:07
#78 7813Mielniczek Małgorzata11304:42:1512:05:24
#79 7966Dyduła ŁukaszITAL CAR TEAM11705:12:0012:08:32
#80 8067Saliński BartoszWKURW_TEAM8904:48:0512:08:37
#81 8168Główka Alfred304:40:1012:08:41
#82 8269Ziemba DamianANTONTEAM/HRT2404:20:1512:14:04
#83 8370Sacewicz Adam2804:34:0012:19:17
#84 8471Kubić WaldemarNORDKAPP JASIENICA10204:47:4012:23:40
#85 8572Chuchro MichalYNO ULTRA2604:47:4512:23:41
#86 8673Zambrzycki MaciejSAP LABS POLAND GLIWICE3704:39:5012:25:57
#87 8714Podgórska JolaPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE505:00:3512:37:20
#88 8874Jakubczyk PiotrPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE605:00:4512:37:21
#89 8975Brandys MichałKLUB BIEGACZA FARTLEK6004:50:0512:37:28
#90 9076Porc-Szporek SzymonZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE9204:52:0012:37:36
#91 9177Inglant ZbigniewRUN LOG COM.5905:03:0012:41:57
#92 9278Adamiec Marcin11004:35:3012:42:08
#93 9379Podżorski BogusławPAN9404:50:2012:43:46
#94 9480Kołodziej MariuszTMTEAM10804:38:4012:46:36
#95 9581Rudnik JarosławZABIEGANY WOŁOMIN705:16:0013:07:22
#96 9682Sasin AndrzejZABIEGANY WOŁOMIN405:16:0513:07:26
#97 9783Kirkiewicz IreneuszKOLEGA MAĆKA OŁAWA1405:04:3013:17:17
#98 9884Krzuś MichałROZBIEGAMY TO MIASTO-CZECHOWICE-DZIEDZICE4304:51:4513:17:20
#99 9985Danikiewicz MichałROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE4404:51:4713:17:21
#100 10086Kacprowski FilipWKURW_TEAM10505:06:3013:20:20

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności