Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Charytatywny Cross PGE EO

Wyniki - 29 sierpnia 2020, Polańczyk

Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !146Lepiarz SylwesterWronówMUAY RUNNING TEAM1-00:32:23
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !232Jaśtal PiotrDomaszowiceLKB Rudnik/AZS UJK Kielce2-00:32:35
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 343Kuropatwa GabrielPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza3-00:34:26
#4 429Jakubik MarcinUstrzyki DolneMKS HALICZ, BIOSG4-00:36:52
#5 5200Zioło JarosławSanok5-00:38:50
#6 661Pliś MateuszRzeszów6-00:38:57
#7 7193Dobrzański PawełWarszawaPosmakuj Run Team7-00:38:57
#8 8197Józefczyk TomaszKrosnoPosmakuj Run Team8-00:39:04
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !92Albrycht KatarzynaKrościenko-100:39:27
#10 10191Gardener JacekWarszawaJacek Gardener9-00:39:46
#11 1176Szeremeta TomekWojtkowa10-00:39:52
#12 1270Skawiński TomaszSanokGOPR Bieszczady11-00:40:00
#13 1365Polny DanielSanokPASS RUNNING TEAM12-00:40:56
#14 141Adamski GrzegorzFrysztak13-00:40:59
#15 15194Kuliga Sławomir14-00:41:10
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1647Lizis SabinaUstrzyki DolneMKS Halicz Ustrzyki Dolne-200:41:17
#17 1752Niedzielski DariuszDynówAktywny Dynów15-00:41:17
#18 1835Kaszany PiotrUstrzyki DolneKP PSP W USTRZYKACH DOLNYCH16-00:41:40
#19 1923Górowski MateuszSanokGOPR Bieszczady17-00:41:56
#20 20177Zajdel Filip18-00:41:57
#21 2169Siwak RyszardKrakówTeam Ryś Ski19-00:42:14
#22 2228Jachimowski JarosławSanokPozytywnie Zabiegani Sanok20-00:42:15
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2314Domiszewska MariaUstrzyki DolneMKS Halicz-300:42:21
#24 2433Kaczmarski GrzegorzRzeszówKaczmarski Team21-00:42:31
#25 2597Żak PawełKrzemiennaklub biegacza dydnia22-00:42:51
#26 264Bernat TomaszUstjanowa Górna23-00:43:01
#27 2773Stańczyk KamilBaŁtÓwGmina Bałtów24-00:43:10
#28 2855Ochyra KonradLeskoSolina Team25-00:43:22
#29 2964Polańska JuliaPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza-400:43:35
#30 30184Ćwikła KrzysztofMalawa26-00:43:36
#31 3180Turosz IwonaSanokGOPR Bieszczady/Ultimate Direction PL-500:43:43
#32 3267Radyk JakubPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza27-00:43:43
#33 33192Jóźwiak RafałWarszawaJacekBiega RunningTeam28-00:44:09
#34 34171Słowiński MichałWarszawaDobrzeNamIdzie29-00:44:23
#35 3592Zatorska-PleskaczWrocankaAlpin Sport Hoka One One Team-600:44:29
#36 3618Fedio MarekOstrów5BSP /Przemyski Klub Biegacza30-00:44:50
#37 3753Nowosielski MarekSanokbiegam dla Marcinka31-00:45:09
#38 3841Krawiec AlanPrzeworsk32-00:45:30
#39 39198Lengiewicz Jakub33-00:45:45
#40 4031Januszko MaciejWrocław34-00:46:09
#41 4158Ożga SebastianTychy35-00:46:10
#42 4287Wosik WojciechKunowDaniel Wosik Tervel Team36-00:46:38
#43 4363PodsadowskiGorliceGorlicka Grupa Biegowa/ Ambasador37-00:46:49
#44 44190Kardasz MarekPolańczykSolina Team38-00:46:50
#45 4512Chudziaszek MateuszLęborkSłowacki Runners Club39-00:47:13
#46 4666Ptak MateuszNienaszów40-00:47:30
#47 4783Węgrzyn KrzysztofKrasneRzeszowskie Gazele i Gepardy41-00:47:59
#48 48195Głuszko PrzemysławBerezkaSOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAM42-00:48:09
#49 4938Kaźmierski KrzysztofProchowiceKrokus Kwiatkowice43-00:48:34
#50 5045Kusiak KrzysztofSanok44-00:48:48
#51 5142Krężel BartoszJaslo5 Batalion Strzelców Podhalańskich45-00:48:48
#52 5282Uzdejczyk KamilUstrzyki DolneSolina Team46-00:49:26
#53 5349Małecki EliaszAleksandrów47-00:49:32
#54 549Burak BartłomiejPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza48-00:49:32
#55 5559Pac MikołajSkołoszówBrak49-00:49:34
#56 56179Zajdel Sebastian50-00:49:38
#57 5777Szuba DariuszPrzemyŚlKGB KORCZYNA51-00:50:01
#58 585Błądziński GrzegorzRzeszów52-00:50:03
#59 5951Moskowicz StefanMłodowicePrzemyski Klub Biegacza53-00:50:08
#60 6071Słowińska DominikaWrocław-700:50:15
#61 617Brzozowski LeszekGorliceMaraton Gorlice54-00:50:54
#62 6281Turosz ZbigniewLeżajsk55-00:51:13
#63 638Burak AdamPrzemyśl56-00:51:14
#64 6440Korżyk MarekCzarna Dolna57-00:51:39
#65 6526Hydzik ŁukaszSanok58-00:51:43
#66 6688ZajączkowskiDubiecko5 BSp59-00:52:08
#67 6739Konopka HenrykRudenkaZIELONY CIEN RUDENKA60-00:52:37
#68 6889Zapołoch BożenaUhercePozytywnie Zabiegani Sanok-800:52:47
#69 6913Czajka TomaszKurznie61-00:53:11
#70 70189Mackenzie RenataTrzcinica 70-900:53:13
#71 7125Hrymak StanisławLubaczów62-00:53:37
#72 7248Macek BogusławaWyszatycePrzemyski Klub Biegacza-1000:53:47
#73 7391Zasadzińska BarbaraPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza-1100:53:56
#74 74196Wałachowska UrszulaHoczewSolina TEAM-1200:54:18
#75 7527Hyleński MarekSanok5 batalion strzelców podhalański63-00:54:28
#76 7694Zawadzki AndrzejRzeszów64-00:54:42
#77 7795Zielinski SebastianSanokPozytywnie Zabiegani Sanok65-00:54:43
#78 7830Janas MarianBaligródBłyskawica66-00:54:48
#79 7922Goraj-PrzybylskaPolska, ZarzeczeZSOZiR w Radymnie-1300:55:00
#80 8050Mickoś PawełUstrzyki DolneBiOSG67-00:55:39
#81 8172Stach JacekOlchowa68-00:56:00
#82 8256Ochyra KrzysztofLesko69-00:56:21
#83 8315Dworzański MarcinRymanówBiegam bo lubię70-00:56:29
#84 8479Święch AnnaStrzyżów-1400:56:46
#85 8578Łapińska AnnaPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza-1500:57:23
#86 866Bocek SławomirBoguchwałaWatacha71-00:57:30
#87 8721Glanowski ZenonSosnowiecTKKF Czeladź72-00:57:48
#88 8884Węgrzyn MałgorzataKrasneRzeszowskie Gazele i Gepardy-1600:58:01
#89 8985WojciechowskaBędzin#GrodziecRun-1700:58:27
#90 9016Dzierżak EdwardCierpiszFart Cierpisz73-00:58:57
#91 9190Zaręba JolantaRzeszów-1800:59:37
#92 9286Wojciechowski Paweł Będzin#GrodziecRun74-01:01:06
#93 9337Kaźmierska MonikaProchowiceKrokus Kwiatkowice-1901:02:04
#94 94207Fal BarbaraRzeszów-2001:02:36
#95 9593Zawadzka RenataRzeszów-2101:03:52
#96 9654Ochyra KarolinaLesko-2201:04:46
#97 9775Sycz BarbaraKniazycePrzemyski Klub Biegacza-2301:05:22
#98 9836Kawka IdaGrodziskDobrze Nam Idzie-2401:06:15
#99 993Andrasz PawełPrzemyśl75-01:06:35
#100 10044Kuropatwa KazimierzPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza76-01:06:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności