Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Beskidnika

Wyniki - 27 września 2020, Folusz

Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1597Olbrych Bartłomiej1987BinarowaGorlicka Grupa Biegowa00:24:3100:24:331
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2535Gawron Janusz1992LimanowaBrygada Beskidów00:24:5800:25:002
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3598Oleksy Przemysław1985RzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:25:4300:25:443
#4 4650Szumiec Dominik2002JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów00:26:1100:26:134
#5 5519Czarnecki Piotr1982Rzeszów00:26:2600:26:285
#6 6665Tokarczyk Piotr1997PrzysietnicaBrygada Beskidów00:26:2700:26:296
#7 7508Bieszczad Mateusz1987WojaszówkaKB Athletic Zręcin00:26:5100:26:537
#8 8568Kuliga Sławomir1985Krosno00:28:2400:28:268
#9 9553Kmiecik Grzegorz1985Folusz00:29:1600:29:189
#10 10503Bartula Jakub1997Kołaczyce00:29:3200:29:3410
#11 11641Zabawa Patryk1992GorliceGorlicka Grupa Biegowa00:30:2500:30:2711
#12 12606Poznański Łukasz1991KRAKÓW00:30:2500:30:2912
#13 13554Koba Sławek1978Jasłobrak00:30:3700:30:4213
#14 14304Gierula Piotr1983Rzeszów00:31:1500:31:1814
#15 15539Grygiel Ksawery2004Klecie00:31:1600:31:2015
#16 16582Mazur Ireneusz1989Jasło00:31:1800:31:2516
#17 17661Micał Łukasz1993KrakówITMBW Kraków00:31:2900:31:3517
#18 18505Bielski Roman1969PotokJSST Wojtek MTB00:31:3600:31:4118
#19 19633Tomkiewicz Tomasz1973Krosno00:31:4300:31:4719
#20 20263Bloch Radosław1987Krosno00:31:5300:31:5520
#21 21510Bilski Marcin1978Zarzecze00:31:5200:32:0821
#22 22627Styczyński Paweł1987Jasło00:32:0500:32:1022
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23596Oberlan-Maroń Joanna1977ToruńKaktusTeam00:32:0900:32:141
#24 24612Rolek Adam1991Cieklin00:32:1000:32:1523
#25 25336Kołodziej Łukasz1989Jasło00:32:1200:32:2024
#26 26536Golonka Dawid1998JASŁOJasielskie Pioruny00:32:4100:32:4725
#27 27647Ździebło Łukasz1984PilznoKrólewskie Pilzno00:33:0900:33:1326
#28 28574Markowicz Dawid1998Strzeszyn00:33:1100:33:2127
#29 29589Mroczek Bartek1981Paszczyna00:33:1100:33:2428
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30587Młynarczyk Aneta1986GorliceGorlicka Grupa Biegowa/Gorlice Bike00:33:3000:33:322
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31507Bieszczad Magdalena1983Jasło00:33:5900:34:003
#32 32623Sroka Sławomir1978Głowienka00:33:5900:34:0229
#33 33652Bożek Grzegorz1970KrosnoDzikie Życie Run Team00:34:1700:34:2030
#34 34646Zaleśny Janusz1973JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów00:34:4800:34:5231
#35 35517Chudy Wojciech1988Nowy SączSądeckie Pogotowie Ratunkowe00:34:4900:34:5532
#36 36524Czyżowicz Mirosław1982KrosnoKKB MOSIR KROSNO00:34:4500:34:5933
#37 37559Koś Karol2001Kołaczyce00:35:0800:35:1534
#38 38621Sokół Marek1988Głogów Małopolski00:35:1400:35:2135
#39 39512Borowiec Bartosz1984Jasło00:35:2200:35:2836
#40 40501Bal Konrad1993FoluszJasielskie Pioruny00:35:2700:35:2937
#41 41622Sokół Wojciech1981JasłoBaltic Wood Active00:35:2700:35:3538
#42 42648Duda Magdalena1979Żurowa00:35:5300:35:544
#43 43551Kieś Damian1978Rzeszów00:35:5400:35:5739
#44 44618Skuza Joanna1982Rzeszów00:35:5600:35:585
#45 45557Kornek Rafał1975GorliceBike Walk Beskid00:35:5500:36:0140
#46 46569Kwiecińska Maria1984Kraków00:35:5200:36:026
#47 47664Płaza Hubert200100:36:0200:36:0841
#48 48547Jagiełło Michał1982Lubatowa00:36:2000:36:2942
#49 49636Warchoł Sławomir1978Jasło00:36:2100:36:3043
#50 50506Bieszczad Ilona1988WojaszówkaKB Atletic Zręcin00:36:2400:36:357
#51 51509Bieszczad Regina2006Wojaszówka00:36:2500:36:358
#52 52590Mrowca Maria1972Nowy Sącz00:36:3200:36:389
#53 53585Mazur Sebastian1986Kolbuszowa00:36:2900:36:3844
#54 54572Madejczyk Sławomir1969Brzyska00:36:4300:36:5545
#55 55584Mazur Krystian1982Kolbuszowa00:36:4900:36:5846
#56 56575Maroń Marek1977ToruńKaktusTeam00:36:5500:37:0447
#57 57632Tomkiewicz Elżbieta1973Krosno00:37:0400:37:0810
#58 58555Kois Mateusz1992JasłoJasielskie Pioruny00:37:0200:37:1148
#59 59538Gorzkowicz Tomasz1986Gorlice00:37:1500:37:3049
#60 60591Mucha Łukasz1980Paszczyna00:37:3000:37:4450
#61 61607Półchłopek Dorota1982Korczyna00:38:0700:38:1111
#62 62656Serafin Jacek1971RzeszówKGB Korczyna00:38:0700:38:1151
#63 63628Szurek Paulina1982ModerówkaGórski Styl Team00:38:4300:38:4612
#64 64660Półtorak Klaudia2003LeżajskOSP Giedlarowa00:38:4600:38:5313
#65 65576Marszałek Michał1984Jasło00:38:4300:38:5452
#66 66604Podraza Marek1967GORLICE00:38:5600:38:5853
#67 67533Gabryel Łukasz1984Krosno00:38:5500:39:0154
#68 68663Fudała Jakub1992Jasło00:39:1200:39:1755
#69 69624Stawarz Magdalena1980Biecz00:39:2500:39:2914
#70 70527Dylag Katarzyna1976Biecz00:39:2600:39:3115
#71 71659Burek Alicja2003LeżajskOSP Giedlarowa00:39:2600:39:3416
#72 72534Garbacik Aleksander1995Jasło00:39:3300:39:3656
#73 73514Brocławik Anna1969Jasło00:39:3000:39:3617
#74 74605Poszelężny Jerzy1973Warzyce00:39:2600:39:3757
#75 75599Opoń Szczepan1991Pstrągówka00:39:2600:39:3858
#76 76662Kostka Krzysztof1993Krosno00:39:2800:39:3959
#77 77595Nowakowski Paweł1969Jasło00:39:4700:39:5760
#78 78637Witusik Dorota1978Jasło00:40:0000:40:1118
#79 79614Roszak Krzysztof1980NasielskLO Komornica Team00:40:0000:40:1761
#80 80634Tułecka Magdalena1972Jasło00:40:2600:40:3019
#81 81616Sarama Magdalena1992Kolbuszowa00:40:3000:40:3820
#82 82377Michalski Marcin1991Jasło00:40:3700:40:4362
#83 83643Zając Maciej1992Łysa GóraBaltic Wood Active00:40:3600:40:4563
#84 84617Skicki Kamil1996Łaski/Jasło00:40:3400:40:4664
#85 85655Wielgosz Iwona1990Jasło00:40:5800:41:0021
#86 86625Stec Gabriela1998MoszczenicaGorlicka Grupa Biegowa00:40:5800:41:0122
#87 87544Holik Iwona1979Biecz00:40:5700:41:0223
#88 88545Hul - Wójcik Katarzyna1981Zaczernie00:41:0900:41:2024
#89 89613Roszak Aneta1982NasielskLO Komornica Team00:41:0400:41:2125
#90 90577Mastaj Daniel1981Jasło00:41:1100:41:2165
#91 91548Jakim Barbara1995Rzeszów00:41:2500:41:2926
#92 92639Wojtunik Monika1985Rzeszow00:41:1900:41:3527
#93 93546Jagiełło Aneta1980Lubatowa00:41:4200:41:4928
#94 94520Czarny Mariusz1970Jasło00:41:3800:41:5266
#95 95523Czerwonka Hubert1978JASŁOSPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFIN00:42:0500:42:2167
#96 96558Kostecki Grzegorz1983DębicaPędzące Ślimaki00:42:1300:42:2568
#97 97516Burz Jowita1976Rzeszów00:42:0700:42:2629
#98 98600Paradowski Paweł1965Rzeszów00:42:0800:42:2669
#99 99502Bartkowiak Paulina2003KrakówBartkowiak Team00:42:1400:42:2730
#100 100657Wiklowska Monika Wiklowska2004ZręcinKlub Biegacza ATHLETIC ZRĘCIN00:42:2700:42:3131

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności