Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5.5 Gdańsk Maraton

Wyniki - 30 kwietnia 2021, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1257Ciepcieliński DawidBrodnicaostry cień mgły-100:55:1000:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2131Kurpiewski KrzysztofGdańskFITNESSFITBACK-201:15:2300:20:13
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3195Kosiński MateuszGryfinoCorreadores-301:58:5601:03:46
#4 4328Kadushka LeanidBiały Dunajec-402:19:0001:23:50
#5 5294Nipuli JuhamattiGdańskKemira Sport Team-502:19:4901:24:39
#6 6332Krok KrzysztofMuszynaniezrzeszony-602:23:3301:28:23
#7 7176Kosmalski Sławomir KosmalskiKąkolewo-702:44:0001:48:50
#8 8347Bruś JarosławChorzeletimekiller-802:50:3801:55:28
#9 9354Motłoch PiotrKraków-902:52:1101:57:01
#10 10355Maluchnik MarekNasielsk-1002:53:3501:58:25
#11 11549Linda MateuszGdańskHapag-Lloyd Running Crew-1102:56:4702:01:37
#12 12158Stacherski ŁukaszPRZEDBÓRZ-1202:58:0202:02:52
#13 13164Dwornicki KamilWrocław-1303:01:2602:06:16
#14 14134Szulc PiotrWarszawaEltra w biegu-1403:05:4802:10:38
#15 15391Senger MichałGąsawaPałuki Running Team-1503:06:4702:11:37
#16 16197Powideł MarcinLidzbark WarmińskAKB Lidzbark Warmiński-1603:07:1302:12:03
#17 17229Myrta MaciejPiotrków TrybunalBorussia Dortmund-1703:08:3002:13:20
#18 18566Kościński MarcinWarszawaING-1803:10:3902:15:29
#19 19193Kobyłecki MateuszSkarżysko-KamiennDokąd nocą tupta jeż?-1903:12:3202:17:22
#20 2084Stefanowski DominikKrakówBW / Ultra - Trail Małopolska-2003:13:0302:17:53
#21 21546Bojanowski DamianSierakowice-2103:14:1402:19:04
#22 22189Strzelecki KonradKruszynWKB MARATOŃCZYK Włocławek-2203:15:3802:20:28
#23 2375Chmielewski BartoszRypin-2303:18:2402:23:14
#24 24313Prokop KacperZabrodzie-2403:18:4102:23:31
#25 25129Knychas DarekWarszawaPZU Sport Team-2503:20:1602:25:06
#26 26343Troniarz MarcinRaszyn-2603:21:4302:26:33
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27155Wiśniewska DominikaNiwyUG Osielsko1-03:25:0002:29:50
#28 28531Wenzerski MateuszŻukowo-2703:25:2102:30:11
#29 29201Janocha MaciejŚwierzowa PolskaMJE TEAM-2803:26:3202:31:22
#30 30376Deska LeszekNowa Iwicznawww.leszekbiega.pl-2903:26:4102:31:31
#31 3152Krzemiński KamilLipnoJacex Dowóz Wideo-3003:27:0002:31:50
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32407Turska AgnieszkaGdańskDudyczRun2-03:27:1802:32:08
#33 33186Shmyhovskyi VolodymyrStargard4.45-3103:27:5802:32:48
#34 34132Barczak PiotrBiałe Błota-3203:28:0302:32:53
#35 35671Śmiłowicz MiłoszOstrów WlkpGpo-3303:28:2402:33:14
#36 3679Nadrowski KamilBełchatówNadrowski Team-3403:28:5202:33:42
#37 37281Ostrowski RafalGdańskKemira Sport Team-3503:29:4402:34:34
#38 38103Cieślak MarcinLegionowoSmurfit Kappa Adventure Team-3603:29:4602:34:36
#39 3998Czyżewski JacekWarszawa-3703:31:2802:36:18
#40 40125Jarecki MichałPLOCK-3803:31:4202:36:32
#41 41381Szulc AndrzejŁochowoEltra w biegu-3903:32:0202:36:52
#42 42350Spyra KamilSzymociceSpyrowka-4003:33:0802:37:58
#43 43307Baran MichałGołdap15. Pułk Przeciwlotniczy-4103:34:0002:38:50
#44 44204Czyściecki WojciechBąkowo-4203:34:2802:39:18
#45 45520Zieliński BartoszWrocław-4303:35:0302:39:53
#46 46107Niedoba OliwierSitnoALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWA-4403:36:1302:41:03
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47380Pilakowska AngelikaŁochowoEltra w biegu3-03:36:2002:41:10
#48 48276Ostas SebastianSiedlce-4503:36:5802:41:48
#49 4995Czabaj JacekKwidzyn-4603:37:2202:42:12
#50 50645Hermann TomaszOlsztyn-4703:38:2602:43:16
#51 51508Wiśniewski KrzysztofGdańskTriParówy-4803:38:3702:43:27
#52 5296Pawelec KamilSochaczewPZU Sport Team-4903:39:1402:44:04
#53 53206Szczypior MarcinZblewoKS Sokół Zblewo-5003:39:1702:44:07
#54 54545Żmuda-Trzebiatowska DorotaGdańsk4-03:39:3702:44:27
#55 55119Górski SylwesterCzęstochowa-5103:40:2502:45:15
#56 56172Pikuła JacekBieruńBiegnę Byle Dobiec-5203:40:2602:45:16
#57 57375Bąkowicz KrzysztofPiotrków TrybunalTri Aktywny Piotrków-5303:41:4002:46:30
#58 58311Szweda MarekZblewoMorsy Zblewo-5403:41:4302:46:33
#59 59439Stasiak PiotrLublin-5503:43:3002:48:20
#60 60111Abrahamowicz JakubRybnikQBA-5603:43:3902:48:29
#61 61502Sadowski Grzegorz SadowskiGdańskNa_wybiegu-5703:43:5002:48:40
#62 62330Wronowski MarcinLubartów-5803:43:5502:48:45
#63 63396Guz ArturRumiaLIVE LOVE RUN-5903:44:0302:48:53
#64 6482Marcinkowski MarekSzczecinHQ MNC-6003:44:1402:49:04
#65 65525Kołtuniak ZbigniewGdańskEPAM Team-6103:44:2602:49:16
#66 66679Kamiński MarekWrocław180 minut-6203:44:2702:49:17
#67 67211Wasiek TomaszGdańskAreszt Śledczy w Gdańsku-6303:45:0202:49:52
#68 68506Wójcik DorotaOświęcim5-03:45:1902:50:09
#69 69224Góźdź IreneuszLubartów-6403:45:2302:50:13
#70 70425Gałka RobertWrocławGRTeam-6503:46:0902:50:59
#71 71117Nikrant TomaszWejherowo-6603:47:0302:51:53
#72 72143Jedliński JanuszOsielskoUG OSIELSKO-6703:47:4302:52:33
#73 73329Moskaluk MiłoszNowodwór Piaski-6803:48:0302:52:53
#74 74293Kuchczyński AdamBydgoszczBól To Ściema-6903:48:1002:53:00
#75 75124Kłodawski PrzemyslawBYTÓW-7003:48:1602:53:06
#76 76100Kobyra JanuszElbląg-7103:48:1802:53:08
#77 77159Meler-Van Asperen Bernadeta(BeniaWageningen6-03:48:4302:53:33
#78 78302Śliwiński MarekChodzieżPCH_RUN-7203:48:5502:53:45
#79 79424Smyk MałgorzataGorzków7-03:49:5902:54:49
#80 80423Smyk ŁukaszGorzków-7303:50:0002:54:50
#81 81678Seleman DariuszGdansk-7403:50:4802:55:38
#82 82326Szach AndrzejLądek Zdrój22kbpg-7503:51:0002:55:50
#83 83145Komorowska MarcelinaŚwiecieUG Osielsko8-03:51:1102:56:01
#84 8480Syroka JanLegionowo-7603:51:2402:56:14
#85 85445Pączek WojtekGdańsk-7703:52:0402:56:54
#86 86448Szymczyk MichałSzprotawaDRUŻYNA CHROBREGO-7803:52:5002:57:40
#87 87289Sędłak DanielWarszawa-7903:53:0202:57:52
#88 88561Peek KrystianGdańsk-8003:53:1402:58:04
#89 89544Folwarska MałgorzataGdańskGZHM Folwarscy9-03:53:2902:58:19
#90 90548Folwarski MarcinGdańsk-8103:53:2902:58:19
#91 91248Furmaniuk JaromirPoznańSamotny Biały Żagiel-8203:53:4202:58:32
#92 92430Maszota FranciszekBartoszyceBGB ENDORFINY-8303:53:4902:58:39
#93 93412Kotarski JakubCycówChełm Biega-8403:54:0002:58:50
#94 94358Adamczyk GrzegorzChorzówDXC Technology-8503:54:4402:59:34
#95 9585Szczyglak MariuszTczewCrossElite-8603:55:2803:00:18
#96 96118Ostrowski PawełPasłęk-8703:55:4803:00:38
#97 97390Bork ŁukaszŻuławaGRUPA DRUHA BORUCHA-8803:56:0203:00:52
#98 98266Wójcik SebastianLęborkKocham Żabę-8903:56:0303:00:53
#99 99249Gudzińska-Niemiec AnnaJarosław10-03:57:5603:02:46
#100 100524Budziaszek AgnieszkaKrakówEFFI RUN TEAM11-03:58:1303:03:03

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności