Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Biegiem do Jantara

Wyniki - 31 sierpnia 2020, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Krzysztof RudnikKrępa SłupskaSP8 Słupsk01:21:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grzegorz WoźniakKrajenkaAktywna Krajenka01:24:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Maciek CerapińskiSłupskSłupsk01:25:46
#4 4Jacek PiekarskiDębnica Kaszubska01:27:14
#5 5Krzysztof WilczewskiSławnoKB SPOKO Sławno01:28:58
#6 6Tomasz JabłońskiSławnoKB SPOKO Sławno01:29:39
#7 7Marcin StępniewskiSiemianiceMarkos Running Team01:34:42
#8 8Piotr GuzikSłupskUSB USTKA01:35:43
#9 9Mariusz SitekSłupsk01:35:56
#10 10Artur CholewińskiSłupsk3Fale Team Słupsk01:36:55
#11 11Łukasz WielgatSłupskKb Bryza Postomino01:37:10
#12 12Adam SkępiecSłupskLeć Adam, leć... :)01:38:09
#13 13Arkadiusz MatuszynSłupsk01:38:14
#14 14Łukasz RolbieckiKobylnica01:39:21
#15 15Mateusz LipińskiSłupskAML Słupsk01:40:14
#16 16Paweł ŻyliczKrępa SłupskaStopa Słupsk01:40:58
#17 17Jerzy OleszekGrabnoSzkoła Podoficerska MW01:42:19
#18 18Dawid KiełczyńskiBukówkaTD Bukówka01:42:43
#19 19Bartosz CałaBytówCała Team01:45:21
#20 20Piotr PękałaKoszalinSP Manowo01:45:27
#21 21Piotr MikiciukUstkaUSB USTKA01:46:02
#22 22Kamil SłomińskiUstka01:47:06
#23 23Tomasz DrewniakSłupskBuddy Team01:47:16
#24 24Daniel BondarenkoSłupskBiegajło01:47:26
#25 25Grzegorz MolickiSłupsk01:48:08
#26 26Tomasz PiotrkowskiSłupskSTOPA Słupsk01:48:29
#27 27Grzegorz JankowskiBytówPozytywnie nakręcony01:49:00
#28 28Sebastian KosiedowskiUstkaUSB Ustka01:49:11
#29 29Dominik TomczakSłupskNight Runners Słupsk01:49:20
#30 30Tomasz TurczynSławnoDziennik Sławieński01:49:56
#31 31Krzysztof JaworskiSłupsk01:50:15
#32 32Tomasz BlumaSłupsk01:51:10
#33 33Justyna BargańskaBytówRUNTaStyczni Team Bytów01:51:50
#34 34Jacek KaniowskiSławnoW.p.k.Słon Team Ustka01:53:23
#35 35Łukasz ParolSłupsk01:53:40
#36 36Arkadiusz SzmigieroSłupskW. P. K. Słoń Team01:53:56
#37 37Łukasz JażdżykUstka01:54:17
#38 38Izabela MetelBytówRuntastyczni Team Bytów01:54:32
#39 39Andrzej ProtasewiczSławnoKB SPOKO Sławno01:54:35
#40 40Weronika SpolskaŚwieszynoOrzeł Świeszyno01:57:58
#41 41Aleksander BurzyńskiSłupskBiegamikadze01:58:25
#42 42Beata KlejdyszSłupsk01:59:38
#43 43Krzysztof GostomczykSławnoKB SPOKO Sławno02:00:15
#44 44Adrian WojtalikSłupskSummit02:00:22
#45 45Agnieszka BrzezińskaSłupsk02:00:23
#46 46Agnieszka FijołekWarszawabrak02:01:25
#47 47Ewa GłaszczKobylnica02:02:10
#48 48Radek KucharskiSłupskCKB Słupsk02:03:08
#49 49Mirosław PiotrowskiSłupskStopa Słupsk02:03:27
#50 50Andrzej OleksySłupsk02:04:15
#51 51Piotr KamelskiSławnoKB SPOKO SŁAWNO02:04:50
#52 52Dariusz ZarzyckiUstkaW.P.K Słoń Team Ustka02:05:02
#53 53Karol SadzińskiSłupsk3Fale Team02:05:13
#54 54Ewelina SadzińskaSłupsk02:05:14
#55 55Izabela ZarzyckaUstkaW.P.K Słoń Team Ustka02:05:18
#56 56Krzysztof FijolekWarszawa02:06:00
#57 57Mariusz KozimorUstkaUSB Ustka02:07:41
#58 58Michał DerraSłupskW.P.K. SŁOŃ TEAM02:08:27
#59 59Mariusz GłaszczKobylnicaJaśmin Team02:08:40
#60 60Tomasz KosickiSłupskStopa Słupsk02:08:54
#61 61Oskar SkumiałUstkaUSB Ustka02:10:06
#62 62Iwona KosickaSłupskStopa Słupsk02:10:08
#63 63Uczestnik AnonimowySłupsk02:13:17
#64 64Grzegorz BośSłupskCiastki Running Team02:13:31
#65 65Henryk ChudySławskoK S Olszewski I Synowie02:14:24
#66 66Małgorzata MarczakŻelkowo02:16:29
#67 67Justyna KajaSłupskBest Beasts02:16:50
#68 68Grzegorz AntosiakSłupsk3Fale Team02:17:41
#69 69Piotr RydzińskiSłupsk02:19:20
#70 70Sylwester SagunKobylnica02:21:17
#71 71Bartłomiej ChybaSłupskMorska Jednostka Rakietowa02:21:46
#72 72Zdzisław KwaśniakSłupsk3 Fale Team Słupsk02:23:04
#73 73Maria RządkowskaUstka02:23:11
#74 74Anna CzerwińskaSłupskBest Beasts02:23:35
#75 75Mirek JaroszewiczSłupsk02:23:40
#76 76Tomasz JusiewiczUstka02:23:41
#77 77Mariusz SidorSłupsk3Fale Team02:24:55
#78 78Rafał MurawskiSłupsk02:25:53
#79 79Monika SetnikSłupsk3Fale Team02:26:48
#80 80Marzena ZielińskaSlupsk3Fale Team02:27:15
#81 81Katarzyna MurawskaSłupsk02:28:30
#82 82Brajan KaniaSłupsk–/,,Rozbiegana Akademia02:30:48
#83 83Renata ProtasewiczSławnoKB SPOKO Sławno02:33:45
#84 84Bogusław StaniaszekGłobino Gm SłupskTupot ustka02:34:53
#85 85Izabella Motowidło-ZawadzkaSłupsk3Fale Team02:36:47
#86 86Adrian KlinkuszSlupskmarkos running team14:02:30
#87 87Radek BancewiczBukówka3Fale Team14:29:21

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności