Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Marynarska Dycha

Wyniki - 26 września 2020, Ustka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Borychowski Mariusz3001 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORKKOBYLNICAM40-491100:30:07
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Pelo Artur2297 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKSM-M40-491200:32:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rudnik Krzysztof157KRĘPA SŁUPSKAM40-492300:32:15
#4 4Pacholczyk Krzysztof133SŁUPSKM30-391400:33:47
#5 5Bokacz Piotr7CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM30-392500:35:05
#6 6Pytlak Michał1507 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICESM-M18-291600:35:09
#7 7Wegner Stachu203POZNAŃM30-393700:35:34
#8 8Pionk Rafał139KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAMISZEWOSM-M30-391800:35:50
#9 9Lachowcz Adrian92KOSZALINM30-394900:36:15
#10 10Wegner Przemysław202MOWI RUNNING TEAMUSTKAM40-4931000:36:56
#11 11Mikiciuk Piotr113USB USTKAUSTKAM40-4941100:37:53
#12 12Jankowski Grzegorz43POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM40-4951200:38:04
#13 13Właśniak Łukasz209MOWILUBUCZEWOM18-2911300:38:05
#14 14Nagórek Krzysztof118TUPOT USTKASŁUPSKM60+11400:38:25
#15 15Pękała Piotr136SP MANOWOKOSZALINM40-4961500:38:36
#16 16Duda Grzegorz22BEST BEASTSBUKÓWKASM-M40-4921600:39:08
#17 17Wieczorek Łukasz206KOSZALINSM-M30-3921700:39:16
#18 18Kaliński Przemysław53FARM FRITES POLAND SAKOSZALINM30-3951800:39:38
#19 19Andryskowski Zdzisław1STOWARZYSZENIE 42¸2 LĘBORKLĘBORKM50-5911900:40:01
#20 20Gaweł Zbigniew28POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60+22000:40:17
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Glinka Agnieszka30KREATIVSPORTLĘBORKK30-391100:40:22
#22 22Prętnik Dawid145OSNIP WPRUMIASM-M30-3932100:40:28
#23 23Tomczak Dominik189MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA SIEMIROWICESŁUPSKM40-4972200:41:04
#24 24Szymański Piotr182ROSNOWOM40-4982300:41:13
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Karolewska Anna60KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIAGDYNIAK30-392200:41:28
#26 26Karpowicz Tomek61SŁUPSKM30-3962400:41:33
#27 27Kunke Tomasz8813 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM40-4992500:41:45
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28Węsierska-Mułyk Marzena191NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-393300:41:51
#29 29Sominka Andrzej162SOBIESAMBIEGAM (SSB)DARŁOWOM50-5922600:41:54
#30 30Pawlik Krystian134USB USTKAUSTKAM18-2922700:42:11
#31 31Bownik Wojciech9BALTIC SEALSSŁUPSKM30-3972800:42:22
#32 32Mańczak Roman104WARSZAWAM30-3982900:42:33
#33 33Kosiedowski Sebastian74USB USTKAUSTKAM30-3993000:42:42
#34 34Gierczak Piotr29USTKAM30-39103100:42:46
#35 35Bluma Tomasz5SŁUPSKM30-39113200:42:47
#36 36Kwietniewski Daniel91KOSZALINM40-49103300:42:52
#37 37Kołakowski Piotr67KOSZALINM40-49113400:42:54
#38 38Rocławski Grzegorz156BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM30-39123500:42:54
#39 39Olszar Grzegorz131DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-39133600:43:03
#40 40Jasiński Stanisław45GDYNIAM30-39143700:43:08
#41 41Raczyński Roman152GASTRO DZIKISŁUPSKM40-49123800:43:13
#42 42Zieliński Damian223KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-39153900:43:16
#43 43Kwas August226CSIL/BIEGUSIEM.PLRYKISM-M40-4934000:43:17
#44 44Lubiński Kamil97GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIASM-M18-2924100:43:24
#45 45Struś Artur230KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM50-5934200:43:27
#46 46Pietrzycki Sławomir138BRYGADA LOTNICTWA MWREDASM-M40-4944300:43:32
#47 47Grzechulski Piotr36MJRNOWY DWÓR WEJHEROWSKIM40-49134400:43:47
#48 48Pszczółkowski Tomasz148OŚRODEK SZKOLENIA NURKÓWPŁETWONURKÓW WPKOSZALINM40-49144500:44:17
#49 49Wiśniewski Krzysztof208ZAKŁAD KARNY W PRZYTUŁACH STARYCHOSTROŁĘKASM-M40-4954600:44:28
#50 50Karczewski Piotr59BEST BEASTSKOBYLNICASM-M30-3944700:44:32
#51 51Plata Wojciech141BRUSYSM-M30-3954800:44:36
#52 52Oleszek Jerzy130SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOSM-M40-4964900:44:36
#53 53Nowak Paweł123BALTIC SEALSSŁUPSKM18-2935000:45:02
#54 54Nowak Agnieszka2677 BOWKOBYLNICASM-K30-391400:45:03
#55 55Zielonka Mateusz224BALTIC SEALS / 7BOWSŁUPSKM30-39165100:45:06
#56 56Gródecki Krzysztof35BERSERKERS TEAMPŁOTYM30-39175200:45:08
#57 57Kwapis Wojciech19USTKASM-M40-4975300:45:09
#58 58Śnieżko Marek184RZECZENICAM40-49155400:45:14
#59 59Rapinczuk Jan154BIURO DO SPRAW PROGRAMU ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPSPOLITEJ NOWY DWÓR MAZOWIECKI-MODLIN TW.M40-49165500:45:19
#60 60Wójtowicz Robert216ZAKŁAD KARNY W PRZYTUŁACH STARYCHOSTROŁĘKASM-M40-4985600:45:20
#61 61Nowacki Zbigniew121BOLESŁAWICEM50-5945700:45:20
#62 62Zdunek Krzysztof220W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-49175800:45:22
#63 63Janczewski Jacek42ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-49185900:45:38
#64 64Szyszkowski Tomasz183FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-39186000:45:49
#65 65Koncewicz Aneta686 OLIWSKI OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNYGDYNIASM-K18-291500:45:52
#66 66Kaczmarczyk Remigiusz51POBIEDZISKAM40-49196100:45:55
#67 67Kaniak Sławomir58SŁUPSKM40-49206200:45:57
#68 68Matuszewski Rafał1087 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAKWAKOWOSM-M40-4996300:46:11
#69 69Życka Ewelina225SŁUPSKK30-394600:46:15
#70 70Piotrowski Szymon25ACTIV TEAM OSNIP WPRUMIASM-M30-3966400:46:19
#71 71Niwiński Grzegorz192TUPOT USTKAUSTKAM60+36500:46:32
#72 72Kozioł Krzysztof81LĘBORKM40-49216600:46:42
#73 73Remplakowski Krzysztof155WE RUNROSNOWOM40-49226700:46:45
#74 74Straszak Paweł170OŚRODEK SZKOLENIA NURKÓWPŁETWONURKÓW WPKOSZALINSM-M30-3976800:46:55
#75 75Raczyńska Anna151BALTIC SEALS / 7BOW (REZERWA)SŁUPSKSM-K40-491700:46:58
#76 76Dyrmo Ania23BRAKWŁYNKÓWKOK30-395800:47:08
#77 77Kowalewski Maciej77TP SKALAR SŁUPSKSIEMIANICEM40-49236900:47:13
#78 78Kozimor Mariusz80USB USTKAUSTKAM40-49247000:47:15
#79 79Burman Tomasz13KOSZALINM18-2947100:47:21
#80 80Kania Brajan57¸¸ROZBIEGANA AKADEMIA'¸ AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSU SŁUPSKM18-2957200:47:29
#81 81Tórz Andrzej190USTKAUSTKAM60+47300:47:31
#82 82Kowalski Krzysztof228STOPA SŁUPSKSŁUPSKM60+57400:47:32
#83 83Kowalik Mariusz78CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHBONINSM-M40-49107500:47:44
#84 84Klukowski Marcin63UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKM30-39197600:47:46
#85 85Bodo Rafał6ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-39207700:47:46
#86 86Szopa Marek179RUNEDAGDYNIAM40-49257800:47:56
#87 87Krukowski Łukasz85GŁOBINOM30-39217900:47:57
#88 88Majewski Paweł103FARM FRITES POLANDLĘBORKM30-39228000:47:59
#89 88Goitowski Rafał31LĘBORKM40-49268100:47:59
#90 90Wrońska Daniela217140MINUT.PLWROCŁAWK30-396900:48:04
#91 91Tołłoczko Oliwia187AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJKOSZALINSM-K18-2921000:48:07
#92 92Szklorz Sylwester176DZIKI PANEWNIKIKATOWICESM-M50+18200:48:08
#93 93Zdunek Katarzyna219W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK40-4911100:48:13
#94 94Zaniewski Grzegorz218KOBYLNICAM40-49278300:48:13
#95 95Lembicz Elżbieta94ORP KASZUBGDAŃSKSM-K40-4921200:48:14
#96 96Ruszkowski Arkadiusz158LĘBORKM30-39238400:48:21
#97 97Majchrzak Dariusz100CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHBONINSM-M50+28500:48:28
#98 98Majchrzak Łukasz101CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHBONINSM-M30-3988600:48:29
#99 99Oleksy Andrzej129SŁUPSKM60+68700:48:30
#100 100Krukowski Tadeusz86DĘBNICA KASZUBSKAM60+78800:48:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności